Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Budem si asi zvykat (bohudík) na nové sestavení obrany, resp. snad definitivně minuty rapidně dolů pro pana E, naopak minuty nahoru pro Greena, Smitha, Marčenka...

Kroner IR, s týmem zůstali jak XO tak Sproul. Rači bych Sproula, podstatně lepší příprava.


Koho sledovat:

AHL, letos hodně obměněný kádr, samo, Sveč FTW!! mimochodem má mladšího bráchu
http://www.eliteprospects.com/player.php?player=328556" onclick="window.open(this.href);return false; doufám, že ho máme na prvním místě v seznamu pro draft pro 2018.

Saarijarvi, Turgeon, Hicketts, Sadowy..

Draft 2016, OHL
Hronek v OHL 4gp(1+2)
Smith 4/0+2
Sambrook 4/0+1


Starší
Saarijarvi do listopadu mimo
Holmstrom zraněný


tvl, to je fakt prokletí tohle.. krom Svečnikova imo dvě nejzajímavější jména a oba ve špitále..
:D na Marchenka se teda tesim, umi davat luxusni goly....vlastni :D jinak zitra snad aspon bod a ocekavam co se tyce nas streleckou explozi v podobe dvou vstrelenych golu coz je z nasi strany extremni kanonada :thumbsup:
Ale play-off bychom měli udělat. Z 20 odborníků NHL nás 19 tipuje mimo play-off a 1 nás dává na 2. wild card. :-D Takže vše při starém. :cinka:
Keď som prehnane optimistický, tak väčšinou všetko dopadne presne opačne. Rovnako to platí aj v obrátene. Tento rok som naozaj skeptik. Jedine ak by nás zachránil nejaký zázrak z nebies (Nyquist a Tatar 30+ sezóna, nečakaná bodová podpora zozadu od Smitha alebo DeKeysera, precitnutie Zetterberga atď...).

No uvidíme. Každopádne, klamať nebudem. Na začiatok sezóny sa teším. Nálada sa bude, pochopiteľne, meniť k lepšiemu alebo horšiemu podľa výkonov mužstva.
Já myslím, že play-off zas uděláme, ale tentokrát bude rozhodovat až DIFF a to mezi třemi týmy. :frajer:
p-o uděláme, osobně počítám, že Ruins budou letos ještě tragičtější než vloni...

pokud ne, tak moc šancí nemáme
Já doufám v úspěšnou sezónu zakončenou dobrovolným odchodem veleváženého pana Kennetha Marka Hollanda do hokejového důchodu. To bych byl nadmíru spokojen a slavil bych, jako v 97. První kolo PO a rychle na golf už mě nebere, takže letos se obejdu.

Do další sezóny už pak hezky v nové hale a hlavně s novým šerifem.
panove, musime se zacit tesit, takze si na vecer pripravte kyble na zvraceni a je treba si to uzit !
Já se na to vlastně dívat vůbec nechci, protože čichám hrozný průser s tímhle rosterem. Nicméně utéct si to nenechám asi, no..

Jednu věc teda vůbec ku*va nechápu - proč Pulkk šel na waiver, když je AA benchnutý? :lol2:

Doufám, že Ott pomaže po prvních dvou zápasech do pressboxu a Miller - byť mu to lidsky nepřeju po tom co vytrpěl už - zas dostane pecku do oka nebo tak něco.
JKL píše:Já se na to vlastně dívat vůbec nechci, protože čichám hrozný průser s tímhle rosterem. .
Není tu sice zmínka o kouzelné JKL minci, ale jak čicháš průser tak o tom není radno diskutovat. :hroza:
Neznam pozitivnejší topic než je topic Detroitu :) Vždycky když se chci pobavit otevřu si to tu :)
Anger píše:Neznam pozitivnejší topic než je topic Detroitu :) Vždycky když se chci pobavit otevřu si to tu :)
Aspoň něčím jsme zajimaví, když už ne hokejem. :jn:
Anger píše:Neznam pozitivnejší topic než je topic Detroitu :) Vždycky když se chci pobavit otevřu si to tu :)
nj, kazdy rok reptame a kazdy rok to pak taky tak dopadne. Proste si nic nenalhavame :yahoo:
JKL píše:Jednu věc teda vůbec ku*va nechápu - proč Pulkk šel na waiver, když je AA benchnutý? :lol2:
Vždyť jsem Ti to říkal :jn:

Pozitivní je, že se brzy někdo zraní, takže si Deméter zahraje.
Tak jako to já jen tak, že mohl Pulkka poslat pryč třeba za týden, že a on se mohl rozehrát na farmě, je exempt a mají 2x wolves. Ale je mi to fuk, jede s týmem, jen zlotřile doufám, že čtvrtá dostane ze čtyři góly a druhá bude pomalá a v neděli AA.

Jinak máme opravdu excelentní los - do příští neděle šest zápasů a v neděli 30. pak nastane super situace - během jednoho dne uvidíme dva západy Red Wings :lol2: :oslava:
Ten AA mě fakt štve, na druhou stranu nechci, aby měl místo ve 4 . lajně. Obzvlášť Sheahan a Helm budou muset dokázat, že tam nejsou náhodou. Nových tváří je tam dost, jak na ledě, tak na střídačce. O motivaci nebude nouzi, já už se těším a docela nám věřím, přestože soupeři na Východě zase o něco "vyrostli".
Máme to za sebou :lol2:

Ok, reálně s body sem nepočítal, nejsme moc konkurenceschopní, ale..

- Okamžitě poslat do prdele Millera s Ottem, a to jako myslím okamžitě. Při srovnání těch dvou pak Ott>>Miller. V té řadě je použitelný jenom Glend, tím to hasne.

- Hank je k ničemu už komplet, jako občas posune puk docela inteligentně, ale on už v podstatě ani nebruslí, kompletně potápí řadu, hrne se k puku. Nepomáhá mu ani čtvrté nejlepší křídlo v lize :lol2: :lol:

Obrana dost otřesná, .. takhle..zkoušíme hrát něco, na co v podstatě nemáme hráče, z toho pramení hromady chyb. Smith nejlepší obránce.

K těm ´too many players´ snad jen to, že tohle je chyba lavičky, ano - obě vyloučení po nedovoleném bránění (na Vaneka a Nyquista, btw zebry teda nic moc celkově), ale to není omluva pro neschopnost zvládat jednoduché počty.
JKL píše: Obrana dost otřesná, .. takhle..zkoušíme hrát něco, na co v podstatě nemáme hráče, z toho pramení hromady chyb. Smith nejlepší obránce.
Zette začal jak loni zkončil dneska +/- -3 :yes: S tou obranou můžeme hrát tak kuličky za Pákistán a to by jsme ještě nedopadli nejlépe :hroza:
JKL píše:- Okamžitě poslat do prdele Millera s Ottem, a to jako myslím okamžitě.
Ale o tom zde už dobrou čtvrthodinu hovoříme, Mlho :lol2:

Pozitivní je, že jsme dali 4 góly. Na tom by jsme mohli začít stavět :povzbudzovanie:
Jirik19 píše: Pozitivní je, že jsme dali 4 góly. Na tom by jsme mohli začít stavět :povzbudzovanie:
:nono: 3 + jeden haluz gól.
JKL píše:Máme to za sebou :lol2:

Ok, reálně s body sem nepočítal, nejsme moc konkurenceschopní, ale..

- Okamžitě poslat do prdele Millera s Ottem, a to jako myslím okamžitě. Při srovnání těch dvou pak Ott>>Miller. V té řadě je použitelný jenom Glend, tím to hasne.

- Hank je k ničemu už komplet, jako občas posune puk docela inteligentně, ale on už v podstatě ani nebruslí, kompletně potápí řadu, hrne se k puku. Nepomáhá mu ani čtvrté nejlepší křídlo v lize :lol2: :lol:

Obrana dost otřesná, .. takhle..zkoušíme hrát něco, na co v podstatě nemáme hráče, z toho pramení hromady chyb. Smith nejlepší obránce.

K těm ´too many players´ snad jen to, že tohle je chyba lavičky, ano - obě vyloučení po nedovoleném bránění (na Vaneka a Nyquista, btw zebry teda nic moc celkově), ale to není omluva pro neschopnost zvládat jednoduché počty.
zatimco Mrazek exceloval, ze? co z toho, ze v prvni a druhe mel skvele zakroky, kdyz pak pustil uplne kraviny. Jako mozna jednou bude top 200 brankar, ale momentalne na to nema. Druhy gol byl zlomovy a jde ciste na jeho vrub..no a ta vylouceni. Who cares..
stejně tak jako je umění mít +6, když tým vyhraje 6:3 (Pasta), tak je celkem umění mít -3, když tým prohraje 4:6, ale kvůli přesilovkám se počítá jen 3:3. Blaskill (je to překlep, mělo být Blashill, ale překlep se mi líbí, tak to nechám). sice jasně říkal, že chce hrát letos rovnoměrně všechny 4 útoky, ale přesto není dobře, když máme pomalého Z v první lajně. To nespraví ani 4. nejlepší LW v lize (a pro mě 1. nejlepší hráč podle počtu špatných rozhodnutí na zápas) a fakt chudák Nielsen, jaký dostal kamarády do zbraně. Ještěže se tam nachomítnul k Larkinovi až z toho dal gól.
Mrázek podle mě pokračuje formu ze SP - chytí dost gólů, vypadá to efektně, ale čísla má mizerný a nějaký ten gól se na něj taky hodit dá. Škoda, že to je jen člověk.
Ale bylo to v Tampě, která je pasována jako jeden z hlavních adeptů na SC. Rozhodčí si taky moc chvály z Detroitu neužijou, takže nemá cenu házet flintu do žita. Je ale pravda, že by do budoucna týmu spíš pomohlo, kdyby hrál AA a něco z toho měl ...
Ninety91one píše: zatimco Mrazek exceloval, ze? co z toho, ze v prvni a druhe mel skvele zakroky, kdyz pak pustil uplne kraviny. Jako mozna jednou bude top 200 brankar, ale momentalne na to nema. Druhy gol byl zlomovy a jde ciste na jeho vrub..no a ta vylouceni. Who cares..
Tak tady nesouhlasim. Pokud by v první třetině neexceloval, tak by to bylo 5:2 a ke zlomovému gólu by ani nedošlo. Ta kritika by měla být rozumná. Po brankáři se většinou chce, aby dal týmu šanci na výhru. Přesně to dnes Mrázek předváděl. Nebudeme ho vynášet do nebes, ale rozhodně bychom na něj neměli házet prohru.
Rethon píše:
Ninety91one píše: zatimco Mrazek exceloval, ze? co z toho, ze v prvni a druhe mel skvele zakroky, kdyz pak pustil uplne kraviny. Jako mozna jednou bude top 200 brankar, ale momentalne na to nema. Druhy gol byl zlomovy a jde ciste na jeho vrub..no a ta vylouceni. Who cares..
Tak tady nesouhlasim. Pokud by v první třetině neexceloval, tak by to bylo 5:2 a ke zlomovému gólu by ani nedošlo. Ta kritika by měla být rozumná. Po brankáři se většinou chce, aby dal týmu šanci na výhru. Přesně to dnes Mrázek předváděl. Nebudeme ho vynášet do nebes, ale rozhodně bychom na něj neměli házet prohru.
ja na neho prohru rozhodne nehazim, jenom by bylo dobre zminit, ze proste opet dostal kupu golu a druhy gol tampy byl zlomovy. Pak uz jsem jenom ocekaval vyrovnani a dalsi naloz. Holt jsem ocekaval neco vic.

Nalepka tymu, ktery uz nedokaze udrzet vyhru je bohuzel cim dal tim silnejsi. Uz jsme jak Edmonton, nebo jine dno. I kdyz vyhravaji, nakonec je souper pretlaci a vyhraje.
Jirik19 píše:Ale o tom zde už dobrou čtvrthodinu hovoříme, Mlho
:lol2: no dyk jo, nikde sem neřekl, že je mám rád

Věc je ta, že situace je zjevně horší než se zdá.

Nejenže ti dva nejsou schopni v podstatě hrát cokoliv, oni nejsou schopni hrát ani to, k čemu jsou určení (? lze vlastně určit hráče k tomu, aby nic nedělal?). Svá střídání strávili celá ve svém pásmu, pokud náhodou nestřídali do ofenzivní zóny a pro jistotu hráli schéma oslabení i při ES. V PK potom hráli komplet ho*no a dostali dva kusy.

V tomhle sem optimista, pokud takhle zahrajou ještě jeden zápas (nevěřím tomu, že je Blash benchne na Floridě už), max 2-3 půjdou dolů z týmu. A nepočítám, že se mají kam zlepšovat. Pokud ne, odmítám se dál dívat na zápasy, protože to fakt krvácí oči z toho.

Jako ok, emoce po prvním zápase, byl to opravdu první zápas v sezoně, zrovna proti velmi silnému soupeři, kde sem nepočítal vůbec s tím, že půjdem do vedení, ale jestli to mělo fungovat jako barometr, jak na tom tým po přípravě ve skutečnosti je, tak je teď v jejich hotelu pěkně dusno.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS