Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Ten OT je šílený :scare: nedáš dostaneš. Jak jeli tři na Pavse jsem si říkal je vymalováno a pak na druhou stranu Gustááááá :yahoo:
Ovšem Weber :klobuk: to je bombarďák :!:
Larkin :slintac:
Probral sem se až na OT, takže spokojenost, hehe, stáhnu později někde a večer se na to celé podívám.

Nechat Webera na modré při pp bez dozoru a bez přistoupení je prostě špatně, tam musí být rychlý hráč. Oni nic jiného nevymyslí.
:sok:
Všiml jsem si toho až teď že Pavs ještě hrábnul do toho vyraženého puku před dorážkou Ekholma. Kdyby ten puk byl před Mrázkem na ledě asi gól.
Druhá půlka zápasu perfektní. Začátek jsme zase prochrápali, ale body jsou doma. Prohození Larkina(ten banán :slintac:) nám hodně pomohlo, pak se chytla i druhá lajna. Dneska i celkem haluzka, to prodloužení + 2 haluzáky. Za stavu 2:4 už jsem teda nevěřil. Hezký zápas :good:
Přesilovka ze začátku opět katastrofa, nakonec už se na to dalo dívat. Tak doufám, že to vydrží :pray: Z obrany super Green a taky Smith se mi dneska líbil.
WOW! To byl massive match...Nejvíc mě leží na srdci ta Blashova snaha o zvýšení produktivity Datsyuka, tím že ho cpe k Hankovi. To už prostě podle mě fungovat nebude. Po 25 minutách se to rozhodilo do původního stavu a začali jsme zase hrát naši hru, šlapat naplno. Ty lajny si takhle prostě sedí, i když té 3. lajně schází produktivita, co na tom, když první dvě každého válcujou. 4. lajna špatná v tomto složení. Andy HS, Helm do čtvrté, AA do třetí. A Jurčo nevím, z pohledu diváka hraje na půl plynu, furt čekám, kdy zařadí vyšší stupeň, furt jsem zklamaný. Obrana super zápas. Smith, WTF? Co to tam bylo za hráče dnes? Ty fake moves na modrý, ta transition, to byl Smith? :clap: Hráč, v kterém se fakt nevyznám. Oslabení jsme začali dnes jinak, hodně rychlým přístupem, nicméně přesto si NASH poradili a poté jsme se vrátili k naší klasice v PK a poradili si taky, resp. poradil si Weber, který dostal opravdu moc prostoru, ale velký respekt. Ten jeho 3. gól Mrázek viděl, bylo to skoro od mantinelu a přesto se třepotala síť za Mrázkem. Green měl opět parádní zápas, jen mi u něj chybí větší přímočarost a střela z první. Larkinův gól :klobuk: Je 1. v NHL v +/-. Mrázič teď trochu slabší, ale ne špatný. Konečně nám to tam padá, což není náhoda. Je vidět neustálý posun dopředu. Ještě kdyby se chytla ta lajna vedená Datsyukem a nějak rozumně stabilizovala lajna grinderů, tak je to paráda.
hrajeme ted skvele. A Jurco naprosto uzasny, defakto o nem clovek na lede nevi a tim padem je extremne nebezpecny pro soupere, protoze nikdy nevi, kdy se objevi. Meli jste pravdu, je to machr. Larkin okamzite HS a Jurco do acka a 40 minut IT.

A Smith patrne nejlepsi zapas za celou dobu, snad to v prubehu par let jeste aspon dvakrat zopakuje. :-D
Já doufám, že AA je co nevidět nahoře. Vedle Jurča máme ještě jednoho neviditelného hráče, tak by si mohl minimálně jeden z nich sednout zase na tribunu.
Novis44 píše: Smith, WTF? Co to tam bylo za hráče dnes? Ty fake moves na modrý, ta transition, to byl Smith? :clap: Hráč, v kterém se fakt nevyznám.
Nuž, toto je bežný herný prejav Smittyho. Pamätám si, keď cca 2.5 roka dozadu predvádzal takéto výkony niekoľko zápasov v rade, avšak zatiaľ nikdy tak nehral dlhšie obdobie, nieto celú sezónu, toho sa asi ani nikdy nedočkáme. Neviem, čo s ním. :neviem:

Inak zápas perfiš, že pôjde PK dole, to som čakal a isto budeme v početnej nevýhode inkasovať o niečo viac, predsa Millera iba tak nenahradíš, on je pre našu PK absolútne nevyhnutnou súčasťou, preto ma jeho zranenie mrzí o stokrát viac ako to Pulkkinenovo (zo žiadneho zranenia nemám, pochopiteľne, radosť).

Bodovali sme 10 zápasov v rade (opravte ma, ak sa mýlim), hra už začína dostávať šmrnc, útočíme, strieľame, obrancovia začínajú podporovať útok. Chcel by som sa pozastaviť pri góle Tatara na 2-3. Ak to myslel Greener tak, ako to predviedol, potom :klobuk: Vyzeralo to tak, že mu strela vôbec nevyšla a plánovaná bomba by skončila na mantineli, ale verím, že to nastrelenie na Tatara bolo cielené.

V utorok Caps a potom doma Habs a hneď o deň nato v piatok New Jersey na ich ľade. Očakávam, že tu niekde sa naša séria s bodmi asi skončí, ale to nevadí, treba pokračovať v týchto výkonoch a vôbec nemám strach. Btw, Ottawa by už mohla trošku bodov stratiť a Boston ide stále nad plán :jn:
Ok, koukl sem se na to v klidu teď, teda ta první třetina vypadala na střely dost krutě, přitom mi nepřišla tak nevyrovnaná, nám akorát ty puky končily všude možně. Tam se to hodně otočilo tím DeKeho vyloučením, po kterém sme utratili střední pásmo, to zas trvalo dalších 15 minut se z toho vyhrabat. Ale tým má sebevědomí a hraje v pohodě, ví, že je podstatné hrát svou hru, že se výsledek dostaví.

Andy HS doufám příště, kromě toho, že hraje mizerně, hraje mizerně i oslabení a jeho faul, po kterém šli na 4:2, byl totál zbytečný, tam může být na skok libovolný farmář. Jeho nenasazením v podstatě nelze nic ztratit, protože nějak nemůžu najít jedinou situaci, ve které by byl k něčemu. Jurčo se podle mě snažil se ukázat v dobrém světle, bohužel v té čtverce toho moc neukáže, takže výsledek nula. AA je na farmě hot, podle mě by to stálo za ten pokus.
Pasha » 06 pro 2015, 19:41 píše: Ak to myslel Greener tak, ako to predviedol, potom :klobuk: Vyzeralo to tak, že mu strela vôbec nevyšla a plánovaná bomba by skončila na mantineli, ale verím, že to nastrelenie na Tatara bolo cielené.
Imo to nebylo záměrně, sem si zpomaleně pouštěl několikrát ten zpomalený záběr (ano!), on ten puk chtěl napálit tak jak byl (na hraně) přímo na bránu... Teda co sem kdy četl něco od brankářů (bo sám hokeji rozumím jak koza petrželi), tak tyhle rány patří mezi nejméně brankářsky oblíbené - nejde moc předvídat kam rána půjde, puk navíc ve vzduchu trochu nevypočitatelně plachtí a může nabrat faleš. Jenže když si to pustíš ještě pomaleji, tak si všimneš, že ten puk po té hraně neklouzal, ale rotoval. No a jak jel, tak nabíral stále zakřivenější trajektorii. Green myslím tohle viděl, tak to chtěl plácnout(vypálit takového prasáka, před brankou dva borci na dorážku), ale podle mě nemohl počítat s tím, že se ta trajektorie prudce zakřiví dvacet čísel před hokejkou zrovna ve chvíli, kdy do něj chce plácnout...

Podle mě ten puk v podstatě vůbec netrefil jak chtěl, sjel mu až k patě hokejky (tj. částečně promáchl) a ta rána pak šla úplně špatně. Dobře to udělal Tatar, jak podotkl komentátor - když se střílí, před brankou hokejku na led.

Možná opačný moment jako při tom 3on1 v ot, kde Pavel plácl do puku, čímž vlastně zajistil, že dorážející hráč špatně trefil puk, ten pak uletěl někam komplet jinam...

Jinak k tomu zápasu, asi dvacetkrát sem si pouštěl ten finální pas od Kronera na Nyqa, to byla přihrávka zralá na přihrávku roku, protože to mohlo projít jenom tak, že to bude na centimetr přesně. Ta přihrávka šla střídajícímu Weberovi před nohou a Forsberg na ní o pár čísel nedosáhl. Masakr, neasi. Asi už je fuk, že Preds hráli v tu chvíli ve čtyřech (ze střídačky naskočili dva hráči, ale zajížděl tam jen Weber, Forsberg jel s Nyqem a Ekholm byl u druhého mantinelu), aj tak jim to bylo šajze platné.
Kdyby Weber hrál, tak tu nahrávku má. Ale on už v té době umíral a viděl se na střídačce. Hra ho v tu chvíli vůbec nezajímala. Taky i proto, že už naskakovali noví borci asi o 10 metrů blíže vlastní branky. Takže celkem haluzka, ale paráda :good:
Tak mě napadlo,nemohl hostující kouč protestovat,že gól padl v době,kdy jeho tým hrál ve čtyřech? :-D Tak by měl třeba naději na to,že přežijou oslabení a vyhrajou na nájezdy.
Zpět na :

Abdul-Hank-Larkin
Helm-Dats-Rich
T-S-N
a ve čtverce Andy-Glend-Jurčo

Moc nejsem nadšený z té čtverky, doufám, že trénovali pk, já se s tím Andym nemůžu duševně smířit... minule oral co se dalo.

Wsh cajk, nevidím to nereálně, pokud se nenecháme loučit v jednom kuse a Holtby se zas nerozhodne stealnout zápas (z posledních čtyřech zápasů proti Capitals jsme se zmohli na celé čtyři góly).. Jinak si myslím, že máme tři lajny co dovedou zlomit zápas a svedem je přehrávat.

By mě zajímalo, jestli opět Mrázek v kase, ale počítám, že pokud naskočí Howie, že se bude chtít ukázat..
Dneska to bude hodne zajimave. Washington ma za last 10 - 7-1-2 a my mame 7-0-3. Tak uvidime :)
No jo, musíme počkat do zítra na povolání AA. Snad navážeme i venku na naši hru. Lajny jsou takhle ok, akorát té čtyřce bude snad výrazně ubrán ice time a hlavně disciplinovaně. V bráně Howie.
Je někde evidovaný nějaký rekord v počtu remíz za sezónu ? Už mne to sere, ale bod lepší než nic.
Když střílí konzument cola lokovy limonády (Howie chytá nájezdy) netřeba volat lekáře (bod má automaticky soupeř). Obrázek
No tak to bylo jasné, na nájezdy, Howie je vůbec nedává, stál tam jak tele, vloni se aspoň občas snažil se trochu pohnout, ale teď vypadal, že chytá nájezdy poprvé v životě.

Celkově takový divný pocit z toho mám. Capitals sice byli aktivnější, ale drtivá většina jejich střel byla pro Howieho easy práce, věřím, že nebýt toho divného callu, tak to dotáhli na 2 body už v šedesáti. V OT byla ta přesilovka mizerně zahraná.

Jinak nevím, dobrý výkon v obraně od všech, Smith stále dobře...
Creeper píše:Je někde evidovaný nějaký rekord v počtu remíz za sezónu
Nechci se chlubit, ale na to zatim nemate ani letos :bee:

Edit: Aha, tak mame stejne..
Howie :lol2: Nejhorší gólman v lize na nájezdy, o tom nemůže být pochyb.
Creeper píše:Je někde evidovaný nějaký rekord v počtu remíz za sezónu ? Už mne to sere, ale bod lepší než nic.
Když střílí konzument cola lokovy limonády (Howie chytá nájezdy) netřeba volat lekáře (bod má automaticky soupeř). Obrázek

nevim, co porad cekate. Neprohrali jsme 11 zapasu v rade a pokud si mame z krizovych zapasu odnest 1 bod, tak to beru.
Ninety91one píše: Neprohrali jsme 11 zapasu v rade a pokud si mame z krizovych zapasu odnest 1 bod, tak to beru.
Ano to je super. A jestli to byl krizový zápas to nevím. Caps byli mírně lepší. OT jsme sehráli špatně a v nájezdech nám Howie nedal vůbec šanci na výhru. Těch remíz po základní hrací době je až moc. :thumbsdown:
Ta série se utne, doma Habs (ani se nedívejte, jakou s nima máme bilanci v poslední době) a pak výjezd na NJD(s těma se nám naopak docela daří, ale komu se s nima poslední dva roky nedařilo, že?), kteří se rvou jak kdyby bylo play off už zítra.

Ano, chtěl bych 4 body, ale reálně bych se nedivil, kdybychom odešeli s jedním. Nicméně jestli chceme hrát tam, kde hrajeme, tak dva body nutnost jako minimum.
JKL píše:Ta série se utne, doma Habs
Třeba nám pomůže, že budou mít v nohách doufám těžký zápas s Bruins. :arrow2:
Creeper píše:
Ninety91one píše: Neprohrali jsme 11 zapasu v rade a pokud si mame z krizovych zapasu odnest 1 bod, tak to beru.
Ano to je super. A jestli to byl krizový zápas to nevím. Caps byli mírně lepší. OT jsme sehráli špatně a v nájezdech nám Howie nedal vůbec šanci na výhru. Těch remíz po základní hrací době je až moc. :thumbsdown:
krizovy mysleno, ze se ne uplne darilo a oproti poslednim zapasum to bylo cele takove slabsi, i strely. A pokud budeme z takovych zapasu tezit aspon jeden bod, vubec mi to nevadi. Hlavni je, ze neprohrajeme a dotahneme to do pp.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS