Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Ltir se do hitu počítá, btw., ale při naplnění hitu můžeš rozšířit cap o něj. Doporučuju capfriendly a tam cba\ltir-faq. Je to trochu složitější.

Ten mladý asi chtěl být víc k domovu. Je z nějakého předměstí Toronta, takže to nemá daleko domů - na poměry Kanady. Hrál v Saginaw Spirits a Barrie, tj. to neměl daleko. Kdyby šel k Sjs, tak by se stěhoval do San Jose tak jako tak. Nás to nic nestálo,3rd pick máme doatat od Leafs.
Fuuuuuuha, Holly to teda rozjel ve velkem stylu, konecne poradna posila! ted jeste nejakeho stareho a posilu do ctvrte lajny, idealne hrace, ktery ani netrefi branu a jsme na novou sezonu ready !
Nosek two-year contract extension, jako by se s ním snad i počítalo.
Error píše:Nosek two-year contract extension, jako by se s ním snad i počítalo.
ofc. Prvni utok Knuble - Sadowy - Nosek
Hodně se o nás píše, Ken kope do pneumatik silou vší.

MOHLY by to být teď zajímavé dva mesíce. Ale modří už asi tuší, jak to taky může dopadnout.
Tak agresivní Kenneth, to tady ještě nebylo. Vidím to na novou první lajnu: Radulov-Stamkos-Nugeta/Jakupov a obrana Subban-Shattenkirk. Knuble až do dvojky ...
No agresivní je zatím v rámci testování okolí, nic konkrétního. Co z toho bude? Nevím, nemám žádná očekávání, nic nečekám.

Radulov? No, ok, smlouva na rok, safety, .. co se může stát? Nic. Žádné větší pecky stejně nepřitáhnem, takže by to prostě byla nějaká varianta.

Ty dvě podstatné věci jsou zatím nedořešené - asistent a Pavel.

+ samo Howie, ale tam nečekám fakt nic, ten trh je miniaturní. Z diskutovaných variant by se mi líbila ta s ponecháním si části jeho platu, protože to je cesta do budoucna. + nějaká veteránská dvojka, je jich na trhu jenom asi milion.
Jirik19 píše:Tak agresivní Kenneth, to tady ještě nebylo. Vidím to na novou první lajnu: Radulov-Stamkos-Nugeta/Jakupov a obrana Subban-Shattenkirk. Knuble až do dvojky ...

mno trosku si vedle a moc te nechapu. Takze jako Webera a Letanga bys dal do druheho a tretiho paru?
Ninety91one píše:
Jirik19 píše:Tak agresivní Kenneth, to tady ještě nebylo. Vidím to na novou první lajnu: Radulov-Stamkos-Nugeta/Jakupov a obrana Subban-Shattenkirk. Knuble až do dvojky ...

mno trosku si vedle a moc te nechapu. Takze jako Webera a Letanga bys dal do druheho a tretiho paru?
Vy něco hulíte, nebo jste rychlejší než já. Po práci 3 piva a panáka a vy už tohle :scare: :scare: :scare:
Dreger pise, ze podla niektorych zdrojov v NHL chce Radulov 7,5 miliona dolarov.
http://www.tsn.ca/nhl/video/insider-tra ... 1st~883711" onclick="window.open(this.href);return false;

Poznajuc Radulova, nebola by som prekvapena, ak by tolko naozaj ziadal, hoci napriek tomu sa tomu tazko veri.
7,5 si může natisknout do monopolů..

Někde byl ten tweet, že chce údajně 6,5-7M na dva roky. Tak se potom ujišťovali, jestli tím myslí ZA dva roky, nebo NA dva roky. A skutečně jako aav. Pozitivní je snad to, že to mu dát fyzicky nemůžeme, ani když se zbavíme Pavlova kontraktu...

Jinak, hodiny začínají tikat, Kene. Do konce tohoto týdne sem ještě klidný, ale pak už by to chtělo s něčím přijít.

Pavel se měl rozhodnout po MS. Po dovolené. Do půlky června. Nechci malovat digitálky na zeď, ale čas kvapí.
http://www.detroitnews.com/story/sports ... /85533068/" onclick="window.open(this.href);return false;

nah...

jak zde již napsali fandove jinych klubu. Si rozmazleny nevdecnik. Co bys po nem chtel? je to legenda klubu, takze si muze delat co chce! za dva tydny jede na ryby, tak snad potom nekdy v prubehu par tydnu da vedet :D © Leon
Blash má ofiko nového pomocníka — Johna Torchettiho.
No, chtěli někoho s NHL experience, mají to.

http://www.freep.com/story/sports/nhl/r ... /85571424/" onclick="window.open(this.href);return false;

Nad tímhle sem taky přemýšlel. Prostě nemá cenu podepisovat Millera, když budem mít Helma. Helm na PK je fajn a je to výborný bottom player. Miller jako PK čistě by nedával smysl. Tam může hrát i AA, párkrát to hrál a vypadal tam dobře. Podle mě mít oba dva je velmi malý luxus za cenu plácnutého roster fleku.
Už jsem to říkal x-krát, Miller odchod. Tady není co řešit. Bohužel jsme Detroit a tak se prodlužuje a prodlužuje ....
JKL píše:No, chtěli někoho s NHL experience, mají to.

http://www.freep.com/story/sports/nhl/r ... /85571424/" onclick="window.open(this.href);return false;

Nad tímhle sem taky přemýšlel. Prostě nemá cenu podepisovat Millera, když budem mít Helma. Helm na PK je fajn a je to výborný bottom player. Miller jako PK čistě by nedával smysl. Tam může hrát i AA, párkrát to hrál a vypadal tam dobře. Podle mě mít oba dva je velmi malý luxus za cenu plácnutého roster fleku.
Někde jsem pár dní zpátky četl, že Helm sice chce podepsat, ale chce si vyjasnit svou pozici, tak bych si ho možná do bottom 6 zatím neplánoval, podle mě bude chtít víc.
Tak jako ano, podle mě by Helm na trhu uspěl a dostal i solidní nabídku někde. Vůbec bych se nedivil, kdyby UFA vyzkoušel.

Pozici ujasnit? No jo. Oni mu nabídnou čtvrtou, nic víc mu neslíbí. Tak on řekne, že na to kašle, podepište si Millera a odchod.

Je 10. června. TŘI týdny do otevření UFA marketu s tím, že ani nevíme, jako to bude s Pavlem. O tom, že Ken sliboval agresi před draftem, nemluvě.
Gordie to má za sebou ...
Nechť je ti hokejové nebe lehké Gordie :cry: :klobuk:
Ajaj... :?

Dneska panáka na Mistra.
:(
:plac: Jeho smrť sa dala skôr či neskôr čakať. Odpočívaj v pokoji, šampión! :klobuk:
Co k tomu říci? Velký smutek. Ačkoliv jsme všichni koncem března viděli, že je to už hodně špatné, tak se mnou ta zpráva otřásla.

Snad jednou Dylan vyhraje pohár i pro Mr. Hockey. https://nhl.bamcontent.com/images/photo ... 22/cut.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;






:klobuk: :poklona:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS