Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

http://www.mlive.com/redwings/index.ssf ... iver_index" onclick="window.open(this.href);return false;

mimochodem..
asi by to patřilo spíš do topicu Stars, ale Eaves dneska hattrick...
JKL píše:http://www.mlive.com/redwings/index.ssf ... iver_index
„Ken Holland said he expects to be working the phones as the Feb. 29 trade deadline approaches“
— Tohle spustilo můj záchvat nekontrolovatelného smíchu. Nedík :)
Ken working the phone...

Obrázek
Tohle spustilo můj záchvat nekontrolovatelného smíchu. Nedík
By mu mali kupit nokiu 3310
Green zpět.

Uvidíme, nebude to lehký zápas.

Lgrw!
Avs jsou B2B tak uvidíme. :pray:
Nechal bych hrát Kindla, přijde mi, že s ním v sestavě Detroit více vyhrává.
BigPete1989 píše:Nechal bych hrát Kindla, přijde mi, že s ním v sestavě Detroit více vyhrává.
Jakože by Kindl mohl být "štístkem"? :giggle: Ne vážně... S Kindlem 13 W, 12 L (neřešil jsem prohru v prodloužení). Tak bych to zase tak nepřeháněl. :wink2:
Chlapec má přehled. Nene,Kindlem to určitě není :-D
Ztracený bod. Nesquick už netrefí ani fotbalovou branku. Ten zápas jsme měli vyhrát. :verysad: Zítra Ruins :hroza:
totalni dominance a perfektni vykon celeho tymu. Jsem naprosto nadsen..a ani mi nevadi, ze jsme nakonec ziskali pouze bod. Predvedena hra byla famozni :klobuk:
Z takýchto zápasov sa musia odnášať dva body za hocijakých okolností, teraz ten bodík treba získať, keď budeme v zápase prehrávaní :giggle: Ale inak ok, boli sme celý zápas lepší, dominovali sme, nebyť našej prachbiednej koncovky, Varlamova a najmä hosťujúcich blokárov, nebolo by čo riešiť. Zajtra s Bruins potrebujeme bodovať naplno, najlepšie po riadnom hracom čase :wink2:
To je až k nevíře, že lze takový zápas nevyhrát. K výkonu nemám nic, snad jen pochvalu. Všichni odvedli výborný výkon. Ty lajny si sedí parádně. Snad nám to začne padat.
Hoši, kdo z vás zaplatil té uklízečce? :)
XO hore, Ericsson lower body. Zrovna, když zahraje, tak se sesype. Jestli nenastoupí Ericsson, pak věřím, že místo Kindla zaujme právě XO.
Pasha » 13 úno 2016, 12:27 píše: nebyť našej prachbiednej koncovky, Varlamova a najmä hosťujúcich blokárov, nebolo by čo riešiť
Problém s koncovkou spojený s dobrým brankářem soupeře a dobře blokující obranou je to, čeho se musíme bát a logicky i ten zápas od začátku tak nešťastně vypadal. Avs nás nechali hrát, spoléhali se na Varle a preferovali blokování před obsazováním. Dobrá taktika, vyšlo to. Navíc přesně ty pitomé zápasy pro golmana, půl zápasu tam kysne bez pořádného závaru, potom přijdou dvě tři rychlá přečíslení, půlminutové momentum a nechá tam duši.

Chtěl bych hore XO, není co ztratit, musíme vyzkoušet XO/Sproul/Jensen, něco z toho, je to ideální varianta, jak se pokusit o upgrade v postseason. Lepší než se pokoušet o nějakého Ťutina, chjo...
“I haven’t really talked to other teams, to be honest with you,” Holland said after the morning skate before Friday’s game against the Avalanche. “No one is calling me, and I haven’t called anybody.

“I think if you look at the standings that answers why.

“You know, I’ve had the odd conversation, but I don’t sense there’s a whole lot going on around the league.”

ty jeho kváky, to by se mělo archivovat.

Podle všeho tedy to jeho ´working the phones´ znamenalo opravdu to, že si hrál s Malým elektronikem
Tieto žvásty Kennyho sú neklamným znakom, že sa blíži TDL :lol2: :lol: Teším sa na najbližšie dva týždne.
Špekulácia:
To Detroit Red Wings = Mikkel Boedker
To Arizona Coyotes = Teemu Pulkkinen and Tomas Jurco
Ken je ma*or, ale ne blázen.
Všecko nejlepší Petrovi k narozeninám. Může sám sobě nadělit ten nejlepší dárek.
Sveč včera 1st star, aniž by bodoval. Byl nicméně nejlepším hráčem na ledě a to docela s přehledem. Dneska hrajou (bije se to s Bruins), styl, s jakým rozdává přihrávky vepředu, za to stojí.
JKL píše:Všecko nejlepší Petrovi k narozeninám. Může sám sobě nadělit ten nejlepší dárek.
Vše nej Petře :frajer2: No dneska velmi důležitý zápas. :scare:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO