Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Pasha píše:...
Já jak tam vidím tu mega částku u Quinceyho tak se mně obrací kudla v kapse. On je drahý i zadarmo.
A ještě vám trošku přileju do ohně.

Holland nabídl pozici asistena kouče Lidströmovi, se kterým si pak volal i Babcock, ale sám vaše legenda Lidström dost váhal, nechce se mu, ale jako slušnej člověk řekl, že si veme čas...

A pardón, ale když k vám nechce už hráč, kterej u vás odehrál celou kariéru a snad nikdy si nestěžoval, nežádal o trejd a najednou se vám chce vyhnout? Smrad musí jít očividně z klubu. Což asi bude, protože kdo by chtěl trénovat Q a spol.? :giggle:
A ještě vám trošku přileju do ohně.
Děkujeme :klobuk: Už tak je toho dost :?
Rono píše:A ještě vám trošku přileju do ohně.

Holland nabídl pozici asistena kouče Lidströmovi, se kterým si pak volal i Babcock, ale sám vaše legenda Lidström dost váhal, nechce se mu, ale jako slušnej člověk řekl, že si veme čas...

A pardón, ale když k vám nechce už hráč, kterej u vás odehrál celou kariéru a snad nikdy si nestěžoval, nežádal o trejd a najednou se vám chce vyhnout? Smrad musí jít očividně z klubu. Což asi bude, protože kdo by chtěl trénovat Q a spol.? :giggle:

tady si nejsem uplne jist, ale neprohlasil Lids nekolikrat, ze ma hlavni umysly ve Svedsku? Jinak bych se mu ani nedivil, prave Q je nahrada za jednoho z nejlepsich obrancu v historii hokeje
Liďas se věnuje rodině.Radši bude trénovat synka než by šel do takového marasu.Má recht.

Btw.ten se mi na trenéra moc nehodí(je moc hodný),spíš bych viděl jako GM.
stale muze byt jeste hur. Porad neni doreseny Legwand a Cleary - Bert a Samuelsson jsou sice passe, ale po vcerejsku se bojim i toho. + se teda extremne obavam vymeny typu Nyquist za Thorntona, Holly je toho schopny :(

btw Quinceyho nedali Red Wings radeji ani na facebook :-D by je tam vsichni poplivali, staci diskuze na mlive


a celkove kdyz se divam na zapad a vychod. Zapadni konference bude mit takove spis odpocinkove zapasy proti vychodu. Tam je rozdil nekolika trid
Ninety91one píše:stale muze byt jeste hur. Porad neni doreseny Legwand a Cleary - Bert a Samuelsson jsou sice passe, ale po vcerejsku se bojim i toho
:kajo:

Nie ze by som vam prial zle ale ja som dnes vazne krasne doma smial pri citani tohto topiku a chcem znova :lol2:
Precital som si jeden prispevok a siel som do kolien a ked sa mi podarilo vzchopit sa, tak som si precital dalsi prispevok a bol som zase v ohni :D
Finch182 píše:
Ninety91one píše:stale muze byt jeste hur. Porad neni doreseny Legwand a Cleary - Bert a Samuelsson jsou sice passe, ale po vcerejsku se bojim i toho
:kajo:

Nie ze by som vam prial zle ale ja som dnes vazne krasne doma smial pri citani tohto topiku a chcem znova :lol2:
Precital som si jeden prispevok a siel som do kolien a ked sa mi podarilo vzchopit sa, tak som si precital dalsi prispevok a bol som zase v ohni :D
:lol2: budme radi, ze uz neni Detroit na zapade. To bychom se rovnou mohli prejmenovat na Detroit Maple Leafs nebo Detroit Oilers. Ale tak muzeme prekvapit, kdyz se dari, tak i spatni vynikaji..klidne se muze stat, ze PO udelame :-D


"Well as I said before, he would panic and sign KFQ and I would call him Ken Doll for the rest of time." :lol2: :lol2:
Ninety91one píše:
Finch182 píše:
Ninety91one píše:stale muze byt jeste hur. Porad neni doreseny Legwand a Cleary - Bert a Samuelsson jsou sice passe, ale po vcerejsku se bojim i toho
:kajo:

Nie ze by som vam prial zle ale ja som dnes vazne krasne doma smial pri citani tohto topiku a chcem znova :lol2:
Precital som si jeden prispevok a siel som do kolien a ked sa mi podarilo vzchopit sa, tak som si precital dalsi prispevok a bol som zase v ohni :D
:lol2: budme radi, ze uz neni Detroit na zapade. To bychom se rovnou mohli prejmenovat na Detroit Maple Leafs nebo Detroit Oilers. Ale tak muzeme prekvapit, kdyz se dari, tak i spatni vynikaji..klidne se muze stat, ze PO udelame :-D
To už spíš my,než vy :-D
Ninety91one píše:stale muze byt jeste hur. Porad neni doreseny Legwand a Cleary - Bert a Samuelsson jsou sice passe, ale po vcerejsku se bojim i toho. + se teda extremne obavam vymeny typu Nyquist za Thorntona, Holly je toho schopny :(
Já myslím,že má Keny ještě minimálně jedno eso v rukávu.Tohle není Kenyho konec.Ten nám ještě ukáže,jak se buduje vítězný tým.Těším se na večer :kajo:
Nie ze by som vam prial zle ale ja som dnes vazne krasne doma smial pri citani tohto topiku a chcem znova :lol2:
Precital som si jeden prispevok a siel som do kolien a ked sa mi podarilo vzchopit sa, tak som si precital dalsi prispevok a bol som zase v ohni :D
Ono je na tom "nejlepší" to, že se tomu smějí fans ostatních klubů, ale musíme i my, neboť nám asi nic jiného nezbývá. Je to vážně k popukání, jak tahle organizace s velkým Hollym "dopadla". Já mám 100 % chuť veřejně na počest legendárního GM zapálit svůj Wings dres. Co si musí myslet tahouni teamu ? Dats, Hank ? To se jim Holland může podívat do očí ? Tohle je avizované posílení teamu ? Jsme degradováni na na úroveň Horní dolní. Ty jsi kretén Hollande, že to je do nebe volající. A to ještě není vše. To je pohádka o tom, jak se legendární manager stal nesmrtelným :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown:
Creeper píše:Já jak tam vidím tu mega částku u Quinceyho tak se mně obrací kudla v kapse. On je drahý i zadarmo.
:hufi: to zufalstvo fans Wings je neskutocne :-D (neberte to, ze mam z toho radost, ale niektore hlasky proste pobavia, ked sa na to clovek pozrie s nadhladom. OK, trochu z toho radost mam - predsalen divizny rival... :tomato: )
a to jeste vsichni prichazime o grandiozni hlasky od PK..

A Quincey je normálni alibista — občas mám pocit, že někomu strčí puk, jen aby se ho zbavil a nebylo to na něj. Fakt ho můžu čím dál míň.


Ne, Quincey prostě z první nevystřeli, on si to nejdřív musí urovnat na lopatě, aby se na to připravil i trhač lístkü u vchodu.


konecna :lol2:

ale je treba to brat s usmevem asi, jinak se zblaznime:) Quinceymu bych zde vyticil specialni bily font
Ninety91one píše: Fakt ho můžu čím dál míň.
Tak to já ho nemusím vůbec.Totální tragéd.Nepochopím,jak někoho můžeme vyhodit jako nepotřebného a pak ho 2x podepsat a ještě za takové prachy.Ten snad musí hoblovat vnučku od Kenyho :hroza:

Tuším,že se mi na podzim začne v noci sám od sebe zacvakávat budík :-D
Ako, mne nevadí ani Kronwall, ani Ericsson, ani Smith, DeKeyser vonkoncom nie...ale po rečiach ako chceme upgrade defenzívy tak po neúspechu a odmietnutí 5 hráčov príde re-sign quinceyho... Hovorím, 4 obrancovia mi naozaj nevadia a som rád, že ich máme. (Smith bude o rok starší, DeKe tiež, Ericsson nech nájde sebavedomie a formu zo skrátenej sezóny). Kindl, Lashoff nerátam...Niečo sa fakt musí udiať ešte, lebo bude zle. Vemeno Quincey a 6. a 7.beci Kindl a Lashoff, to ne, to fak nie :bitka3:
Mně by zase nevadilo,kdyby nikoho nepřivedl.Ok.Zkusil to,nikdo k nám nechce,nedá se nic dělat.Nevadí,šanci dostanou Sproul,a spol.Pak bych to bral.
Ale že podepíše tohle vemeno a ještě za takové prachy,tak to nepřekousnu.Normálně bych mu to dal k proplacení.To je normální hovado a né manažer.

Máme plno nadějí na farmě,ale on bude pořád otravovat s tragédama,kteří jim berou místo.Furt dokola.
aspon nieco pozitivne

http://poy.tsn.ca/1-nhl2014/winner
Ninety91one píše:a to jeste vsichni prichazime o grandiozni hlasky od PK
Garantuji ti, že bych byl šťasten, kdybych je trousit nemusel. Pravda je taková, že jak byl Q-factor na ledě, tak jsem se klepal. Všichni vidí, že hraje tužku. Jeho výkon u nás má sestupnou tendenci. Jeho kontrakt je nepochopitelný. Tedy, pokud nedělá Hellandovi ve sprchách dobře — to by bylo jediné srozumitelné vysvětlení.

Nemáme elitní beky. Kronner, BigE, Kindl mají kolisavou formu. Přesto občas něco uhrají. Jen Qčko hraje špatně furt. Tak proč na ledě zabirá místo jiným?
Jo Tatar ještě není podepsaný :-D
Ninety91one píše:a to jeste vsichni prichazime o grandiozni hlasky od PK..

A Quincey je normálni alibista — občas mám pocit, že někomu strčí puk, jen aby se ho zbavil a nebylo to na něj. Fakt ho můžu čím dál míň.


Ne, Quincey prostě z první nevystřeli, on si to nejdřív musí urovnat na lopatě, aby se na to připravil i trhač lístkü u vchodu.


konecna :lol2:

ale je treba to brat s usmevem asi, jinak se zblaznime:) Quinceymu bych zde vyticil specialni bily font

Jezis vy to tu krajate :rofl: Tieto posledne dve strany by sa mali niekam skopirovat a dat do archivu :lol2:
Tak Detroit byl na vrcholu neskutečně dlouho, jednou to muselo přijít.
Jedna věc je, když je kádr finančně neudržitelný, případně když veteráni držáci přejdou zenit a ta sinusoida dojde vrcholu, po kterém přijde logická a očekávaná stagnace.

Druhá věc ale je, když gerontofilnímu gm dojde inkoust v kalamáři.
Nevím, nevyznám se v tom... Ale je na tom Detroit financne dobre? Ja bych prave v soucasne dobe tipoval, ze nejspis ne.
Já se v tom taky nevyznám, ale pokud můžeme dát Kajlovi přes 4 mega za rok, tak na tom nikdo není líp..
Tak strop mají všichni stejný a my s jeho naplněním nemáme vůbec žádný problém.Takže prachy asi máme.Druhá věc je,že na to majitel už pár let sere.

Ještě mě pobavila jedna věc.Celou dobu se říkalo,že Q podepíše jinde,že tam dostane více než u nás.Tak jsem celou dobu žil v mylné představě,že pro něj máme nachystáno max.2 mega(protože ta hrozba podpisu tam pořád byla).No nakonec dostal přes 4 mega,tak je vůbec otázka,jestli Keny nějaké platy vůbec sleduje nebo to střílí od boku.Nebo si snad myslel,že Q dostane někde 6 mega a teď se doma u krbu směje,jakou výhodnou smlouvu to nepodepsa a jak se všema vydrbal? :respect:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS