Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Ninety91one » 21 led 2015, 12:15 píše:Ericsson je mizerny, ten Spis me trosku trapi vykony Mrazka v poslednich dvou zapasech, celkem nicmoc.
Nechci znít jako ´já to říkal´, ale tohle je důvod, proč on prostě ještě není hotový a zralý na jedničku. Nikdy ještě na něm neležely takhle body, nikdy se neověřovala jeho výkonost dlouhodobě. Sabres s ním mohli solidně zamávat. Je přemotivovaný, strašně moc chce, po těch gólech se vždycky okatě rozčiluje, podle mě ztrácí hodně energie na sebenasírání, což pak chybí u koncentrace.
Ninety91one píše:Prvni dve tretiny kvalitni hokej.
První třetinu jsme hráli vážně hezky. Až jsem se bál, že to projedeme, poněvadž když se mi to líbí, zpravidla následuje trest :-)

Pulkkinen by měl být při PP na modré a pálit, ten je schopný zbourat snad i betonovou zeď.
je takovy moc hrrr, hrr na vse, porad leze z brany a celkem ma potiz pri kontaktu z blizka. Ale to chce jeste nabrat zkusenost, nic jineho:) teda doufam
Mantha has 12 points (6G 6A) in 27 games and a staggering 45 PIMs; he's 3rd on the team in penalty minutes, behind only Brennan Evans and Chris Bruton, the team's "fighters".
Watching Mantha in Grand Rapids this season has been disappointing. His biggest downfall is that he hangs out around the perimeter far too much, doesn't use his size and skill to get the puck and create opportunities for himself, and far too often is invisible on the ice.
What he is good at is making people want to punch his face in because he'll do things like get his stick between their legs away from the puck. He's been involved in more scrums in 27 games in Grand Rapids than I think any other player has.
Nerád to čítam, od Manthu som čakal veľa, možno práve to, že je na neho vyvíjaný veľký tlak, preto to všetko nezvláda.
Nj, ale tak toho si všiml každý, i ze sestřihů, jak to s ním vypadá. Až si to srovná v hlavě, bude dobrý. Tohle bude čistě psychika. Ze stejného důvodu si myslím, že Pulkk v prvním týmu teď dá tak tři góly v následujících pěti zápasech (you wish!), takový ´Goose koncept´, probůh, vždyť on střílí líp než kdokoliv v Detroitu (myšleno včetně civilistů, lol).
Videl jsem vetsinu zapasu Griffinu a muzu rict, ze nebyt neskutecne formy Pulkkinena, tak jsou dole uplne. Mantha diky zraneni nemel moc prilezitosti se na farme sehrat a naskocil rovnou, ale v te dobe hral prim Teemu (Mantha vyzral zbyly šrot :-D, ale stejne bodoval ), takze Anthony nemel moc prostoru. No a v posledni dobe jsou Griffs zase tragicti jak blazen a proste Anthony to nespasi. Dal bych mu cas. Navic my ted mame Pulkkiho :cup:

a pokud jde o jeho PIM, hodne nabral v jednom zapase, kdy dostal hafo trestu za bitku a tak :-D

BTW Hank za posledni tri zapasy 4+4 :)
fakt nasrat uz. Vcera dal gol a byl odmenen 7 minutama IT a dnes? tady to mas

UPDATE: The #RedWings have assigned forward Teemu Pulkkinen to @griffinshockey.


pevne verim, ze to bude pouze diky pauzy :sok: tento hrac me opet nadchnul a bavi me sledovat jeho hru a vse co dela. Farma mu uz NIC neda..achjo,,pokud nebude hrat, to zas bude nuda Detroit :-( :-( pry se pomalu ale jiste vraci Jurčo...achjoachjo
Počas ASB hrajú Rapids 3 zápasy, takže snáď len kvôli tomu, aj GR potrebujú po troch prehrách vyhrať. :giggle:
Pokud se během pauzy neuzdraví Jurčo s Mezkem.
ma hrat i All - star game, takze snad...i kdyz patrne se ma v utery vracet Jurčo.

tak teemu zpomalene, z 23 sec uchcavam :-D

https://www.youtube.com/watch?v=3szEDUjwa6Y" onclick="window.open(this.href);return false;
Aha, vlastne sa hrá aj v AHL all-star game, takže Rapids si asi budú musieť poradiť bez Puluho :giggle: Aj v AHL sú skills súťaže ? :D Lebo ak áno, tak the hardest shot má asi jasného víťaza :lol2:
Nepochopím jak Nyquistovi môže stále vychádzať ten jeho back-hand medzi betóny pri nájazde :clap: Ale chlapec hrá perfektne. Istý čas sa trošku odmlčal ale posledné zápasy zase ukazuje aký je to dôležitý hráč. Velké potešenie je aj Hank, posledné zápasy klobúk dole.

Kedy by sa mal vrátiť Howard do bránky? Pravda, že Mraza nie je na takúto sériu zvyknutý, je to preňho nové a leží na ňom ťarcha bodov, takže sa nečudujem premotivovanosti a občasným kiksom. Ale ako dvojku by som ho od budúcej sezóny videl veľmi rád :oslava:
How sa zranil 10. januára a predpokladajú sa 2-4 týždne, takže niekedy tipujem okolo prvej polovice februára, ale to sa môže skrátiť alebo predĺžiť, záleží od rýchlosti hojenia.
To se možná dřív vrátí skleněný Gus a bude dělat dvojku Mrázkovi :wink2: než se zase zraní. Prej s teamem trénuje.
Už to spomínal Petrik v topicu Avs, tak spomeniem aj ja, od seriózneho zdroja BobMck :wink2:
:petrik:
Dobre Howard sa zranil nešiel na ASG chápem. Ale prečo tam od vás potom nezobrali hocijakého iného hráča kedže KAŽDÝ tím mal mať zastúpenie?? Byť fans red wings tak by som mal nervy.
Davvy píše:Dobre Howard sa zranil nešiel na ASG chápem. Ale prečo tam od vás potom nezobrali hocijakého iného hráča kedže KAŽDÝ tím mal mať zastúpenie?? Byť fans red wings tak by som mal nervy.
Protože to je hovadina na Ntou :?: Přidá nám to body do tabulky :?: Pokud vím byli osloveni Hank, Pasha (odmítli) a dále Tatar s Nesquickem, kteří byli v té době už na "dovolené". :wink2:
Davvy píše:Dobre Howard sa zranil nešiel na ASG chápem. Ale prečo tam od vás potom nezobrali hocijakého iného hráča kedže KAŽDÝ tím mal mať zastúpenie?? Byť fans red wings tak by som mal nervy.
Nervy, ja som rád, že sa toho nezúčastnili, oddýchnu si, načerpajú sily do ďalšieho priebehu. Ako píše Creeper, Tats už bol v tom čase na Miami, Gustav v Mexiku a Pavel si radšej zachytá ryby na jazere :lol2:
yeaah, Cleary misto Pulkkinena. Uz ani nemam chut se divat :thumbsdown:
Přesně podle očekávání......jsou to šašci :grc:
Tak presne, nepozerajte, lebo hrá Cleary :klobuk:
Body poletí domů a víc bych nerešil, výkon mi už poněkolikáté přišel, že je stále daleko ideálu. Ale zase to tam padá, aspoň nějak. Weiss musí mít Fla stále v srdci, to je jasné.
JKL píše:Body poletí domů a víc bych nerešil, výkon mi už poněkolikáté přišel, že je stále daleko ideálu.
Tak nějak. :wink2:
Nějak jsem nepochopil opětovné přeházení lajn.První mi přijde mdlá,hlavně Nyq.S mladýma ho byl naopak plný led,tak proč to měnit?Dneska třetí lajna :klobuk:
Jsme vam darovali snadne body. Zapas jsme si prohrali sami individualnimi chybami.. Olsen je zralej na farmu uz nejakej patek. Luongo mi dnes taky neprisel nic extra. Docela se divim, ze pisete, ze mate body a vic neresite. Jindy tu kazdeho karate pri vyhre a dnes, kdyz jste dle meho hrali spatne pisete toto. Prvnich deset minut uvodnich dvou tretin bylo ve vasem podani hodne spatne. Ale vic psat radsi nebudu, at se tu na me zas nevrhnete. :bee:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG