Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Creeper píše:Dostali jsme lekci z produktivity.
Jo jo, před koncem druhé periody SOG 10-10 a skóre 0-3 - to třískalo do očí. No Big E radéji komentovat nebudu; doufám, že aspoň dobře sbírá puky, když ve hře k ničemu není.
Obrázek
Dolu podpísaný Jonathan Ericsson.
nas nejlepsi hrac byl Pulkkinen, ostatni hrali brak. Pulkki by mel v hlavnim tymu rozhodne zustat, ty jeho dela byly paradni. Sice se nasi hraci snazili co nejmene mu nahravat a nedostavat ho do pozic, ale on si sve mista nachazel a nastesti nase hrace precural. Jestli pujde dolu, tak je Babcock osel...navic zvladal i hru dozadu velmi dobre. Franzen at jede domu, Jurča do slovanu a jedem :)
Tak dolů půjde 100%. Je to to samé jako u Ouelleta. Ti dva by normálně hráli, ale to by jsme museli mít nějakého generálního manažera. Po návratu zraněných jdou oba okamžitě dolů.
Já bych Jurča do Slovanu neposílal, mně se líbí, akorát nesmí hrát v první lajně. Vidím ho prozatím ideálně do čtvrté lajny ke Glendovi s Millerem. Třetí by pak mohla být Shea,Pulki,Mezek. Bohužel mi z toho vyplývá, že je u nás jeden hráč totálně navíc a tím je Weiss.

Kindl,Weiss - zbyteční hráči. Andy nebo Cleary a Lash jako náhradníci(za ty prachy můžou sedět a zaskočit v případě zranění).
s Weissem se u nas pouze vytira zem, je mi ho lito. Nedavno Fischer v rozhovoru prohlasil, ze v Detroitu hraje ten, kdo hraje nejlepe..to se musim doopravdy smat. Franzen vetsinu sezony hraje kulove ale porad je nahore. Weiss muze hrat jak chce a porad pendluje. A obranu uz ani neresim...zminujes Kindla, ale Ericsson je masina na chyby a v Detroitu nema co delat. A ohledne Pulkkinena, zadny z nasich mladych me tak neuchvatil jako on. Tak rychlou strelu jsme v Detroitu nevideli od Hulla..to je des :thumbsdown:

nejhorsi je, ze 90% nasich hracu jsou doslova antitalenti v zakonceni. Tam je problem i trefit brau :-D
Kužela kritizuju řadu let,to moc dobře víš a letos dochází na má slova.To by bylo nošení dříví do lesa. Ale zároveň vím, že u nás zůstane a je prakticky nevyměnitelný(kór s Hollandem).To samé platí i o Mezkovi, který už mě taky neskutečně sere.Odmaká 25 zápasů v sezóně(a to ještě přeháním) a zbytek odklouže nebo je pro jistotu zraněný.Teď nehraje a chybí někomu?U něj ještě tak nějak doufám, že se probere(třeba v PO? :lol2: ), ale je jasné, že to s ním bude čím dál horší a konec smlouvy v nedohlednu.To samé platí i o Weissovi.Jo zametá se s ním,ale ta výkonnost tam není.Asi poslední šance jak ho vzkřísit je,že by se zkusil po boku Z nebo D.On potřebuje k sobě nějaké šikovné hráče a né dřeváky v 3.,4. lajně.Tam akorát zapadne a už se z toho nevyhrabe.A mít ve čtvrté lajně takového chlapa?Trochu luxus.To snad nikde jinde nemají :hroza:
Ale neříkej mi,že ten trotl nemůže vyměnit Kindla buď za nějaký nižší draft nebo aspoň igelitku s průpiskama s logem daného klubu,tak aby mohl hrát Ouellet,který si to jednoznačně zaslouží.To samé Andy.Po sezóně stejně končí,tak proč ho tady drží?A takový hráč pak zabírá místo třeba Pulkimu.
Jirik19 píše:Kužela kritizuju řadu let,to moc dobře víš a letos dochází na má slova.To by bylo nošení dříví do lesa. Ale zároveň vím, že u nás zůstane a je prakticky nevyměnitelný(kór s Hollandem).To samé platí i o Mezkovi, který už mě taky neskutečně sere.Odmaká 25 zápasů v sezóně(a to ještě přeháním) a zbytek odklouže nebo je pro jistotu zraněný.Teď nehraje a chybí někomu?U něj ještě tak nějak doufám, že se probere(třeba v PO? :lol2: ), ale je jasné, že to s ním bude čím dál horší a konec smlouvy v nedohlednu.To samé platí i o Weissovi.Jo zametá se s ním,ale ta výkonnost tam není.Asi poslední šance jak ho vzkřísit je,že by se zkusil po boku Z nebo D.On potřebuje k sobě nějaké šikovné hráče a né dřeváky v 3.,4. lajně.Tam akorát zapadne a už se z toho nevyhrabe.A mít ve čtvrté lajně takového chlapa?Trochu luxus.To snad nikde jinde nemají :hroza:
Ale neříkej mi,že ten trotl nemůže vyměnit Kindla buď za nějaký nižší draft nebo aspoň igelitku s průpiskama s logem daného klubu,tak aby mohl hrát Ouellet,který si to jednoznačně zaslouží.To samé Andy.Po sezóně stejně končí,tak proč ho tady drží?A takový hráč pak zabírá místo třeba Pulkimu.
nj, to je tak, kdyz nemame v tymu jedineho ofen. beka, pak se musi do utoceni tlacit kuzelove a potom to tak vypada :-( Pokud jde o Weisse, ono by podle me stacilo, nechat ho aspon PAR ZAPASU v jednom utoku a ne ze bude pokazde jinde. Ale souhlas, jsme v zacarovanem kruhu uz delsi dobu :-(

Mimochodem to byly rany Pulkkinena co? v te prvni to byl kraval :-D dyt skutecne u nas neni nikdo, kdo by mel tak nejak dobrou strelu
Jo paráda :slintac: jediný,co se s tím nesral a hned to z první pálil na kasu.Dost nezvyk vidět u nás takového hráče :-D Chce to čas a prostor(který bohužel nedostane).Tohle je rozený střelec,kterého tolik potřebujeme.Snad se ho ten blázen při TDL nezbaví.
Ericsson má NTC.
My tak nějak pomalu, ale jistě padáme tabulkou dolů. Vím je 1/2 sezóny, ale s takovou hrou mám obavy, zda to PO letos uklepeme. Nechci malovat čerta na zeď, ale myslím, že tento team má navíc, než "porážet" Oilers / Flames a to ještě horko těžko. Mezek mne sere od začátku sezóny. Má dobré okamžiky a pak se tam plouží jak lemra. Měl jsem ho rád. Už nemám. Strašnou sezónu má Zette. Jeden dobrý zápas a pak 5 kde není vidět.
Pasha se snaží, bruslí střílí, ale sám na to prostě stačit nemůže. Sere mne taky to, že se neustále točí útoky. Jak se ti hráči mají aspoň trochu očuchat, když hrají pokaždé jinde. Weisse je mě líto. Za ty prachy pokud je zdravý se s ním vláčí po čertech ďáblech. Myslím, že potenciál má, ale jak ho prodat když nemá s kým ? Chybí nám hráč, který prostě nemá strach (Pulki ?) vystřelit na bránu. Všecko hrajeme na krásu. Žádný tlak do brány, dostat brankáře pod tlak a mít nějakou dorážku. Všecko jsou soft střely, které si brankáři pohlídají. Nahoře musí hrát Pulki / Quellet. Chybí ofenzivní bek. Naše obrana hraje na jistou, nevytvořit chybu a pokud ano, ať ji udělá někdo jiný, než já a puk ode mne rychle pryč. Kužel pryč (nevyměnitelný NTC). Kindl pryč. Lashof náhradník. Mezek pryč. Teď bez Howarda (nevím jak na tom je) to bude zajímavé. V první 1/3 možná lehce před 1/2 sezóny jsme přes prognózy byli tam, kde nás nikdo nečekal, ale teď tam pomalu, ale jistě padáme.
Nevím jestli k tomu přispívají i spekulace ohledně Babcoka a jeho nové smlouvy, ale nechápu jak ten člověk může být po dnešním výkonu po zápase spokojený. Bude to ještě hodně hodně zajímavé.
Wake Up Wings. :box:
Pasha píše:Ericsson má NTC.
Jo to všichni naši "klíčoví a nepostradatelní" hráči.
Howard oficiálně na listině zraněných :hroza:
Mrázek si rázem zachytá, až mu z toho půjde přilba kolem :jn:
Jo to vypadá na delší dobu, ale Mrazák to zvládne. Dokonce by si mohl zachytat i McCollum.

Btw. ještě, že Kenny v létě podepsal tu MONSTRózní skleněnku :lol2:
Kto je Mezek? :D Chvilu som tu nebol a uz sa stracam :D
Finch182 píše:Kto je Mezek? :D Chvilu som tu nebol a uz sa stracam :D
letošní vítěz Conn Smythe Trophy - legendární Johan Franzén (tu přezdívku mu kdysi dal Steve Y)
Všechno podle přepokladů. Gus zraněný dlouhodobě a Howie si každý rok vybere ty tři týdny. Mrázek si tedy pořádně zachytá, možná by bylo fajn testnout McColluma, přec jen od příští sezony to bude rezervní brankář. Dostane se v poklidu na nějakých 20-25 zápasů v sezoně, to je dost na to, aby si řekl o kvalidní bridge. Ohledně Mrázka tedy vše podle notiček, super. A to se laická veřejnost rozčilovala, že "takový brankář a na farmě".. vždyť to bylo od začátku jasné, všechno mu jde na ruku.

Zbytek mizérie, Caps sem neviděl, ale podle popisu to vypadá na klasickou hru na krásu a mizernou efektivitu v zakončení. Kdyby letos Tatar proměnil třetinu svých skoro-loženek, je v top5 bodování. Dats letos hraje famozně, po minulé sezoně, ale sám tu už ani náhodou neodtáhne.

Kecy na E/K jsou taková tradice, ale třeba to jako v případě Q povede k zlepšení, i když s tím moc nepočítám. Sme v půlce sezony, hodil bych se do klidu a přál prostor mladým, hlavně Pulkovi.
Zápas začíná normálně v 1 nebo je to kvůli Hašana posunuté?
Btw. dneska to Pulkimu sedne a poprvé zavěsí :yes:
Počítám klasické 10min zpoždění.
Důležitá výhra, těžko by se nám jelo s další prohrou na ty dva těžké zápasy.

Kurňa škoda toho slupku,to byla bomba jak prase....Neuvirthovi musí zvonit v uších ještě teď.

T+S+N .... tohle by mohlo zase fungovat :good:
Jirik19 píše:Důležitá výhra, těžko by se nám jelo s další prohrou na ty dva těžké zápasy.

Kurňa škoda toho slupku,to byla bomba jak prase....Neuvirthovi musí zvonit v uších ještě teď.

T+S+N .... tohle by mohlo zase fungovat :good:
Ta tyčka se třepe ještě teď. To byla bomba jako prase :lol2: Škoda :| No teď poslední zápas tripu a nadupaní Blues a pak doma rozjety Nashville :scare:
Teemu je skvely, zas predvedl paradni vykon. Jenom skoda, ze ho neposlali na tu PP 5x3 i v normal PP chodil az na konec:/ Dokonce jsem se pristihl, ze zazivam uplne stejny pocit jako byl u Fedorova a potom u Datse. Jak byl na lede, busilo mi srdce a strasne jsem mu pral. I jsem si rika " at jde Hank z ledu a misto neho Pulkki" :-D


a ta tycka no :-D
....jenom škoda,že nafasoval tu třetí lajnu,těch 10min. je hodně málo.

Já bych zkusil Z+D+Pulki, akorát by to odsral Abdul, ale s Helminátorem a Wajsíkem by mu to mohlo klapat. Jenže Abdul má tu první lajnu předplacenou.
v tom utoku je hodne zabity, sice tam Weiss obcas predvedl peknou akci, ale Teemu je cisty strelec a potrebuje prostor a prihravky. Kdyby hral s D+Z, by mel tolik prostoru. By podle me fungovalo skvele..ale jak pises, Abdul hraje letos skvele, takze tohle bude problem. Hlavne at Pulkkinena nesunda zpet na farmu, protoze i v obrane a celkove, proste nedela chyby:)

pekny priklad je Pastrnak, sbira body a asistuje mu Krejci a spol, takze asi nejak tak
Jo přesně, Pastrňák je krásný příklad. Dostal minuty, dobrou lajnu a už to jede. Kdyby hrál třetí lajnu a 10 min., tak těžko něco udělá.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS