Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

perfektni vykon. nemam silu vice psat a Smith nejlepsi zapas kariery
alert ! pry prisla nabidka na vymenu Franzena za basu piv + jedny cigara!
Ninety91one píše:alert ! pry prisla nabidka na vymenu Franzena za basu piv + jedny cigara!

po včerejším výkonu už stačí jen cigára... :-(
Prostě Franzén. Na něj je naprostý spoleh, to je jeden z nejspolehlivějších hráčů, co znám. Tedy v tom ohledu, že je na něj naprostý spoleh, že bude větší polovinu sezony uplně k ničemu, potom udělá nějaký streak a pak zas bude k ničemu. Hráč s takhle pravidelnou neformou je k ničemu. To už lepší takový Legwand, který sice hraje skoro ho*no, ale hraje to konstantně.
Ninety91one píše:alert ! pry prisla nabidka na vymenu Franzena za basu piv + jedny cigara!
tak to se dohodnem :serus:

ROR-Duchene-Franzen :petrik:
Redy píše:
Ninety91one píše:alert ! pry prisla nabidka na vymenu Franzena za basu piv + jedny cigara!
tak to se dohodnem :serus:

ROR-Duchene-Franzen :petrik:
klidne si ho vem :hehe:

Jinak Jurčo a Sheahan poslani na farmu, Griffini vedou 2-0 na zapasy. Pulkkinen a Sproul zatim dost radi, ty bych pristi rok chtel videt casteji, skoda, ze je co se tyce AHL celkem problem s prenosy. V kazdem pripade, nejvice se tesim na srpen, na prestupove obdobi si vemu dovolenou :-D

Teemu :-D
https://www.youtube.com/watch?v=ZjDem2Pe_i0" onclick="window.open(this.href);return false;
HOLY SLAPPER !!! To je bomba. Prospectov by som videl rád hneď niekoľko v prvom tíme, ale už teraz nemajú kam ísť. Franzena musíme v lete vymeniť a už ma nebaví počúvať, že za CH 3,95 milióna je 20-25 gólový strelec bargain. Čo z toho keď je streaky ?
Franzern,Bertuzzi okamžite Out. Alfieho si ešte na sezonu nechať môžme, ale tí dvaja musia odísť bezpodmienečne..
Franzena musíme v lete vymeniť a už ma nebaví počúvať, že za CH 3,95 milióna je 20-25 gólový strelec
Já jsem měl Franzena rád, ale už minulý rok jsem psal, že je značně vyčpělý a za ty prachy co bere bych si dokázal představit jiného playera. Ale dal "úctyhodných" 16 gólů v RS. :jn:
Kdyby bral poloviční prachy, tak by mi nevadil. Ale i to je spekulativní, on prostě zabírá místo někomu, kdo dovede předvádět konstantní výkony a být k užitku. Hráč, který ´musí´ být v top6 a přitom je většinu času k absolutnímu neužitku, je zbytečný luxus.
nani92 píše:Alfieho si ešte na sezonu nechať môžme
Alffie je nám na nic,už na to nemá.Navíc nehraje zadara.

Z útočníků odchod: Legy,Sammy,Bert,Cleary,Alffie
Tootoo - buyout
Franzen,Andy - vyměnit

Obrana odchod: Qéčko(jeho číslo vyvěsit pod strop,protože to se jen tak nevidí :-D),Lashoff(za něj těžko něco dostaneme)
big E,Kindl - vyměnit

Gólman odchod: bohužel Monster

Do útoků přivést za Mezka opravdového střelce.Nejlépe do první lajny místo dřeváka Abyho,bo to je katastrofa už (může být třeba Stamkos :jn:).U Weisse se pořádně modlit a místo Andyho nějakého důrazného hráče do třetí,čtvrté lajny.Zbytek není třeba.
Do obrany pak přivést min.jednoho TOP beka,pokud možno dva v případě zbavení se big kužela.Obrana pak Kroner,DeKes,Smith + 2 posily(Yandle a Weber :jn: ) a zbytek naděje(Sproul,Almquist,Ouellet,Marchenko).

Jenže to by jsme museli první vyměnit Kenyho,protože ten tohle nezvládne :bitka3:
Z útočníků odchod: Legy,Sammy,Bert,Cleary,Alffie
Tootoo - buyout
Franzen,Andy - vyměnit

Obrana odchod: Qéčko(jeho číslo vyvěsit pod strop,protože to se jen tak nevidí :-D),Lashoff(za něj těžko něco dostaneme)
big E,Kindl - vyměnit

Gólman odchod: bohužel Monster
:matika: Nový Detroit ? :giggle:
nene,jen obrana potřebuje trošičku překopat :giggle:

Jinak odchází nepotřební hráči.Výsledek Kenyho úžasné práce v posledních letech :evil:
Jirik19 píše:
nani92 píše:Alfieho si ešte na sezonu nechať môžme
Alffie je nám na nic,už na to nemá.Navíc nehraje zadara.

Z útočníků odchod: Legy,Sammy,Bert,Cleary,Alffie
Tootoo - buyout
Franzen,Andy - vyměnit

Obrana odchod: Qéčko(jeho číslo vyvěsit pod strop,protože to se jen tak nevidí :-D),Lashoff(za něj těžko něco dostaneme)
big E,Kindl - vyměnit

Gólman odchod: bohužel Monster

Do útoků přivést za Mezka opravdového střelce.Nejlépe do první lajny místo dřeváka Abyho,bo to je katastrofa už (může být třeba Stamkos :jn:).U Weisse se pořádně modlit a místo Andyho nějakého důrazného hráče do třetí,čtvrté lajny.Zbytek není třeba.
Do obrany pak přivést min.jednoho TOP beka,pokud možno dva v případě zbavení se big kužela.Obrana pak Kroner,DeKes,Smith + 2 posily(Yandle a Weber :jn: ) a zbytek naděje(Sproul,Almquist,Ouellet,Marchenko).

Jenže to by jsme museli první vyměnit Kenyho,protože ten tohle nezvládne :bitka3:

to je nerealne, tezko vyhodit polovinu obrancu a utocniku a pak stavet defakto novy tym. O hrace Detroitu je zajem diky systemu, ktery maji nauceny v Detroitu nejlepe.
V kazdem pripade nove utocniky a obrance, ale PREDEVSIM to musi byt pravaci. Blues vypadali, Shattenkirk by se hodil :-D to same Yandle a nebo z Calgary, toho bych opravdu HODNE chtel, Mark Giordano - fantasticky bek
Ono to dost zkresluje.Pokud jsi četl pozorně,tak by měla přijít náhrada za Mezka(sniper) a do obrany dva noví hráči.To je celé.Takže celkem 3 posily(+ Andy,ale to už je navíc).Zbytek je zbavování se nepotřebných hráčů,kteří stejně nehrají.Takže žádné velké změny a překopávání mužstva.
Já nemůžu za to,že máme mužstvo přecpané dědkama,kterým zrovna končí smlouva.To si stěžuj u Kenyho :-D

Pokud přijde jeden nebo dva noví beci(v případě odchodu Éčka,což se zdá nereálné) a zároveň chceme,aby hráli naděje(Sproul,atd.),tak musí odejít Kindl,Q a Lashoff,to dá rozum.
Za Alfredssonen stoji Hank, takze ten podle me zustane, jenom verim, ze uz mu nedaji vice jak 2,5M.., stejne tak si myslim, ze zustanou Q a Ericsson.

btw pokud dnes Val-d'Or prohraji s Halifaxem, tak je to 4-2 na zapasy a Mantha se pomalu ale jiste stehuje ke Griffinum :cool: ( 14 zapasu odehranych a 15G a 7A, dobre)

no a pak jeste toto, docela zajimave

http://www.national-geographic.cz/detai ... aci-24446/" onclick="window.open(this.href);return false;
Alfie úprimne? Hovorím nie, rok nám dal, dal nám dobré zápasy, mladí hráči si jeho pobyt v mužstve pochvaľovali, naučili sa mnoho, ale jeho čas sa naplnil, vek nezastavíš.

Prečo by nemal ostávať Ericsson ? :) Dali sme mu 6-ročnú zmluvu a meniť ho isto nebudeme, ale od neho čakám za jeho sumičku podstatne vyrovnanejšie výkony, nie ten hokej, ktorý predvádzal pred zranením, hral fakt strašne. Quincey isto nezostane, ak áno, tak letím do Detroitu pred JLA a Kennyho si osobne nájdem :giggle:

Mantha si ide, v PO 15 GP, 17 G + 7 A :sok: Zviera ... Už sa na neho teším, v lete isto zamaká a v kempe urobí príjemné vrásky na Mikovom a Kenovom čele.
Musime verit, ze tweety fanousku Ottawy smerem k Alfredssonovi budou vyslyseny a vrati se zpet k Senatorum a my kooupime nejakeho +/- 28 let pravaka, snipera.

Pokud jde o Ericssona, me taky az tolik nevadi, idealni obrance do 2-3 obrany, on stejne moc dlouho nevydrzi a zrani se. :-(

U Q me trosku desi, ze jako jeden z mala odehral celou sezonu a to se dost ceni. Teda odehral..jak pise jeden zdejsi fanda Red Wings, zbavuje se puku aby nasledna chyba nebyla na nej:))) A u Manthy verim, ze jiz pristi rok odehraje nekolik zapasu za Detroit, bude to parada :clap:
Já mám stejné obavy jako Ninety.A u Qvéčka už teď nemůžu spát.Nevynechal snad jediný zápas letos,v PO hrál taky dost.Opravdu se bojím,že dostane novou smlouvu a Keny je na to docela slušný pacient.Radši než by hledal novou posilu,podepíše tragéda a bez námahy.

No a big E?Přece ze stejného důvodu jako Mezek,ten má taky ještě smlouvu.Pokud opět chceme stavět obranu na prvním páru K+E,tak to můžeme rovnou zabalit.Otázka je,jak kvalitní beci budou v létě volní.Protože očekávat od Kenyho,že se pustí do velké výměny je naprosto zbytečné.

Velká část mančaftu se nese v duchu za hodně peněz málo muziky.Salary cap full a kvalita nikde(čest vyjímkám).A to je i případ Ericssona,který má do obránce prvního páru sakra daleko.
O novou D tvář nemám strach, Ken avizoval, že D byl prioritou, dokud neodpadli všichni centři. Že obrana není hodná týmu s ambicemi vysoko v p-o, to ví všichni, nemusíme tohle téma omílat donekonečna. Zas takový neschopa to není, aby si nevšiml, že máme fugy v prvním/druhém páru. A třetí defacto ani nemáme :)).
Hezký článek.

To co jsem zde vypisoval,že by se mělo udělat,je samozřejmě moje zbožné přání.Je mi jasné,že těch změn tolik nebude.Možná jeden nebo dva noví hráči?Pro obránce nemá místo.Jediný komu končí smluva je Q(DeKese snad podepíše,to by mohl zvládnout).To by se musel někoho zbavit,ale koho a hlavně jak?Těžko někdo bude chtít Lashoffa nebo Kindla.V útoku je taky dost plno.Mezka už se tím tuplem nezbavíme.Kdo by ho taky chtěl s nekonečnou smlovou?A na trhu kvalitních hráčů moc nebude.Navíc Ti nejkvalitnější z nich se k nám rozhodně nepohrnou.Ty časy už jsou dávno pryč.
Takže kvalita by se dala získat jedině výměnou a to se pod Kenym nestane.
Jirik19 píše:Hezký článek.

To co jsem zde vypisoval,že by se mělo udělat,je samozřejmě moje zbožné přání.Je mi jasné,že těch změn tolik nebude.Možná jeden nebo dva noví hráči?Pro obránce nemá místo.Jediný komu končí smluva je Q(DeKese snad podepíše,to by mohl zvládnout).To by se musel někoho zbavit,ale koho a hlavně jak?Těžko někdo bude chtít Lashoffa nebo Kindla.V útoku je taky dost plno.Mezka už se tím tuplem nezbavíme.Kdo by ho taky chtěl s nekonečnou smlovou?A na trhu kvalitních hráčů moc nebude.Navíc Ti nejkvalitnější z nich se k nám rozhodně nepohrnou.Ty časy už jsou dávno pryč.
Takže kvalita by se dala získat jedině výměnou a to se pod Kenym nestane.

Nemame ofenzivni obrance. Pouze Smitha a ten je zatim dost nevyrovnany.. i kdyz teda v posledni dobe se podstatne zlepsil. Defakto ani jeden obrance neumi vystrelit priklepem, to jsou vsechno radoby tahacky a strely zapestim, ktere v drtive vetsine pripadu konci bud blokem a nebo metr vedle brany. To chce poradneho ranare, by se hodil ten Weber (Sproul bude dobrej, ale jeste ma co dohanet co se tyce braneni) i kdyz je to teda pekny zmetek..

A opet zminim Calgary, ten tym je uplne v riti a treba Giordana napadne odejit, podle me jeden z nejpodcenovanejsich obrancu. I v tak spatnem tymu jako je Calgary si neustale drzi slusne +/- statistiky a dopredu taky umi. Bych utocniky krom nejakeho strelce neresil ( libil by se mi ten Wheeler) a hlavne aspon dva
kvalitni obrance (bez kvalitnich beku to proste nejde, viz napr nase PP, ktera je to toho zarnym ukazem). Shattenkirk + Giordano/Yandle :wave:


btw Lashoff a Kindl nejsou az tak spatni, v NHL hraji mnohem horsi obranci. Urcite by se jinde uchytili.
Nemyslím si, že by Smith či Kronwall nevedeli vypáliť bombu, lenže oni nemajú kedy a ako, v PP Smith pre istotu ani nehráva, keďže tam Mike cpe nepochopiteľne KINDLA, ktorý sa za pár mesiacov zmenil na úplné vemeno. Naše PP sú tragické, stojaté, nenápadné, bez momentu prekvapenia, takže tam nie je čo riešiť.

Calgary buduje nový tím a Giordana určite meniť nebudú. Shattenkirk :giggle: Si pobavil. Vieš si predstaviť, čo by od nás požadoval Maloney za Yandla ? Yandle je výborný obranca, ale len vo offensive zone, v obrane často nehrá spoľahlivo, potrebujeme kompletného beka, two-way, ktorý je výborný v oboch pásmach. Veľmi by som chcel Niskanena, ale na to, že pôjde na trh a vyberie si práve nás, na to sa spoliehať nedá. Počas draftu musíme vymeniť náš 1st pick za Edlera, takúto predstavu mám ja. Ak by bol dostupný ešte niekto lepší ako Edler, tak poďme po ňom.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS