Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

OndroNR píše:ja už radšej nič nejdem hovoriť, hádam to dneska kluci zvládnu :wave:
Inak, Howard je day-to-day, na kolene má len opuch, čoskoro by to malo byť v poriadku :smile03:
Howard je ok :cool: a dneska teda pěkná přestřelka s dobrým koncem :yahoo:
škoda, že som nechytil žiadny stream, podľa highlightu pekná prestrelka :good:
Johan to pekne ukončil krásnym game-winnerom :clap:
V utorok sa pozrieme do Consol Energy Center do Pittsburghu. Snád nebude hrať Sidney :D
Já si počkal a stream jsem našel až u konce první třetiny.Přestřelka to byla pěkná.Je dobře,že se prosazujou hráči ze 3 a 4 lajny.Snad jim to půjde i v Pittsburghu a odvezem si od nich 2 bodíky.
Koukal jsem neboť na nás se koukat nedalo... Parádní zápas :thumbsup:

Btw Rosťo přečti si PM prosím :)
Uff, 3 body ze 4 možných z tohoto dvojzápasu, vzhledem k tomu jak nás to kosí je beru všemi deseti. Jimmy nakonec vypadá že bude ok, s Thomasem to je horší, ale kluci to zatím zvládají dobře. Loni ta zranění byla velký problém, v jednu chvíli jsem měl i obavy jestli to PO vůbec bude, letos o to opravdu strach nemám, nebýt jich, tak bych ani o tom 1. místě na Západě nepochyboval, ale každopádně toto je již opravdu hodně silná káva :thumbsdown: :hroza: . Na 2. stranu když již mají přijít, tak alespoň že teď, kluci se dají do kupy, před PO se rozehrají a tam snad již budeme řádit v plné síle. Následující zápas s Tučňáky, navíc u nich, asi procházka růžovým sadem nebude, ale kluci tam svojí kůži jistě neprodají lacino a porvou se o nějaký ten bodík :box: :box: .
306717 píše:.. kluci se dají do kupy, před PO se rozehrají a tam snad již budeme řádit v plné síle..
priznam se zcela vazne, ze presne tohohle scenare se dost bojim.. :cry:

Je to (nevedomky) relativne genialni taktika.

Kdyby nasadili do zapasu zalohu, tak by jim to neproslo. Takhle to nikomu neprijde :yes:

Navic zatim prilis bodu neztratili takze PO by bylo v ohrozeni jen pri nejaky sakra dlouhy snure.

My to zatim resime tak, ze zapasy hrajeme na pul plynu. Taky nam to celkem vychazi. :giggle:
AndyF píše:
306717 píše:My to zatim resime tak, ze zapasy hrajeme na pul plynu. Taky nam to celkem vychazi. :giggle:
Jako fanda Flyers na to ale musíš být zvyklý :roll: , stejně jako Carter pravidelně považuje sezónu za skončenou po zákl. části, tak i toto je taková "classic of philadelphia", letos Vám to zatím vychází, ale u Flyers to tak zkrátka funguje, že řadu zápasů "odchodí", je to tak za Lavioletta a bylo i za Stevense, koneckonců i za Hitche, ale to byli ještě staří dobří Flyers a stará dobrá NHL, to již není ani pravda :wink: .
Nevím proč ale v poslední době mi jsou Wings sympatičtí. Že by proto že mi vyhráli pětikilo? :giggle:
Každopádně se mi líbí jejich hra, proti Pens budu držet palce :-)
306717 píše: Jako fanda Flyers na to ale musíš být zvyklý :roll: ,
Jenze letos to je uplne jinak. Od zacatku sezony hrali naplno a zacali to az posledni zapas pred Vanoci s Floridou. Od te doby to tak solichaj. Ale protoze maj nahrano a navic stejne vyhravaj, tak uz to neresim..
TT1905 píše:Každopádně se mi líbí jejich hra, proti Pens budu držet palce :-)
Hm,no zrovna od Tebe,bych takovou větu moc nečekal ..... :good: :clap:


no,zápas to byl zajímavý,pořád jsem věřil,že to nějak zmáknem,jen to vyrovnání v závěru jsme si
mohli odpustit :roll: ....je ale vidět,že hráči opravdu dřou a snaží se i s takto ořeznou sestavou
neudělat ostudu. :cinka: :povzbudzovanie: Joey i přes relativně slušný příděl,si myslím,že nechytal
vůbec zle,za většinu gólů ani nemohl a jako dvojka,by úplně v klidu mohl jistit Howieho.

V úterý nás čeká velmi nepříjemný zápas s Pens a byl bych rád,kdyby tam kluci jezdili po prdeli
a nechali na ledě duši.....nemám je totiž vůbec rád a prohra s nimi,mě vždy hodně bolí .... takže
Let´s GO WINGS
Jsem rád,že i přes všechna ta zranění jsme docela produktivní.Do teď jsme dali nejvíc gólů.Spíš mě děsí počet inkasovaných gólů.Tam bychom měli zapracovat.
Baffy píše:
TT1905 píše:Každopádně se mi líbí jejich hra, proti Pens budu držet palce :-)
Hm,no zrovna od Tebe,bych takovou větu moc nečekal ..... :good: :clap:
Co tím chceš jako říct? :beee:
TT1905 píše: Co tím chceš jako říct? :beee:

Nic,jen jsem měl za to,že Detroit nemáš rád,proto mě to překvapilo. :wave:
Čekají nás Tučnáci. Nic proti fans Pens, ale ja osobně je nesnáším :ho*no: Nemám rád Crosbyho (jest to zprofanované dětsko z Kanady). Všude samý Crosby Crosby, přitom je hromada šikovných a dobrých (ne-li lepších) hokejistů. Bude to těžké, ale aspoň bodík by bodl. Aspoň bych nemusel poslouchat ty kecy od jednoho kamoše (fan Pens). Pak ASG a budem silnější. Tedy Go Wing´s Go :wave:
Creeper píše:Čekají nás Tučnáci. Nic proti fans Pens, ale ja osobně je nesnáším :ho*no: Nemám rád Crosbyho (jest to zprofanované dětsko z Kanady). Všude samý Crosby Crosby, přitom je hromada šikovných a dobrých (ne-li lepších) hokejistů. Bude to těžké, ale aspoň bodík by bodl. Aspoň bych nemusel poslouchat ty kecy od jednoho kamoše (fan Pens). Pak ASG a budem silnější. Tedy Go Wing´s Go :wave:
Všimol si si to ? Ako je teraz Crosby zranený, tak každý každučičký deň je o ňom niečo nové, ako postupuje jeho liečba :hroza: Už mi to lezie cez mozog. Datsyuk je zranený a kto o ňom píše ? Nikto, povedalo sa, že sa vráti okolo ASG a to je všetko. Keď sa vráti, tak bude správička, Pavel Datsyuk sa vrátil do akcie. A to je celé. Okrem Crosbyho je v NHL dalších mnoho hokejistov, ktorí su pre mňa lepší. :good:
OndroNR píše:
Creeper píše:Čekají nás Tučnáci. Nic proti fans Pens, ale ja osobně je nesnáším :ho*no: Nemám rád Crosbyho (jest to zprofanované dětsko z Kanady). Všude samý Crosby Crosby, přitom je hromada šikovných a dobrých (ne-li lepších) hokejistů. Bude to těžké, ale aspoň bodík by bodl. Aspoň bych nemusel poslouchat ty kecy od jednoho kamoše (fan Pens). Pak ASG a budem silnější. Tedy Go Wing´s Go :wave:
Všimol si si to ? Ako je teraz Crosby zranený, tak každý každučičký deň je o ňom niečo nové, ako postupuje jeho liečba :hroza: Už mi to lezie cez mozog. Datsyuk je zranený a kto o ňom píše ? Nikto, povedalo sa, že sa vráti okolo ASG a to je všetko. Keď sa vráti, tak bude správička, Pavel Datsyuk sa vrátil do akcie. A to je celé. Okrem Crosbyho je v NHL dalších mnoho hokejistov, ktorí su pre mňa lepší. :good:
Přesně !! Přesně moje slova. Jak to s ním je, že vynecha ASG a pod. Koho to zajíma ? Fans Wing´s určitě ne !!! :fucker:
Creeper píše:Přesně !! Přesně moje slova. Jak to s ním je, že vynecha ASG a pod. Koho to zajíma ? Fans Wing´s určitě ne !!! :fucker:
Presne! Presne preto o tom hovoríte už snáď na tretej strane :giggle:
Je to tak,Crosbyho je všude plno.Už tím se tak něnjak zprotivil hodně lidem.Když Detroit vyhrál Stanley Cup proti tučňákům,tak sám Babcock říkal,že neví pořádně kdo vyhrál,protože v televizi byl pořád jen Crosby.Třeba takový Stamkos,proč se o něm nepíše víc?
Getzo5 píše:
Creeper píše:Přesně !! Přesně moje slova. Jak to s ním je, že vynecha ASG a pod. Koho to zajíma ? Fans Wing´s určitě ne !!! :fucker:
Presne! Presne preto o tom hovoríte už snáď na tretej strane :giggle:
Hele ty jeden :twisted: z Jersey :bitka3: :box:
Creeper píše:Hele ty jeden :twisted: z Jersey :bitka3: :box:



:wave: jak je to s Crosbym a médii víme všichni,takže je zbytečné se v tom pitvat ... :smile03:

dnes hrajem těžký zápas s Pens,nevím,jak to vypadá s jejich star,ale pokud nenastoupí,tak věřím,
že bychom je mohli vyklepnout a urvat si 2body....naše sestava by měla vypadat nějak takhle:

Franzen-Zetterberg-Eaves
Hudler-Filppula-Bertuzzi
Draper-Helm-Miller
Tatar-Abdelkader-Mursak

Lidstrom-Kronwall
Ericsson-Rafalski
Salei-Kindl


v bráně Joey MacDonald ..... :povzbudzovanie: :cinka:

Let´s Go WINGS
Tak dneska velký zápas a ten ukáže hodně jak na to jsme. Podle všeho to vypadá, že opět bude chybět Sidney, ale Red Wings zase postrádají Dacjuka pokud se nepletu takže je to fifty-fifty. Pokud dobře pamatuju, tak loni to byly dva těsné zápasy: 2:1t.s. a 1:3 z pohledu Pens. V brance počítám, že to Fleury zazdí a nějaké goly snad přidáme a oba body si doma necháme :) . Škoda jen že tu výhru neuvidím naživo. Poslední dva zápasy s Habs a Bruins posílily sebevědomí a forma Jordana Staala roste, takže Lets go Pens :cinka: Hlavně at je k vidění pořádný match :box:
martin83 píše:Podle všeho to vypadá, že opět bude chybět Sidney, ale Red Wings zase postrádají Dacjuka pokud se nepletu takže je to fifty-fifty.

uff,no to si nejsem úplně jistý,že je to oslabení kádru tak nastejno ..... :smile03: :roll:

RED WINGS
Pavel Datsyuk (broken wrist) out,
Dan Cleary (broken ankle) out,
Brad Stuart (broken jaw) out,
Tomas Holmstrom (broken hand) out,
Jimmy Howard (knee) will not play,
Chris Osgood (groin) out,
Mike Modano (severed tendon) out
-------------
PENGUINS
Sidney Crosby (concussion) out,
Ben Lovejoy (illness) questionable,
Eric Godard (nose) out,
Mike Comrie (hip) out,
Alex Grant (wrist) out
Dneska nám to dávají na ESPN,tak se budu dívat.Doufám,že kluci zaberou a dva body urvem. :clap: Určitě máme víc oslabený kádr než tučňáci,ale na to hrát nebudem.Je to šance se ukázat jiným hráčům.Takový Drew Miller minulý zápas hrál bezvadně.
Oj :-O Tak to jsem ani nevěděl kolik hráčů postrádáte. Hlavně Homer, Cleary a Stuart je tedy oslabení jako hrom, i vlastně chybí oba dva hlavní golmani :-O . Comrieho, Granta a Godarda bych tam snad ani jako ztrátu nepsal :D
Tak tahle prohe naštve.Všechny góly jsme tučňákům darovali jak na stříbrném podnosu.Bohužel Fleury měl den a pochytal nám co mohl. :cry:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO