Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Novis44 píše:13tka zítra ještě nebude k dispozici, Smith nemocný. Ale zajímavý je, že Eurodvojčata začnou spolu.

Larkin-Zetterberg-Datsyuk
Tatar-Sheahan-Nyquist
Abdelkader-Athanasiou-Pulkkinen
Miller-Glendening-Helm
no parada. Konecne je Aby ve tretim utoku. A to same momentalne plati o Helmovi. Toho na presilovce uz videt nechci :) Ale porad je ten druhy utok slaby, proste Shea na to nema
Novis44 píše:13tka zítra ještě nebude k dispozici, Smith nemocný. Ale zajímavý je, že Eurodvojčata začnou spolu.

Larkin-Zetterberg-Datsyuk
Tatar-Sheahan-Nyquist
Abdelkader-Athanasiou-Pulkkinen
Miller-Glendening-Helm
Já bych Zetteho s Pashou dohromady nedával. Myslím, že jejich Twins kouzlo už není to co bývalo a potřebujeme top hráče do druhé řady. Pokud bude Pasha zdravý tak to musí být on. :frajer2:
Novis44 » 09 lis 2015, 19:26 píše:13tka zítra ještě nebude k dispozici, Smith nemocný. Ale zajímavý je, že Eurodvojčata začnou spolu.

Larkin-Zetterberg-Datsyuk
Tatar-Sheahan-Nyquist
Počkej počkej, tak je 13tka k dispozici, nebo ne? Já to teď trochu nechápu, že píšeš, že nebude k dispozici, ale že budou twins spolu. Je tím myšleno, že Dacjuk hraje, ale s jiným číslem? :? :lol2:

Jinak zastávám taky názor, že by neměli hrát spolu, je to power play a play-off kombinace, v sezoně se moc neosvědčuje. .

Navíc, jenom zopakuju, co už sem psal dřív - Hank není už TEN Hank, určitě ne v regular. Pavel by na stará kolena k sobě mohl dostat nějakého mladíka, který vedle něho poroste. To je něco, co vždy fungovalo, bude to jistě dobře fungovat i nadále. Rozhodit a nechat je hrát s Larkinem, AA, Pulkkem, Tatarem, Nyqem...

Stejně by mě zajímalo, co se bude dít. Blash je v tomhle pružnější (a hlavně historicky nezatížený) než Babcock, no nicméně nevím, jestli je to takový zabiják, že by chtěl na všech Larkinech, Pulkkech, Andreasech apod. postavit celý tým. A to si vemte, že Janmark se ve Stars zatím dobře chytil a my se ho zbavili s Backmanem a pickem za.. Cola (i když ok, to není fair, Cole hrál dobře, dokud se teda nezrakvil).
Jo přesně tak, ještě dodám, že potřebujeme nahodit Tatara...takže jsem taky proti Z+D.
Jestli jsem to dobře pochopil, tak je to sestava, jakmile se vrátí Dacjuk(víkend?). Teď je ještě otázka, jestli to není sestava Novise :-D

jo tak už jsem to našel
Jojo, sestava jak včera trénovali a v jakém složení by měli hrát po návratu Datse. Taky jsem z toho byl dost překvapený. Bottom six vypadá dobře. Tatar by potřeboval Datse a Riley zatím není hráč top 6. Na druhou stranu nehrají špatně, jen najít cestu od mantinelu k brance.
i ta treti lajna vypada hned lepe, kdyz tam bude Aby. No, at uz je patek a Dats. Dnesni zapas asi i vypoustim, protoze tam nas Caps uplne zaslapou do zeme. Ovce bude palit a Kuznetsov si bude vychutnavat nase mlade, talentovane :-D hrace. To ani videt nemusim, obvzlast, kdyz je zitra narocny den :)
Já se mrknu, ale počítám, že průběh bude dost podobný zápasu se Stars. Spíš si nastavím budík na cca polovinu druhé třetiny a mrknu jak to vypadá...
Pasha prý podle Blashe nastoupí nejspíš proti Sharks. https://twitter.com/Bill_Roose/status/6 ... 0024358913" onclick="window.open(this.href);return false;
Mrazkovi nejde jen tak lehce dat gol :-D Ovce 15 strel za cely zapas a jinak hodne dobry vykon. :thumbsup:
Když DeKe vyhodil 5 minut před koncem puk přes plexi :bac: tak jsem čekal minimálně vyrovnání. Ovšem to by v brance nesměl stát Mrázič, :klobuk: :poklona: který nám ukradl zápas a to hlavně Ovečkinovi. Ten byl střelecky při chuti. 15 střel na branku :sok: :scare: No dneska musel být z Mrázka řádně frustrovaný.
Gratulace AA k prvnímu NHL gólu. Sice taková nic moc šmudla, ale i to se počíta :thumbsup: Trochu mě konec zápasu připomněl éru Babse, kdy jsme jen bránili hubené vedení :evil: No dneska nám to vyšlo, ale taky jsme mohli odejít s prázdnou :thumbsdown:
Další zápas doma s SJS a pak hned "hurá" do Bostonu.
Go Wings !..! Go !!!
Výkon fajn, ale výhra čistý steal. Anastáz sice taková haluz gól, ale zadarmo to nebylo, každý by ten puk nestihl a hlavně ne každý by ten puk vůbec stihnout chtěl. Má fantastické zrychlení, využívá postavy, prostě udělá dva kroky a obránce se nestihne ani otočit a už je dva metry vzadu. Pohybem na ledě mi přijde společně s Larkinem jako trochu jiný level proti zbytku týmu. Snaží se zůstat v týmu, nevím jestli je to letos reálné pokud budou všichni zdraví, ale příští rok bez debat.
Jinak, esli budou hrát takhle, tak ok, SJS berem body a s medvědem si vytřem. (Easy money :lol2: )
Už tak dáváme málo gólů a ještě nám rozhodčí ukradli regulérní branku v první třetině. Ale co už. Vda body jsou doma. Líbilo se mi jak jsme hráli především na začátku druhé třetiny. Jinak Ovce je satan,co si budeme nalhávat. Zkouší střílet z každé pozice. A Mrázek neskutečný :klobuk:
No když porovnáš pohyb Cigoše a např. Andyho, tak se nemáme o čem bavit. I takový Jurčo by se měl nad sebou zamyslet. Pokud budou všichni zdraví, tak na něj místo bohužel nezbyde, ale 100% stav budeme mít asi málokdy.

Mrázek je totální jistota...to tady bylo naposled za Haška.
Ja som ten posledný, komu by sa páčili hubené výhry 1-0 či 2-1, ale tak v momentálnom stave, kedy by sme mali problém trafiť aj futbalovú bránku, rozhodne beriem aj takéto víťazstvo. Zápas bol dobrý, páčil sa mi, z našej strany effort. Gratulácia AA, zatiaľ sa mi pozdáva. A nikoho neprekvapí, že sa u mňa objavila alergia počnúc novembrom 2015 - Joakim Andersson, nech sa na mňa nikto nehnevá...už sa radšej nebudem opakovať.

Zbierajme body a bude dobre :yes:
Pasha píše: Joakim Andersson, nech sa na mňa nikto nehnevá...už sa radšej nebudem opakovať.
Taky to nechápu :neviem: :neviem: :neviem:
Berte to tak, že nějaký "Cleary" musí každý rok hrát. Neměli by jsme na koho nadávat.... i když pár adeptů tam ještě je, že Kubíku? :lol2:
Já tomu vůbec nerozumím, hraje komplet prdlačky, většinou ho vidím někde se motat zmateně, nepřijde mi dobrý ani vepředu, ani vzadu. Nevím, čí nápad je ho stavět na pozici v řadě kde hraje.

Kindl nehrál myslím špatně, ale u něho je to naprostá tradice - hraje ho*no, pak ho posadí, další zápas hraje skvěle, pak jde rychle zase dolů.
ten kluk ma celkem prehled :-D


„Věděl jsem, že bude střílet ze všech pozic. Šlo to poznat od začátku. Už za první třetinu měl snad sedm střel (statistici mu napočítali šest - pozn. red.), soustředil jsme se na něj a vyjížděl proti každému jeho pokusu,“ hodnotil duel spokojený Mrázek
Ano a Glend s Millerem hrubo přes 20 minut.
Bylo vidět, že grindři už byli hodně přetížení, kromě Helma (ten nehrál oslabení). Glend má z útočníků 4. nejvyšší ice time v průběhu sezóny. Dá se předpokládat, že jim v příštích zápasech ice time ubude. Hra měla spád. Neuznaný gól byl docela výsměch. AA gratulace a myslím, že i v plným stavu by měl mít místo ve 3. lajně, ale asi to tak nebude no (jediný faul byl na něj v gólové příležitosti). Kindla se chválí těžko, když udělal 2 fauly hned po sobě, to může být osudové, nejen proti Washingtonu. Důvod, proč hraje Andy jsem psal minule a je naprosto zřejmý, Jurčo má prostě kondiční problémy a je horší na oslabení. Nikdo jiný tam není. Mrázek naprostá jistota! Co se týče produktivity, tak mám na srdci 3 věci: 1. dáváme si přednost v přečísleních a finální přihrávka jde na paty, těch situací tam bylo dneska tolik. Chce to vzít na sebe nebo daleko přesnější přihrávku. 2. beci to na modré mají na středu a volno na střelu a končí to nahrávkou k mantinelu a následná střela už pod tlakem. 3. Tatarova střelecká nepohoda. Dnes 2x jasná tutovka a další šance. Snad to z něj už spadne.
Celkově, ale super výkon, korunovaný 2 body.
Věřím,že se Tatar rozjede. Minulý rok měl taky pomalý začátek. Ale chtělo by to u více hráčů,aby jim to tam aspoň dva zápasy po sobě padlo,ať z nich spadne ta deka.
Tak tam jde spíše o to, že se Andy neměl v létě vůbec podepisovat :sisi: Půlka farmy by to zahrála lépe, to je snad každému jasné a pak by nemusely být výmluvy typu "nikdo jiný tam není". Podpis sice za pár šušňů, ale vzhledem k našemu kádru úplně zbytečný(stejně tak Cleary, ale to už je nošení dříví do lesa). Těžko říct, čí to byla aktivita. Možná i Blashe, když ho teď tak vehementně staví, to se ale asi těžko dozvíme

Jurčo nemá kondici? Co dělal proboha v létě? Dušoval se, jak do toho dá všechno a teď z kraje sezóny nemá fyzičku? :sok: Tak to bych ho pral sviňským krokem. Neměli náhodou s Tatarem společnou přípravu? :oslava: :giggle:
No tak Mrazek skvely vykon. Myslim ze tam kde ste je to z velkej casti hlavne jeho zasluhou. Trochu ma mrzi, ze sme to nehrali kreativnejsie, napr. fake shot, pockat kym by Mrazek zmensil strelecky uhol a prihravka. Na druhej strane Det to ma vzadu prepracovane a my sme chceli hrat jednoducho. Vyhrali ste zasluzene, trochu haluznym golom, ale zase..vam neuznali regularny gol. Co si ale myslim tiez je, ze to v konecnom dosledku ublizilo viacej nam, ako vam :scare:
Máme to vzadu prepracované. No nevím, realita je taková, že Blash pokračuje v Babsově praxi z play-off, kdy prostě maže soupeřovy top lajny grindery, Glend s Millerem a Helmem půl zápasu neslezou s ledu. A dělá to právě proto, protože na individuály se vzadu příliš spolehnout nedá.

Ta propracovanost je v tom, že se povedlo sehrát tyhle hráče, Luke je neuvěřitelný tahoun, já si nepamatuju za tu dobu co hraje, že by vynechal jediný centimetr ledu. Proti té čtvrté lajně sem neviděl nikoho, kdo by byl schopný nějak důsledně kombinovat, tam si prostě nenahrají, nepřenechají, hned tam po hlavě skočí Miller, nebo to vybruslí Helm, na zadek se ti nalepí Glend, můžeš čarovat jak chceš.

Tyhle útočné střílející celky docela s Detroitem trpí poslední dobou, cesta vede poměrně jednoduše přes vysokou aktivitu před bránou myslím, všeobecně mají Wings největší problémy hlavně s fyzickými celky, třeba Sucks je vždycky rozhážou po ledě.

To se těžko hodnotí, když nekoukáš na zápasy jiných týmů a nevíš, jestli zrovna ten jeden zápas tak vyšel, nebo jestli prostě v tom má prsty soupeř.

Sem teď přemýšlel, jak získat tu správnou perspektivu, napadlo mě, že si vyberu nějaký jiný tým a před zápasem s Wings se podívám na tři jeho zápasy ze záznamu, ať trochu pochytím jejich styl a srovnám to s tím, jak vypadá proti RW, na kterých bodech padá jejich výkon apod.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS