Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Jirik19 píše:Tak MaC nakonec dorazí, takže 26.2. uvidíme starou dobrou Grindl Line.
Strašně, ale strašně moc se na to těším. Před dvaceti lety jsem je sledoval, jak se dalo. Dokonce jsem si v létě 1996 pořídil internet (za 6 tisíc ročně + telefonní poplatky), abych mohl sledoval on-line stav (tehdy na kanadském serveru Canoe) a přepisy. Asi se radostí podělám :)
Tak tos byl dál, já např.pamatuju semisérii s Dallasem 98, jak jsem sledoval "online" na teletextu na Nově a čekal až tam naskočí nějaká změna :lol2: a tak podobně. A nebo pak klasicky až ráno na teletextu ČT, kdy jsem se modlil a různě zakrýval konečný výsledek, to byly nervy :-D
Finále už samozřejmě dávali v TV od počátku devadesátých let, ale k ostatním sériím, natož ZČ(to jsem si ze zpráv nahrával šoty na video) nebyl skoro žádný přístup.
Jo to byl ještě pravěk, ale mělo to svoje kouzlo. Dneska už je toho člověk přesycený.

Taky se těším, bude to svátek.
Sem měl kamaráda fanatického příznivce Oilers, který z nějakého tajemného zdroje získával na videokazetách zápasy Oilers, tak mi občas sehnal i Detroit. Sice sem se díval na zápas, jehož výsledek sem už dva měsíce znal a musel sem taky skrz to vytrpět ´povinné´ čumění na - v té době naprosto tragické - olejáře včetně komentování všech jejich hráčů ("Marchment je největší masér!", "David Oliver je další Gretzky!", "Sleduj, puk má McAmmond, raději to zpomalím ať z toho něco máš!"), ale aspoň byla sranda, když sem pak chudáka vyklepal v nhl93 ...
Ja som asi o niečo mladší než vy hoši ale čaro teletextu som ešte zažil. No aj tak bol pre mňa absolútny sviatok, ked jeden kamoš začal nosiť ProHockey.. čistá eufória.
JKL píše:když sem pak chudáka vyklepal v nhl93 ...
Já na nhl94(sega) prožil mládí s kámošema, tam byli Red Wings prakticky bez gólmanů s "hvězdným duem" v kase Cheveldae a Riendeau, to se nedalo :-D
Jo no, ale to mi nevadilo, aj tak sem furt vyhrával, na pc se s myší dala dělat taková prasácká klička. Dvacetiminutové třetiny s full pravidly, to znamenalo skoro hodinku na zápas. (nevadí, ajtak sem celou ligu dohrál asi 20x).

Bych si klidně zas nějaký hokej bohajeho zahrál, naposledy sem hrál NHL 06?
JKL píše: nhl93
Ach — NHL93! Když začínaly zápasy, byla tam vždycky fotka haly a já ty chrámy mohl konečně vidět :)
Jirik19 píše:na nhl94(sega) prožil mládí s kámošema, tam byli Red Wings prakticky bez gólmanů
Svůj první Stanley Cup jsem vyhrál na NHL96 a pak na NHL97 — další verze mne už minuly. Ale tyhle byly parádní. Navíc na obalu NHL96 byl Steve Y a Scott Steven, bylo to po projetém finále 0-4 s Devils. Pravěk :)
Jo, to sem si kvuli tomu obalu koupil origoš.
JKL píše:Jo no, ale to mi nevadilo, aj tak sem furt vyhrával
My hráli právě proti sobě, takže se bez gólmanů nedalo vyhrávat. Přestupy tam ještě tehdá nešly. TOPka tam bylo Chicago s Edem v kase a Buffalo s Fuhrem a hlavně Mogilnym, který když byl HOT, tak nešel zastavit.
Já to hrál snad jen po 98, pak jsem ukončil kariéru a začal se věnovat ženským :-D
PK píše:Navíc na obalu NHL96 byl Steve Y a Scott Stevens, bylo to po projetém finále 0-4 s Devils
Jo ten obal moc dobře pamatuju. Kamarád fandil Devils a druhý Rangers, tak si mě chlapci hezky dobírali.
Náhodou jsem narazil na článek, kterak Dylan přišel k číslu 71 — tak ho sem postnu, kdyby to někoho zajímalo a ještě to nečetl. http://www.mlive.com/redwings/index.ssf ... arkin.html" onclick="window.open(this.href);return false;
With STL : Richards, Mantha/Pulkkinen and 2017 3rd for Shattenkirk¸(4.225M until 16-17) and Saari (6th rd in 2013, playing with HPK in Liiga).
With ANA : Nyquist and 2017 3rd for Vatanen and Noesen (both RFA in summer)
With CLB : Jurco and 2016 2nd for Johnson (4.357M cap hit until 17-18)
With CAR : Nyquist, Ouellet and 2016 1st for Falk (4.83M until 19-20) and McClement (1.2M until 16-17)

To si sepsal Holland, ne? :lol:
1/ Shattenkirk..ok, ale víme, že se potřebujem zbavit aspoň dvou obránců, že? Tenhle trejd by nic neřešil, my potřebujem poslat v řiť Ericssona a ještě jednoho obránce. Mantha je nedotknutelný, potřebujem akutně hráče jeho typu co nejrychleji do rosteru
2/ Ne, Nyq má jednak vyšší cenu, druhak potřebujem opravdu top obránce
3/ tohle by smysl dávalo, ale nemyslím, že by ho Cbj pustili a ne takhle, chtěli by top prospecta, nebo top 6 roster hráče
4/ tvl, že by nám dali obránce, který je produktivnější než náš útočník? c´mon...
Podle mě :

1/ Ken neudělá nic. Jednak je to Ken, za druhé nevidím důvod na tdl dělat větší move. Jediná varianta by byla, že by některý tým na západě chtěl posílit obranu skrz kfq.
2/ Větší move udělá Ken spíš v létě, s Howiem, ale nebude se schopen zbavit v balíku žádného obránce, i Howieho čenžne s tím, že zůstane retained salary. Do další sezony budeme mít stejnou sestavu vzadu, akorát bez kfq.
3/ Ken se nezbaví žádného top prospecta do útoku, vymění v balíku s roster hráčem Sproula nebo Jensena
4/ Nezbaví se top picku, potřebujem picknout obránce a tenhle draft by se podle všeho dal sehnat solidní i z 15-20. místa, kde počítám budeme.

Pokud se nenajde nějaký šílenec, který by pozřel Ericssona na tdl (a nevím, proč by to kdo chtěl dělat), tak ani nevím, koho bychom jako chtěli vůbec trejdovat. Okposo je po sezoně UFA a imo jednoznačně míří na trh.
Jirik19 píše:With STL : Richards, Mantha/Pulkkinen and 2017 3rd for Shattenkirk¸(4.225M until 16-17) and Saari (6th rd in 2013, playing with HPK in Liiga).
With ANA : Nyquist and 2017 3rd for Vatanen and Noesen (both RFA in summer)
With CLB : Jurco and 2016 2nd for Johnson (4.357M cap hit until 17-18)
With CAR : Nyquist, Ouellet and 2016 1st for Falk (4.83M until 19-20) and McClement (1.2M until 16-17)

To si sepsal Holland, ne? :lol:

tak to prvni snad vubec, prijit o Manthu a nebo Pulkkiho by me bolelo :) Jinak Johnson a Faulk (teda pokud myslis Faulka a ne Falka) jsou super, ale nevim no. Chtelo by to neco jako Lidstroma (ano, vim, takovy obrance momentalne neni, vedle neho je i Karlsson takhle malinky), hlavne at umi taky branit a nerosteme z nich jako treba z Greena obcas :) Ale dokud bude u nas hrat velke minuty Errorson, tak je to stejne fuk. Vedle neho by byl vystresovany i Weber :D
A hlavní otázka sezony je beztak to, jak MOC dobrou smlouvu dá Holland Mrázkovi.
O Faulkovi a jeho výmene sa snáď nedá ani hovoriť. Inak neočakávam počas TDL nejaké velké pohyby v zostave aj keď najradšej by som videl Kužela odchádzať preč.. no s jeho výkonmi a šialeným kontraktom je to tak beznádejné jako to, že získame Faulka :lol2: Inak ako vidíte budúcnosť Quinceyho? Myslím si, že dostane zmluvu na rok max. dva za celkom nižšie peniaze.
danco95 píše:Inak ako vidíte budúcnosť Quinceyho?.
Holland ho podepíše, je to jeho styl. A myslím tak na 2 roky za +/- stejné prachy.
Ale osobně bych si přál, aby šel o dům dál. Beků máme dostatek a potřebujeme někoho pustit, ušetřit prachy a on zrovna málo nebere.
Tohle je takový ježek v kleci

Kroner-Ericsson
DeKe-Quincey
Smith-Green

Marčenko-Kindl
Sproul-XO
Jensen

Ať počítám jak počítám, je Q náš nejmenší problém, protože mu aspoň končí smlouva, tady mi vychází, že máme tři hráče minimálně navíc (to si ještě představte do toho toho Vatanena, tož ogaři, hergot..!).
Právě proto, že Q je snad jediný bek, kterého se při šikovnosti Hollanda můžeme zbavit...takže za mě jasná volba. A zbavil bych se ho už při TDL, což je samozřejmě utopie.
Při zranění Kronera budu mít raději v týmu Q, než Kindla, upřímně... a run nemůžeme dělat s Jensenem. Pro další sezonu, ať klidně jde zadarmo pryč, jako rental má stejně mizernou hodnotu, resp. mě nenapadá jediný hráč, kterého bychom mohli za Q na tdl dostat a zároveň ho fakt i chtěli.
Tak to já klidně XO, vyjde to na stejno a ještě 3 mega ušetříme.
Alumni Game na FS Detroit.
http://www.foxsports.com/detroit/story/ ... ame-012816" onclick="window.open(this.href);return false;
Reinstall Google Chrome ma prinútil k pridaniu si všetkých záložiek, a teda aj stránok, ktoré som navštevoval pomenej, resp. vôbec. Pri znovunahadzovaní som narazil na zaujímavé články, o ktoré by som sa s vami rád podelil.

Prvý je z winging it in Motown. http://www.wingingitinmotown.com/2016/1 ... 98/article

Súhlasím s ním, sme dobrý tím, priemerný, tesne nad priemerom. Spravíme PO, ale to je všetko. Tam sa všetko končí a v podstate stále je to o tom istom. Vývoj niektorých hráčov nie je taký, ako sme predpokladali a o našej obrane pomlčím. V konečnom dôsledku sa dá z istej časti chápať, prečo hrá Blashill takýmto systémom. Niektorým veciam v ňom síce vôbec nechápem, ale budiž... :giggle:

Druhý je z octopus thrower http://octopusthrower.com/2016/01/25/de ... y-contend/

Rovnako tak, spoliehame sa stále na 35 a 37 ročných hokejistov, niekdajšie veľké hviezdy. Aj teraz majú v NHL meno, nehovorím, že nie, ale vrhať na nich všetku pozornosť a čakať, že nás budú donekonečna ťahať, sa nedá. Máme veľa dobrých hráčov, kvalitných, no dosiaľ nik nevystúpil z radu. Osobne som zvedavý, ako si bude Larkin počínať vo svojom prvom playoff (ešte tam nie sme, samozrejme).

Každý deň si trápim hlavu nad Detroitom Red Wings a zamýšľam sa, ako mohlo byť, keby niektoré kroky vyšli, keby sme si v drafte trochu inak zvolili, keby sme boli našli dávnejšie elitného beka (vymenili, získali, vychovali...) a postupne v nových hráčoch videli nové opory a lídrov tímu. Zmieril som sa s tým, že Tatar ani Nyquist nimi nebudú. Larkin je jasná fire-power, ale jeden borec nestačí. Nenechá ma to pokojným a stále si lámem mozog. :nervozny: Čo bude? Ako bude o pár rokov? Aké kroky je potrebné spraviť?
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS