Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Ninety91one píše:vidim tak max jiste dve vyhry, jinak to bude kruta naloz
Také mě po včerejšku opustila naděje. Z lejna se bič uplést skutečně nedá a naše hra je ostudná. Playoffs mají hrát ty nejlepší týmy a mezi ty my po Novém roce nepatříme.
PK píše:Playoffs mají hrát ty nejlepší týmy a mezi ty my po Novém roce nepatříme.
Smutná leč krutá pravda :cry:
Mně je tak zle z naší hry,že jsem neměl ani chuť tady něco psát. Je mi docela líto těch hráčů,kteří na ledě nechávají všechno a ostatní na to s prominutím jebou.
Rosťa píše:Je mi docela líto těch hráčů,kteří na ledě nechávají všechno a ostatní na to s prominutím jebou.
Viz včerejší „mazáctví“ Greena vs. předem prohraný pěstní souboj AA — ten kluk jim všem nastavil zrcadlo. Ale mé srdce si tím získal naprosto úplně.
Toto už byl totální zmar. Ale tuším, že už je to letos asi potřetí, kdy jsme takhle herně padli úplně na dno, že jsem ani nevěřil, že sleduji NHL, co víc Wings. No a potom se ta hra docela skokově zvedla. Tak uvidíme, co přinesou zítřky. V každým případě já chci play-off. Nepostup by stejně nic nezměnil a chytili bychom toho černýho petra na draftu. Podle mě 2 místa na draftu nic neřeší. Takže spíš sezónu projet a uskutečnit změny ve vedení nebo play-off...
Takže nás 1. 1. 2017 čeká venkovní zápas s Leafs. Potvrzeno. https://www.nhl.com/news/maple-leafs-re ... -279504236" onclick="window.open(this.href);return false;
Novis44 píše:Nepostup by stejně nic nezměnil
No, podle mě je úplně nejhorší varianta opět postoupit do PO a tam vyhořet, tak jak v minulých letech. To se Kenny hrdě poplácá a bude navýsost spokojený, jaký je borec. V létě pak podepíše Q a spol. na dalších x let, bo ten tým není tak špatný, když opět udělali PO a příští sezóna zase to samé v bledě modrém.

Pokud by jsme PO neudělali, tak už by si snad mohl uvědomit, že to až tak dobře nedělá(nebo by mu to mohl někdo říct). Navíc by se nemohl vymlouvat na tu rekordní sérii.

Ale každopádně Detroit = play-off, takže rozporuplné pocity.
Podle mě se nic nezmění, i kdybychom byli poslední v lize. Kenyho místo je pevnější než cokoliv na světě. Bohužel. Doufám,že playoff uděláme. Je to přece jen jiná soutěž než základní část a minulý rok jsme to dokázali,když nechybělo mnoho a mohli jsme vyřadit Tampu.
achjo a dneska zase dalsi zapas. Kam jsem to jako fanousek Red Wings a Manchesteru dopracoval, ze se netesim na nase zapasy? to bude dneska kombo :(
Ninety91one píše: Kam jsem to jako fanousek Red Wings dopracoval, ze se netesim na nase zapasy?
Snad dopracovali ne ? :sarcasm: Já jsem na to podobně :scare:
Buďte v klidu,hůř než Baník na tom nejsme :-D
Creeper píše:Snad dopracovali ne? Já jsem na to podobně.
Zase dávka kolektivního trápení :) V kolik má brabčák večerku? Od minulého zápasu jsem furt tak vytočený, že bych dneska ty pindy nerozdejchal a vyšuměl, tak na fórum raději přijdu pozdějc, až se uloží do hnízda :)
Právě jsme dostali gól :lol:
Obrázek
Jonathan Ericsson just finished pass without any turn-over.

Obrázek

Baník nic, ale Vsetín včera vyhrál v brně, vede v sérii 2:0 a jde do finále.
Abdelkader-Zetterberg-Larkin
Tatar-Datsyuk-Athanasiou
Nyquist-Sheahan-Pulkkinen
Helm-Glendening-Richards

Proti tomu nemám námitky, dnes očekávám výhru.
Abdelkader do třetí a neměl bych taky námitky.
Nevypadá to špatně...
A v brance Mrazík. Ta sestava je OK, jen bych v první viděl raději #14 (nebo klidně zkusit #56) a místo něj ve třetí #8.
Vepředu je Blash logický a hodně čitelný - A-Z-L fungovalo hodně zkraje sezony, následovně zkouší dříve fungující dvojiti T-D+připojuje fungujícího AA. Třetí nevím, jim to moc nelepí, ale nic moc lepšího nevymyslí. Pozitivní je, že dává kartu na Pulkka a ne na Jurča. Jurčo fajn, ale jeho efektivita je prostě mizerná.
Obava z Columbusu sa naplnila, takže človek ani nemá chuť prispieť niečim do chlievika. Manchester United dosiahol taktiež nové dno, latku posúva stále nižšie a človeku znechutí pekný deň. Tak čo, Red Wings, budete pokračovať v tom, čo začalo moje futbalové mužstvo?

Snáď nie, ale že by som odpočítaval minúty do 1:30, sa určite nedá povedať.
Spíš odpočítávat minuty od 1:30 :pc2:
Boha jeho to je utrpení toto. Mrázkovi to dneska propadávalo, několikrát jel puk kolem tyčky jen to doklepnout :scare: Při EN Tryskáčů to zase zvonilo. :hroza: Při gólu Myerse tam stáli jak sněhuláci :rofl:
Proč nám toto děláte :?:
Blah. Dva body ok, ale ten hokej.. ech. Ale ok, stáhli dva góly, vyhráli v regular, důležitý zápas skrz to, že jej prostě dovedli do vítězného konce, i když teda chyběly centimetry při EN. Tenhle víkend je hodně důležitý.
Pasha píše:Manchester United dosiahol taktiež nové dno, latku posúva stále nižšie a človeku znechutí pekný deň. Tak čo, Red Wings, budete pokračovať v tom, čo začalo moje futbalové mužstvo?
Pasha bud rad ze fandis aspon MU, co mam pak rikat ja posledni roky. Chvalabohu od dalsi sezony budu te tragedie usetren, protoze Championship se v TV nevysila.
v Detroitu noc plna golu ! dali jsme tri goly, neskutecne :)


jinak to byl ale totalni humus, druhy gol Jets :-D ach ty nase nemehla
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS