Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

PK píše:
Pasha píše:s tým, že bude Hankov asistent, nemám najmenší problém
Já taky ne. Kdyby to byl kapitán a hrál třetí lajnu, tak proti tomu neřeknu ani ň.


Dneska 1-6 proti Chicagu. Zní to strašně, ale když víme, že Chicago hrálo s Kanem a Panarinem a Detroit s Howardem, je ten výsledek trochu snesitelnější (krom toho za Detroit pořád ještě hrála tak polovina hráčů z AHL).
Zápas sem neviděl, no podle ohlasů Frk a Sproul prostě vypadají dobře.

Jinak se vzduchem nese snaha získat Troubu, v nabídce cokoliv kromě Larkina. Nebránil bych se v podstatě ničemu. Tam taky hraje roli potřeba se zbavit jednoho obránce, jinak se nemáme jak nacpat do stropu.

Ale víte, jak to patrně dopadne, že? :lol2:
Dopadne to asi nějak takhle "Volaný účastník je momentálně nedostupný, zkuste to prosím později." :giggle:

Jinak Hank by měl hrát křídlo s Nielsnem jako centrem. :jn:
O té snaze ví všichni, až na jednu vyjímku ....

Těch mladých je tam více, mně by se líbil i Bertuzzi v áčku. Bohužel u nás bez šance. Lepší Miler v hrsti :scare:
Trouba, to jsou podle mě jen vlhké sny fanoušků Red Wings. Bylo by to hezký, ale Ken se tím téměř nulovým místem pod stropem zbavil manévrovacího prostoru, takže prakticky nemůře nabídnout prospecty nebo picky a ani nemůže s Troubou přijmout nějaký špatný kontrakt.
Třeba by ale byla možná výměna Trouby za 4. nejlepší levé křídlo v lize ... http://www.sportsnet.ca/hockey/nhl/rank ... l-numbers/

Dneska zápas proti Pens a výhra 5:2. Oba týmy kombinované sestavy, které se ale pomalu začínají aspoň trochu blížit těm skutečným. Pro nás asi zajímavé, že Frk je mnohem lepší než Pulk.

Zajímavý je taky odhad, jak by mohly vypadat lajny:
Tatar - Larkin - Abby
Zetterberg - Nielsen - Nyquist
Sheahen - Helm - Vanek
O-M-G


a úprava od fanouška z HB fora - prý tak, jak to Holland určitě udělá, protože je to nejlepší varianta kvůli waivers:
Zeta - Nielsen - Abdelkader
Tatar - Sheahan - Nyquist
Vanek - Helm - Pulkkinen/Frk
Miller - Glendening - Ott
(Frk/Pulkkinen)

Jurco LTIR
Franzen LTIR
Vitale LTIR

DeKeyser - Smith
Kronwall - Marchenko
Ericsson - Green
(Ouellet - Sproul)

Mrazek
Howard

Waiver-exempt Larkin, Athanasiou, Mantha, Bertuzzi, Coreau, Russo etc. do Griffins. Nebude pak hrozit, že se přes waivers ztratí někdo z téhle trojice: Ouellet/Sproul/Frk on waivers.

No zajímá mě, která varianta bude ve skutečnosti blíž :)
Zetterberg - Nielsen - Nyq/Abdul
Tatar - Larkin - Abdul/Nyq
Helm - Shea - Vanek
O-M-F-G
(Pulk, AA)

Takhle to vidím já. Sproul, Frk, Mantha farma - máte smůlu chlapci. XO sedmý bek. Jurčo okamžitě do Slovanu.

Pokud se někdo zraní, jakože jo, tak se případně někdo povolá a teprve pak to začne ten senilní dědek řešit. Když tak o někoho přijdeme no, nebude to poprvé.

Trouba je nesmysl. Holland neudělal 20 let trejd, teď taky chrápe a najednou těsně před startem by mělo dojít k zázraku? To už dříve Flájrs vyhrajou :cup:
Tatar ctvrte nejlepsi kridlo :D :D jeste, ze mame ty stats, ktere nam prozradi, ze ten hrac neni tak strasny, jak se vetsinu sezony zdal. Vzdyt i na svetovem poharu dal jedine dva goly, da se rict omylem :D
Ninety91one píše:Tatar ctvrte nejlepsi kridlo :D :D D
Tak když může být Holland nejlepší, v některých pofiderních žebříčcích až druhý nejlepší manažer v lize, tak proč ne? :hmm: :lol2:
Jirik19 píše:
Ninety91one píše:Tatar ctvrte nejlepsi kridlo :D :D D
Tak když může být Holland nejlepší, v některých pofiderních žebříčcích až druhý nejlepší manažer v lize, tak proč ne? :hmm: :lol2:

no, na to se tezko neco rika, obcas by bylo dobre se na ten hokej i podivat. Ale jinak se nabizi pro tyto lidi pouze jedna odpoved..

https://youtu.be/Dsrzo3hL5nM?t=40m18s" onclick="window.open(this.href);return false;
"Tomáš Tatar je touto dobou nejlepším hráčem Detroitu a také nejlepším křídelním útočníkem NHL v přechodu mezi obranným a útočným pásmem. Jeho šikovné ruce a výborné bruslařské schopnosti mu umožňují přejít do útočné třetiny s absolutní lehkostí."
- Andrew Berkshire, Sportsnet
:giggle: :scare: :hehe:
dneska byl docela dobrej vykon. Svecnikov a Sproul vylozene vycnivali, ostatni takovy normal, nic extra. U Frka presne podle ocekavani, cim vice zodpovedosti na neho das, tim je horsi. Ale Sprouly byl uuuzasny..klid, jistota, skvela rozehravka, nekazil a strelu ma jako nikdo u nas
Svech káže.. dobře pro nás
Smith nejlepší obránce, o level vole.

Mantha a AA půjdou dolů, to je jasné.
JKL píše:Smith nejlepší obránce, o level vole.

Mantha a AA půjdou dolů, to je jasné.
a dokonce ani nemel sve tradicni dementni fauly. Qcko uz neni, takze par minut pred koncem treti jsem jenom ocekaval nejaky Smithuv faul. No a to ctvrte nejlepsi kridlo nhl, to byl vcera skvost :-D
Ninety91one píše:No a to ctvrte nejlepsi kridlo nhl, to byl vcera skvost :-D
No a já za to dostal držkovou od Slovenských "přátel" na fakebooku, když jsem se zmínil o 4 nejlepším :jn:
Po claimu Frka tedy víceméně logické, že necháme na soupisce jak XO, tak Sproula. Teda, pokud si vytáhne Ken hlavu z prdele. Pre-season, krom výsledků ..., za ho*no, komplet. Ještě pustíme krev, vše v přímém přenosu.
pořád se dá na offseason dívat minimálně ze dvou úhlů pohledu:
+ nikoho důležitého jsme neztratili a ještě máme někoho navíc
- nikoho důležitého jsme nezískali a ještě jsme někoho ztratili

edit: nějak jsem to poslal dřív, než jsem to stačil dopsat.
Teoreticky to tomu týmu může šlapat líp než vloni, ale je potřeba, aby vše fungovalo a nic se nezadrhlo. Paradoxně by nejvíc mohlo prospět, že bude hodně hrát Smith. Nebo že Blashil zkusí být znovu víc sám sebou a ne jen co nejlepší kopií Babcocka.
Popravdě si ale vůbec nejsem jistý, jestli by bylo dobře, kdyby byla tahle sezona úspěšná. Třeba takový postup do 2. kola play-off s tímhle týmem by zase mohl KH mylně vyložit tak, že to dělá dobře.
Pulkoš na waiveru, jen tak dále :taptap:

Radši pustí všechny zadarmo, než aby udělal nějakou výměnu. Hlavně se nepředřít :klobuk:
Jirik19 píše:Pulkoš na waiveru, jen tak dále :taptap:

Radši pustí všechny zadarmo, než aby udělal nějakou výměnu. Hlavně se nepředřít :klobuk:
To si dělá ten senilní demen* prdel ? Toto už je do pekla volající :bitka3: :nervy: :cert:
Upřímně řečeno, nic moc lepšího s Pulkkem se zas čekat nedalo. Frk out, Pulkk pryč (out nebo farma) je jasný signál, že AA nebo Mantha začnou v lize.

Vyberte si. Chcete roster spot zaplácaný Pulkkem, který je otazníkový, nebo chcete AA / Toníka?
JKL píše:Upřímně řečeno, nic moc lepšího s Pulkkem se zas čekat nedalo. Frk out, Pulkk pryč (out nebo farma) je jasný signál, že AA nebo Mantha začnou v lize.

Vyberte si. Chcete roster spot zaplácaný Pulkkem, který je otazníkový, nebo chcete AA / Toníka?
a pritom takova skoda..stacilo malo, mohl ze sebe Cleary vytlacit trosku vice a mohli jsme se takhle paradne zbavit i AA nebo Manthy. Snad Danny pristi rok poradne zapracuje a nejake ty mlade konecne vytlaci
JKL píše:Vyberte si. Chcete roster spot zaplácaný Pulkkem, který je otazníkový, nebo chcete AA / Toníka?
Ne, chceme roster zaplácaný OMG shit lajnou :good:

This move seems to indicate the Red Wings favor Tomas Jurco ... tak apsoň, že tak :lol2:
Jurčo bude LTIR, ten nás vůbec nemusí trápit..
JKL píše:Jurčo bude LTIR, ten nás vůbec nemusí trápit..
Myšleno samozřejmě po uzdravení, to dá rozum.

Ansar si myslí, že Ken chtěl Pulka přes víkend trejdnout, ale velice překvapivě se mu to nepovedlo. Já myslím, že dědek je prostě smolař. Furt by chtěl trejdovat, jen nemá s kým :smutok:
Pulkk měl v trejdu na začátku sezony naprosto nulovou hodnotu. Byl půl roku zraněný, v přípravě hrál prdlačky.

Je taková doba, Isles pouští PAPa, Oilers se zbavili Yaka za obal na puky, někdo podepisuje Otta a pouští dva top střelce z AHL za poslední dvě sezony.

Ale říkám, pokud to má znamenat, že AA a Mantha budou mít roster spot a v týmu zůstane Sproul, tak sem v klidu, ok no, mohlo to dopadnout i hůř.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS