Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Přesně jak říkal Blashill ohledně Helma - normálně bych řekl day-to-day, ale v tomto případě nejméně týden :-D . Jojo Larkin nezůstává u slov.
to ne, zítra v Chi Mantha-Larkin-Pulkk
Mladí podle ohlasů vypadali dobře(nejsem si jistý, jestli někde příprava běží v telce), B´hawks nasadili přeci jen (opticky) silnější mužstvo, počkáme na další zápas. Líbí se mi, že Blashill pojímá (i když to byl první zápas) přípravu jako rozřazovací turnaj pro ahlery, fakticky se dostali k nějakému slovu všichni, o kterých se dá tak nějak uvažovat...

Podle všeho vypadal vzadu hodně dobře Jensen..
streamy ted jedou uz pres youtube aji :) jinak zapas celkem jednoznacny, co jsem videl. Prvni tretina absolutni dominance Chicaga a podle toho i vypadal vysledek. Pak jsem uz usnul, ale tak nakonec dobry, na to jaka byla nase sestava a jaka Chicaga.


JKL: opticky? Kane, Toews, Hossa, Seabrook, Anisimov a dalsi? za nas z top hracu nehral nikdo :-D
Jo jo, říkám opticky, vždycky to nemusí znamenat, že tomu tak herně bylo, tj. že nastoupil Kane nemusí nutně znamenat, že se jeho přítomnost nějak výrazně odrazila. Tady tomu asi bylo, Chicago patrně ladí detaily..

Nicméně i tak bych na domácí zápas nasadil stejnou sestavu, snad pár vyslovených GR adeptů typu Miele, Paetsch nebo Svechnikov, Bertuzzi bych poslal pryč a doplnil větší konkurencí.
vcera potesili Mantha, Larkin a tradicne Teemu. Vzadu jak si sam psal byl skvely Jensen a March taky nehral zle. Sproul...tenhle typek..nevim co si o nem myslet? tak jsem v nej vkladal nadeje, ale jeho ofenzivni schopnosti se zatim moc neprojevuji :(

a tady jinak 3on3 OT

https://www.youtube.com/watch?v=XwLpigGTFls" onclick="window.open(this.href);return false;

a tu su goly:
Mantha dal takovy typicky gol, tohle si u neho predstavuju a ocekavam:)

https://www.youtube.com/watch?v=qivb7qlb46E" onclick="window.open(this.href);return false;
Ninety91one píše: a tu su goly:
Mantha dal takovy typicky gol, tohle si u neho predstavuju a ocekavam:)

https://www.youtube.com/watch?v=qivb7qlb46E" onclick="window.open(this.href);return false;
A typická Pulkinenovka :jn:
Ta hra 3 vs 3 je šílená, ale líbí se mi to. Jsem zvědavý kolik zápasů půjde do nájezdů. Jensen tu situaci okolo obránců ještě víc komplikuje, což je jedině dobře. Mantha vypadá NHL ready, silný na puku a v osobních soubojích, tah na branku...
Proč hrál Pulk tak málo minut?
Myslím, že nebylo třeba mu dávat víc prostoru, šlo tam spíš o čisté ahl lidi, Pulkk má už místo.

Jinak fajn, že víc_nhl_detroit si poradil s méně_nhl_chicagem lépe než naopak. Jinak by to byla ostuda. Tatar pěkně p., pěkně.
K Richardsovi s Tatarem ještě Pulka a máme druhou lajnu jako víno. Jsem zvědavý, jak to Blash nakonec poskládá i ta obrana je hodně zamotaná. Něco mi říká, že se letos zvetí Kindl a bude hrát. A doufám, že rozhodí legendární dvojku 55+52, jinak to budou zase nervy.

https://www.youtube.com/watch?v=ShdPUSlneZg" onclick="window.open(this.href);return false;
Jo a mně něco říká, že někdo z dvojice Q/BugE by se mohl pakovat a toho druhého nikdo nebude chtít..
Jirik19 píše:K Richardsovi s Tatarem ještě Pulka a máme druhou lajnu jako víno.
:yes:
Richards to tam vcera pekne vodil, potesil :good: I Green to tam vcera pekne snipoval. Tatar - Richards - Teemu by mohlo byt fajn, akorat by to asi mirne skripalo v defenzive.
JKL píše:Jo a mně něco říká, že někdo z dvojice Q/BugE by se mohl pakovat a toho druhého nikdo nebude chtít..
Taky bych se toho nebál, obránců máme po.... Klidně bych pustil Q a něco mi opět říká, že tak dobrý jako loni, už být nemůže :-D
dneska chlapy Franzen :-D opravdu se na neho tesim. Kdyz je fit, tak je skvely. Snad letos vydrzi :)
Nechci to zakřiknout, ale letos by nás mohl tenhle mančaft hodně potěšit.
Snad bude 3. lajna do příchodu Datse v tomto složení: Franzen - Sheahan - Glendening. Jinak dneska slušný střelecký apetit.
Teemu, Dylan, Tyler, bohajeho, není vůbec o čem, na tohle sme čekali roky. Pavel myslím půjde do důchodu s jasným vědomím, že o top 6 je postaráno a nás u monitorů/televizí čeká opravdu zajímavých pár let.

Teď ještě ten optimismus dlouhodobé situace v AHL a neskrývaného nadšení z přípravy přetavit do chlapské ligy a nebude to dlouho trvat a přijdu s obligátním ´já to říkal´, když sem kdesi dva roky zpět psal, že do pěti let má tenhle tým SC, i kdyby měl padat Claude Lemieux z nebe.
To vypadá, že budeme hrát na šest útoků a čtyři obrany :lol2:

Bert-Lar-Pulk :slintac:
wow :yahoo: Pulkkinen, Larkin a Bert..uzasne :klobuk:
JKL píše: kdyby měl padat Claude Lemieux z nebe.
:giggle: Kucí klííííííd, je to pořád jen příprava, nic méně mne opravdu zajímá jaké bude složení útoků. :?:
Sympatááááci ten Detroit :giggle: :clap:
Creeper » 25 zář 2015, 09:51 píše: :giggle: Kucí klííííííd, je to pořád jen příprava, nic méně mne opravdu zajímá jaké bude složení útoků. :?:
Jo jasně, je to příprava, ale srovnej situaci teď a třeba vloni. Babs do přípravy zahrnul pár jmen a jel to způsobem ´tvořit chemii´ (což byl fail, nic takového nebylo a i kdyby ano, tak se to rychle rozpadlo). Tohle je jasný krok kupředu, halda hladových hráčů vytvoří enormní tlak na ty, kteří už v týmu jsou. S tím, co tihle předvádějí je každému ´veteránovi´ jasné, že bude muset sakra zapnout trochu a ne brousit mantinely v obloucích.

Pro info, UFA příští rok: Richards, Abdelkader, Helm, Miller, Cleary, Sheahan (RFA), Andersson.
+ Pulk, Mrázek, DeKes (RFA) a Qeofil a spusta dalších AHLerů. Roboty jak na kostele.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG