Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Neměli bychom spíše omlazovat?Já z těch dvou nemám radost.Holland je v tomhle asi nepoučitelný.Snad jen,jestli je nesbírá a nechce udělat nějaký trejd.
Rosťa píše:Neměli bychom spíše omlazovat?Já z těch dvou nemám radost.Holland je v tomhle asi nepoučitelný.Snad jen,jestli je nesbírá a nechce udělat nějaký trejd.
Hold, Tatar a spol majú smolu. Detroit potrebuje ísť späť na vrchol, to si uvedomuje Ilitch, Devellano, Holland aj Babcock. Získali overených hráčov, o Samuelssona sa nebojím, ten hral v Detroite vždy výborne, Tootoo už nie je tým hráčom, akým bol kedysi, už sa zmenil. Ja radšej budem vidieť to, ako Detroit válí a darí sa mu, akoby sa mal potácať niekde okolo postupu do PO a v 3. a 4.lajne mať mladíkov, čo na to nemajú. Mne sa hold Emmerton či Muršak moc nepáčia...Zbavil by som sa ich
tak to som potesena :good: Jordina milujem :wub: som rada zanho,, ze presiel do Detroitu, hoci Nashville v poslednej dobre bol na tom s ucastou v playoff celkom fajn, verim, ze sa mu bude darit a dotiahne to daleko, hoci sa neda povedat, ze Detroit mam nejak velmi rada :giggle: ale Jordinovi prajem :yes: mal to v minulosti tazke a keby ste nahodou nevedeli, je to prvy Inuit v NHL!!! :good: good luck, Jordi :frajer2:
Podpísaní Gustavsson, Tootoo, Samuelsson.

Ale nikto elitný. Parise fuč, Suter fuč, včera Tampa podpísala Carla. Kenny, prosím ťa, nezaspi na vavrínoch, lebo s touto obranou sa budem budúci rok strachovať o play-off. Prosím, získaj toho Nasha, keď nie toho, tak sa pokús o Semina, ale RÝCHLO KONAJ, kým nie je neskoro. Začínam byť veľmi nervózny.
panick button BIG time clicking?

suter gone, carle gone... co nam zostalo?
ooo uz viem, najvyssi cas rozpredat farmu a setko schopne pod 23 rokov poslat niekam za nejakeho obrancu tridsiatnika... uff esteze sa to da tak lahko vyriesit :banana:
we will rock again
skoda ze visnovskeho nam uz vyfukli isles... ale kto mohol tusit ze ten suter a este aj carle budu taki blbi a budu vobec uvazovat aj o ponukach inych timov?


:hehe:
petrik píše:panick button BIG time clicking?

suter gone, carle gone... co nam zostalo?
ooo uz viem, najvyssi cas rozpredat farmu a setko schopne pod 23 rokov poslat niekam za nejakeho obrancu tridsiatnika... uff esteze sa to da tak lahko vyriesit :banana:
we will rock again
skoda ze visnovskeho nam uz vyfukli isles... ale kto mohol tusit ze ten suter a este aj carle budu taki blbi a budu vobec uvazovat aj o ponukach inych timov?
Kto mohol toto tušiť, so Suterom sa akosi už počítalo, no nevyšlo to. Detroit ale potrebuje niečo fakt nadpriemerne, ak už nie elitné, lebo jediný nadpriemerný bek je u nás Kronwall a to dobre nie je. Ericsson, White, Smith, Kindl + Quincey, ktorý ešte nie je podpísaný.

Hlavne, že v útoku je 16 hráčov :slap:
Treba ísť po Yandlovi, Maloney niečo od nás isto vyžmýka veľa, ale Holland si v tejto situácií nemôže vyberať, situácia je kritická :scare:

+Semin má stretnuie s vedením Devils, dnes by mal byť oznámený podpis Semina s Devils :slap:
:ciga: ....myslím že to bude v pohodě,Smith a Kindl budou muset makat,ale nebojím se toho
Baffy píše::ciga: ....myslím že to bude v pohodě,Smith a Kindl budou muset makat,ale nebojím se toho
Baffík, myslíš, že s takouto obranou má Detroit šancu na úspech ?
Pasha píše:Baffík, myslíš, že s takouto obranou má Detroit šancu na úspech ?
keby Smith a Kindl naplnili svoj potenciál, a Quincey by hral ako niekedy v LA/COL tak by šanca bola
coffey píše:
Pasha píše:Baffík, myslíš, že s takouto obranou má Detroit šancu na úspech ?
keby Smith a Kindl naplnili svoj potenciál, a Quincey by hral ako niekedy v LA/COL tak by šanca bola
Navíc se Kyle Quincey přihlásil k arbitráži :sok: No ulovili jsme do obrany prdinec tak musíme začít s tím co máme a třeba to půjde. :yes:
Creeper píše:Navíc se Kyle Quincey přihlásil k arbitráži
dúfam, že dostane menej ako 3 milióny
Nakoniec mu prisúdia veľa a Holland ho nechá utiecť :lol: To by bola už aká výborná obrana :D

Ale nie, Quincey hral tragicky, ale možno si nezvykol na nový systém, nezžil sa s tímom. Nech ho Kenny podpíše, snáď sa chytí, verím mu :) Talentu má dosť. Hlavne dúfam, že Brendan Smith bude hrať na presilovkách a možno si aj vybojuje miesto v 2.obrane.
coffey píše:
Creeper píše:Navíc se Kyle Quincey přihlásil k arbitráži
dúfam, že dostane menej ako 3 milióny
Ja doufám, že dostane, tolik kolik si zaslouží a bude rád, že zůstane tam kde byl minulou sezónu a my se budem budem modlit :giggle: na jeho někdejší výkony v dresu Colorada. Weber realný rozhodně není :slap: Holland!!! kde že jsi seděl v nějakém baru ? :oslava:
Creeper píše:
coffey píše:
Creeper píše:Navíc se Kyle Quincey přihlásil k arbitráži
dúfam, že dostane menej ako 3 milióny
Ja doufám, že dostane, tolik kolik si zaslouží a bude rád, že zůstane tam kde byl minulou sezónu a my se budem budem modlit :giggle: na jeho někdejší výkony v dresu Colorada. Weber realný rozhodně není :slap: Holland!!! kde že jsi seděl v nějakém baru ? :oslava:
To, že neprišli Suter s Parisem, nie je chyba Hollanda. A ak má dávať Carlovi zmluvu takú akú dostal od Yzermana, tak to radšej nech hrá Kindl a spol. :) Ale predsa dúfam, že aspoň jedného beka sa podarí priviesť.
:oops: http://www.nhlpro.cz/clanek/22514-krach ... rumernosti" onclick="window.open(this.href);return false; :x
Creeper píše::oops: http://www.nhlpro.cz/clanek/22514-krach ... rumernosti" onclick="window.open(this.href);return false; :x
Ten clanok je nechutne pravdivy. A to nie som Chrencikov fanusik.
Tak ja sa vyjadrím k článku z nhlproti:
1. To, že neprišli PARISE so SUTEROM, nie je chyba HOLLANDA ! To by si páni na tomto serveri mohli uvedomiť. Parise podľa jeho slov od začiatku preferoval Minnesotu a spolu so sebou zlákal aj SUTERA, keďže sú kamaráti, tak Suter mu prikývol a podpísali v Minnesote.

2. Prepadák ? Dobre, nepriviedol zatiaľ žiadneho špičkového hráča, ale za smiešnu sumu podpísal brankársku dvojku, ktorá má stále potenciál stať sa niekedy jednotkou tímu v NHL. Priviedol malého, no veľmi drzého 4th linera Tootooa, ktorý je síce postavou malý, no dokáže nepríjemne zatopiť súperovi. Možno cena je troška premrštená. Samuelsson je overená kvalita v Detroite, je to hráč, ktorý dozrel v neskoršom veku, má perfektnú strelu, hoci áno, tá cena mohla byť nižšia o dobrý milión, ale to neva.

3. Čo by som dal za pravdu, je Bertuzzi. Vo februári podpísal novú zmluvu na ďalšie 2 roky, ale podľa mňa to bolo celkom zbytočné. Tento rok sa len zviezol vo 1st line pri Datsyukovi, pri ktorom by dal 15 gólov aj najväčší drevák. Za toto má Holland u mňa veľké :minus:

4. Mladíci. Holland avizoval, že v novej sezóne dá šancu v 1.tíme Gusťovi Nyquistovi. V útoku je neskutočný pretlak, zvedavý som, ako to celé vedenie vyrieši. Dobré by bolo mladíkov zakomponovať do nejakej výmeny, trebárs za Yandlea alebo Bouwmeestera.

Ako mi vychádzajú útoky? Príde Semin? Podarí sa dotiahnuť Doana ?
No Semin, no Doan
Nyquist - Datsyuk - Franzen
Filppula - Zetterberg - Samuelsson
Cleary - Helm - Eaves
Miller/Bertuzzi - Abdelkader - Tootoo

Semin/Doan
Franzen - Datsyuk - Semin/Doan
Filppula - Zetterberg - Samuelsson
Cleary - Helm - Eaves/Nyquist
Miller/Bertuzzi - Abdelkader - Tootoo
Z tohto mi vychádza, že nie je miesto pre Muršaka, Emmertona, vlastne aj Bertuzziho, ale ten má NTC, takže tu sa nedá nič robiť.

Hlavne nech sa to celé pohne, lebo toto čakanie ma už naozaj ubíja a nebaví. Zdá sa mi, že Holland začne konať po 9.júli, keď sa rozhodne Doan.
Já bych preferoval,kdyby už v hlavním týmu zůstali mladící na stálo.Někteří už dokázali,že na NHL mají,tak proč by měli tvrdnout na farmě.Takový Bertuzzi,Cleary a teď i Samuelsson jim budou zbytečně stát v cestě.
Rosťa píše:Já bych preferoval,kdyby už v hlavním týmu zůstali mladící na stálo.Někteří už dokázali,že na NHL mají,tak proč by měli tvrdnout na farmě.Takový Bertuzzi,Cleary a teď i Samuelsson jim budou zbytečně stát v cestě.
Je to možnosť, ale Detroit si nemôže dovoliť mať bottom6 zloženú len z mladíkov.
Pasha píše:Tak ja sa vyjadrím k článku z nhlproti:
1. To, že neprišli PARISE so SUTEROM, nie je chyba HOLLANDA ! To by si páni na tomto serveri mohli uvedomiť. Parise podľa jeho slov od začiatku preferoval Minnesotu a spolu so sebou zlákal aj SUTERA, keďže sú kamaráti, tak Suter mu prikývol a podpísali v Minnesote.

2. Prepadák ? Dobre, nepriviedol zatiaľ žiadneho špičkového hráča, ale za smiešnu sumu podpísal brankársku dvojku, ktorá má stále potenciál stať sa niekedy jednotkou tímu v NHL. Priviedol malého, no veľmi drzého 4th linera Tootooa, ktorý je síce postavou malý, no dokáže nepríjemne zatopiť súperovi. Možno cena je troška premrštená. Samuelsson je overená kvalita v Detroite, je to hráč, ktorý dozrel v neskoršom veku, má perfektnú strelu, hoci áno, tá cena mohla byť nižšia o dobrý milión, ale to neva.

3. Čo by som dal za pravdu, je Bertuzzi. Vo februári podpísal novú zmluvu na ďalšie 2 roky, ale podľa mňa to bolo celkom zbytočné. Tento rok sa len zviezol vo 1st line pri Datsyukovi, pri ktorom by dal 15 gólov aj najväčší drevák. Za toto má Holland u mňa veľké :minus:

4. Mladíci. Holland avizoval, že v novej sezóne dá šancu v 1.tíme Gusťovi Nyquistovi. V útoku je neskutočný pretlak, zvedavý som, ako to celé vedenie vyrieši. Dobré by bolo mladíkov zakomponovať do nejakej výmeny, trebárs za Yandlea alebo Bouwmeestera.

Ako mi vychádzajú útoky? Príde Semin? Podarí sa dotiahnuť Doana ?
No Semin, no Doan
Nyquist - Datsyuk - Franzen
Filppula - Zetterberg - Samuelsson
Cleary - Helm - Eaves
Miller/Bertuzzi - Abdelkader - Tootoo

Semin/Doan
Franzen - Datsyuk - Semin/Doan
Filppula - Zetterberg - Samuelsson
Cleary - Helm - Eaves/Nyquist
Miller/Bertuzzi - Abdelkader - Tootoo
Z tohto mi vychádza, že nie je miesto pre Muršaka, Emmertona, vlastne aj Bertuzziho, ale ten má NTC, takže tu sa nedá nič robiť.

Hlavne nech sa to celé pohne, lebo toto čakanie ma už naozaj ubíja a nebaví. Zdá sa mi, že Holland začne konať po 9.júli, keď sa rozhodne Doan.
V tom clanku nikto nedava za vinu Hollandovi, ze neprisiel Parise so Suterom, ale ze obrana nevyzera dobre a miesto mladikov sa beru veterani, ktori v PO vacsinou vyhoria, presnejsie neukazuju vykony Cup Contendera. Alebo inak, co vasi veterani ukazali v PO? Lauter nic. Podla mna myslienka zapracovania mladikov ako Nyquist a Tatar do zakladu, ci v obrane nechat vyhrat Kindla so Smithom mala byt hlavnym cielom vasho vedenia v minulej sezone, dokym este hral Lindstrom a neodisiel Stuart, o ktorom sa vie, ze sa raz chcel vratit do Kalifornie. Ibaze vy ste miesto toho kupovali hracov ako Commodore ci Quncey, cim ste vyvoj mladych obrancov pozastavili. Ono keby to boli hviezdy s dlhsim kontraktom, clovek by sa necudoval, ale vziat Commodoreho, ktory uz nejaky ten rok hra tragicky a uprednostnit ho pred Kindlom.... a potom sa cudovat, ze nenapreduje, ked neciti doveru... to je trosku sila. Podla mojho nazoru prave toto je hlavna premisa clanku, kupujete priemer, pritom mate talenty, tak bud kupte hviezdy, alebo dajte sancu mladikom.
Zdá se mi,že Ken Holland trošku senilní.
Right now, Holland is ardently looking for a deal to bring in a defenseman and a star power forward, per Ted Kulfan of The Detroit News.
Most importantly, Doan wants to be a Red Wing, according to MLive.com writer Ansar Khan.
Zdá se mi jako by Deitroit nevěděl kam šáhnout, jak tak koukám, tak je v každý druhý spekulaci, teď zase chtějí Yannicka Webera
Bohužel to tak asi bude. :-(
Quincey 2 roky a 7,55 mil. :scare:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2007 ANAHEIM DUCKS