Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Tretia prehra v rade :( :cry: .No nieco sa asi deje.Novorocna krizicka.A hlavne tie zapasy so SJ a s LA,tak tie pobabrali.S ANa to uz bolo trocha ine,tam museli vzdy dotahovat.Zial nedotiahli to 8) .Teraz nas caka derby v Denveri.Ked bude chytat Peto,tak to bude zasa tazke.Mohol by nastupit Theo,nech sa na nom opat rozbehneme :wink: .Go Wings go!!!

ale dneska proti ducks to nebyl úplně ztracenej zápas, proměnili ste dvě přesilovkya celkem ste vystřelili víckrát, ale dneska rozhodli brankáři....

Co sa tyka prevahy v pocte striel,tak Detroit ma v drvivej vacsine zapasov viac streleckych pokusov,takze to nie je prekvapujuce.Ale naozaj Ilja zachytal vcera vyborne a k Haskovi sa stale este nebudem vyjadrovat.Embargo :D :D Ale asi to dlho nevydrzim :D :x

no 3 prehra v rade, poznam ten pocit :? ale na 4 krat to uz v mojom pripade neplatilo (BB :)
zvesit kridelka u kacerov, nic dramatickeho; na bod vsak Detroit urcite mal, co uz, zaverecna power play neklapla, takez 0
noo proti Coloradu, to moze byt zaujimavy match, mam pocit, ze viac ako 3 goly sa Wings strelit nepodari, takze je to na „nemohucnosti“ utocnikov lavin, resp. skvelom vykone Tvojho najoblubenejsieho brankara v historii NHL :D

cepi píše:no 3 prehra v rade, poznam ten pocit :? ale na 4 krat to uz v mojom pripade neplatilo (BB :)
zvesit kridelka u kacerov, nic dramatickeho; na bod vsak Detroit urcite mal, co uz, zaverecna power play neklapla, takez 0
noo proti Coloradu, to moze byt zaujimavy match, mam pocit, ze viac ako 3 goly sa Wings strelit nepodari, takze je to na „nemohucnosti“ utocnikov lavin, resp. skvelom vykone Tvojho najoblubenejsieho brankara v historii NHL :D
To si chcel asi dat do uvodzoviek :):):):).Ale naozaj bude to zaujimavy zapas s COL.Prehru DET prijmem len v tom pripade,ak bude chytat Hasek a Buddy.Ale vlastne v tomto zapase nebude pre mna idealne nic.Jedno oko bude plakat a druhe sa smiat.Sice je tu jedna moznost:Ak bude chytat Theo(co asi nebude) a na druhej strane nebude pernikar.A vtedy vyhrame velkym debaklom....

9:4, ty kokos, to je rampa! :D

tak cervene kridelka pretrhli nepriaznivu seriu, o ktoru sa nemalou mierou zasluzil D.H. :)

Obrázek

cepi píše:tak cervene kridelka pretrhli nepriaznivu seriu, o ktoru sa nemalou mierou zasluzil D.H. :)

Obrázek
To nemyslis vazne,D.H. chytil akurat velke ho*no.Nastastie Detroit ukazal,ze je jasne lepsi,ako COL,hral skvele v strednom pasme,vyborne napadal v utocnom a COL malo starosti,ked ich uzamkli do tretiny.43 striel na branu,tak to je teda narez.Len vdaka(kvoli) Buddymu sme nevyhrali v riadnom hracom case.A Zetteho gol v najazdoch bol pekny,ale nechybalo vela,aby ho Peto zastavil hokejkou.Pre brankara to je najhorsie,ked puk pomaly ide za brankovu ciaru a on sa bezmocne pozera-a tak velmi ho chce chytit,ale nejde to.... 8) Seria prehir sa skoncila,tak treba prejst na seriu vitazstiev GO WINGS GO!!!!!

jasne ze nie, len som ocakaval Tvoju reakciu, nesklamal si :)
veru tak nebud Buddyho Wings si odnasaju 2 bodiky uz v riadnom hracom case
vo Phoenixe to budete mat tazke..1X :wink:

cepi píše:jasne ze nie, len som ocakaval Tvoju reakciu, nesklamal si :)
veru tak nebud Buddyho Wings si odnasaju 2 bodiky uz v riadnom hracom case
vo Phoenixe to budete mat tazke..1X :wink:
Ano urcite,Kojoti su vo forme,ale dnes hra COL doma s CGY.No to bude mozne este tazsie.ALE :backtotopic:

Alex píše:
cepi píše:jasne ze nie, len som ocakaval Tvoju reakciu, nesklamal si :)
veru tak nebud Buddyho Wings si odnasaju 2 bodiky uz v riadnom hracom case
vo Phoenixe to budete mat tazke..1X :wink:
Ano urcite,Kojoti su vo forme,ale dnes hra COL doma s CGY.No to bude mozne este tazsie.ALE :backtotopic:
Sorry cepi,zabrzdil som sa ja. :oops: :oops: :oops: Jasne uz viem....No ale aj tak vyhrame a rozprasime prasivych kojotov..... :cool:

Konecne sa preberaju Zette a Dacjuk,trocha sa nam odmlcan Dany Cleary,ale zaciname opat vitazit.Opat najvacsim problemom wings bol superov brankar.Tellquist chytal vyborne a dve tretiny drzal Phoenix v hre o nejaky ten bodik.Ale drvivy tlak dobre namazaneho stroja nedokazal zastavit a v poslednej tretine kapituloval.Zaujimavy bol 1 gol,resp,strela pred golom.Ta strela trafila Tellquista do masky,ta mu z hlavy padla a az po dorazke skoncil puk v brane.Rozhodcovia gol vsak uznali.Pomer striel 45-16 DET!!!!!!
Konci sa 5zapasovy trip,ktory zacal,ako zo zleho sna v SJ,pokracoval prehrou v LA a v ANA.Az navret viac do stredu USA(COL,PHO) priniesol vitazstva.GO WINGS GO!!!Uz by bolo na case prevziat vedenie v Central division.

Domaci zapas s CHI neznamenal vaznejsi problem pre ziskanie 2 bodov.Ozzy zachytal vyborne a navysa sa presadzuju vsetky utoky.Dnes si vychutname MTL :D :!: GO WINGS GO!!!!!!!!!!

Mantaci mali zasa viac stastia, nez rozumu! Na druhej strane sud smoly pre Hawks je asi bezodny....

Mantaci???Chorche,to akoze myslis vazne,alebo len nemas rad Wings??Mali viac stastia,ako rozumu?Vsak si pozri zapas,ked hraju Wings a uvidis,ze oni sa nastastie moc nespoliehuju.Pomer striel,herna prevaha,vyborna obrana........
Dnes sme si poradili aj s habs 2:0.Opat sme supera jasne predcili v pocte striel a vydreli sme vitazstvo.Vyborne chytal Aebby,Hasek si pripisal svoju 6 nulu v sezone...Zial NSH opat vyhrali-nevieme sa dostat na celo tej central division.....Ale uz sa to blizi....:):):):)GO WINGS GO!!!!!

Dolezity zapas o prvenstvo v divizii sme zvladli na vybornu!!!Hlavne ten Zetteho gol z otocky bol paradny-Diki za neho Voki :D :D ...Skvely vykon,skvely vysledok.....
No ale dnes zasa prehra s CBJ????To snad nie je ani pravda.Tak tazky zapas s NSH zvladneme super a slabuckych CBJ,co len sem tam uchmatnu body favoritom nedokazeme porazit?Ortodoxne pocet striel je skoro stale okolo 40ky,ale nedokazeme vzdy z toho vytazit.Dnes bude super zapas v COL a ja,aj ked (ne)rad to pisem,podla mna DET v COL prehra(Budaj rules)......

:o Cože? Oni vás dali už podruhé!! Ikdyž Vás už to stejně asi neohrozí. 8)

Druha prehra v dvoch dnoch za sebou. :( :? :cry: .A takym istym skore(3:1).Dnesny zapas som si vychutnal.Nechytal Hasek.Joey MacDonald chytal famozne.Za goly urcite nemohol.Zdalo sa mi,ze Wings boli uz dost unaveni,ale uznavam,ze COL hralo velmi dobre.Teraz nas caka All Stars prestavka a v nedelu je na programe odveta v Joe Louis Arene(aj v TV)..Skoda zranenia Kronwalla,ale snad to nebude vazne....GO WINGS GO!!!!!!!

Alex: 1. Ako fanusik Hawks nemozem mat rad Wings. 2. Higlighty som videl a preto: 3. Wings mali omnoho viac stastia, nez rozumu. V tom zapase. Ja nepopieram, ze Red Pigs su kvalitny tim a playoff maju takrecno predplatene, ale nie v kazdom zapase su lepsi. A napriek tomu so stastim vyhravaju....

Chorche,nemozem suhlasit.Ano jasne ze nie vkazdom zapase su lepsi,ale maju vo vacsine zapasov jasnu prevahu...
Dalsia prehra,3 v serii :(,aj ked tento raz berieme aspon bod.....Opat situacia,ked jedno moje oko place a druhe sa smeje.Skvely vykon Mannyho Legaceho na jednej strane a prehra na druhej strane.A horsie je,ze predators stale vyhravaju :(.Ale aj tak som presvedceny,ze vyhrame diviziu!!!!GO WINGS GO!!!!!

tak Wings trapia zdravotne problemy.Chripka navstivila kabinu Wings(Hasek,aj MacDonald aj Ozzy maju chripku,Osgood dokonca zapas v St. Louis odchytal so zlomenym prstom,Lang,Fillpula,Draper).Ale uz by to malo byt lepsie.Aj Hasek,aj MacDonald trenovali.Asi nastupi Joey...Dufam,ze vyhrame!!!!GO WINGS!!!!!

zasluzene vitazstvo Wings, Colorado drzal nad vodou vyborny Theodor

Tak,tak.REd Wings boli jasne lepsi a COL moze byt rado,ze dostali len tri goly.Theo chytal skvele.Jeden gol sice rozhodcovia darovali,ale aj tak vitazstvo je jednoznacne zasluzene.COL 11 striel...DET 41 a to este bolo aspon 20 striel zblokovanych...

Tak jestli jsou wings po chripce, tak avalanches jsou v poslednim stadiu malarie.

Skvely fantasticky vykon RED WINGS!!!!!!!!!!!!!!!Detroit prehraval s NYI po 2 tretinach uz 3:0,ale nakoniec v tretej tretine strelil 3 goly,vyrovnal a v predlzeni rozhodol Zette o vitazstve Wings 4:3!!!Lidstrom mal 0+3,konecne sa golovo presadil aj Dany Cleary....Hasek nic moc 19/3
Skvele vitazstvo.Super-mame dva body a navyse COL porazilo NSH!!!!!GO WINGS GO!!!!
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES