Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Tak nakonec ty moje předpoklady nejsou úplně vedle. Jsem dost rád, že tu šanci Larkin dostane. Quincey s Greenem taky logický.
Tak to je mazec, Larkin v sestavě a hned v první lajně :jupi: Nováááá doba....už jsem myslel, že se toho nedožiju.
:clap: :clap: :clap:
Ne, Babcock by tohle neudělal..uvidíme co se bude dít.
JKL píše:Babcock by tohle neudělal
Zed’s dead, baby, Zed’s dead :)
super, ze ten zapas vysel na patek..i kdyz teda, uz ted citim, ze mi bude j***t net :-D Hlavne porazit Babcocka a predevsim,,at nikdo nic nedela, doporucoval bych i vysadit sprchy..typci jsou schopni se zranit i pri cesani.
Hmm a já jsem dneska zjistil, že tady víkend a pro jistotu i s pátkem nejsem. Takže první dva zápasy v trapu. A to jsem se těšil, jak už dlouho ne :hroza:
Jirik19 píše:Hmm a já jsem dneska zjistil, že tady víkend a pro jistotu i s pátkem nejsem. Takže první dva zápasy v trapu. A to jsem se těšil, jak už dlouho ne :hroza:
:hroza: :hroza: :sok: :hroza: :hroza:
Tak to je smutné.. přijít o otevírák. Já kvuli tomu (víceméně) přeplánoval výjezd na Fatru o týden (s rizikem, že příští týden půjdu v dešti)
Je to hodně smutné, tak nějak jsem to nedomyslel... zkusím se nedostat k výsledkům a podívat se na to v neděli večer. I když to už samozřejmě nebude ono a beztak to nevydržím. Tento víkend bude taky pršet, neboj.
JKL píše:Tak to je smutné.. přijít o otevírák. Já kvuli tomu (víceméně) přeplánoval výjezd na Fatru o týden (s rizikem, že příští týden půjdu v dešti)
To já mám narozeniny :oslava: minulý rok na ně taky vyhráli. Tak budu popíjet až v sobotu abych na otvírák s Babsem vstanul. :wave: :wave: :wave:
Nebo se můžeš propít do začátku zápasu (to zas není nějaké extra umění), akorát uvidíš případně OT jako 6vs6, no...
Nebo si budeš říkat, co dělá ku*va Babcock na střídačce Toronta :-D
Abdelkader-Zetterberg-Larkin
Tatar-Richards-Nyquist
Franzen-Sheahan-Pulkkinen
Miller-Glendening-Ferraro

Kronwall-Ericsson
Quincey-Green
Smith-Kindl

V brance začíná Howard. Nakonec jsem se sekl akorát s Ferrarem. Takto je to super! Oslabení předpokládám: Miller-Glendening, Sheahan-Ferraro, Abdelkader. A přesilovky:
Franzen-Zetterberg-Abdelkader (net), Kronwall. Kindl, Larkin rotating at other spot
Tatar-Nyquist-Sheahan (net)
Green-Richards

Tady bude snad výhledově zabudovaný Pulkinnen, zatím tam není moc prostor, možná místo Kindla, ale ten asi dostane konečně prostor ukázat naplno, co v něm je a není. Cleary waived (konečně).
Novis44 píše:Abdelkader-Zetterberg-Larkin
Tatar-Richards-Nyquist
Franzen-Sheahan-Pulkkinen
Miller-Glendening-Ferraro

Kronwall-Ericsson
Quincey-Green
Smith-Kindl

V brance začíná Howard. Nakonec jsem se sekl akorát s Ferrarem. Takto je to super! Oslabení předpokládám: Miller-Glendening, Sheahan-Ferraro, Abdelkader. A přesilovky:
Franzen-Zetterberg-Abdelkader (net), Kronwall. Kindl, Larkin rotating at other spot
Tatar-Nyquist-Sheahan (net)
Green-Richards

Tady bude snad výhledově zabudovaný Pulkinnen, zatím tam není moc prostor, možná místo Kindla, ale ten asi dostane konečně prostor ukázat naplno, co v něm je a není. Cleary waived (konečně).
nedat pravaka na PP, jezisi. Se tam zas budou tocit jak na kolotoci. Ale tak zivotnost 1PP bude stejne kratka. Jinak utoky super :good: Toronto musi spadnout do AHL, teda do nejake senior ligy, protoze pro mlade tam misto nebude :-D
Útoky v pořádku. Super, že hodil Glenda do čtverky + Andy HS.

Novis :klobuk: za tu sestavu.
Ta sestava vypadá fantasticky i bez Pavla. Tři super lajny a čtvrtá nejlepší.
+ ještě Helmut a nadržený Jurčo na tribuně. Chlapci se budou muset hodně snažit, aby se udrželi v sestavě. Tak to má být, tak je to správné.
Jirik19 píše:Je to hodně smutné, tak nějak jsem to nedomyslel... zkusím se nedostat k výsledkům a podívat se na to v neděli večer. I když to už samozřejmě nebude ono a beztak to nevydržím. Tento víkend bude taky pršet, neboj.
smutne je, kdyz ti shori barak, nebo ti nekdo ukrade auto. Toto je lidska tragedie.. a vazne by ses mel nad sebou zamyslet. Tvuj pristup je doslova katastrofalni. Prvni zapas pod Blashillem a prvni zapas nasi nove hvezdy a ty jdes nekam do prdele :-D

BTW pokud bude zitra otevreny chat, tak kdyztak dorazte :)
Bude otevřený asi už furt..

měl sem v plánu si na první zápas koupit nějaký litránek burčáku, ale musím v sobotu ráno do ovy si pro hadry, tak asi nic...
"V organizaci Detroitu prožil skvělé sezony, teď je ale Daniel Cleary podle všeho na vedlejší koleji. Představitelé Red Wings zařadili šestatřicetiletého veterána na listinu volných hráčů, pokud si ho do 48 hodin nevezme konkurence, hráč zamíří na farmu do Grand Rapids. Počátkem září podepsal Cleary s Detroitem novou roční smlouvu."
Cleary cleared, ale to už víme.

Zajímavější zpráva je první zápas Janmarka v Dallasu (tedy i v NHL) a jeho první NHL, hnedle GV. Gratulujeme. Asistenci si připsal i Jarnkrok v Nashvillu.
Je mi až trapně,že já budu na první zápas na noční :-(
Rosťa píše:Je mi až trapně,že já budu na první zápas na noční :-(
Já budu mít noční u TV :oslava:
vy jste banda :-D jinak, uz ted mam slusne nervy. Nevim proc, ale uz od rana mam nejak neprijemny pocit.. a to jsem si dokonce prehodil naramek RW na levou, viteznou ruku. Snad to prinese stesti ! letsgo :)
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS