Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

jj jednoznačně Yandle i když je to levák.Ale pokud se náhodou nějaký takový trejd upeče,bude nás to kua bolet.Dědula neumí obchodovat,každý ho natáhne.Navíc bude s přibývajícím časem pod tlakem a on zase bude zmatkovat a plašit,že ještě nic neudělal.To bude 1.kolo+prospekt(Pulki,Sproul,Larkin,...)+nějaká "opora" z áčka(Tatar,Nyq,Shea,..),přitom by jsme se měli zbavit hlavně obránců(Q,L,K-kdokoliv z nich,klidně i všichni).I s Ečkem by se dalo obchodovat+Štefan k tomu :jn:
A co Green?
There could be a trade or two before the NHL's holiday roster freeze goes into effect at midnight Friday (it ends Dec. 27 at midnight). But the Red Wings aren't likely to make a move.

Detroit's biggest need continues to be a right-handed shooting defenseman. But there is no urgency since the team has gotten off to a good start and the power play has been flourishing.

The price for Buffalo's Tyler Myers, long rumored to be on the block, is extremely high. The Red Wings aren't prepared to part with a top prospect, a good young roster forward and/or a first-round pick.

They might look at other options closer to the March 2 trade deadline, like Washington's Mike Green.
Trejdovat se teď nebude, unreal. Šance, že budem do tdl trejdovat je vůbec celkově mizerná, nevěřím tomu, že Ken něco vymyslí. Top prospectů se zbavovat (snad) nebude, musel by se najít nějaký šílenec, to by vzal třeba Ericse...
Creeper píše:
Jirik19 píše: Letos nájezdy opět katastrofální,zatím 1 -5
New Detroit Devils :giggle:
Ne ze bych se tim chtel nejak chlubit, ale na najezdy jsme jeste horsi, nez Devils..
JKL píše:Trejdovat se teď nebude, unreal. Šance, že budem do tdl trejdovat je vůbec celkově mizerná, nevěřím tomu, že Ken něco vymyslí. Top prospectů se zbavovat (snad) nebude, musel by se najít nějaký šílenec, to by vzal třeba Ericse...

proboha svateho, ted az uz nikoho nemeni, jenom by to bylo zbytecne drahe. Tuto sezonu bych doklepal a pak pres leto zkusit nejakeho top obrance. Zatim slapeme velmi dobre, coz by taky mohlo ovlivnit cenu na konci sezony. Ericsson, Kindl, Kyle a Lashoff. Kdyby tito styry typci zmizeli a misto nich nekdo novy, tak ok. Ale tihle pazgrivci u nas zustanou, nabere se nekdo novy a mladici na farme opet nasrat? ne
:lol2: se mi líbí,jak vzhlížíš ke každému létu nebo k TDL a pak jsi akorát nasraný :lol2:
Žádný TOP obránce ani nebude k mání,je to utopie. Navíc máme přeobráncováno,my se potřebujeme beků zbavit.Nemůže si jen tak přijít obránce za draft,útočníka,apod.A už vidím,jak někdo chce ty naše hnoje zezadu. Dědek chudák už pár měsíců neví co s Kindlem,nedejbože aby se pokoušel měnit E+Q.
Přiští sezónu jedeme ve stejné sestavě vzadu(počítám podpis Smitha).Jediný problém bude Jensen,kterému končí smlouva.
Tak hnoje.. kriticky - třetí pozice na Východě, dobré výsledky, daří se, funguje to. Tohle zas dělá cenu, Erics je první pár, nějakou hodnotu má, určitě i Kindl a ostatní. Qčko by bral kdekdo, nemít tak mizerné reference a dementní kontrakt, který je prostě riskantní, zabít s ním další rok. Při pohledu na tabulku bych ho viděl v deseti týmech. Vždyť u Flyers by byl snad letos za hvězdu (ahoj kucí!). No na druhou stranu, poptávka je po top D a takový tým bude chtít cenu (nedáme) a druhak nebude chtít někoho, kdo se u něj Možná!! resetne zpátky na top 1-2 pár,to by musel být u kormidla trotl.

Čistě D move je nereálný, musel by někdo jiný jít. Osobně to vidím na no-trade sezonu, po druhém kole skončíme na vidlích nějakého útočného celku (Pens, Tampa...), v přestávce díky povedené sezoně snad přilákat nějakého D a pak se uvidí.
se prave pred par dny objevila zprava, ze Jurco, Sheahan a pick za Yandla. Sheahan by me teda pekne mrzel :-(


ale my mame sve, tady hned to prvni - Mantha rychly a silny na puku, prihravka na Sproula, ten paradni pass pred branu a gol.

https://www.youtube.com/watch?v=0NuDHAwwhAs" onclick="window.open(this.href);return false;


no a Anthony :)

https://www.youtube.com/watch?v=ETT_cUAv2aQ" onclick="window.open(this.href);return false;
Ninety91one píše:Mantha rychly a silny na puku, prihravka na Sproula, ten paradni pass pred branu a gol.
Hmm oba paradni goly :) Mantha na tom je videt ze ma ten sniper čich.Takovej ten streleckej cit co se neda naucit s tim se clovek narodi.
snad mu to tam bude padat, prekvapil me ale i svoji rychlosti. Skoda, ze treba tady to nevyslo, opet perfektni akce (pass Athanasioua a zpracovani puku Manthy :-D ). A Athanasiou prvni rok v AHL a hned zari. Ma skoro nejlepsi start ze vsech mladych za poslednich x let.


https://www.youtube.com/watch?v=ktXHNeTG5nk" onclick="window.open(this.href);return false;
jinak panove dneska neverim. Columbus na nas vzdy umel a mel nas prectene jako slabikar, tady nikdy moc nefungovalo kouzlo best kouce cele galaxie Babcocka, stejne jako nekolik let predtim proti Sharks. Navic Columbus je ted rozjety, dnes se obavam debaklu.


btw Mule dnes nebude, ten je fakt tak na par zapasu a pak 14 dni marodit.
bez Franzena, Weissa ..ale zato s Clearym a snád Abdulom..vyhráme :good:
Tu je toľko pesimie, že to človeka aj prestáva normálne baviť. Niekto sa zraní, diss, s kýmkoľvek hráme, negativita sa šíri z každej strany, ako prehráme a ako má kadekto z vás zlý pocit. Trošku pozitívnej energie by nezaškodilo.
Ole ole ole nájezdy :oslava:
4 zápasy a 4 vstřelené góly z naší strany. Trošku mě to připomíná začátek sezóny, kdy jsme se střelecky trápili.
Ještě že jsem se nedíval :wink2: V pátek Isles. Kdy jsme ty porazili si už ani nevzpomínám :wave:
:-D Podle některých si vlastně nemáme na co stěžovat,takže vše je ok. Hlavní je,že se držíme v popředí východní konference.
Minuly tyden jsem si rikal ze za posledni 1-2 roky je tady konecne trochu optimismu a jak vidim uz se to zas vraci do starych koleji :roll: Napsal bych k tomu mnohem vic, ale ty reakce by zas byly to same dokola co se tu toci za ty posledni cca 2 roky od vetsiny DRW fans :giggle:
No začátek sezóny se nám vydařil,ale nedávali jsme hodně gólů. Myslím,že v té době jsme bodovali jen díky tomu,že jsme měli 100% oslabení. Jinak bychom byli někde jinde. Pak jsme se rozjeli a tady jste si mohli přečíst i ty optimistické komentáře. Pokud dobře čtete,často tady vytýkáme chyby jednotlivců. (Kindl,Kužel,atd.) No a teď jsme upadli opět do krize,kdy nejsme schopní dát gól a pokud zápas dojde do nájezdů,tak tam máme Howarda,který je na nájezdy kopyto a hráči,kteřím se nájezdy vůbec nedaří.Snad s vyjímkou Dacjuka. Tím,že ve včerejším zápase dal trenér na nájezdy trápícího se Henrika,kterému to tam nepadá a úspěšnost na nájezdy taky nemá nijak oslnivou,to byl podle mě špatný tah. Tak mi řekni,když tým nedává góly,za posledních 5 zápasů myslím 5 gólů,nevím to přesně,nájezdy neumíme,co je na tom k optimismu? My tady komentujeme aktuální dění a zrovna se nám nedaří,proto tyhle komentáře.
Nějak vychládli, měl by zabrat kapitán a rozhýbat to.
Už jsem to tady psal,tohle je prostě Babcock.A pořád bude chytat Howie a pořád tam bude cpát ty samé útočníky,kterým se nájezdy nedaří.ch*j s tym,že jsme každý rok mezi nejhoršími na nájezdy a ztrácíme tak neustále důležité body.To už se nemá cenu rozčilovat.
Spokojenost je určitě s postavením v tabulce,které nikdo nečekal,ale které zároveň hodně zkresluje.
To jo,s postavením v tabulce zatím spokojenost,ale jsem zvědav kde budeme za dva měsíce,to máme většinu zápasů venku.
Jo já to spíše myslel na lidi "z venku",co vidí kde je momentálně Detroit a myslí si, jak je všechno v cajku.

Aspoň,že to Holland chápe a bojuje za změny v prodloužení.Za to má u mě plus :good: (asi jediné :giggle: ) Ještě to tak prosadit.
Pět proher v řadě,z toho čtyři na nájezdy moc optimismu nepřidá :-D Ale asi tu máme psát,jak je vše super :-D Tak jo,nádherné prohry a těch gólů co nedáváme,paráda. :-D
Jirik19 píše: Spokojenost je určitě s postavením v tabulce,které nikdo nečekal,ale které zároveň hodně zkresluje.
Přesně tak. Hodně zkresluje a mohlo to být daleko lepší, kdyby nebylo těch proher na nájezdy. Každý chválil ten los co měl Detroit. Hráli jsme dobře a před námi velká porce domácích zápasů a co z toho máme ? To už je dle mne frustrace z těch nájezdů. Jak jsem dneska viděl Floridu s Caps tak ti brankáři se hýbou, lákají útočníka na volné místo a pak mu to chytí, ale Howard tam stojí a čeká jak ho kdo vykoupe a kde prostřelí. Po novém roku nás čeká 19 z 26 zápasů venku, takže s tím co hrajeme a pokud nezačneme dávat víc než gól na zápas, čekám pád tabulkou. :thumbsdown:
Babcock said. "Howie needs to find a way to get a win. That's it."

V žádném případě tam nedávej Mrázka a ne a ne a ne!Co kdyby jsme náhodou vyhráli? :lol2:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES