Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Creeper píše:
Jenom tradicni hlaska Hollyho - "when we healty"
Ale tady zásadně vzniká problém už v tom, že to postavil na Zettem a Pavsovi a logicky se musí někde zranění projevit. Aby hráli přesilovku / oslabení / 5 on 5 a měli největší ice time tak to dopadlo jak dopadlo. A teď brečíme . :verysad:
je to spatne no. Ted se jenom modleme, at Franzen vydrzi aspon par zapasu. Weiss uz mel nastoupit po olymp, ale nic. Jako omlouvam se za svoji skepsi, ale jsem z toho proste znicen.
Creeper píše:chvílema tady bylo zcela mrtvo a teď to nestíhám ani dočítat nebo reagovat.
A kdo dělal včera náboráře na nhl.cz? Tak se nediv, že nás tady teď máš :-)
A kdo dělal včera náboráře na nhl.cz? Tak se nediv, že nás tady teď máš
Já jsem nábor nedělal, ale když jsem viděl ty názory na nhl.cz tak říkám proč "nenadávat" společně třeba zde :box:
Ninety91one píše:omlouvam se za svoji skepsi, ale jsem z toho proste znicen.
Naprosto tě chápu, poněvadž GM dalších týmů nám dokazují, že to jde. Náš GM nebuduje tým, on lepí díry.

Něco jako bývalý CEO Apple Gil Amelio v interview:
—Víte, Appĺe je jako loď. Ta loď je naložená pokladem, ale v lodi je díra. A já mám na práci, aby všichni veslovali jedním směrem.
—A co ta díra?

Tak přesně tohle je náš Ken :-)
Creeper píše:
A kdo dělal včera náboráře na nhl.cz? Tak se nediv, že nás tady teď máš
Já jsem nábor nedělal, ale když jsem viděl ty názory na nhl.cz tak říkám proč "nenadávat" společně třeba zde :box:

zitra budeme slavit! ceka nas velike vitezstvi. Mimochodem, budete se dneska vecer divat? jsem cim dal tim vice rad, ze sme se prestehovali. Zapasy proti Nucks a spol. ve ctyri rano me nicily
Creeper píše:když jsem viděl ty názory na nhl.cz tak říkám proč
Vždyť ano — a díky. Takhle člověk musel pracně hledat komentáře pod články o Red Wings, a občas se třeba prohrabávat archivem, jestli třeba něco nepřibylo pod starším článkem. Takže dík za včerejší upozornění.
Ninety91one píše:Mimochodem, budete se dneska vecer divat?
Myslíš, že na NHL Network pustí i Lidasův ceremoniál? Koukám via NHL GameCenter LIVE na Apple TV, a na konci to třeba kolikrát utnou hned do závěrečném hvizdu.
PK píše:
Ninety91one píše:Mimochodem, budete se dneska vecer divat?
Myslíš, že na NHL Network pustí i Lidasův ceremoniál? Koukám via NHL GameCenter LIVE na Apple TV, a na konci to třeba kolikrát utnou hned do závěrečném hvizdu.
tak zalezi, jestli to bude delat FSDetroit. jako ceremonial je super, ale zase to posune o par minut zapas :D
Už tak se to natahuje jak cesta do práce. Kecy, kecy, žvanění, upřímné pohledy, reklama, Belltire přesilovka, reklama...
Calle Järnkrok @jarnkrok · 8 hod.

What a day. Thanks to everyone in the Detroit organization! Gunna miss teammates, staff and fans @griffinshockey :verysad:
Ninety91one píše:zalezi, jestli to bude delat FSDetroit. jako ceremonial je super, ale zase to posune o par minut zapas :D
Zpravidla si mohu vybrat mezi streamem domácích a hostí, takže snad ano. Rád zase uvidím Ozzieho :-)

A začátek byl oficiálně posunut na druhou hodinu už cca předevčírem, pokud se nemýlim.
PK píše:
Ninety91one píše:zalezi, jestli to bude delat FSDetroit. jako ceremonial je super, ale zase to posune o par minut zapas :D
Zpravidla si mohu vybrat mezi streamem domácích a hostí, takže snad ano. Rád zase uvidím Ozzieho :-)

A začátek byl oficiálně posunut na druhou hodinu už cca předevčírem, pokud se nemýlim.
jj ve dve, teda pisou ve dve ale vzdy je to 02:09 +/-. Jinak asi taky cerpas z wiziwigu ni? Me tam vyhovuje bud Lag, ten ma skvelou kvalitu a nebo Nutjob, ale ten byva opozdeny + slabsi kvalita prenosu


btw tady Holly

http://www.youtube.com/watch?v=gVjFlUFn-z8" onclick="window.open(this.href);return false;
No na toho Legwanda vstanu, jinak bych se na to skrz dnešní absolutní nedospanost vyflákl (není nad to strávit celou noc na hotelu pařením HoMaM3 po síti).

Škoda tak dramatického boje o p-o, mohlo se ještě vyzkoušet pár jmen z farmy.

Ještě jedna věc, byť už jsem to psal na nhl.cz - já jsem vlastně ´rád´, že je tolik IR letos, do týmu se tak dostali tihle mladíci, kteří ukázali svou cenu, tím pádem se dostali mimo scope případných trejdů. Protože jestli bych měl z něčeho během sezony strach, že jména jako Nyq nebo Jurčo půjdou na trh.

Další debata může tedy být
- pustí Holland v létě nějakého prospecta za vysněného top D? (odpověď by mohla být ano v případě opravdového top D)
- kteří prospecti call up?
- Mantha ahl/nhl ? Jaká jsou zde pravidla a mohl by se v Grand Rapids ukázat na pár zápasů už letos? jeho 53+58 je úchvatné číslo.
- bude se něco dít v brance? Rád bych Mrázka v lize..
- bude mít Holland koule opravdu všechny volné hráče pustit k vodě? (odpověď patrně ano)
JKL píše:No na toho Legwanda vstanu, jinak bych se na to skrz dnešní absolutní nedospanost vyflákl (není nad to strávit celou noc na hotelu pařením HoMaM3 po síti).

Škoda tak dramatického boje o p-o, mohlo se ještě vyzkoušet pár jmen z farmy.

Ještě jedna věc, byť už jsem to psal na nhl.cz - já jsem vlastně ´rád´, že je tolik IR letos, do týmu se tak dostali tihle mladíci, kteří ukázali svou cenu, tím pádem se dostali mimo scope případných trejdů. Protože jestli bych měl z něčeho během sezony strach, že jména jako Nyq nebo Jurčo půjdou na trh.

Další debata může tedy být
- pustí Holland v létě nějakého prospecta za vysněného top D? (odpověď by mohla být ano v případě opravdového top D)
- kteří prospecti call up?
- Mantha ahl/nhl ? Jaká jsou zde pravidla a mohl by se v Grand Rapids ukázat na pár zápasů už letos? jeho 53+58 je úchvatné číslo.
- bude se něco dít v brance? Rád bych Mrázka v lize..
- bude mít Holland koule opravdu všechny volné hráče pustit k vodě? (odpověď patrně ano)

Taky se na nej dneska tesim, snad budeme rano v lepsi nalade. mimochodem Heroesy 3 zrovna hraju taky :D

S temi mladymi je to fakt no, nebyt tolik zraneni, tak ani nevime, jak dobri jsou. Ale vcera se dost mluvilo o nasi sestave, kdyz budeme komplet zdravi. Hodne kvalitni.

Pokud jde o Manthu, tak ten za nas momentalne hrat nemuze, musi dokoncit juniorskou sezonu. Ale pristi rok uz podle me par zapasu za Detroit da.
Mrázek mi moc k srdci neprirostl a to jsem Ostravak. Howie byl loni genialni, skoda, ze mu obranci vubec nepomuzou ( jsou radi ze brusli, nejakou vypomoc nebo nedej boze prihravku od nich ocekavat nemuzes). Bych ani utocniky moc neresil. Ano, je treba jeden sniper, to je jasne, ale zaklad vseho je kvalitni obrana. BEZ NI nejde hrat
1.Áno, v lete získame nejakého fakt TOP D, v lete sa mení ľahšie ako pri TDL

2.Z tých, čo sú momentálne na farme, hm, Almqvist by mohol byť prvý call-up, hoci má už 23. Okrem neho samozrejme Marchenko, Ouellet, Sproul, títo všetci by mohli byť ešte viac preverení v prípade injuries (čo bude určite aj budúci rok). V útoku prvý call-up Pulkkinen, ten si to dáva tento rok, no a samozrejme ak Mantha bude ukazovať, že aj AHL mu je pomerne malá, tak postupne ho povolávať pri každej príležitosti, v ňom máme poklad.

3.Mantha AHL, ale ak by spravil fakt seriózne impact v prípravnom kempe, že by jasne ukázal, že na to má, tak v úvode sezóny by som ho nechal v ostrých zápasoch a potom sa uvidí.

4.Gustavsson si asi trošku vypýta, Mrázek 20-25 zápasov zvládne. Ak sa Mrázek ale fakt vypracuje a Gustavssona si necháme, tak máme ďalší trade asset na výmenu, Mrázek by potom mohol byť veľmi žiadaný.

5.Bert out, Cleary out, Samuelsson out, Alfie 50/50 (ak nie, tak v lete by sa mal doniesť sniper v ideálnom veku, pretože vyložene killera nemáme, len hráčov čo dokážu dať 20-30 gólov ale skutočný sniper nám stále chýba, ehm, Franzen, keby sa mu chcelo hrať pravidelne) Quincey out, o Legwanda budeme mať isto záujem na re-sign. Sú tam aj RFAs, ale tam je to jasné, Emmerton out, Glendening 50/50, ak áno, tak dvojcestný s tým, že bude povolávaný v prípade potreby (ale ako 4th line C a penalty killer odvádza výbornú robotu), Sheahan, Tatar, DeKeyser tam sa nemusíme baviť, tam to je každému jasné. Dôležitých RFAs máme aj na farme, Almqvist ktovie čo s ním, má 23, takže by sa ako som spomínal mohol posunúť vyššie v hierarchii, neviem, ako to s ním zamýšľame. Ferraro je RFA tiež, ale v NHL ešte nehral, rád by som ho videl, ako by sa popasoval s NHL.

EDIT: Ešte naposledy sa vrátim k spomínanému včerajšku a skopírujem sem veľmi dobrý koment z FB stránky Red Wings.
People saying that they "gave up to much" aren't paying attention. It's quite the opposite...Eaves had already been put on waivers, and could have been had for nothing by any team that wanted to claim him. He was a throw-in as a favor to him to get him back on an NHL roster. Jarnkrok already is supposed to have a deal in place to go back to the Swedish Elite League for next year. They basically gave up just the third-round draft pick, at a time when their top 4 centers are all out with injury. Great trade by Holland!
JKL píše:No na toho Legwanda vstanu, jinak bych se na to skrz dnešní absolutní nedospanost vyflákl (není nad to strávit celou noc na hotelu pařením HoMaM3 po síti).

Škoda tak dramatického boje o p-o, mohlo se ještě vyzkoušet pár jmen z farmy.

Ještě jedna věc, byť už jsem to psal na nhl.cz - já jsem vlastně ´rád´, že je tolik IR letos, do týmu se tak dostali tihle mladíci, kteří ukázali svou cenu, tím pádem se dostali mimo scope případných trejdů. Protože jestli bych měl z něčeho během sezony strach, že jména jako Nyq nebo Jurčo půjdou na trh.

Další debata může tedy být
- pustí Holland v létě nějakého prospecta za vysněného top D? (odpověď by mohla být ano v případě opravdového top D)
- kteří prospecti call up?
- Mantha ahl/nhl ? Jaká jsou zde pravidla a mohl by se v Grand Rapids ukázat na pár zápasů už letos? jeho 53+58 je úchvatné číslo.
- bude se něco dít v brance? Rád bych Mrázka v lize..
- bude mít Holland koule opravdu všechny volné hráče pustit k vodě? (odpověď patrně ano)

btw dneska obrana snu.

Obrázek
Ninety91one píše: Jinak asi taky cerpas z wiziwigu ni? Me tam vyhovuje bud Lag, ten ma skvelou kvalitu a nebo Nutjob, ale ten byva opozdeny + slabsi kvalita prenosu
Ne, mám koupené předplatné přímo od NHL — https://gamecenter.nhl.com/nhlgc/secure ... red-970x50" onclick="window.open(this.href);return false; — koukám kdykoliv na cokoliv, a to na Apple TV > TV, na iPadu, iPhone nebo MacBooku, a to v HD kvalitě. Maximální spokojenost, koupeno přes iTunes Store přímo z aplikace. Za rok 90 babek, půl roku (třeba odteď) 45 éček.

Vřele doporučuji — spolehlivé a komfortní. A můžeš i zpětně do archivu — celý zápas, condensed game nebo TV sestřih gólů.
Pasha píše:1.Áno, v lete získame nejakého fakt TOP D, v lete sa mení ľahšie ako pri TDL

2.Z tých, čo sú momentálne na farme, hm, Almqvist by mohol byť prvý call-up, hoci má už 23. Okrem neho samozrejme Marchenko, Ouellet, Sproul, títo všetci by mohli byť ešte viac preverení v prípade injuries (čo bude určite aj budúci rok). V útoku prvý call-up Pulkkinen, ten si to dáva tento rok, no a samozrejme ak Mantha bude ukazovať, že aj AHL mu je pomerne malá, tak postupne ho povolávať pri každej príležitosti, v ňom máme poklad.

3.Mantha AHL, ale ak by spravil fakt seriózne impact v prípravnom kempe, že by jasne ukázal, že na to má, tak v úvode sezóny by som ho nechal v ostrých zápasoch a potom sa uvidí.

4.Gustavsson si asi trošku vypýta, Mrázek 20-25 zápasov zvládne. Ak sa Mrázek ale fakt vypracuje a Gustavssona si necháme, tak máme ďalší trade asset na výmenu, Mrázek by potom mohol byť veľmi žiadaný.

5.Bert out, Cleary out, Samuelsson out, Alfie 50/50 (ak nie, tak v lete by sa mal doniesť sniper v ideálnom veku, pretože vyložene killera nemáme, len hráčov čo dokážu dať 20-30 gólov ale skutočný sniper nám stále chýba, ehm, Franzen, keby sa mu chcelo hrať pravidelne) Quincey out, o Legwanda budeme mať isto záujem na re-sign. Sú tam aj RFAs, ale tam je to jasné, Emmerton out, Glendening 50/50, ak áno, tak dvojcestný s tým, že bude povolávaný v prípade potreby (ale ako 4th line C a penalty killer odvádza výbornú robotu), Sheahan, Tatar, DeKeyser tam sa nemusíme baviť, tam to je každému jasné. Dôležitých RFAs máme aj na farme, Almqvist ktovie čo s ním, má 23, takže by sa ako som spomínal mohol posunúť vyššie v hierarchii, neviem, ako to s ním zamýšľame. Ferraro je RFA tiež, ale v NHL ešte nehral, rád by som ho videl, ako by sa popasoval s NHL.

EDIT: Ešte naposledy sa vrátim k spomínanému včerajšku a skopírujem sem veľmi dobrý koment z FB stránky Red Wings.
People saying that they "gave up to much" aren't paying attention. It's quite the opposite...Eaves had already been put on waivers, and could have been had for nothing by any team that wanted to claim him. He was a throw-in as a favor to him to get him back on an NHL roster. Jarnkrok already is supposed to have a deal in place to go back to the Swedish Elite League for next year. They basically gave up just the third-round draft pick, at a time when their top 4 centers are all out with injury. Great trade by Holland!
Almquist a Sproul jsou nase budoucnost, tomu verim. Almquist v AHL soli prihravky jak buh, takovy maly Karlsson akorat neumi tak strilet, ale jinak hraje cisty IQ hokej. Sproul je zase uplne opak, ten zatim co se tyce braneni mirne zaostava, ale strelu ma jako nikdo :D

jinak pevne verim, ze tebou zmineni hraci skutecne na konci sezony skonci. Dalsi rok bych Clearyho a spol uz asi nezvadl:))
PK píše:
Ninety91one píše: Jinak asi taky cerpas z wiziwigu ni? Me tam vyhovuje bud Lag, ten ma skvelou kvalitu a nebo Nutjob, ale ten byva opozdeny + slabsi kvalita prenosu
Ne, mám koupené předplatné přímo od NHL — https://gamecenter.nhl.com/nhlgc/secure ... red-970x50" onclick="window.open(this.href);return false; — koukám kdykoliv na cokoliv, a to na Apple TV > TV, na iPadu, iPhone nebo MacBooku, a to v HD kvalitě. Maximální spokojenost, koupeno přes iTunes Store přímo z aplikace. Za rok 90 babek, půl roku (třeba odteď) 45 éček.

Vřele doporučuji — spolehlivé a komfortní. A můžeš i zpětně do archivu — celý zápas, condensed game nebo TV sestřih gólů.
chvili jsem to zkousel, ale pak ani nevim proc, ale presel jsem zpet na wizi. Je pravda, ze to HD na nhl.com je paradni. A jde tam i primo nahravat?:D to asi ne co

a ty archivy jsou asi nej, to bych ocenil nejvice.


edit:

Obrázek
David vyzerá dobre v červenom :wink2: :yes:

The #RedWings have called up Teemu Pulkkinen from @griffinshockey :thumbsup:
Teeemu, bude first nhl goal :fucker2:
Dnes bude hrať len v prípade, keby niekto vypadol pred zápasom, ale všetko sa môže stať, takže bude pripravený. Ale jeho slap-shot s gólovým koncom by som chcel vidieť (taký PP goal typu Stammera alebo Ovechkina :P

Dnešná zostava:
Gustav Nyquist-David Legwand-Johan Franzen
Tomas Tatar-Riley Sheahan-Tomas Jurco
Justin Abdelkader-Joakim Andersson-Daniel Alfredsson
Drew Miller-Luke Glendening-Todd Bertuzzi

Jonathan Ericsson-Niklas Kronwall
Kyle Quincey-Danny DeKeyser
Brian Lashoff-Brendan Smith
Jakub Kindl (healthy scratch)

Jimmy Howard (starting)
Jonas Gustavsson
Místo Berta mohl klidně nastoupit :-)
Pasha píše:Dnes bude hrať len v prípade, keby niekto vypadol pred zápasom, ale všetko sa môže stať, takže bude pripravený. Ale jeho slap-shot s gólovým koncom by som chcel vidieť (taký PP goal typu Stammera alebo Ovechkina :P

Dnešná zostava:
Gustav Nyquist-David Legwand-Johan Franzen
Tomas Tatar-Riley Sheahan-Tomas Jurco
Justin Abdelkader-Joakim Andersson-Daniel Alfredsson
Drew Miller-Luke Glendening-Todd Bertuzzi

Jonathan Ericsson-Niklas Kronwall
Kyle Quincey-Danny DeKeyser
Brian Lashoff-Brendan Smith
Jakub Kindl (healthy scratch)

Jimmy Howard (starting)
Jonas Gustavsson
Toddie se beztak polozi :lol2: Ale ten jeho priklep je drsny, viz jak si linkoval ty jeho dva goly zasebou, to byla pecka. Jinak ten prvni utok se mi libi, to by mohlo fungovat i do budoucna.

Aha, takze Alfie ma neco s hubou
Jirik19 » 06 Mar 2014, 21:47 píše:Místo Berta mohl klidně nastoupit :-)
Bert hral ale od OH 2 zápasy, v oboch dal gól a nehral zle, dobre sa pohyboval pred bránou, uvidíme dnes. Ale Puluho by som si veru rád pozrel za 1.tím.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG