Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Wanic píše: reálně dneska doufam v 5:2 pro Yotes :beee: :twisted: ..

Tak debakl vypadá trošku jinak,myslím,že můžete být rádi i za ten bodík...(ale ne,zasloužili jste si ho :thumbsup: :smile03: )
První polovinu zápasu jste asi byli o chlup lepší,ale od vyloučení Jovocopa až po vyrovnávací Lidasův gól,byl na ledě jen jeden
tým a hosté to rozhodně nebyli,tam kojoty neskutečně podržel Bryz. :taptap: :shock:
Ale měli jste taky dost šancí,tak ten bodík pro vás mi nevadí,navíc,když Hank krásným tip-inem Saleiovy střely
přidal pro nás druhý,tak jsem spokojený....navíc se vrátil Rafalski a to je sakra poznat :clap:
obrany hrály zpočátku....Lidas-Stuart...Kronwall-Salei a Rafalski-Ericsson
Jinak proč ten Stempniak tak nemá rád Howieho? :D 2x se na něm vyfauloval(Interference on goalkeeper)

První lajně ten match moc nevyšel,Pavel se nechal přetlačit u 1gólu Hanzalem a při druhém propadla celá 1lajna,ale
to se holt stává i takovým hráčům,v té 3třetině tam Babs dost razantně míchal sestavou,Cleary hrál s Hankem a Pavem 1lajnu a
Homer nastupoval až ve 4lajně s Helmem a Eavesem,Hudler(konečně začíná něco hrát.. :roll: )hrál s
Flipem a Bertem ve druhé a Johan s Modanem a Abdulkem ve třetí,tak jsem teda dost zvědav,jak nastoupíme
ve čtvrtek proti Oilers ..... Let´s GO WINGS :oslava: :cinka: :oslava:
Baffy píše:Jinak proč ten Stempniak tak nemá rád Howieho? :D 2x se na něm vyfauloval(Interference on goalkeeper)
Asi ho v play off minulej rok mockrát vychytal ;))) ... Mno tak to druhý bylo učebnicový vyloučení.. ale to první? chápal bych možná kdyby šel za krosček... ale jinak mi to vyloučení hlava nebere... celkově ale nemůžem svádět nic na rozodčí.... takhle přestat hrát na tak dlouhou dobu, to je prostě neomluvitelný... Já teď nevim jestli byl Detroit tak dobrej, nebo mi tak špatný.... doufam ve vás ;)))
Dobrej zápas celkem....i když jsem usnul za stavu 1:2 těsně před Lidstromovým golem :) . Jinak teda jsem viděl vůbec poprvé live na Sport1 a zarazila mě jedna věc. Mají tam dva komentátory a každý některá jména vyslovuje jinak. Copak se aspon mezi sebou nemůžou domluvit? To bylo "abdelkejdr" a "abdelkáder" a "kronwel" a "kronwal" a oba věděli, že kouč Detroitu je "babkok" . No aspon, že Red Wings vyhráli, škoda že ale čekali až do prodloužení, já měl v tipovačce čistou "1". :|
martin83 píše:Dobrej zápas celkem....i když jsem usnul za stavu 1:2 těsně před Lidstromovým golem :) . Jinak teda jsem viděl vůbec poprvé live na Sport1 a zarazila mě jedna věc. Mají tam dva komentátory a každý některá jména vyslovuje jinak. Copak se aspon mezi sebou nemůžou domluvit? To bylo "abdelkejdr" a "abdelkáder" a "kronwel" a "kronwal" a oba věděli, že kouč Detroitu je "babkok" . No aspon, že Red Wings vyhráli, škoda že ale čekali až do prodloužení, já měl v tipovačce čistou "1". :|
Presne preto na Sport1 nepozerám nikdy. Akurát tak záznam so Slepičkom na pobavenie :lol2: Matušica na NS ale i tí dvaja Česi občas surovo zadrú, že mi zostáva rozum stáť, ale aspoň ako tak sa to počúvať dá. Rumuni nie...
Dneska by se taky mělo zmínit, že byl do Hall of fame v Torontu přijat, Jim Devellano. Dlouholetý GM Red Wings. Měl velký podíl na vybudování vítězných týmů red wings na konci devadesátých let. V roce 1997 u toho byl ještě jako GM, než předal funkci Hollandovi. K největším tahům Devellana počítám draftování Yzermana a Lidstroma. Taky jako první začal zaměstnávat evropské skauty a to do Detroitu přiválo Fjodorova, Konstantinova, Larionova. Ti pak měli na svědomí vítěznou éru Red Wings
Bože načo som dnes natrafil :lol: :lol: :thumbsdown:
Steven píše:Bože načo som dnes natrafil :lol: :lol: :thumbsdown:
Pasha je tam riadne zabitý :biglol: :biglol: :biglol: :D
Paráda, Paráda, ďaľšia výhra :) :wave: :cinka: :box: Edmonton si ani neprdol, šlapeme jak strojek :) :good:
Teší ma Clearyho zobudenie sa, v posledných zápasoch hrá skvele :wave: :wave: :wave: Holmstrom sa taktiež rozbieha, túto sezónu bude mať určite dobrú, viac ako dobrú :thumbsup: Teraz si treba oddýchnuť, a v sobotu zápas s Coloradom si už nenechám ujsť, posledné dva tento týždeň som nevidel :ja_neviem:
měl jsem trochu obavy,že budou Oilers po tom výprasku od Canes blbnout,ale už v 1.třetině bylo vidět,
že to bylo zbytečné...... až mi jich dnes bylo líto.

Lajny hrály ve složení :

Hank,Pavel,Homer
Johan,Flip,Hudler
Cleary,Modano,Bertík
Abdulek,Helm,Miller........ seděl Eaves :ja_neviem:

Lidas-Stuart,Ericsson-Rafalski a Kronwall,Salei

Těžko hodnotit jednotlivce,když se zápas tak povede,ale složení se mi momentálně hodně líbí,
hlavně Hudler po zařazení do 2.lajny k Flipovi,až zázračně ožil :-O :good: ,ale oni spolu hráli
výborně už před Jirkovým odchodem do Ruska.Taky Modano začíná hrát lépe :roll: ,tak snad si
v sobotu se zraněními sužovanými Avs napodruhé už poradíme! :cinka: :oslava: :cinka:
Tak Jirka se vám konečně trefil. :good: Snad mu to pomůže a nastartuje tím nějakou bodovou šňůru. Já osobně mu to přeji.
Dawe4 píše:Tak Jirka se vám konečně trefil. :good: Snad mu to pomůže a nastartuje tím nějakou bodovou šňůru. Já osobně mu to přeji.
ale,měl to Jery Hadlr z pekla štěstí..... :)
povinné 2body s Lavinama jsme uhráli,za ty 2.třetiny :taptap: ,tam jsme to hráli výborně,
ale proč jen 40minut? :hroza: za tu poslední třetinu,by zasloužili nakopat zadky! :dup:
Baffy píše:
Dawe4 píše:Tak Jirka se vám konečně trefil. :good: Snad mu to pomůže a nastartuje tím nějakou bodovou šňůru. Já osobně mu to přeji.
ale,měl to Jery Hadlr z pekla štěstí..... :)
povinné 2body s Lavinama jsme uhráli,za ty 2.třetiny :taptap: ,tam jsme to hráli výborně,
ale proč jen 40minut? :hroza: za tu poslední třetinu,by zasloužili nakopat zadky! :dup:
No tak tento zápas som viac spal ako pozeral :thumbsdown: Únava je pes ! Nemám ju rád :D No hlavná je výhra, Jimmy podržal, v stredu sa teším na Bluesmanov :)
tak to byl fakt šílený zápas s Blues :good: ,50.minut dramatického a vyrovnaného zápasu,parádní podívaná,
velké šance na obou stranách,Jaro i po tom smolném vlastním gólu chytal velmi dobře a pak přijde jedna
zadovka Modana před bránu Clearymu,krásná individuální akce Zetteho :clap: a už se Blues vezli.....

ten závěr kluci ze St.Louis moc nezvládali,ale popravdě se jim nedivím,bylo to pro ně fakt kruté..... :roll:


Holland tak měl svůj 1000zápas ve funkci GM RedWings ozdoben výhrou Detroitu č.600 pod jeho vedením... :clap: :oslava:
Jimmy a celý Detroit teda jede...
Dnes prehra, trošku zbytočná, v tretej tretine to bol pekný obrat :) Škoda gólu Mikka Koiva 1 minútu pred koncom :(
Nevadí, máme aspoň bodík, v sobotu máme voľno a v nedeľu večer hostíme doma Plameniakov :clap: Nemusím sa opakovať, treba ich zahasiť :D :D
až teď jsem konečně viděl zápas s Wild a byl to boj s jejich dobře hrající obranou a Theem,který
když má svůj den (a že jich moc není,bohužel si to asi šetřil na Wings... :( ),tak je skoro nepřekonatelný.
škoda toho vyrovnávacího gólu těsně před koncem,pak už Wild to prodloužení zahráli moc dobře a
doma zůstal jen bodík.....příště to chce pořádně zavřít a ubránit to. :cinka:

nevadí,dnes máme možnost to v zajímavém čase doma s Flames napravit a zabodovat naplno! :povzbudzovanie: :groupwave:
Baffy píše:až teď jsem konečně viděl zápas s Wild a byl to boj s jejich dobře hrající obranou a Theem,který
když má svůj den (a že jich moc není,bohužel si to asi šetřil na Wings... :( ),tak je skoro nepřekonatelný.
škoda toho vyrovnávacího gólu těsně před koncem,pak už Wild to prodloužení zahráli moc dobře a
doma zůstal jen bodík.....příště to chce pořádně zavřít a ubránit to. :cinka:

nevadí,dnes máme možnost to v zajímavém čase doma s Flames napravit a zabodovat naplno! :povzbudzovanie: :groupwave:
Theo bol neskutočný, tie góly neboli jeho, takže ked si to odmyslím, tak naozaj bol "neprekonatelný". :ja_neviem:
Datsyuk nema ruky on ma sikuloruky :D / Lidstrom to tam pri rozhodujucej golovke podobne sikovne zamiesal

/
cepi píše:Datsyuk nema ruky on ma sikuloruky :D / Lidstrom to tam pri rozhodujucej golovke podobne sikovne zamiesal
To ano,individuální výkony třeba Pava,Lidstroma nebo Zetteho jsou vynikající,ale celkově jsme to zahráli mizerně ten zápas....a to hlavně díky neustálým rošádám,které Babcock předváděl s lajnami.
Můžem děkovat rozhodčím,že byli přecitlivělí a Flames dost nekompromisně zařízli....
Jako nějaké fauly z toho tlaku vždy vyplynou,ale to už bylo dost tvrdé,to tak vidět Randy od hydinky(co tak posledně brblal,když tam kačky hrály),to by teprv čuměl jak pero..... :D
Baffy píše: Jako nějaké fauly z toho tlaku vždy vyplynou,ale to už bylo dost tvrdé...
Spatne, musis rict, ze k zadnemu ovlivneni absolutne nedoslo, vase vyhra je absolutne zaslouzena, rozhodci spravne ridili a jeste mohli vylucovat i vic....
Tak to tady prece chodi... :yes:
Baffy, za to ze to priznas :thumbsup: Tohle byl vazne letos nejvetsi extrem co jsem od rozhodcich videl. A ted neni v mem zajmu nekoho obvinovat, pro me jsou oba tymy(nastesti!) vice-mene ukradene. Kdyz uz pro Detroit 3-4 fauly navic vymysleli, tak meli piskat minimalne zjevne zakroky na opacne strane na Mosse(ted nevim presne?) v 1.tretine a Modana na Regehra ve 3.tretine. Byl to 1. domaci zapas Detroitu co jsem letos videl, tak budu verit, ze slo o extremni vyjimku.

Jinak naboj zapasu nechybel a rozhodne nelituji, ze jsem se rozhodl na zapas podivat.
K rozhodcom sa vyjadrilo správne. U tímov ako Detroit to vždy na*erie o to viac...to by sa stávať nemalo. Inak krásny zápas, akurát škoda hattricku pre Iginlu, som mu ho prial :thumbsup: Pasha je ale demigod, to nie je človek... :cinka:
:hroza: :sad2: teď nevím,jestli jsme hráli tak mizerně nebo Thrashers tak výborně....
každopádně jsme na ně prostě neměli,chyby v obraně,jalové přesilovky a těch pár šancí s
přehledem pochytal "Pavlek" :) Hudler zase seděl,ale pochybuju,že by to zachránil.....

pozitiva se hledají těžko,pro mě snad jen to,že si zachytal 20min. Joey MacDonald :thumbsup:

hodit za hlavu a v pátek si spravit chuť na Jackets :cinka: :box: :cinka: :frajer2:


jo a je zvláštní,že poměr fandů v hledišti,se mi zdál tak 1:1 :cool:
Hokej se nehraje na poměr fandů v hladišti :cool:
:clap: :clap: Jimmy Howard výborný výkon v Columbuse. Góly Mulice a Filppulu nám zabezpečili 2 body :)
Prvú tretinu som nevidel, no potom som už nezmeškal nič. Na 50 % je misia splnená, ešte zdolať kabátnikov v nedeľu doma v prijateľnom čase 23:00 :good:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO