Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Detroitu sa to stava ale dost casto ze maju aj o tridsat striel viac ako super a nakoniec je z toho tesny zapas.
Hasek ma nieco s bolavym bokom,tak dnes bude chytat Ozzy :cool: :cool: DET povolal Jimmyho Howarda z farmy Grand Rapids....GO WINGS GO!!!
Chris Draper predlzil zmluvu s RED WINGS!!! :cool: :good: :clap:
Podla detroitskych medii(Detroit press) by sa malo jednat o 3 rocnu zmluvu,pocas ktorej zarobi 4,75mil $....
Draper je hrac ktoreho by som bral v zlomku sekundy. Jeden z najpodcenovanejsich hracov v europskom ponimani.
No tak nakladačku si namiesto Vancouveru odnesie San José ktoré dostáva už 5:0 v polovine tretej tretiny a majú dokonca len 10 striel a do polovice druhej tretiny mali len 3! tak to neni náhoda že v každom zápase tak dobre bránia,a už nemôžete ani písať že útok SJ je bezzubý tak ako ste to robili v prípade Nucks,pretože SJ má jeden z naj útokov v lige.

No a už dali aj gol,dal ho obranca Semenov takže 1:5 celkovo.San Jose 11 :!: striel za zápas :shock: :o
Ale ako môže hrať Detroit tak dobre aj v predu (vždy okolo 35 striel) aj v zadu,asi vedie že v bránke nemajú dobrých brankárov tak nemôžu púštat na nich strely...a riadia sa heslom najlepšia obrana je útok.

Uvidíme ako zahrajú na našom lade už zajtra! :twisted:
Zapas som videl len od druhej tretiny,ale mozem napisat,ze SJ sa moze hanbit......6 striel za 2 tretiny?...A ten gol si ani nezasluzili...Padol v presilovke,ktora ani nemala byt.Udajne pri gole Homer atakoval Petzolda....ale on ani nebol v brankovisku..Takze namiesto 6:0 bolo 5:1....Suck jonak rules!!!
Ozzy naozaj nemal skoro vobec ziadnu pracu...Wings hrali famozne.....Som si to uzival!!!!!!!!!Sharks boli strasne komicki,co dokazuje aj zrazka Griera so spoluhracom 8) :lol: tamtatadaaa!!!
..tak to je brutalitka..6 striel za 2 tretiny, celkovo 11.. :doh: :eek2:

akoze obrana respect a za takto fungujucou obranou by mohol "dedudko" kludne chytat aj do 60tky..co povies Alex? :lol2:
cepi píše:..tak to je brutalitka..6 striel za 2 tretiny, celkovo 11.. :doh: :eek2:

akoze obrana respect a za takto fungujucou obranou by mohol "dedudko" kludne chytat aj do 60tky..co povies Alex? :lol2:
No,nemůžu souhlasit s tím,že to je pro brankáře pohodovka!Podle mě to není nic příjemného mrznout 20.min v bráně a za tu dobu být stále 100%ně soustředěný a připravený,myslím,že většina gólmanů,má raději větší zápřah,kdy se může rozchytat,rozehřát a sáhnout si na puk.Stojíte třeba 10min. bez zásahu a pak hraje najednou soupeř dvě přesilovky po sobě a musíte ztuhlí vytáhnout třeba 4-5jistých zákroků,na kterých může být závislý celý průběh utkání,to přece není nic příjemného. 8) Ale jinak obrovská pochvala za fantastickou hru Křídel,Filppula je moc dobrej a Hank ani nemluvě,to je Bůh!!!Go Wings Go :thumbsup:
Ale dnes máme už 4 minuty dokonca prvej tretiny 11 striel,ale nič z toho,pretože už 12 sekúnd po vedúcom Cookovom gole vyrovnával Holmstrom a další bod si pripísal Zetterberg.


13 sekúnd dokonca prvej :censored: chyba a Samuelsson 1:2
Kurnik,to musel byt zapas jak diva svina....aspon podla highlightov....Skveli brankari,krasne goly,super akcie,super atmosfera......a samozrejme opat vitazstvo 8) :cool:
Ozzy aj Luongo boli vyborni,krasny gol dal Jirko H a krasna akcia 2 vs. 1 Filppula Samuelson..
:wub: I love this team.......
Alex píše:Kurnik,to musel byt zapas jak diva svina....aspon podla highlightov....Skveli brankari,krasne goly,super akcie,super atmosfera......a samozrejme opat vitazstvo 8) :cool:
Ozzy aj Luongo boli vyborni,krasny gol dal Jirko H a krasna akcia 2 vs. 1 Filppula Samuelson..
:wub: I love this team.......
To jo,asi to muselo být pořádné drama.Konečně někdo taky vystřelí alespoň více než 20střel na bránu. :frajer2: Hudlerův gól byl moc hezký :cool: a Luongova svižná lapačka proti sólu v podání Hanka byla výstavní.Jen ta obrovská hrubka Osgooda mě překvapila,to se rozhodčí upískl,zdálo se mi,že to měl být gól,ne? :shock: :|
no aj mne sa zdalo,ze to mohol nechat,taketo goly sa v NHL uznavaju...ale pre nas je to ok:D....Ozzy asi chcel dat gol :cool: ,ale utocnik bol uz blizko a nestihol ho prehodit....
Ved Anaheim dotláčal brankára do bránky aj s pukom minulý rok v každom zápase,hlavne proti Minnesote a nám v PO im to velakrát vyšlo,ale dáme my taký gol raz za rok a neuzná sa. :evil:
Tak Detroit se stále veze na vítězné vlně a jejich výkony lze jedním slovem charakterizovat,jako fantastické!Obrat o body nepříjemné Plameny na jejich půdě,to je výborné!Hank je Bůh,doufám,že nepoleví a udrží si takovou fazonu celou sezónu!Go Wings! :clap: :good:
Zabudnime na Haseka....Ide to aj bez neho...a mozno aj lepsie....Sorry Baffy....naozaj dlho som to v sebe potlacal.. 8) :) ......Ale Ozzy ozaj chyta O-SO-GOOD!!!!.....Lets go Red Wings :cool: :good: :clap:
on mal aj minulu sezonu supiš vedel sa vyrovnať celkom Hašekovi no na playoff Dominator chytil paradnu formu veru..aj mi bolo luto ked za to nezískal titul najlepšuieho českeho hrača...
No, Chris teď chytá opravdu dobře, jinak Alexi- pěkné tetování, akorát ne podle mého gusta :cool:
Alex píše:Zabudnime na Haseka....Ide to aj bez neho...a mozno aj lepsie....Sorry Baffy....naozaj dlho som to v sebe potlacal.. 8) :) ......Ale Ozzy ozaj chyta O-SO-GOOD!!!!.....Lets go Red Wings :cool: :good: :clap:
Ale ať klidně Ozzy chytá,nemám s tím vůbec žádný problém,pokud dokáže být týmu prospěšnější více,než děda,tak by měl chytat,formu teď má jako hrom. :thumbsup: Ale stejně věřím tomu,že až se Hašan uzdraví,ještě více ho bude Chrisova forma motivovat k lepším výkonům.Uvidíme,každopádně je dobré mít dva spolehlivé brankáře! :clap: :good:
MartinFC píše:No, Chris teď chytá opravdu dobře, jinak Alexi- pěkné tetování, akorát ne podle mého gusta :cool:
Diki :D 8) ...ale ved prave obsah toho tetovania je najlepsi :frajer2: :wink:
Baffy,mozna mas pravdu...som zvedavy,ze ci Babck po navrate Hasana ho bude nasadzovat,alebo potiahne to s Ozzym...samozrejme za predpokladu,ze Christopher bude chytat,tak ako do teraz.....GO WINGS GO!!
:cool: :good:
Po dlhsej prestavke sa opat Wings predstavili a opat vitazne,aj ked "len" po najazdoch...Opat sa zaskvel Ozzy a vyborny bol Jirko Hudler..Tomas Kopecky sa na supisku nedostal :evil: .....

Sakra uz sa blizi navrat #39 :sad2: :? :thumbsdown:
Slovenský útočník Tomáš Kopecký, obliekajúci dres tímu Detroit Red Wings, nezasiahol do nočného zápasu proti Nashvillu, pretože kvôli forme sedel len na tribúne.

Tréner Red Wings Mike Babcock sa rozhodol vynechať zo základnej zostavy Dallasa Drakea a Tomáša Kopeckého. Rozhodnutie, že Drake nenastúpi do zápasu však nebolo napriek jeho solídnym výkonom prekvapujúce, pretože už pred sezónou sa hovorilo, že tento veterán v prvom polovici sezóne nenastúpi na každý zápas.

Kopecký sedel na tribúne kvôli forme. Vo vedení tímu panuje nespokojnosť s jeho hrou, ktorá nie je až tak dominantná a Kopecký nehrá tak dobre ako pred zraneným kľúčnej kosti, ktoré utrpel v januári.

Kopecký tak dostal jasné varovanie, že sa bude musieť zlepšiť v hre smerom dopredu, byť agresívnejší pred bránou a hrať tvrdšie. Je to prvýkrát, čo trenčiansky odchovanec nezasiahol do zápasu kvôli podobným dôvodom.

Je to rozhodnutie trénera a ja teraz len musím prísť zajtra doobeda na tréning. To je všetko, čo práve teraz môžem robiť,“ povedal Tomáš Kopecký.

V 14 zápasoch aktuálnej sezóny zaznamenal dva body za dve asistencie. V štatistike plus/mínus má päť plusových bodov. Ako útočník zo štvrtej formácie však v zápasoch odohral málo minút – v priemere okolo 8.

Je vždy ťažšie, keď končíte po piatich minútach na ľade. Musíte urobiť niečo špeciálne v počas každého striedania. Zameriavam sa hlavne na to, aby som bol dobrý v tréningoch a aby som sa dostal preč zo štvrtej formácie. Musíte byť profesionálom a nemôžete sa vzdávať,“ dodal Kopecký.
Tak Detroit mne zatím hodně překvapuje, letos jsem určitě nečekal, že se mu bude takto dařit.......... !!!! Skvěle zatím hraje Zetterberg a i ta Osgoodova šňůra výher je mazec.......... :thumbsup: :thumbsup: !!!!
PHILLY FOREVER: Nečekal? heh...

2006/2007 - 2. v celé lize po základní cásti
2005/2006 - 1.
2004/2005 - neodehráno
2003/2004 - 1.
2002/2003 - 3.
2001/2002 - 1.
2000/2001 - 3.
1999/2000 - 2.
1998/1999 - 6.
1997/1998 - 3.
1996/1997 - 5.
1995/1996 - 1.
1994/1995 - 1.
1993/1994 - 4.
1992/1993 - 5.

Žádné překvapení, Detroit je nejstabilnější tým v celé lize.
Co se to v tom St.Louis děje,to se ani nechce věřit!!!Po pohodové 1.třetině,kdy se Křídla zásluhou Datsyuka a Clearyho perfektního backkandu ujala vedení 2:0,přišla studená sprcha v podobě 4gólů v Haškově síti,z čehož jdou min 2(z Perronova nájezdu a po Mayersově bombě,ty měl mít) na jeho vrub!!! :thumbsdown: :fnuk: Legace chytá opět hodně pozorně a min.3jisté góly zlikvidoval :( !Do závěrečné dvacetiminutovky už jde Chris,ale ani tak už to nevidím dobře!!!Včera v noci vybouchl Vokoun a dnes vyhořel i děda :? :sad2: :nasraty:

Tak další prohře s divizním rivalem nezabránil ani kontaktní gól Filppuly 5min. před koncem po krásné akci Hudlera!Myslím,že Hašan svůj boj o prvního gólmana začíná prohrávat! :| :eek2:
Hasek je neskutecne pomalej. Uz minulou sezonu se mi zdal byt nejakej zabrzdenej, ale to alespon neco chytil.
Kdyz jsem videl, jakym "plouzakem" se vracel do brany po spatnem vyjeti z brany, kdy souper zrovna krouzil kolem brany s pukem, tak vypadal tak na 60 let.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG