Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

AA - takhle se bojuje o místo v sestavě. Škoda, že ten únik v OT nedal, moc nechybělo, to by byl gif roku za nás. 15 minut na ledě, nijak nevymýšlí, prostě hraje jednoduchý mu přirozený hokej - bruslit, nevynechat nic, jednoduše tlačit puk na bránu bez složitého vymýšlení.

Jinak zápas raději bez komentáře. Obrana se rozhodla Lidasovi ukázat, jak moc jsme bez něho v dupě. Dneska ty rozehrávky smrděly až přes oceán. No, dva body důležité jsou doma, jedem dál.
Fantastnasiou je skvely, to byl vcera dulezity faktor nasi hry. Ten jeho najezd byla lahudka, je to blesk :)
JKL píše:15 minut na ledě, nijak nevymýšlí, prostě hraje jednoduchý mu přirozený hokej - bruslit, nevynechat nic, jednoduše tlačit puk na bránu bez složitého vymýšlení.
Předvádí to, co jsem čekal od Pulkkinena.
Stars údajně pustí Nišučkina, podle mě by to nebyla nejhorší volba. Sice je fakt, že Mantha/Svech jsou podobné typy, ale možná by to stálo za úvahu. Píšu to proto, že Nill je jeden z mála lidí, kterým se patrně Ken nestydí zavolat.

A nebo jej nebrat v úvahu a doufat, že AM bude příští rok v rosteru, či možná již dřív.

Stále si ještě uchovávám určitou malou naději, že bude chtít Ken přece jen chtít provést nějaký upgrade (ten zjevně vzadu potřebujem, vepředu sice taky, ale tam myslím máme mezery ve vlastním týmu) a bude se tak chtít na tdl zbavit nějakého nákladu, který by umožnil menší upgrade z vlastních zásob (což by nestálo moc peněz).

Jako jednoznačný bod bych viděl Richieho. Je to zkušený borec, podle mě by mohl sehrát u některého contendera nějakou roli a jestli má hrát třetí, čtvrtou, tak ho jednoznačně nepotřebujeme, jeho minuty evidentně dobře může spolykat AA a může se doplnit nějakým add-onem z farmy.

Ale berte to jako teorii, reálně vidím šanci na Něco circa 1:25, ne-li hůř.
Ninety91one píše:Fantastnasiou je skvely, to byl vcera dulezity faktor nasi hry.
Nejen včera. Pomalu začíná být vidět ze všech nejvíc. A Blash mu věří — však ho postavil na OT do prvního týmu s Pashou a DK.
AA hraje o roster, to je jasné, ale na NHL levelu ukazuje, že má solidní upside. Jestli přidá v zakončení circa desetinu vteřiny na přemýšlení, tak by to mohlo být jenom a jenom zajímavější. Pozitivní je, že letos na farmu s takovou už jen těžko spadne, nemá ho kdo vytlačit.

Jinak ano, je to hráč, který jde hodně vidět, ono už jen tím jeho pohybem dost vyčnívá z řady. Občas trochu tratí puky ve středním pásmu, ale fajn je, že udělá bžcbžc a je zpátky u protihráče.
JKL píše:nemá ho kdo vytlačit
Že by Miller? :joe: pokud to teda stihne...
Jestli sem to dobře pochopil, tak Miller je out do konce sezony.
His injury was worse than the Red Wings initially thought and he has to undergo reconstructive surgery on his ACL.
4-6 months

pro něj blbé, že jestli pk bude fungovat i bez něj, tak není důvod k re-signu, protože jinou hodnotu nemá
Tak to u nás dohrál, není důvod ho dál prodlužovat ... i když Kenny je samozřejmě jiného názoru.
PK píše:
JKL píše:15 minut na ledě, nijak nevymýšlí, prostě hraje jednoduchý mu přirozený hokej - bruslit, nevynechat nic, jednoduše tlačit puk na bránu bez složitého vymýšlení.
Předvádí to, co jsem čekal od Pulkkinena.

Teemu dal hned v druhem zapase dva goly a tenkrat nam ten zapas proti Caroline doslova vyhral sam. Po prvnich deseti zapasech mel 4 goly a 2 asistence. Pak se ale postupne svezl s nekvalitou a krizi celeho tymu (ono taky, kdo krom Larkina letos u nas zari? nikdo) a upadl. Uvidime, jak to Andreasovi dlouho vydrzi. Snad jo :) Teemu musi hlavne vydrzet zdravy a tak nejak se usadit. Prece jenom, strelec potrebuje sehrany utok, AA neni vylozene bomber
Ninety91one píše:Pak se ale postupne svezl s nekvalitou a krizi celeho tymu (ono taky, kdo krom Larkina letos u nas zari? nikdo) a upadl.
Ach, ano — palčivá pravda. I ten Dylan uvadá. Tenhle je neštěstí, bojím se, abychom se časem nedopracovali do role pohřebiště talentů jako jsou třeba Oils :(
DyLark.. Blashill ho akorát začal používat jako oživovač, což mu moc nepomáhá, furt je to rookie. Ochladil v okamžiku, kdy hrál s Richardsem. Náhoda? Nemyslím si...
http://www.wingingitinmotown.com/2016/2 ... av-nyquist" onclick="window.open(this.href);return false;

..a jeden dobrý článek na téma Nyquist, pěkné. Nicméně je tam v závěru ohledně PP pěkná pasáž, která vystihuje to, co si o něm myslím - je to super hráč se skvělou orientací v prostoru a čtením hry, bohužel v ´nové PP´ schématice dostal uplně přiblblou roli a jeho PP čísla šla rapidně rolů. Je to škoda, já si totiž opravdu myslím, že moc inteligentnějších hráčů do slotu než Nyq nemáme. ..
JKL píše:jeden dobrý článek na téma Nyquis
Koukal jsem už včera, musím si na něj udělat čas. Jo a přibyl tam další — Red Wings Trade Rumors: What will be Ken Holland's best bet at the NHL Trade Deadline? :)

A aby toho nebylo dost, od včerejška se na tomto fóru objevuje jako obrázek na pozadí upoutávka na TDL s fotkou Kena Hollanda — aby nám fakt hráblo, asi ;)
Mě Athanasiou překvapil, že je na NHL levelu, tak výborný při hře 1 na 1. Má výborné krytí puku, size a rychlost. Dnes mu určitě stouplo sebevědomí, což by se mohlo projevit na jeho koncovce. S Larkinem jasný souhlas, soupeři mu věnují zvýšenou pozornost a má minimální support od spoluhráčů. Konečne jsme prolomili ten gól v oslabení, to už mně nebavilo poslouchat v každém zápase, že jsme jediný tým, který ještě nevsítil. Taky bych chtěl upgrade v obraně, nejen pro tuto sezónu. Uvidíme, co XO. Na jednu stranu hrál jak mazák a výrazně zlepšil rozehrávku, na druhou stranu měl trochu bruslařské problémy. Jinak jsme dnes dopustili až moc přečíslení, oba týmy se hodně soustředili na obranu, ale body jsou cenné!
Když ne XO, tak to bude těžké. Russo vypadá dobře, ale podle mě na NHL není, rád bych se spletl. Je to takový ten styl, který je ok v AHL, protože se tam přistupuje a checkuje tak na třiceti procentech NHL. Vzadu vypadá nejlíp Jensen, hraje s klidem. Nejslabší body, bohužel, pro Sproula, který je sice zajímavý vepředu, ale vzadu má mezery i na nižší úrovni, nezlepšil to. Pak počkat co Vilík no. Určitě nikdo z nich neposkytne upgrade v podobě, kterou by poskytl nějaký hotový D z ligy.
Dobré zhodnocení. :good: Ten Sproul je škoda. Ale řekl bych, že má pozici před Russem a Jensenem, alespoň podle těch vyjádření nebo to vnímáš jinak? Myslím to čistě, jak je vnímaný v hierarchii z pohledu Red Wings, ne subjektivně. Jako Oullet předváděl slušné výkony, nejvíc mě překvapilo, jak to hraje s klidem, ale na tom bruslení by měl zapracovat.
No, má to ten zádrhel, že XO, Jensen i Sproul příští rok na farmu musí projít waiverem (pokud nebudou posláni na farmu hned na začátku kempu), týká se to i Frka. Tj. se blíží kritická situace, kdy tyhle hráče nepůjde využít jako zálohu (mimo emergency). Já si proto myslím, že je načase se jednoho, lépe dvou z nich zbavit, ale Ken to vidí klasicky jinak.

Z toho, co sem z GR viděl, si subjektivně myslím, že nejblíž pro NHL je Jensen. Jak to vidí Ken, to netuším, ten development se občas chová rigidně.
bomba :gitara: ten najezd, uplne z neho cisi, jak chce byt u brany a dat gol :-D

https://www.youtube.com/watch?v=nzTtd5sT-eU" onclick="window.open(this.href);return false;
Ninety91one píše:ten najezd, uplne z neho cisi
Čirá paráda, ten kluk je nadržený jako hřebec na rodeu, ta energie z něj úplně prýští.
Coach Jeff Blashill is looking at pairing Dylan Larkin with Andreas Athanasiou for the Stadium Series event against the Colorado Avalanche at Coors Field (8 p.m., NBC).
JKL píše:
Coach Jeff Blashill is looking at pairing Dylan Larkin with Andreas Athanasiou for the Stadium Series event against the Colorado Avalanche at Coors Field (8 p.m., NBC).
:box: :cinka:
Co se týká beků, tak podle mě Jensen nemá šanci, nemá se kudy procpat do áčka. Pro Sproula platí to samé. To by museli nějak výrazně ustřelit(AHL, kemp) a to se asi nestane. XO je jednoznačně před nimi.

Na příští sezónu budeme mít 8 beků(i s Kindlem a bez Q - haha dobrý fór). Marchenko základ, XO na pozici 7.beka + poletující Kindl. A to je ještě značně velká pravděpodobnost, že Q zůstane a nebo, že Ken přivede nějakého třicetisedmiletého dřeváka(TDL nebo v létě). V tom případě to může XO rovnou zabalit a nebo požádat o výměnu, ale to mu vyjde na stejno.

Takže z té trojky Jensen, Russo, Sproul, má malinkou šanci procpat se někdy v budoucnu(třeba až bude Jensenovi 30) do áčka max.jeden z nich. Dvou z nich bych se klidně za včasu zbavil, pokud tedy mají vůbec nějakou hodnotu(Sproulovi ke všemu končí smlouva) a nebo prostě zůstanou Griffiny a budou mastit AHL. Na procpaní se do áčka už stejně moc času nemají, za chvíli tu máme dorost v čele s Vilem.

Sproula je škoda, jeden z mála beků na našem rosteru, co umí a nebojí se vypálit, navíc pravák ....
No, já si myslím, že Sproul (pokud podepíše) nebo Jensen se příští sezonu do ligy podívají ze začátku, prostě Ferraro/Nestrašil example, bude tam nějaká chřipka nebo natažené lýtko u někoho a to se použije. Týká se to i Frka*. Nechť dostanou šanci s tím, že jestli si je někdo vezme, tak mají příležitost se chytit jinde. Je to v konečném důsledku spravedlivé. Zas jako můžem si říkat co chceme, ale Nestrašil by ve Wings nedostal ani náhodou do takové pozice jako v Carolině. Myslím si, že by minimálně jeden z nich už byl pryč, kdyby byl Ken postaven do situace jako při trejdech Cola, Židlického (to letos nemůže ovšem udělat).

* Frk má vyšší hodnotu. Princip stejný, ale má určitě hodnotu jak do trejdu, tak pro roster.

Obrázek
Tak jasně že, bavím se o běžném stavu. Pokud bude více zraněných, tak se do áčka může někdo navíc podívat, to dá rozum. Jinou cestou nemají šanci. A i tak by to bylo jen dočasně, na záskok, bez šance se nahoře udržet.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS