Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Když jsem viděl to složení útoků, tak jsem se nechtěl ani dívat, díval a udělal chybu. To proste nemůže takhle fungovat.
Novis44 píše:Když jsem viděl to složení útoků, tak jsem se nechtěl ani dívat, díval a udělal chybu. To proste nemůže takhle fungovat.
Ono to tak nějak nefunguje až na pár světlých chvilek od začátku sezóny :eek2:
Už nás rozebírají i v bulváru:
http://www.nhl.cz/bude-protentokrat-det ... ni/5011676" onclick="window.open(this.href);return false;
Dead Wings umírají stejně jako tento topic :cry:
Není moc co komentovat, protože vlak jede už měsíc po jedněch kolejích, přestože jde jasně vidět, že do kýžené stanice nemíří. Poslední měsíc je pro mě velké zklamání celkově. To, že jdem mimo p-o, s tím sem ´tak nějak počítal´, ale ne tímhle dehonestujícím způsobem, kdy z nějakého - mně neznámého důvodu - vydržujem stále stejný roster. O nic už nejde, nic se nemění, o nic nepřijdem a zkoušíme hrát profesorské sestavy.
Podle toho, jak to stavite, mam neodvratnej pocit, ze fakt nejakyho dřevaka protectnete a o jednoho z dvojky aa am prijdete.
Počkejte až se uzdraví Ott to teprve bude srandy kopec. :jn:

Jinak k těm zápasům, je prostě škoda něco napsat. Jako jo prohrat se může, ale kdyby to aspoň nějak vypadalo. Tohle je prostě přístup mouchy sněste si mě a na tohle ponocovat je opravdu škoda času. Nevím jako tam by to prostě chtělo provětrat celý, od Kenna přes trenéra třeba na PP až po vyhazov zátěže jako je Big E. Nejsmutnější ale je, že pomalu ani nevěřm jestli ukončení streaku něco změní a prakticky pojedem setrvačností i příští sezonu. :?
Larkin po ASG back. Nastane hon o PO :lol:
To mě uklidnilo. Hlavně, aby se nezranil Sheahan.

Někde sem včera četl článek na théma Cleary. Oh, on je stále tak skvělý, i když nehraje (je jaksi celoročně zraněný, ale podle všeho mu chodí nemalá výplata).
JKL píše:(je jaksi celoročně zraněný, ale podle všeho mu chodí nemalá výplata).
Není to ideální stav ? Nechce nás Holly podepsat, že by jsme se celoročně zranili taky ? :rofl:
Abych řekl pravdu, tak mě už ty sra*ky z toho Detroitu nebaví ani komentovat. :ho*no: Je to všechno jedna velká ostuda. Ty zákulisní kecy. Pravda, nepravda. Jeden super výkon na ledě a další zápas totální fail. To není normální. :bee: :neviem: :neviem: :neviem:
Nedivím se Dacjukovi,že raději zdrhnul :-D Do zákulisí nevidíme,ale asi to tam bude jeden velký o*eb.
Rosťa píše:Nedivím se Dacjukovi,že raději zdrhnul :-D Do zákulisí nevidíme,ale asi to tam bude jeden velký o*eb.
Něco na tom bude. Určitě. :?
http://www.freep.com/story/sports/nhl/r ... /97185640/" onclick="window.open(this.href);return false;

Na poměry Heleny až překvapivě agresivní článek o aktuálním stavu Wings a o tom, co by mělo následovat. Tohle mělo ale přijít dříve, ne v okamžiku, kdy se do TDL v podstatě ani nemáme šanci kamkoliv jakkoliv odpoutat při těhle procentech.
"Coreau will be the guy to protect in the expansion draft this summer"

Takže by jsme si měli nechat sněhuláka? No nevím, jestli je tohle zrovna krok vstříc budoucnosti. :scare:
Mozna uz sem s tim trapnej, ale pokud nekdo napise, ze Coreau prehral Mrazka, tak to musi bejt na zaklade tech vtipnejch dvou SO, a pak je to uplne absurdni a nesmyslny..
Ale kazdy sveho stesti strujce.. :neviem:
Mnoho povyku a Ken stejně stand pat, es južl. A přestože je to degen, tak ne zas takový, aby pustil Mrázka, to k němu prostě nejde. Jestli spáchá jeden mův, tak propuknou oslavy.
rambo001 píše:"Coreau will be the guy to protect in the expansion draft this summer"

Takže by jsme si měli nechat sněhuláka? No nevím, jestli je tohle zrovna krok vstříc budoucnosti. :scare:
Velmi špatný vtip. :thumbsdown:
Na druhou stranu mě to neustálé nasazování sněhuláka znervozňuje, protože to není jen tak samo od sebe.
JKL píše:Na druhou stranu mě to neustálé nasazování sněhuláka znervozňuje, protože to není jen tak samo od sebe.
Něco za tím bude. Nějaký zakopaný Holly..... :hmm:
takze uz vieme na kom postavi Detroit buducu dynastiu

:cinka: Coreau
Anty píše:

Re: DETROIT RED WINGS
Dynastii tankování? možná s tím už dopředu počítají tak se radši zbaví těch co by je mohli od posledních příček držet dál :-D
Coureau zítra starter.
Vyzerá to tak. Howie GR stint (hrají příští pátek a sobotu), což by znamenalo, že bude chytat doma proti Busu příští týden. Jelikož o víkendu máme b2b, tak Coreau odchytá ještě dva zápasy. Říkám, nechce se mi to líbit.
Novis44 píše:Coureau zítra starter.
Bude to Mrázek, kdo nakonec odejde z Detroitu. Požádá o výměnu, nebo bude vyměněn. Ať je to jak chce, byl a bude mým oblíbencem a pokud odejde budu ho sledovat a fandit mu dál. :x
Je akorát trochu otázka, kdo si teď Mrázka vezme s jeho čísly za poslední rok.

Patrně někdo, kdo má mozek. Za obranou, která nenechá dorážet i soupeřova brankáře půjde okamžitě nahoru.

V podstatě bych mu to i přál, krize obrany Detroitu neskončí příští sezonu, ale bude trvat přinejmenším další tři roky.
Novis44 píše:Coureau zítra starter.
Ten sněhulák je mi abnormálně nesympatický. Nechápu co s ním zamýšlí a jak to dopadne :?:
Zaříznout brankáře prakticky po sezóně a půl. No nečekal bych, že se toho zrovna u nás dočkám za ty dlouhý roky. Zase budeme pro smích prakticky všem jestli se to stane. :|
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO