Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Mrázek -> GR
McCollum -> RW
http://www.ontariohockeyleague.com/arti ... f-the-week" onclick="window.open(this.href);return false;

"Bertuzzi set a Storm franchise record on Sunday with a career-high seven points scoring two goals and five assists as part of a 9-4 victory over the London Knights."
JKL píše:Mrázek -> GR
McCollum -> RW
To si delate prdel??
EDIT: Aha, vy nehrajete..
Jojo, je tam pauza pár dní a Tom má letos lepší čísla než Petr, navíc podle ohlasů ho přejel i herně, tedy je k věci si ho prověřit.
Nějaký back-check odejitých hráčů:

Calle Jarnkrok - v letošních deseti zápasech Preds ani jednou nebodoval, dostává 13-14 minut na zápas.

David Legwand - 14z 2+4, u Sens docela pěkné minuty

Patrik Eaves - 11z, 2+2, průměrné minuty

někdo další?
jojo, v Nashvillu ted maji jine hrace a kazdy vi jake, bude to mit Calle tezke. Ale jinak predatory nesleduju, takze nevim co dela na lede, jestli vubec dostava takovy prostor jako loni. V minule sezone sbiral body v PP a kdyz vidim Forsberga a spol..no asi si tu PP Calle moc nezahraje :-D ale mozna kecam a proste je jenom tragicky i bez pricineni momentalnich vudcu.

Ale tak jako celkove, jsem presvedcen, ze hrat napr Dats v Pittsburghu, nebo Tampe..sbira pres 100 bodu za sezonu. Ale u nas je lepe a Detroit :good: Koneckoncu me slova potrzuji i Dats stats, dokud byl v tymu Hossa nebo predtim Shanahan, nebo Zetterberg, kdyz mu to jeste padalo a jini, sbiral hromady bodu a goly az tak nestrilel. Ted uz nema komu nahravat, tak vice zakoncuje a ma mene bodu.) Pasha doslova prosral nekolik sezon diky mizerne potenci spoluhracu, ten by si tak zaslouzil nejakeho snipera vedle sebe.


Jinak Mrazek super, Griffini jsou zatim doslova spatni, tak snad ve stredu neco predvede, at je ready na vikend :) Rozhodne se chci ve stredu divat, kdyz ma Detroit pauzu
https://www.youtube.com/watch?v=oqpHB50Nwac" onclick="window.open(this.href);return false;

:lol2: :lol: do prdele :lol2: :lol2:
Už aby bol piatok :clap: :clap:
taky se tesim na patek, navic ma za Griffiny nastoupit Mantha (taky v patek) :good: :clap: :good:


a Pulkkinen v prvni tretine 1+1, ten gol co dal byla zas delovka :-D a Athanasiou 0+2
Jurčo v první lajně? :sok: No potěš.
Jirik19 píše:Jurčo v první lajně? :sok: No potěš.
vidim to tak ze mu chcu dat poslednu sancu aby presvedcil ak nechce ist na farmu..ak nebude dobry ani pri Datsyukovi tak posobenie v GR bude opravnene
No já jsem zvědavý na Manthu. Dávám mu maximálně měsíc na farmě,pak očekávám,že nastoupí za Red Wings.
Rosťa píše:No já jsem zvědavý na Manthu. Dávám mu maximálně měsíc na farmě,pak očekávám,že nastoupí za Red Wings.
To uz mu bude 40?? :-O
Rosťa píše:No já jsem zvědavý na Manthu. Dávám mu maximálně měsíc na farmě,pak očekávám,že nastoupí za Red Wings.
zitra! :) ale zacinam se mirne obavat. Pulkkinen a Athanasiou v AHL zari, Athanasiou hned prvni sezone. Myslim, ze bude pretlak :-D


btw Sproul dal vcera svuj prvni gol :-D

https://www.youtube.com/watch?v=IfVW79BmILM" onclick="window.open(this.href);return false;

no a tady tradicni Pulkkinenovka

http://youtu.be/JlmAkzTj9ag?t=17s" onclick="window.open(this.href);return false;
takze Antonín Matla uz je na vecer potvrzeny. Cili od 01:00 si dame Griffiny a pak prepiname 01:37 na Detroit. Zrejme nahodim oba monitory a kdyz bude hrat Detroit, pouze vypnu u Griffinu zvuk :)
Ninety91one píše:takze Antonín Matla uz je na vecer potvrzeny. Cili od 01:00 si dame Griffiny a pak prepiname 01:37 na Detroit. Zrejme nahodim oba monitory a kdyz bude hrat Detroit, pouze vypnu u Griffinu zvuk :)
Diehard fan :poklona: :klobuk: Takisto Jurčo je späť v lineup, rovnako tak Magic Man.

Power play units:
1ST: Nyquist-Zetterberg-Franzen, Abdelkader, Kronwall

2ND: Tatar-Datsyuk-Jurco, Sheahan, Kindl
no tak to jsem zvedav, na PP ani DeKe, ani Smith a pouze jeden obrance. Ta druha PP vypada zajimave :-D
Tak u nás jeden bek klasika. Kolik si jich tam čekal? :-D První PP dobrá a druhou snad rozhýbe Pasha. Dneska by se šikly nějaké góly z přesilovek.
Dnes to bude oslava hokeja :oslava: Zápasy s Hawks sú vždy zárukou ofenzívneho hokeja bez ohľadu na konečné skóre, pri súbojoch s nimi som sa nikdy nenudil.
Jirik19 píše:Tak u nás jeden bek klasika. Kolik si jich tam čekal? :-D První PP dobrá a druhou snad rozhýbe Pasha. Dneska by se šikly nějaké góly z přesilovek.

:hroza: :slap:


Pasha: doted mam v zive pameti sezonu 09/10, kdy jsme meli kupu zraneni a hrali dva zapasy zasebou s Chicagem a v ani jednom jsme nedali gol. Jak vidim zapas s Chicagem, dycky si na to vzpomenu :-D
Pamätám si ich, boli pred Vianocami, oba 0:3 (jeden doma, jeden vonku) ... ten vonku bol back-to-back, deň predtým sme tiež prehrali v Dallase, gól nám dal nebohý Karlis Skrastinš :( ... To len tak trošku z histórie (z mojej pamäti) :giggle:
V polovině zápasu s Blackhawks — ježíši, to je parádní hokej, úplnej balzám na nervy. Jurčovi výstraha prospěla, hraje jako drak. Tohle můžu!
Tatar 4 gol v poslednich sedmi zapasech a Franzen hraje paradne. Mantha uz dal tycku :)

Pulkkinen nakonec rozhodl, to byla rana :-D 1+2, ten řádí
Skoro se to stydím napsat, ale mě se vážně začíná zamlouvat Quincey.
Nemusíš sa za to hanbiť, Quincey hrá od začiatku sezóny ako z partesu, presne tak, ako si to väčšina predstavuje. Nakoniec som snáď aj rád, že podpísal.

EDIT: Pulu v OT what a game-winning play :sok:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS