Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

super, že ducks vyhrali nad red wings :biglol: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Tak Det měl poslední 2 zápasy opravdu z prdele kliku, 2x vyrovnával v 59. min. :wink: ..........! Mají z nich 3 body ale klidně mohli mít jednu velkou 0. Ale jak mi Baffy a spol. jistě vysvětlí, tak právě toto je umění velkých mužstev a vše je vlastně jak má být :lol2: :wink: :frajer2: !!!!
Come on ENGLAND píše:Tak Det měl poslední 2 zápasy opravdu z prdele kliku, 2x vyrovnával v 59. min. :wink: ..........! Mají z nich 3 body ale klidně mohli mít jednu velkou 0. Ale jak mi Baffy a spol. jistě vysvětlí, tak právě toto je umění velkých mužstev a vše je vlastně jak má být :lol2: :wink: :frajer2: !!!!
No,říkej si tomu třeba z prdele klika nebo co já vím jak to nazvat,ten tlak,který jsou v posledních minutách schopni vyvinout,
když jim teče do bot,je ale drtivý a gól byl na spadnutí a ve vzduchu pořád :frajer2: .Ano,teď to 2x vyšlo-příště už možná ne,ale to je právě na hokeji to nejhezčí,
nervák a drama do poslední vteřiny a je fajn,že teď to zatím vychází minimálně alespoň na tu plichtičku. :wink: :lol2:

Dnes Žraloci,za bodík bych byl i rád,ale věřím ve výhru!
JEDEEEM! :groupwave: :povzbudzovanie: :cinka: :cinka: :cinka:
No,dnes už jsem to sice neviděl celé,ale z highlights,je jasné,že vyhrál zkrátka lepší tým a tím byli Žraloci. :eek2: :(
Těžko se na to kouká,protože tak zle zatápět Křídlům,jsem už dost dlouho neviděl. :ja_neviem: :doh:
Byli všude první,rychlí s parádním pohybem a za prvních 40min.,mohli vést mnohem větším rozdílem
(Conklin,až na ten druhý gól- :good: ).Sharks letos opravdu vypadají moooc nebezpečně,bývalý asistent Reds McLellan,to v roli
hlavního kouče na Detroit asi holt bude umět :evil: ,i když nechci z toho dělat žádnou tragédii,omluvou Detroitu,může totiž být včerejší těžký zápas s hydinkou. :smile03:

[nhltv]20082009,2,147[/nhltv]

Tak snad po krátké pauzičce zase zatáhnou,v neděli čeká Vancy a tam je třeba vyhrát!!! :cinka: :cinka: :cinka: :box:
Souhlasím, po včerejším těžkém matchi v Ana to měl dnes Det v SJ těžké, zvlašť když hráči SJ v současnosti asi na něčem frčí :lol2: :wink: . Ale zase já si říkám, že takto nemohou hrát celou sezónu, takže je fajn, že takto hrají nyní a následně v PO zase dostanou tradičně po tlamách, třeba od Dallásku :yes: !!!!
K zapasu s Ducks:Bol to vyborny hokej zo vsetkym co k tomu patri.Skoda len,ze sme po vyrovnani uz nedokazali napodobnit predchadzajuce dva zapasy.Ale bod je tiez super.
Celkova sa mi hra pacila,ale tych hrubiek sa stale nevyvarujeme a co mna dost zaraze,ze Lidas casto chybuje.Ozzie chytal vyborne.Najma lapacku mal perfektnu!!!!Vsimol som si,ze padali skur.ene rovnake goly (selene,Dacjuk)

Zapas s Nemovcami som nevidel,ale uz len pocet striel ukazuje,kto bol doma panom.Hossa opat aspon bodik(gol)....Uz sa opakujem,ale kedze ma to stale serie,musim to napisat.Na moj vkus dostavame vela golov.Chyba neni urcite v brankaroch(vo vacsine pripadoch),ale v nasej lahkovaznej rozohravke,nepokryvani si hracov pred branou a aj vo faulovani...Dufam,ze uz konecne nedostaneme viac ako 3 goly.....Go Wings Go!!!!
Alex píše:Na moj vkus dostavame vela golov.Chyba neni urcite v brankaroch(vo vacsine pripadoch),ale v nasej lahkovaznej rozohravke,nepokryvani si hracov pred branou a aj vo faulovani...Dufam,ze uz konecne nedostaneme viac ako 3 goly.....Go Wings Go!!!!
To s Tebou Alexi musím souhlasit,gólmani(oba),chytají velice dobře a jsem s nimi spokojen,takže chyba je
určitě v obraně,o tom není pochyb.Nejsmutnější je,že při těch chybách a inkasovaných brankách,se až příliš
často objevuje Lidas a to je moc smutné. :verysad: Chybí mi tam větší klid a rozvaha při té rozehrávce a už
klasicky důraz při pokrývání a odstavování dorážejících hráčů.
Křižné pasy přes obranné pásmo,které forčekující útočníci často zachycují,to je přímo na zabití.Věřím ale,
že se to zlepší,určitě ale ne návratem dědka Cheliho,spíš by mohl Babcock zkusit více zapojit nadějného
a výborného Ericssona. :good: :frajer2:
Presne Baffy,Lidasa vidiet tolko krat vyrobit hrubku,to sa predtym nestavalo.Prida sa Lebda a Kronwall a uz tu mame zarobene na 3-4 goly.
:yahoo: :clap: Takže po 20min.,vedem gólem Samuelssona(Hank,Hudler),při PP(vylouč.Bieksy) 1:0! :good:
Střely 8:5 pro Detroit a zatím je to spíš boj,hraje se celkem rychle nahoru-dolů,s občasnými šancemi na obou stranách,
za zmínku snad ještě stojí Hankova tyč,když v 10min.,nedokázal z backhandu trefit bránu-škoda.
Vancy začne 2třet. přesilovkou(Samuelsson :? ),tak snad to hošani ubrání. :cinka: :povzbudzovanie:
Přenos je znovu přes atdhe.net a špičkový :clap: :cool:
Asi se na vas Baffy chvilku podivam ten prenos je opracvu spica :good: :cool:
Selly8 píše:Asi se na vas Baffy chvilku podivam ten prenos je opracvu spica :good: :cool:
To je fajn,asi jsi nám přinesl štěstí,vedem totiž po 40min. 3:1,Rafalski a Hank! :yahoo: :frajer2: :lol2:
Zatial som spokojny!!!!Nerobime hrubky(az na jednu na zacatku zapasu),dobre branime,skvele presilovky a Hank je dnes nezastavitelny a to mal este smolu pri 2 tyckach.Ozzie tiez spolahlivy!!!
Apropo podla mna tie vylucenia Kopyho a Maltbyho za tie hity bola blbost......
Tak podle me jste byli ve 2.tretine jasne lepsi, skoda tech 2 sanci Jirku Hudlera... Baffy nezda se Ti ze vas sudi vylucujou chvilkama za nic viz ten cisty hit ramenem Maltbyho na Mitchella??? sice byl pekne otreseny ale podle me pekny, cisty hit :good: A to Kronwallovo hakovani na konci se mi taky moc nepozdavalo :ja_neviem:
Vies Selly,to je taky handicap pre Red Wings...Staci si spomenut na PO,ked nam neuznavali regularne goly...Suck referee
Selly8 píše:Tak podle me jste byli ve 2.tretine jasne lepsi, skoda tech 2 sanci Jirku Hudlera... Baffy nezda se Ti ze vas sudi vylucujou chvilkama za nic viz ten cisty hit ramenem Maltbyho na Mitchella??? sice byl pekne otreseny ale podle me pekny, cisty hit :good: A to Kronwallovo hakovani na konci se mi taky moc nepozdavalo :ja_neviem:
Radši se k tomu ani nechci vyjadřovat,už jsme to s gogem probírali na ICQ,je to humus,hlavně Mitchell-hovado!
Maltby ani Kopecký ven vůbec jít neměli!!! :bitka3:
Ale snad si s tím kluci poradí!!!JEDEEEEM :cinka: :cinka: :cinka:
Tak minule PO jsem moc nesledoval bo jsem nemel net takze nemuzu posoudit... Snad to dneska Kridla dotahnou do vitezneho konce a Jirka by mohl pridat nejakeho gola :cool:
Ufff,ufff,to bude ještě peklo!!! :box: :cinka: :frajer2:
Držíme!!!!!
Atdhe zdechlo tak sleduji justin.tv

http://sk.justin.tv/textbook
Baffy píše:Ufff,ufff,to bude ještě peklo!!! :box: :cinka: :frajer2:
Držíme!!!!!
Atdhe zdechlo tak sleduji justin.tv

http://sk.justin.tv/textbook
Me to furt na adthe slape, na justin jsem sledoval Ducks, slo to bez sekani ale kvalita prenosu jednoznacne na strane adthe... Jinak ve 3.tretine Kosatky poradne pridaly, Osgood zatim spolehlivy :yes:
Je to tam!!!! :yahoo: :clap: :yahoo: :ejha:
Práve som prišiel z nočnej a stihol som ešte posledných 5 min.. škoda že sme znovu prehrali doma, po tých posledných 2 zápasoch v kalifornii som čakal viac, ale tá posledná minutka bez brankára bola dobrá, keby tak Henrik ešte vyrovnal z tej poslednej strely. Ale Wellwood další gol :good: , zatial je to pre mna velké prekvapenie a chcem aby zostal v tíme aj ked sa uzdraví Demitra.
Tak panove gratuluju k vitezstvi podle me to byl vyborny match, 2.tretina ve znameni Kridel, 3. pro zmenu diktoval hru Vancouver. Kazdopadne na takovy zapas se oplatilo divat :good:
dik Selly...No "netradicne" opat vitazstvo o jeden gol :) ....Dnes to bolo v obrane naozaj ovela lepsie a hned dostaneme menej golov.Skoda,ze nedokazali aspon asi z 3-4 pokusov dat do prazdnej gol.Kludne mohlo byt v statistikach 2 SOG-emty net-0 goals :D
Hossa aj ked dnes bez bodu,tak naozaj by som vyzdvihol jeho def. hru :good:
Ozzie nas podrzal,najma 3 tretine...Kosatky nas nakoniec prestrielali....ale to je jedno....
Na 5 zapasovom tripe sme stratili z moznych desiatich len 3 body.Celkom slusne.
Teraz budu mat chlapci 4-5 dni volna!!!GO Wings Go!!!
Konecne uz uvidim aj Red Wings v akcii.Uz toho volna mali dost.Dnes ocakavame silneho supera,aj ked bez ich najvacsej hviezdy.....
Presne tak Alex, dnes proti nam nastupia Debils v podstate len v polovicnej sile... Lebo bez Brodeura nie su bohvieco (hoci naposledy vyhrali po najazdoch, ale ked je stastie unavene....)..
Dnes to budu pekne dva body do tabulky :thumbsup:
barrki píše:Presne tak Alex, dnes proti nam nastupia Debils v podstate len v polovicnej sile... Lebo bez Brodeura nie su bohvieco (hoci naposledy vyhrali po najazdoch, ale ked je stastie unavene....)..
Dnes to budu pekne dva body do tabulky :thumbsup:
No,taky se už těším,ta pauza byla moc dlouhá a tak snad na to kluci vlétnou a Jersey rozbijou!
GO WINGS GO

Edit 1:08- Atdhe jede nádherně,jdeme na to! :box: :cinka: :yahoo:

A Majo hned ve 4minutě nachytal takovým nahozením z úhlu Kevina a 1:0.Jen tak dál! :yahoo: :clap: :yahoo:
Po 20min. 1:0,hokej to není vůbec špatný,Ďáblové mě zatím překvapují,hrají dobře,tak doufám,že ne dlouho. :yes: :smile03:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS