Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

JKL píše:ale je na PP užitečný asi jako trombón v případě chemického bojového poplachu.
:rofl: :hehe: :hahano: :haha:
A v sobotu se vrací Smith, takže někdo na waiver...
Ještě bych chtěl doplnit jak psal tenkrát JKL, že media stojí za vedením, atd. Zdaleka ne všechna a teď už i ty nejznámější hledají důvody neúspěchu, to bylo neodvratný a potřebný. Jinak co ninety one? Už to zabalil?
Ano, lehce se to otáčí, ale stále ne dostatečně. Musí být víc bombardován za svá rozhodnutí, stále se mi zdá, že se novináři nechají vyprovodit s jednoduchými frázemi, které by neuspěly ani v české ekstraklase. Není možná, aby vybruslil u tématu ´Sheahan´ takto:

http://kuklaskorner.com/tmr/comments/je ... ey-sheahan" onclick="window.open(this.href);return false;

tak tohle je už diagnóza :thumbsdown:

“The decision I make on a nightly basis is who gives us our best chance to win,” Blashill said. “I actually think Riley does tons of good stuff.”


Kus toho stuffu by mohl poslat i mně, zdá se, že je to solidní materiál.

Blashill said Sheahan’s poor plus-minus rating is affected by the lack of offense.
nepovidej vole..

Blashill said Sheahan has had chances to score.
tak jistě, bohužel žádnou z nich neproměnil, tohle je argument, který nepřesvědčí snad ani šestileté děcko
Kronwall - Nielsen, Tatar, Helm, Abdelkader. Miesto Nielsena tam dať Sheahana a The Red Machine bude na svete. Toto zloženie má akože fungovať? Babkinu vrtuľu bude fungovať.

Btw, koľko kombinácií ešte zostalo nášmu koučovi? Pýtam sa preto, aby som vedel, čo ešte môžem v nasledujúcich dvoch mesiacoch očakávať. Treba byť na všetko pripravený. :giggle:
Marchenko na waiveru.
Novis44 píše:Marchenko na waiveru.
Hmmm tady už člověk neví co může vůbec čekat :sok:
No.. moc mě to nepřekvapuje, mám pocit, že se s ním přestalo počítat. Škoda, že si neudržel výkony z minulého roku, kdy patřil mezi ty rozhodně lépe blokující D. Jinde by mohl ještě udělat nějakou menší kariéru.
... imo si ho vezme Carolina, protože koukám, že nemají pro expansion obránce se smlouvou na příští rok (leda by vystavili Faulka). LV si ho (patrně) nevezme a oni se ho potom zbaví lehce na farmu (bude je to stát pět peněz).
JKL píše:... imo si ho vezme Carolina, protože koukám, že nemají pro expansion obránce se smlouvou na příští rok (leda by vystavili Faulka). LV si ho (patrně) nevezme a oni se ho potom zbaví lehce na farmu (bude je to stát pět peněz).
Tak kdo jinej by si taky bral od vás z waiveru hráče, že? :cool:
Mrázek in. Zítra asi sněhulák. Kolik uhrajeme bodů ? Můj tip 1 bod za 2 zápasy za 1 prohru v prodloužení. :sarcasm:
Jo a to bude dneska.
Novis44 píše:Jinak co ninety one? Už to zabalil?
Je to možné. Snáď ho nenaštvali tie citácie. On odišiel, ja budem zrejme viac prispievať. Nech je tu ešte viac srandy :giggle:
2 body doma, hlavně díky druhé polovině druhé třetiny, kdy sme byli výrazně lepší, otočili skóre a dostali se do vedení, jinak docela nuda a silně průměrný hokej.

Nielsen patrně out, hm..
Jinak + k hodnocení Mrázka, že dneska vypadal často hodně hodně často mimo pozici, hlavně gól při tom brejku, vyjetý snad pět metrů před bránu v okamžiku, kdy vidí, že hráč na puku nemůže zakončovat a pokusí se přihrávat..
JKL píše:2 body doma, hlavně díky druhé polovině druhé třetiny, kdy sme byli výrazně lepší, otočili skóre a dostali se do vedení, jinak docela nuda a silně průměrný hokej.
Ech 2 body doma ...hmmm k čemu to. Zápas o ničem.
JKL píše:Jinak + k hodnocení Mrázka, že dneska vypadal často hodně hodně často mimo pozici, hlavně gól při tom brejku, vyjetý snad pět metrů před bránu v okamžiku, kdy vidí, že hráč na puku nemůže zakončovat a pokusí se přihrávat..
To jsem vůbec nepochopil co nacvičoval. Kdesi mezi kruhy :scare:
Pěkná akce Tatat :arrow: Mantha :klobuk: jinak šedý průměr. Dneska nás zakousnou Preds :tomato:
1. lajna zahrála pěkně, hlavně Nyq, Tatar poslední zápasy šlape. Ten Mrázič mě taky hned napadl, jak furt říká, že nechytá ta agresivně a pak je furt mimo pozici. Jinak zápas pravda nijak extra atraktivní, dohrávali jsme to na 3 lajny, tak uvidíme jaký dnes AA a Vanek dostanou ice time.
Marchenka si stiahlo Toronto, tak veľa šťastia pod Babsom. Dnes v Nashville sme bez Nielsena a Kronwalla (oh, yes.. :giggle: ), Jurčo a Smith idú do zostavy miesto nich.
Mě pro Marchyho napadlo Toronto taky, protože Babs byl z něj kdysi dávno docela hotový. A já taky. Podle mě akorát trochu usnul na vavřínech a jeho development je nulový, resp byl, jestli mu někdo svěří větší roli a zapracuje na něm, tak může mít solidní 3rd pair D za pár peněz.

Naopak Corrada bych bral, co se může stát, my nemáme takový depth a stál by za ten pokus. Nemáme co ztratit, maximálně Otta :wink:
Creeper píše:To jsem vůbec nepochopil co nacvičoval. Kdesi mezi kruhy
Ona to tak nebyla otázka toho gólu, ale asi dvaceti dalších situací, kdy se toulal metr sem, metr tam. Možná trochu chápu tu myšlenku, ale na to potřebuje o level lepší obránce. S touto obranou je jeho styl sebevraždou, bude dostávat krdel gólů z kolmých přihrávek a dorážek.
Mrázek pěkně (proti Preds je 5-0-0), pár poměrně těžkých zákroků, ale jinak mám pocit, že Preds jsou proti nám tak trochu v těch zápasech bezradní. První lajna Hank-theMan-Nyq opět několik velmi hezkých střídání, gól tam vznikl na ose okolo Manthy opět, Green gól, škoda jen, že dalších x zazdil a vzadu vypadal tradičně polovičatě. Poměrně dobrý zápas pro Smitha.

Opravdu bych rád vypíchl naše PP, to byla extra komedie, včetně minutové 5on3. :scare:
Obrázek

:lol2:
Creeper píše: Kolik uhrajeme bodů ? Můj tip 1 bod za 2 zápasy za 1 prohru v prodloužení. :sarcasm:
Qua nějak mi tip nevyšel. :jn: Mrázek to pěkně ukradl, ale kolikrát to jeho agresivní vyjíždění fakt smrdí :neviem: Měl i štěstí. I tyčka zazvonila. Naše PP bych vůbec nezmiňoval. V našem případě bych je úplně zrušil. :giggle:
No několikrát měl docela štěstí, že nevyjel tak prudce, tak dva momenty, kde vystřelil nohou a měl tam deset čísel vůle max.

Myslím, že proti Preds mu to právě proto jde, sedí mu jejich styl, oni hrají takový trochu jednodušší, kolmo dopředu, minimum přesunů ze strany na stranu.

Třeba ten nájezd 4on1, to teda byl masakr (nevím jestli je to v sestřihu, nějak se mi to nedaří najít), to by ani naši tak mizerně nezahráli, hráč s pukem se nebyl schopný natlačit, zadního dojel MANtha a Arvidsson to zkusil přímo na Mrázka.

Jinak, Howie dostal pět fíků na farmě.
JKL píše: Jinak, Howie dostal pět fíků na farmě.
No viděl jsem. :cool: Tak trochu mi to připadá jako minule kdy se měl vrátit a Mrázek začal chytat. Jak šel Howie do brány začal chytat on a Mrázek šel výkonově dolů.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS