Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Taky se mi líbí, jak přesně na tyhle dny ´náhodou´ naplánovali upgrade lgw fóra :lol2:
Přesně tááák, ono to prostě nejde, je taková doba.

Btw. těm dvoum zabírá místo úplně někdo jiný než Pulk.
Tatar-Nielsen-Zetterberg
Abdelkader-Larkin-Sheahan
Nyquist-Helm-Vanek
Ott-Glendening-Miller

DeKeyser-Marchenko
Smith-Green
Ericsson-Ouellet

Dnes na tréninku. Potřeba udělat 2 změny. Athanasiou na místo Sheahana a Sheahan na místo Millera. Myslím, že nejsme v pozici, aby jsme nechali sedět AA. Navíc toto je zvláštní mix, ale přežil bych to, pokud by došlo na ty 2 změny. V obraně se moc kouzlit nedá, takhle je to asi logické do začátku.
Jaká škoda, že nejde dát na waiwer starýho pána.

No jsem zvědavej, co bude dělat až Jurčo skončí na LTIRu.
Je potřeba důvěřovat novému trenérskému štábu. Těch změn je tam hodně, což třeba na první pohled nemusí vypadat. Jsem zvědavý, jak moc bude hra odlišná. Zatím to vypadá, že noví asistenti vlili Blashillovi sebevědomí do žil, vyjadřuje se úplně jinak, moc si nebere servítky. Minulý rok to byl diplomat, letos se vyjadřuje daleko ostřeji, přímo. Celkově na mě všichni působí víc profesionálně. Jinak, pokud půjde Mantha do GR, tak se zlobit nebudu, ještě má nedostatky, ale AA je hotový NHL kalibr, o tom nepochybuji, bohužel asi bude muset na šanci čekat. V těch lajnách je znát určitá logika a záměr, ale jak to bude vypadat na ledě je otázka.
Novis44 píše:Potřeba udělat 2 změny. Athanasiou na místo Sheahana a Sheahan na místo Millera. Myslím, že nejsme v pozici, aby jsme nechali sedět AA. Navíc toto je zvláštní mix, ale přežil bych to, pokud by došlo na ty 2 změny. V obraně se moc kouzlit nedá, takhle je to asi logické do začátku.
Nějak nerozumím zařazení Sheahana do druhé lajny, to má Dylan za trest? Abdul a Shea na křídlech? Díky. Doufám, že ještě dojde k prohození Nyq/Shea a jinak to asi zůstane. Miller hrát určitě bude. Jeden z dvojice AA+AM dolů a druhý jako 13.útočník. Škoda, že je při zranění Kronera Sproul až sedmý, toho bych rád viděl v akci.
No ta řada je příšerná. Blashill cosi mluví o tom, že s nimi má plán a oni fungují, ale teda vůbec nejsem přesvědčen. Spojení Abdul + Larkin fungovalo docela dobře, ale Sheahan není - byť poloviční - Hank. Mně zas nepřijde Larkin, ve vší skromnosti, jako nový Yzerman, aby mohl hrát v řadě s nemehly, resp. zatím mi tak ještě nepřijde. No uvidíme, dva dny.
Tak Larkin je rád na puku a střelecké pozice si většinou vytváří vybruslením sám, hlavní síla Abdula a Sheahana je v předbrankovém prostoru, tam Larkin ten puk dostane. Ale taky z té lajny nejsem nějak odvázaný a vůbec jistý, jestli to bude fungovat.
Problém není v rozích, či v předbrankovém prostoru, kde je Sheahan dobrý a dovede i zakončit, stejně tak Abdul (jednou za kvartál). Problém je opět v přechodové fázi, nemáme dostatečně dobré transition D, ta lajna bude tratit dvě třetiny akcí ve středním pásmu a Larkin bude muset míchat puky od vlastních kruhů. Ale je fakt, že to není problém ani tak té lajny, jako spíš obrany celkově.
http://kuklaskorner.com/tmr/comments/wi ... to-the-net" onclick="window.open(this.href);return false;

Není možné, jednadvacáté století konečně žeby dorazilo i do Detroitu? :lol2: :lol:

Beze srandy, "Passing the puck around on the perimeter, looking for the perfect opportunity on the power play, will be a thing of the past for the Detroit Red Wings, if John Torchetti has his way." je víc super než kdejaký trejd, protože mít hráče jako Nyquist na qb, to mi vloni upilo krve po litrech, to bylo naprosto nekoukatelné.

Jak už tu bylo napsáno výše, dříve, nejsvětlejším bodem sezony snad bude určitě právě lavička, hlavně pp nás připravily o mnoho bodů.
Stejně tu snad debatujete o lajně, která ani nebude. Pravděpodobně se jeví varianta, že na tribuně se budou nějak střídat Ott a Miller, pokud budou ostatní zdraví, a že Sheahan půjde místo nich do 4. útoku a AA / Mantha do top 9. Spíš teda věřím AA, který je víc prověřený a podle ohlasů se mu celkem povedla příprava, narozdíl od Manthy, který vypadal trochu bez motivace.

Škoda ztráty Frka je podle mě hlavně v tom, že mohl alternovat ve 4. útoku a tím by ve čtyřce hráli Ott, Miller, Frk a Glendening a OMFG lajna by byla na světě. Takhle nevim, přijde mi to jako promrhaný potenciál :)
JKL píše:http://kuklaskorner.com/tmr/comments/wi ... to-the-net

Není možné, jednadvacáté století konečně žeby dorazilo i do Detroitu? :lol2: :lol:

Beze srandy, "Passing the puck around on the perimeter, looking for the perfect opportunity on the power play, will be a thing of the past for the Detroit Red Wings, if John Torchetti has his way." je víc super než kdejaký trejd, protože mít hráče jako Nyquist na qb, to mi vloni upilo krve po litrech, to bylo naprosto nekoukatelné.

Jak už tu bylo napsáno výše, dříve, nejsvětlejším bodem sezony snad bude určitě právě lavička, hlavně pp nás připravily o mnoho bodů.
Tak nevim, co je horší zjištění - že to letos berou jako zlepšení nebo že to ještě vloni nevěděli :|
Antonín ke Grifinům :arrow:
Žádný koment k Pulkkinenovi? :shock:
Parda píše:Žádný koment k Pulkkinenovi? :shock:
Čekali jsme od něj víc, toho jsme se nedočkali, takže mu popřejme všechno nejlepší a žádný gól do sítě Wings :)
Parda píše:Žádný koment k Pulkkinenovi? :shock:
Abych řekl, tak jsem od něj čekal víc. Otázka jak moc byl svázaný taktikou. Je pravda, že moc prostoru nedostal a když už ho dostal, tak se nic moc nedělo. Slabý v osobních soubojích a jeho střela holt nestačí. Neříkám, že mne to nemrzí, protože jsem ho měl rád. V defenzivě zbytečný. Máme lepší mladší hráče, kteří si zaslouží A team. Třeba AA :yes:
Škoda, že neskončil u Hurikánů :verysad:
no...tak hodně štěstí v Minnie

:klobuk:
Není co komentovat, asi každý tušil, že bude stáhnutý. Prospekty máme lepší, o tom žádná, problém je spíš v tom, že Holland neumí trejdovat hráče dokud mají hodnotu. Pulkkinen jako takový mě dnes už nevadí, už dávno mi došlo, že jeho budoucnost nebude u Wings, v podstatě si myslím, že jeho budoucnost nebude v NHL, ale uvidíme. Spíš ten Frk, jednak jsem proti němu hrával a jednak on má větší šanci na to udělat NHL.

K těm trenérům - moc se o tom nemluví, ale já od toho mám určité očekávání a věřím, že vyjdou. Je to o něčem jiném, než minulý rok. Ani bych se tak nezlobil, kdyby se Zette nestihl zotavit do začátku a hrál tam AA.
Hank bude ok. Užijte si ho, počítám, že už moc sezon před sebou nemá.
Novis44 píše: Ani bych se tak nezlobil, kdyby se Zette nestihl zotavit do začátku a hrál tam AA.
Áčko do té sestavy prostě nedostaneš, přes to nejede vlak :lol2:
Hm, vy Wings sledujete, tak musíte vědět víc, takže ok. Já mám spíš pořád před očima tu jeho sezonu v AHL s 46 starty a 35 goly nebo kolika. Na druhous stranu hvězdných hráčů v AHL a nulových v NHL už historie taky pár zná... Tak uvidíme co předvede v Minny.
Střelec je to takový, že má jen málo konkurence co se týče čisté střelby. Potíž je evidentně v tom zbytku. Je naprosto zbytečné ho dávat do bottom formací. Pokud ho v Minnesotě nevytáhnou do top řad, tak na tom bude stejně.

Tady můžem uronit slzu a připomenout si tu velkou slávu.



Ale psal sem to tehdy a zopakuju - takhle v NHL góly dávat dnes nelze, všíjemejte, v kolika případech je naprosto nenapadaný, v poklidu si nabruslí do pozice atd. Nemyslitelné na NHL levelu.
JKL píše:no...tak hodně štěstí v Minnie

:klobuk:
OPRAVDU bych mu pral, aby se chytil a nam pak daval poradny pridel golu, to by me velice uspokojilo. Nebo kdyby nam ve finale PO dal goly, ktere nas vyradi.
Pasquale UP, po loňském fiasku letos Ken zkušeně nafukuje cap space :lol2:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2017 PITTSBURGH PENGUINS