Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Ano,o to mi jde. prostě příjde změna a na tu já se těším. Babcock je kvalitní trenér,uznávám. Ale Red Wings už nemá nic jiného co nabídnout.
Myslím, že je jasné, že odejde, jinak by se tahle šaškárna nekonala. Takže Blashill UP!!!
Hearing #Leafs prepared to offer Babcock $8 million per year.
:rofl:
Důvod na oslavu myslím je. A nemusíme si tady vysvětlovat,proč si přejeme odchod "nejlepšího" trenéra z našeho klubu.
Odvedl u nás kus dobré práce,ale je čas se posunout dále.S ním by to bylo přešlapování na místě(které už pár sezón vidíme).
Tohle je výhra pro obě strany.
panebože... ale tak co od nich čekat.. a takový byl na babwatchi klid, než se zmínilo Toronto..
žádní troškaři :-D
Taky mám z toho smíšené pocity. Babse mám opravdu rád a mám vůči němu velký respekt :klobuk: a prozatím si nedokáži představit na lavičce Wings někoho jiného, ale na druhou stranu to chce asi změnu. Takže Blashill na scénu :cinka:
https://twitter.com/PeteBlackburn/statu ... 5719798784" onclick="window.open(this.href);return false;
SJS taky out, takže Leafs nebo StL..
Nakonec ho nikdo nevezme a tak bude rád za asistenta Blashe :lol2:
Začíná to být nedůstojné. Vezměte si ho, my bude mit Blashilla a tím i kontinuitu. A pojedeme!
Mi se to líbí, přenos na tsn plný neuvěřitelných teorií ...
Je to jako před uzavřením trade deadline :)
Sources say Mike Babcock has been hired by the Maple Leafs. Mammoth 8 yr contract believed to be around $50 million.
A máme aspoň jasno. Blashill UP!
Díky za vše Miku :klobuk: :frajer2:
Zmena rozhodne treba byla, vylozene jsme uz nekolik let stali na miste. Ale ku*va to si musel vybrat tym z nasi divize? ted ho budeme videt porad. Uz se tesim na Blashilla. Juhuu :)


Jeho kvality uznavam, ale to je vse. Jeho styl hokeje se mi od zacatku nelibil a na 8 let? to by bylo skoda Blashilla. Krasne to ted ukazal posledni tym Kanady, ktery byl naprosto FAMOZNE poskladany a prevedl to, co uz mozna desitky let nikdo. A za 6-8M je to podle me uplne mimo
:oslava:
Ninety91one » 20 kvě 2015, 19:18 píše: Krasne to ted ukazal posledni tym Kanady, ktery byl naprosto FAMOZNE poskladany a prevedl to, co uz mozna desitky let nikdo.
Jasně, když ho skládal Nill a trénoval McLellan.

Co si nevychováme, to nemáme.
JKL píše:
Ninety91one » 20 kvě 2015, 19:18 píše: Krasne to ted ukazal posledni tym Kanady, ktery byl naprosto FAMOZNE poskladany a prevedl to, co uz mozna desitky let nikdo.
Jasně, když ho skládal Nill a trénoval McLellan.

Co si nevychováme, to nemáme.
slo to postupne do prdele, co zacali odchazet no :-D Pod Blashillem to asi budou jine bomby, on ma velike kvality, ale taky je neskutecne prisny. Nicmene jeho styl sa mi paci :)
Jinak, Toronto budeme dojit o 3rd roundy...
JKL píše:Jasně, když ho skládal Nill
Teď jen poslat Hollanda od Texasu a vzít si zpátky Nilla a jedeme :)
PK píše:
JKL píše:Jasně, když ho skládal Nill
Teď jen poslat Hollanda od Texasu a vzít si zpátky Nilla a jedeme :)

ale btw Toronto ma dobry tym, pokud tam Babs udela poradek, tak sanci maji. jeste bude sranda. ALE FAKT ME SERE, ZE ZROVNA STEJNA DIVIZE. Asi chtel fans Detroitu nasrat :-D

tesime se :)
Obrázek
Ninety91one píše: ALE FAKT ME SERE, ZE ZROVNA STEJNA DIVIZE.
Wings zná jako své boty, tak třeba doufá, že tam urve nějaké body :sarcasm:
Creeper píše:
Ninety91one píše: ALE FAKT ME SERE, ZE ZROVNA STEJNA DIVIZE.
Wings zná jako své boty, tak třeba doufám, že tam urve nějaké body :sarcasm:
mno..ale jinak teda odted veskere nase pokusy o slozeni utoku muzou byt realne. Tim myslim, jakoze treba Teemu vedle Datse a Hanka. :good: a konecne by mladi mohli dostat trosku normani IT


Obrázek

:-D
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS