Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

No tak ani na 8 pokus to nevyšlo a byli jsme mírně lepší :slap: ovšem gól ve vlastní PP. :hroza:
Na bod to bylo. Škoda. Další zápas s Listy. :eek2:
My v těch posledních zápasech s Tampou často nebyli vysloveně horším týmem, ale prostě s nimi nedotáhneme zápas k bodům ani náhodou. Individuálně jsou kvalitnější, to rozhoduje všechny tyhle zápasy.

Leafs, s těmi ovšem vysloveně každý zápas taháme za hodně krátký konec lana, to bude opravdu podívaná.
JKL píše: Leafs, s těmi ovšem vysloveně každý zápas taháme za hodně krátký konec lana, to bude opravdu podívaná.
No lekce z produktivity v první třetině a bylo po zápase. :hroza: Poměr střel 5:11 a stav 4:1 :slap: :hroza:
Nedíval sem se a stejně vím, jak ten zápas vypadal, všechny zápasy s Leafs vypadají poslední dobou jak přes kopírák.
Howard díra, já to řikám pořád :neviem:
No dneska s caps v kase Mrázek, hádám že s naší sestavou by byl bod úsěchem. :giggle:

Jinak s ohledem na AA.
Athanasiou podepsal smlouvu na jeden rok, během kterého si vydělá 1,35 milionů dolarů.
Selly8 píše:Athanasiou podepsal smlouvu na jeden rok, během kterého si vydělá 1,35 mil :oops: ionů dolarů.
No jestli se něco nezměnilo, tak podepsat může, až se někoho zbavěj.
Zatim se jen domluvili.
Nasrat. Už padáme tak, kde jsme byli minulou sezónu. Góly v naší PP :hroza: a pár minut před koncem, když otočíme, tak necháme Caps vyrovnat. Overtime nemá smysl řešit. Trashill už začíná opět míchat sestavou nahoru dolů. Fuck. :bee:
Creeper píše:Nasrat. Už padáme tak, kde jsme byli minulou sezónu. Góly v naší PP :hroza: a pár minut před koncem, když otočíme, tak necháme Caps vyrovnat. Overtime nemá smysl řešit. Trashill už začíná opět míchat sestavou nahoru dolů. Fuck. :bee:
Nepřišlo mi to tak hrozný dneska, zápas mi přišel víceméně vyrovnaný a rozhodlo trošku úzkostlivé vyloučení v prodloužení. Potěšil mě Mrázek. A doufám, že AA půjde do sestavy místo Bootha, ten mi přijde trochu mimo. Pravdou ale je, že ani Frk mi v dnešním zápase nepřišel moc přínosný, protože docela dost kazil.
Rethon píše:Potěšil mě Mrázek.
JJ. Příště bude chytat Howie :scare:
Babiš je pár hodín pri moci a Ken nás už zbavil Sheahana :clap: :clap: a Sproula :x
nani92 » sob říj 21, 2017 11:15 pm píše:Babiš je pár hodín pri moci a Ken nás už zbavil Sheahana :clap: :clap: a Sproula :x
Svět se v prdel obrací. :neviem:
nani92 píše:Ken nás už zbavil Sheahana :clap: :clap: a Sproula :x
Paráda. Je pořád možný, že oba v novém týmu zazáří, ale v redwings by nezazářili určitě, takže je lepší je pustit. Jestli to obojí znamená místo pro AA a víc prostoru pro Hronka v GR, tak hurá.
Ani jeden nás nebude mrzieť, hlavne, že AA je tam, kde má byť.
Rethon píše: Paráda. Je pořád možný, že oba v novém týmu zazáří, ale v redwings by nezazářili určitě, takže je lepší je pustit.
Pasha píše:Ani jeden nás nebude mrzieť, hlavne, že AA je tam, kde má byť.
Já to myslel tak, že Ken provedl nějaký move. Neuvěřitelné. Jsem rád za AA. :good:
Dneska ještě hrát nebude no uvidíme co Kosatky. Chtělo by to win :wink2:
Tři měsíce den co den koukám na twitter atd pak jedu pryč a bum.

Oukej.

She mno... Takový je osud
vypadá to že HF spadlo z důvodu, abychom tu nemuseli komentovat tu poslední zoufalou prohru s Nucks
Rethon píše:vypada..
Tak nějak. Ale zítra si zpravíme chuť. :giggle:
No tak nějak skromně soudím, že asi spíš ne...
Nyquist-Zetterberg-Mantha
Tatar-Larkin-Abdelkader
Frk-Nielsen-Helm
Booth/Witkowski-Glendening-Wilson

Ericsson-Daley
Kronwall-Green
Ouellet-Jensen

Nevím ale z posledních zápasu mi prostě ten Abdul v útoku s Larkinem a Tatarem nesedí.
JKL píše:No tak nějak skromně soudím, že asi spíš ne...
Já to to myslel tak, že budeme nadávat nad prohrou a hle můžeme :bee: . To je blivajz toto. Ten náš útok je parodie sebe sama. :giggle:
rambo001 píše: Nevím ale z posledních zápasu mi prostě ten Abdul v útoku s Larkinem a Tatarem nesedí.
On nesedí v žádném útoku. Epický podpisový fail Hollyho. Hráč do 3-4 lajny.
Creeper píše:On nesedí v žádném útoku. Epický podpisový fail Hollyho. Hráč do 3-4 lajny.
No já doufám, že po návratu AA potáhne do čtverky a už tam zůstane navždy, nahoře nemá co dělat.

A takové nějaké Bůty, Květakovské a Wilsny vyprat a radši dát šanci mladým. To se chce blít, kdo všechno za nás hraje ....
Prvně musím říct, že sem vzdal noční vstávání na tenhle hokej, ale záhy odpískám i vstávání na replaye asi, protože to za tu hodinu spánku méně nestojí...

Zápas s Vancouverem sem neviděl, ale jestli po něm byla taková agenda a nářek od trenéra a pak jsme předvedli tohle, tak jako díky. Hrajeme naprosto patetický hokej, tohle bylo prostě strašné, nemohoucnost, kostrbatost, neefektivita. Nyquist, Nielsen, Abdelkader, to je vysloveně k pláči občas.

Hrajem špatně, to je celá věda. Už se nemůžu dočkat na Blashillovy komenty, jak zas didn´t compete enough a tyhle žvásty, nedočkavostí se třepu na Kronera a jeho koment, protože po minulém zápase říkal, že tohle už nikdy neuvidíme. Oni toho dost nakecají v rozhovorech, že, už je to fakt otravné. Být to týden, ok, ale tohle je už dvě sezony stále dokola.

Nemyslím, že by s tím kdokoliv nějak zásadně pohl, ale myslím přišel čas na to vyrazit Blashe. Asi ještě dostane prostor, ale ty jeho setupy jsou k ničemu. Nepřevedl nic, co by aspoň vypadalo jako snaha o zlepšení, snaha o skutečné zburcování mátožných figurek. Oni si prostě tak nějak hrají co jim přijde vhod.
radši dát šanci mladým
No,,,Jenže my nemáme žádný depth v útoku, který by tam měl cenu poslat.
Tak se není čemu divit, když všechny jen tak pouštíme, hlavně aby bylo místo pro netáhla.

Holmstrom, Turgeon ... klidně, tam už není co posrat.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS