Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Marman píše:Petryho bych vám dal :giggle:
Výměnou za Q berem.Horší už to být nemůže.
Tak dívám se, že ten Quincey má ještě horší čísla, než má Kindl. Tedy ano, s Hollandem je něco v nepořádku. :-D
Legwand podepsal kontrakt se Sens. Díkybohu.
neboli ste z toho legwanda radi ked k vam prisiel? :D
Finch182 píše:neboli ste z toho legwanda radi ked k vam prisiel? :D
Ne, tenkrat tady byl taky slusny rachot:)



PK: vyborne, zrovna dneska jsem premyslel, ze 5M hrace nikdo nejak nechce :-D
Finch182 píše:neboli ste z toho legwanda radi ked k vam prisiel? :D
Opravdu neboli :nono:
Trepú blbosti, prvých 10 zápasov bol fantastický a tuto chlapci ho chválili. Potom sa žiaľ vytratil, prajem mu všetko dobre :good:
Tak to já rozhodně nebyl.
Jirik19 píše:Tak to já rozhodně nebyl.
Ani já ne. Navíc těch zápasů nebylo snad ani pět. Pak byl jalový, a pokud něčím vynikal, pak tím, že se nechal vyloučit za zbytečný faul v ten nejhorší moment. Nechrochtali jsme — jen jsme konstatovali, že Holland už dělal horší výměny…
Začal dobře, celkem se začlenil, ale na čtvrtou lajnu byla jeho cena drahá a nakonec mu trochu odešla forma. Spíš než samotný Legwand tu čeřila vodu cena, kterou za něj Wings zaplatili, že?
Tak vždycky je to o ceně.

Kdyby Q tenkrát přišel za sadu puků(starých) a hrál by za meloun,tak nikdo neřekne půl slova.Protože jeho výkony by odpovídaly jeho ceně a platu.Takto bere více než takový Giordano nebo Hedman a stejně jako např.Shattenkirk a výkonostně je na úrovni extraligy(Slovenské).

Legyho se potřebovali zbavit,bo bylo jasné,že jde po sezóně zadara.A jednalo se opravdu jen o krátkodobou výpomoc,protože při full zrdraví jsme ho ani omylem nepotřebovali.Ale Keny zase zbytečně vyhazoval.Absolutně neumí obchodovat,každý ho natáhne.Občas mi přijde,že se ani o to nezajímá.Vyplňte si do formuláře koho chcete,já to pak podepíšu.To samé u platů našich hráčů.Tady máš smlouvu.Je tam všechno vyplněné kromě Tvého platu,tak si to doplň a podepiš.Já na to opravdu nemám čas,musím se ženou do krámu.
Takhle máme Weisse, no.. Zatím z něho nula-nula, tak neříkám jako, že z něj nula bude i v 14/15, ale sezona v knedli a Legy byl jen důsledek. K němu musí mít každý vztah ambivalentní - trejd přijít asi musel, no šel za drahého prospecta, i když těch v útoku je nadbytek. Proto těžko říct. Musel - nemusel? Za něj Calle, asi by se do týmu nedostal, ale bude to vyvolávat otázka.
No jenže pak přijde na řadu opravdový trejd,resp.touha ho udělat a ten nýmand řekne,že za Yandleho nebo Edlera chtějí moc.Tedy vysoký draft a prospekty+někdo k tomu.Ale,že to samé vyhazuje za nepotřebné a navíc nekvalitní nebo méně kvalitní hráče,už mu žíly netrhá.

Škoda mluvit a rozčilovat se.Je to prostě cyp a už jim zůstane.A pokud nedejbože prodlouží(jakože ano),tak se máme ještě na co těšit.
A co ten Myers lidi? nikdy jsem ho nesledoval, ale vek ma dobry, je to pravak, akorat diky vysky asi bude pomalejsi a celkove neohrabany? nevypada uplne spatne a Tatar by za neho mozna dal ( i kdyz zrovna on mi prijde jako nejvetsi srdcar).
Nase budouci ofenzivni mladi - Nyquist, Tatar, Jurčo, Pulkkinen, Mantha - neverim, ze se vsichni uchyti, navic pri predpokladu, jak se neustale vsude pise - vsichni by meli byt 30+ golovi hraci a Mantha 50+. To skoncime sezonu s 500 goly? nekdo bude muset jit ven. :-D
Ja myslim ze obecne se to s tema predpovedema dost prehani.Kazdej druhej ma potencial dat 30 branek ale pak to da tak desetina hracu co by na to meli.

Ten Myers by me samotnyho zajimal.Co vim tak zacal velice dobre ale posledni asi dve sezony mel mizerny.
To skoncime sezonu s 500 goly? nekdo bude muset jit ven.
Pořád lepší 500 fíků v síti soupeřů než 300 za Howardem :giggle:
Myersa by som bral,ale za Tatára nie :thumbsdown: možno za Pulkkinena, prípadne by som šiel z FA po Del Zottovi :)
nani92 píše:Myersa by som bral,ale za Tatára nie :thumbsdown: možno za Pulkkinena, prípadne by som šiel z FA po Del Zottovi :)

na pravaky nesahat! :-D pro me jsou Mantha, Sproul a Pulkkinen nedotknutelni. btw stejne se nic nestane
Ninety91one píše:
nani92 píše:Myersa by som bral,ale za Tatára nie :thumbsdown: možno za Pulkkinena, prípadne by som šiel z FA po Del Zottovi :)

btw stejne se nic nestane
to by som netvrdil, na trhu je ešte veľa veteránov :jupi:
Del Zotto ještě neřekl poslední slovo pořád z něj může vyrůst parádní bek, ale na Hollanda je moc...mladej? :-D
Pokud chce Keny ještě přivést beka(celkem s podivem,když už máme zabijáka Q),tak by se musel někoho ze stávajících zbavit.A to on neumíííííí......takže jsme v klidu :cookies:
tak Danny podepsany :-D :-D :x


Cleary signs with Red Wings. $1.5 plus $1M I'm games bonuses.one year


a jeste se s nim pocita. Ten Holland je ale machr, sama kvalita posledni leta :-D
Aha, takže s tím Clearym to už vite. Budeme pokračovat tam, kde jsme skončili. A že to za moc nestálo. Tak díky, Kenny.
Tohle je další mistrovský tah našeho GM. Nestačil debilný re-sign Quinceyho, ale on skutočne dal za zásluhy nový kontrakt niekomu, ktorého s prehľadom vytlačili všetci mlaďasi zo zostavy. Dinosaurus Cleary dostane zmluvu aj o rok, aj o dva aj o tri. POkiaľ tam bude Holland, tak bude zo súcitu podpisovať hráčov.
Obrázek
Obrázek
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG