Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

David Legwand - 17. Ma stejne cislo jako Eaves, to musi byt znameni
Dats na tři týdny out. Díky Pavle za Soči tam to šlo co ? :sarcasm: Zette zřejmě do konce sezóny. Porcelánový Helm ani nemluvě. Legwand je slabá náhrada. Pokud s tímto ansáblem uhrajem PO budeme rádi. Holland musel něco udělat, ale toto je slabota, jako celá jeho práce v posledních letech. :bitka3: Musíme se semknout a hrát na výsledky 2:1 a podobně. Na žádné velké přestřelky nemáme hráče. Mladí (Tatar, Nesquick) musí hrát na 120% a taky se musí zvednou Alfie, ale u něj je to letos o dobrém centrovi. V obraně pokud se vyvarujeme chyb X krát popsaných tak by to nemuselo být až tak špatné. Chce to prostě hrát zezadu a využít šancí, které jsou. Na hurá hokej to teď není. Uvídíme s AVS. :oops:
Edit: Zapoměl jsem na Weisse, ale to je kapitola sama o sobě. Když hrál, tak hrál tužku a pak se radši zranil :giggle: To byl taky kup sezóny. To tvrdím od jejího začátku.
Creeper: Weiss sa nedoliečil a v kempe utrpel zranenie, ktoré podcenil a on nám ešte ukáže, prečo sme ho brali. A že zisk Legwanda je slabota ? Z akého dôvodu ? Cena za Keslera bola vysoká a s našou D to uhráme, ale bez centrov proste hrať nemôžeme, takže Davida vítam. Ale tak, čo čakať, v tomto topicu každý okrem mňa a Bullita vidí každý všetko najčiernejšie (občas Baffy, no ten už trošku prestal prispievať), treba veriť, že to dáme, ja som presvedčený. Helm má bolesti hlavy, ale podľa mňa nič vážne, Weiss je asi 10 dní od návratu, ak sa nič nestane.

"David Legwand - 17. Ma stejne cislo jako Eaves, to musi byt znameni" ... to si myslel ako ? Máš niečo proti Pattymu ? To je srdciar, vždy nechával na ľade všetko, čo mohol, trošku ma mrzí, že nedostal šancu ale na druhej strane je to biznis a som rád, že konečne dostane šancu a zahrá si, snáď do sýtosti. A že sme dali za neho 3.kolo (v prípade postupu do PO 2.kolo) + Järnkroka, nevidím žiaden problém. Ako som písal, máme depth na pozícií C a Calle by to mal ťažké a navyše, ako sme sa dozvedeli, podpísal vo Švédsku kontrakt a budúci rok tam nasmeruje svoje kroky, takže ja som úplne ok s týmto trejdom a nevidím na ňom nič zlé.

Ešte pár komentov od samotného GM:
Asked Holland how much he looked into Vanek, Kesler. Said D was the priority - until Helm and Datsyuk went down. Then set sights on center
“He’s a local boy, so we’re thinking if we want to keep the player beyond this year it’s a very reasonable to happen,” Holland said. “He had to waive a no-move (clause) to come here so obviously he wanted to come home.”
There’s a good chance the Red Wings will re-sign him before he hits free agency in July
Už sa teším, premiéra č.17 a Nickov dres ide pod strop, ešte aj proti Avs :cinka: :wave:
Creeper píše:Dats na tři týdny out. Díky Pavle za Soči tam to šlo co ? :sarcasm: Zette zřejmě do konce sezóny. Porcelánový Helm ani nemluvě. Legwand je slabá náhrada. Pokud s tímto ansáblem uhrajem PO budeme rádi. Holland musel něco udělat, ale toto je slabota, jako celá jeho práce v posledních letech. :bitka3: Musíme se semknout a hrát na výsledky 2:1 a podobně. Na žádné velké přestřelky nemáme hráče. Mladí (Tatar, Nesquick) musí hrát na 120% a taky se musí zvednou Alfie, ale u něj je to letos o dobrém centrovi. V obraně pokud se vyvarujeme chyb X krát popsaných tak by to nemuselo být až tak špatné. Chce to prostě hrát zezadu a využít šancí, které jsou. Na hurá hokej to teď není. Uvídíme s AVS. :oops:
Edit: Zapoměl jsem na Weisse, ale to je kapitola sama o sobě. Když hrál, tak hrál tužku a pak se radši zranil :giggle: To byl taky kup sezóny. To tvrdím od jejího začátku.

taky s laskou vzpominam na olymp. ta nas vysla hodne draho a co jsem se dival na rozpis zapasu, tak skuecne, sance na po jsou skoro mizive.

Pasha píše:Creeper: Weiss sa nedoliečil a v kempe utrpel zranenie, ktoré podcenil a on nám ešte ukáže, prečo sme ho brali. A že zisk Legwanda je slabota ? Z akého dôvodu ? Cena za Keslera bola vysoká a s našou D to uhráme, ale bez centrov proste hrať nemôžeme, takže Davida vítam. Ale tak, čo čakať, v tomto topicu každý okrem mňa a Bullita vidí každý všetko najčiernejšie (občas Baffy, no ten už trošku prestal prispievať), treba veriť, že to dáme, ja som presvedčený. Helm má bolesti hlavy, ale podľa mňa nič vážne, Weiss je asi 10 dní od návratu, ak sa nič nestane.

"David Legwand - 17. Ma stejne cislo jako Eaves, to musi byt znameni" ... to si myslel ako ? Máš niečo proti Pattymu ? To je srdciar, vždy nechával na ľade všetko, čo mohol, trošku ma mrzí, že nedostal šancu ale na druhej strane je to biznis a som rád, že konečne dostane šancu a zahrá si, snáď do sýtosti. A že sme dali za neho 3.kolo (v prípade postupu do PO 2.kolo) + Järnkroka, nevidím žiaden problém. Ako som písal, máme depth na pozícií C a Calle by to mal ťažké a navyše, ako sme sa dozvedeli, podpísal vo Švédsku kontrakt a budúci rok tam nasmeruje svoje kroky, takže ja som úplne ok s týmto trejdom a nevidím na ňom nič zlé.

Ešte pár komentov od samotného GM:
Asked Holland how much he looked into Vanek, Kesler. Said D was the priority - until Helm and Datsyuk went down. Then set sights on center
“He’s a local boy, so we’re thinking if we want to keep the player beyond this year it’s a very reasonable to happen,” Holland said. “He had to waive a no-move (clause) to come here so obviously he wanted to come home.”
There’s a good chance the Red Wings will re-sign him before he hits free agency in July
Už sa teším, premiéra č.17 a Nickov dres ide pod strop, ešte aj proti Avs :cinka: :wave:

ja proti Eavesovi nic nemam, jsem pouze rad, protoze takove papiraky Detroit nepotrebuje. Jinak me Legwand az tak netrapi, on je silovy hrac a je schopny udelat utok kolem sebe.
Ve Weisse uz letos neverim, to je porad neco :)
A co měl jako říct?Jsem idiot,neumím dělat trejdy,což ostatně všichni vidíte už spoustu let.Opět se mi nepovedlo nikoho přivést a tak jsem rychle sáhl po dědulovi a dal jim co si řekli? :-)
Proč nepřivedl toho obránce jak sliboval?Vždyť mohl přivést jak Legwanda(když už tak chtěl centra),tak i obránce,kterého potřebujeme jako sůl.

Přehlížíš(záměrně?) špatnou práci KH,která je už několik let do očí bijící.Projeď si jeho "činnost" od r.2009.Jedním slovem katastrofa.Absolutně nezareagoval na odchod klíčových hráčů,místo nich nikoho nepřivedl.Špatné nákupy,prakticky nulová aktivita na přestupovém poli a když už se do něčeho pustí,tak je to průser(viz.Quincey).Neustále se dušuje,že nikomu nebude dávat vysoké drafty a důležité prospekty.No případy jako Quincey nebo teď Legwand hovoří jasně.Dále špatné podpisy,re-podpisy,dlouhé smlouvy,NTC klauzule,atd.Výsledkem je,že máme každý rok čím dál větší problémy dostat se do PO.Až přijde sezóna,kdy se tam prostě nedostaneme(což může být klidně i letos).Snad jediná dobrá věc od něj v poslední době byl podpis DeK,ale kdoví,kdo mu to poradil.
Výsledkem pak máme dnešní stav,kdy máme mužstvo přeplňeno starými,neproduktivními,za zenitem hrajícími hráči se kterými si nevíme rady: Cleary,Bert,Sammy,Eaves,Tootoo + se k tomu možná přidá i Weiss(doufejme že ne) a kteří mají honosné smlouvy,které nám zbytečně zabírají místo.Jediná haluz Hollanda je,že máme tolik zranění,protože by se jinak přes strop nehnul(ještě by se musel někoho zbavit).Což se dostáváme k dalšímu problému a to je náchylnost všech klíčových útočníků na zranění.Stavíme hru na veteránech a podle toho taky vypadá.
A k tomu si připočtěme Legwanda,který dopadne přesně jako Quincey.Holland ho samozřejmě v létě podpepíše,protože jinak by potvrdil,že zcela zbytečně vyhodil draft+prospekt za pronájem(což avizoval,že v žádném případě dělat nebude).Legwand dostane velmi slušnou smlouvu(počítám tak 4mega po dobu min.2 let) a opět bude zabírat místo(tak jako Cleary,Bert,Sammy,apod.) ostatním.Pokud budou všichni zdraví,tak bude hrát 3.centra.Hodně drahý 3.centr.Navíc hráč,který je opět za zenitem a jeho výkonost bude rok od roku klesat.Pak se můžeme všichni divit,že máme naplněný strop a nemáme na skutečné posily,které potřebujeme.Což je min. jeden(nejlépe dva) TOP bek(pokud možno pravák) a dále střelce do první lajny.

Docela mě pobavila Tvoje reakce na odchod Jarnkroka.Nejprve jsi reagoval,že je to jen fáma a že bys byl nerad,kdyby odešel.Jakmile se to prokázalo,už jsi rychle změnil názor a začal tvrdit,že máme plno prospektů a že je vše ok.A že se Jarnkrok stejně vrací do Švédska.Z toho vychází,že bys byl spokojený i kdyby dali za Legwanda "Dacjuka"(což už tady někdo na Tvou adresu dokonce psal).

Nevidím to nejčerněji,ale ta práce Hollanda je prostě příšerná,slabá.Podle mě náš nejslabší článek,který potřebuje vyměnit.Jinak se v tom budeme plácat pořád.Viz.posledních pár let.
Teda ten Callův podpis, jestli je to pravda, tak to mi přijde jako taková trochu podpásovka, ale ok..

Jako optimista, pesimista. Řekněme si na rovinu, že Bert, Sammy, Cleary, že tohle je materiál, který v týmu neměl být, ten Legwandův trejd bych plně chápal v situaci, kdy by tu tihle nebyli, tým plný prospectů a p-o klepe na dveře. Takhle je to jednozančně z nouze ctnost a to jen proto, že se nějak záhadně všichni válejí po nemocnicích.

Nemyslím, že je to pesimismus, ale spíš prostě trochu rozladění z posledních let a trejdů, které se odehrály, tak to neber nějak vysloveně špatně (za mě).

Chápu všechny argumenty, ale třeba u Weisse nevím - "Weiss sa nedoliečil a v kempe utrpel zranenie, ktoré podcenil", jako.. to není argument, proč bych měl být k němu nějak optimistický, on může jen překvapit, ale počítá s tím asi jen málokdo. Na tom není nic pesimistického, spíš prostě realita této sezony.
V momente, keď som dúfal, že to nie je Järnkrok, tak som nevedel, že plánuje odchod zo Severnej Ameriky, ale teraz ma to až tak nemrzí. Prajem si, aby sa ako Legwandovi, tak aj Weissovi darilo aby vám obaja zavreli ústa. V lete budeme mať space asi tak 12-15 miliónov, takže neviem, aká panika. A 2./3.kolo za Legwanda vôbec nie je veľa. A aký dedo ? Veď má 33, to je dedo ? Sammy, Cleary, Bert po sezóne končia, Tootoo možno dostane compliance buyout.

To JKL: Skúšal si hrať niekedy zranený ? Vyskúšaj a uvidíš, čo to je hrať na 50 % ... Hráč, ktorý mal 50+ sezóny nie je možné, aby na ľade nebol vidieť a mal 2+2 v 20 zápasoch alebo nejak tak.

A čo čítam, za top obrancov chceli GMs fakt nekresťansky veľa.
Pasha píše:V momente, keď som dúfal, že to nie je Järnkrok, tak som nevedel, že plánuje odchod zo Severnej Ameriky, ale teraz ma to až tak nemrzí. Prajem si, aby sa ako Legwandovi, tak aj Weissovi darilo aby vám obaja zavreli ústa. V lete budeme mať space asi tak 12-15 miliónov, takže neviem, aká panika. A 2./3.kolo za Legwanda vôbec nie je veľa. A aký dedo ? Veď má 33, to je dedo ? Sammy, Cleary, Bert po sezóne končia, Tootoo možno dostane compliance buyout.
Ale já si to přece taky přeju.Přeju si,aby byl Weiss konečně zdravý a nasázel 30 fíků za sezónu.Když už jsme ho takhle podpepsali(a právě proto).U Legwanda jsem bohužel skeptický.On si své odehraje,jak píšeš srdcař,dříč.Ale to je tak asi všechno.Navíc další veterán,kterých máme plnou sestavu.Takže propadák to nebude,nicméně my jsme potřebovali jiné posily.A když už měl přjít,tak rozhodně né za jednoho z nej talentů,které máme.Prostě další zbytečně drahý obchod(jiné ani KH neumí).

Btw.pokud Jarnkrok dostane sanci v NSH,tak těžko bude utíkat domů.Teď se jen modleme,aby se neprosadil.Což ukáže až čas.
Opakujem, že Järnkrok odchádza preč domov a nie je isté, že by sa niekedy chcel vrátiť do zámoria.
Legwand is a tremendous skater with a strong defensive game and good offensive ability.
Výborný two-way hráč, v defenzívne ladenom Nashville dosahoval solídne čísla takže žiadny dôvod na hate. Pevne verím, že si bude hranie doma užívať :)
Pasha » čtv bře 06, 2014 10:08 am píše: To JKL: Skúšal si hrať niekedy zranený ? Vyskúšaj a uvidíš, čo to je hrať na 50 % ... Hráč, ktorý mal 50+ sezóny nie je možné, aby na ľade nebol vidieť a mal 2+2 v 20 zápasoch alebo nejak tak.
Já to chápu že hrál na půl plynu třeba skrz zranění, ale vůbec nechápu, proč hrál vůbec v tom pádě. Podcenil? Nějak to moji důvěru v hráče nezvyšuje. Valnou část sezony je mimo a tu co hrál, nepřevedl nic, zranění nezranění. Nemůžeš po nikom chtít, aby odkýval ´je to super hráč, akorát mu nejde karta´.

Jediná obrana pro něj je to, že je to defacto jeho první sezona v týmu NHL. :lol2:

Ber to s klidem..
Pro mě je Legwand krátkodobá výpomoc(snad nám pomůže),ale do další sezóny ho nepotřebujeme(pokud budou všichni zdraví).A proto je jeho obchod nesmyslně drahý.

Je snad jasné,že za elitní hráče a skutečné posily(beky) budeme muset dost obětovat.Bez toho to nepůjde.Snad si nemyslíš,že nám je dají za Quinceyho?Když může vyhodit drafty a prospekty za Q+L,tak proč by nemohl za hráče,který se u nás prosadí a bude u nás oporou?
Jirik19 » Štv Mar 06, 2014 11:14 am píše:
Btw.pokud Jarnkrok dostane sanci v NSH,tak těžko bude utíkat domů.Teď se jen modleme,aby se neprosadil.Což ukáže až čas.
:slap: toto snáď nepotrebuje iný komentár ako klasický dead wings fan
Joe S. píše:
Jirik19 » Štv Mar 06, 2014 11:14 am píše:
Btw.pokud Jarnkrok dostane sanci v NSH,tak těžko bude utíkat domů.Teď se jen modleme,aby se neprosadil.Což ukáže až čas.
:slap: toto snáď nepotrebuje iný komentár ako klasický dead wings fan
A nebo doufejme,že se v NSH prosadí a bude z něj nový Forsberg :good:

Je to lepší šéfe?
Asi takhle: čtvrt roku brečíme, poněvadž vidíme, jak zoufale potřebujeme pořádného beka. Ken spí, pak sebou škubne a přivede — staršího forwarda (Sammy, Alfie, Ledwang)… no fajn, ale to nic neměni na tom, že pořád potřebujeme toho beka. A tohle vidíme za posledniho min. dva a půl roku každý půlrok. Vždyť je to od Kena už trapárna. Jo, jednou se překonal — přivedl Q — to tedy byl kauf. KH je náš největši průšvih.
JKL píše:Teda ten Callův podpis, jestli je to pravda, tak to mi přijde jako taková trochu podpásovka, ale ok..

Jako optimista, pesimista. Řekněme si na rovinu, že Bert, Sammy, Cleary, že tohle je materiál, který v týmu neměl být, ten Legwandův trejd bych plně chápal v situaci, kdy by tu tihle nebyli, tým plný prospectů a p-o klepe na dveře. Takhle je to jednozančně z nouze ctnost a to jen proto, že se nějak záhadně všichni válejí po nemocnicích.

Nemyslím, že je to pesimismus, ale spíš prostě trochu rozladění z posledních let a trejdů, které se odehrály, tak to neber nějak vysloveně špatně (za mě).

Chápu všechny argumenty, ale třeba u Weisse nevím - "Weiss sa nedoliečil a v kempe utrpel zranenie, ktoré podcenil", jako.. to není argument, proč bych měl být k němu nějak optimistický, on může jen překvapit, ale počítá s tím asi jen málokdo. Na tom není nic pesimistického, spíš prostě realita této sezony.
viz Pasha, Calle patrne ani v americe hrat nechce, takze to az tak strasne neni. Si vem, ze by misto neho dali treba Pulkkinena nebo Sproula, to bych asi vyletel z kuze. Druha vec je a toho se bojim, pokud za dva mesice Legy odejde, tak je tento trejd skutecne vysmech, ale snad si to Holly nejak pohlida
PK píše:Asi takhle: čtvrt roku brečíme, poněvadž vidíme, jak zoufale potřebujeme pořádného beka. Ken spí, pak sebou škubne a přivede — staršího forwarda (Sammy, Alfie, Ledwang)… no fajn, ale to nic neměni na tom, že pořád potřebujeme toho beka. A tohle vidíme za posledniho min. dva a půl roku každý půlrok. Vždyť je to od Kena už trapárna. Jo, jednou se překonal — přivedl Q — to tedy byl kauf. KH je náš největši průšvih.

dej Legwandovi cas, co hral vzdy proti nam, tak se mi libil. Ten hrac neni vubec spatny.
Nikdo tady nepíše,že je špatný.Legwand za to nemůže.Jak říkám,snad nám pomůže.Teď bude de facto první centr,takže očekávání budou velká.A v létě pak uvidíme,ale podle mě ho podepíše,jak už jsem psal nahoře.
Keby sme poslali Sproula alebo Pulkkinena nedajbože, tak to by som nerozdýchal. Nechcem situáciu, kedy budem musieť byť veľký kritik, ale ak na ňu príde, tak uvidíte, že viem aj kritizovať a byť nahnevaný na nášho GM. Ono som, pretože pár podpisov v minulých rokoch pokazil, netreba menovať, všetci dobre vieme.
Tak tak — nepsal jsem, že by měl být #17 špatný, ale že nám pořád chybí jistota vzadu (a střelba od modré). I bez #40 a #13 můžeme hrát na vítězstvi o jeden gól, ale tím víc to potřebujeme před gólmanem zavřít a vyčistit.
A jen tak na okraj – jak dlouho hraje #52 tužku? Dost dlouho, troufnu si říci. A stejně mu dal KH slušný kontrakt. Vždyť si ty ruce svazuje sám.
PK píše:Tak tak — nepsal jsem, že by měl být #17 špatný, ale že nám pořád chybí jistota vzadu (a střelba od modré). I bez #40 a #13 můžeme hrát na vítězstvi o jeden gól, ale tím víc to potřebujeme před gólmanem zavřít a vyčistit.

snad mas pravdu. Ale radeji se podivej na rozpis sezony. Samy Pittsburgh, Montreal a spol. Osobne postupu bohuzel neverim. Columbus uz asi neprohraje ani jeden zapas a pouze se pres nas preriti.
Kurňa chlapi :-D chvílema tady bylo zcela mrtvo a teď to nestíhám ani dočítat nebo reagovat. :giggle: Nechme tomu čas. Teď nic nenabečíme. Už se stalo. 2 klíčové hráče máme out a boj o PO je stále otevřený i když já v něj jako stály pesimista nevěřím. :sarcasm: V létě se stejně něco musí stát tak jak tak. Kdyby jsme byli v klidné části postupu do PO, tak by tak vášnivá diskuze asi nebyla, ale vzhledem k zraněním a "látáním" kádru aby jsme vůbec nějak důstojně nastoupili do zápasu je situace taková jaká je. Sezóna ještě není u konce. :cinka:
PK píše:A jen tak na okraj – jak dlouho hraje #52 tužku? Dost dlouho, troufnu si říci. A stejně mu dal KH slušný kontrakt. Vždyť si ty ruce svazuje sám.
A to nás ještě v létě čeká bonus v podobě nové smlouvy pro Mr.Q :jupi:
Creeper píše:Kurňa chlapi :-D chvílema tady bylo zcela mrtvo a teď to nestíhám ani dočítat nebo reagovat. :giggle: Nechme tomu čas. Teď nic nenabečíme. Už se stalo. 2 klíčové hráče máme out a boj o PO je stále otevřený i když já v něj jako stály pesimista nevěřím. :sarcasm: V létě se stejně něco musí stát tak jak tak. Kdyby jsme byli v klidné části postupu do PO, tak by tak vášnivá diskuze asi nebyla, ale vzhledem k zraněním a "látáním" kádru aby jsme vůbec nějak důstojně nastoupili do zápasu je situace taková jaká je. Sezóna ještě není u konce. :cinka:
me na tom hlavne stve, ze vesmes kazdy posiluje i kdyz az tak nemusi. My mame problemy uplne vsude a neresi se nic. Jenom tradicni hlaska Hollyho - "when we healty"
Jenom tradicni hlaska Hollyho - "when we healty"
Ale tady zásadně vzniká problém už v tom, že to postavil na Zettem a Pavsovi a logicky se musí někde zranění projevit. Aby hráli přesilovku / oslabení / 5 on 5 a měli největší ice time tak to dopadlo jak dopadlo. A teď brečíme . :verysad:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG