Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

JKL píše:
Rethon píše:Pravděpodobně je to teda jeho taktika, že mu brankář docouvá do brány, než k němu dojede.
Vzhledem k tomu, že mám pocit, že ho na nájezdy posílají vždycky, tak už o něm musí vědět každý..
Tak nevim, jestli každý, ale Howard si evidentně domácí úkol udělal. :)

Ale abychom potěšili fanoušky této diskuze, tak se musím zeptat na Nielsena. Nevím, jestli si to pamatuju správně, ale nebyl to ten týpek, kterého jsme podepisovali kvůli zlepšení ofenzivy, aniž by utrpěla defenziva a mezi jeho nejsilnější stránky patřily nájezdy? Ta první část je napůl pravdivá, ale s těmi nájezdy to zatím trochu hapruje.

A na závěr se musím pochválit, jaký jsem tipér :frajer:
Rethon píše:Teď to zlomíme. Následuje zápas u Flyers a nedovedu si představit jedinou věc, která by hrála v náš prospěch. A to znamená jediné, že výhra je neoddiskutovatelná :jupi:
Protože totéž ale předvedly Kosatky, je následující zápas proti nim fakt nepředvídatelný.
Těžko říct, vypadali sme po těch pár mizerných zápasech jakžtakž hokejově, tzn. že sme netahali ke konci skříně po ledě místo reálné hry, ale nějaká oslava zatím není na místě. Hodně mě začíná vytáčet Marčenko, stále častěji chybuje v tom, co byla nedávno jeho silná stránka - přejímání puku okolo brány, hodně kazí a vypadá nedůsledně. Smith šel hodně dolů po dobrém startu, přestal bruslit a on není zrovna nějak extra poziční hráč. Druhý gól jde za ním s Kronerem, to je jasné, náš milovaný #55 takhle nemůže pustit hráče a #2 k tomu dělal asi jen stavební dozor, nebo nevím co.
takove nadseni jsem u Kena jeste snad neslysel :D


https://www.youtube.com/watch?v=AEGplNm ... be&t=1m17s" onclick="window.open(this.href);return false;

:hehe: :rofl:
Hlavně jsem si všiml, že AA na přesilovce umí zachovat klid, přehled, narozdíl zatím od Larkina. Ten gól byl jasně Smitha, nejdřív nechytl Voráčka, to bylo ještě ok, pak si s Kronwallem přebrali hráče, Kronwall nepustil Voráčka ke střele a Smith, který musí mít v bezprostřední blízkosti branky hokejku, neměl nic. Celkově je hrozný, z těch jeho střel to prostě "nesmrdí", Sproul místo něj by byl ideální. Marchenko myslím nezahrál nejhůř. Co nám chybí v útočné fázi je jednoznačně přímočarost, to je neoddiskutovatelné, především lajně Zetteho. Tak Nielsen jel zatím 2 nájezdy, souhlas že provedení nic moc, ale kdyby jeden z nich dal, tak je na tom svém průměru, z toho bych nedělal nic zásadního. Bert dělal na hřišti správná rozhodnutí, neřekl bych, že to nějak oživil, nicméně nechyboval a poskytoval slušný support celoplošně. Tak Ericsson na budku dostal, ale chválím ho za to, pokud si vytáhne hráče typu Simmonds, je to samozřejmě výhoda pro nás. :good: Celkově z toho unešený nejsem, ale snad nám to pomůže zase k lepším časům a streakům.
Edit: Ještě k Nyqovi - ať zas dělá tu krátkou kličku do bekhendu při SO.
Novis44 píše:Edit: Ještě k Nyqovi - ať zas dělá tu krátkou kličku do bekhendu při SO.
jop.. to ostatní mu nejde vůbec
Vyhráli jste zaslouženě, o tom jsem psal v našem topicu, ale musím se vyjádřit k jedné věci/hráči ....
Mrzí mě že přes držku nedostal spíš DeKeyser, kterej by si to zasloužil za tu nechutnou simulaci ... doufám že za tohle dostane ještě trest, tohle do hokeje podle mě nepatří ... a čárovej (vím že primárně tohle nesleduje), ale stál u toho asi metr no ... Každopádně gratulace :)
Logan píše:Každopádně gratulace :)
:klobuk: :good:
Tak strategie je jasna! Dotlacit vas do PO :hehe:
Zadny zmeny nedopustime! :nono:
Howard druhýkrát za sebou v búde? :sok: :hmm:
Joe S. píše:Howard druhýkrát za sebou v búde? :sok: :hmm:
Tak už minule chytal, přestože nebylo B2B, to už asi naznačilo ledacos. Je teď v lepším rozpoložení.
To dnešní složen útoku se mi moc nepozdává.
neska Nucks, to bude lego :thumbsup: jedine nebezpeci vidim v tom, abychom se tady zitra touto dobou nesesli a nebyly stale najezdy :-D
Dobře oni..

zápas neviděl, měl těžký den a dneska bude mít ještě těžší... záznam posléze
AA zraněný, snad bude ok...
JKL píše:zápas neviděl, měl těžký den a dneska bude mít ještě těžší... záznam posléze
a kakat už byl?
ne, přemýšlel nad tím, ale nakonec se na to vysral :lol2:
parada. Kam se hrabe Fedsova generace. Jenom jsem teda zvedav, jak to ted bude s Mrazkem..
Ninety91one píše: jak to ted bude s Mrazkem..
Howie nová jednička :?: Chytá famózně .....
Creeper píše:
Ninety91one píše: jak to ted bude s Mrazkem..
Howie nová jednička :?: Chytá famózně .....
Tak u nás to takhle prostě je furt dokola. Teď chytá líp Howie, tak bude dostávat přednost, jednou, dvakrát klopýtně Mrázič chytí hozenou rukavici a zase se to obrátí. Nejsem prorok, ale jen implementuji minulost do budoucnosti. :frajer:

Jinak ještě komentátoři říkali, že Howie přes léto razantně změnil styl, že hodně makal, tak snad tohle bude dlouhodobý výsledek.
Athanasiou mě mrzí, 1-2 týdny, tak snad se to nějak nezvrtne a ten odhad bude odpovídat vážnosti. Nicméně, kdo je místo něj povolaný? hm... :good:
Kroner u toho gólu Sedinu stál jak kužel :x Naopak Big Kužel luxusní asistence na gól Otíka, který se konečně dočkal :giggle: AA velká škoda :verysad: Antonín up :!: Zítra doma neporazitelný Montreal :scare:
Ohlund píše:Ach jo, chcel som byť optimista a veril som že Detroit je slabý tím a ideálny súper nato aby sme nadviazali na tú výhru z MSG, ale začne zápas a už po 30 sekundách prehrávame, po prvej bolo už 2-0 a vlastne aj po zápase :hroza:
čo z tohto vyplýva? že Zette netrafí ani prázdnu bránu :giggle: :jn:
wow, Hank paradni skill..takhle na dalku umyslne trefit primo lapacku
Howard will make his fourth straight start on Saturday.
a na iheute už srdcervúci článok o Mrázekovi http://hokej.idnes.cz/detroit-red-wings ... 21_nhl_elv" onclick="window.open(this.href);return false;

ale som rád, že howardovi ide karta, je to super správa pre moje yahoo
No není co dodat. Montreal doma :klobuk: Dva PP góly a k tomu jeden vlastenec (Helm). Při prvním gólu Kroner za brankou, dorážka ze skrumáže bum. Top obrana :sarcasm: Howie vypadal bezradně. Is down :?:
Mrázek back :?: :giggle: Teď doma naše oblíbená Tampa :lol2:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS