Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Jirik19 píše:Zdar chlapi,díky Creeper-ovi za pozvání :klobuk:

Pashovi chybí ve výčtu potenciálních posil ještě mladý Myers z Buffala,jehož jméno se v souvislosti s DRW taky často skloňuje.Jinak ten seznam sedí.Jsem zvědavý,co Keny do večera vymyslí.
Vítej :klobuk:
Jo, čau, už jsem tady taky.. dnešní noc dost děs, ten první gól, to sem se svalil reálně z postele (i když to bylo kvuli tomu, že na hotelu jsou dost úzké postele). Pan E mi přišel opět tragický, má tyhle zápasy pravidelně, že mu nejde karta.
JKL píše:Jo, čau, už jsem tady taky.. dnešní noc dost děs, ten první gól, to sem se svalil reálně z postele (i když to bylo kvuli tomu, že na hotelu jsou dost úzké postele). Pan E mi přišel opět tragický, má tyhle zápasy pravidelně, že mu nejde karta.

stava se z neho opet Errorson:D jinak super, ze jsme se tady sesli. Aspon si muzeme hromadne vylivat zlost. Tu dnesni prohru asi jen tak nestravim. No a dneska do 21:00hod budou nervy. Radeji super obrance nez utocnika, na druhou stranu..takovy Vanek..noo:)
Zdravím Ninety, Jiřík, JKL, konečne noví fans, ktorí to tu dúfam trošku oživia, lebo často je tu doslova mŕtvo, mne sa ani nechce písať žiadne dlhé reporty keď viem, že mi na ne v podstate skoro nikto až na Creepera neodpíše.

O Myersovi som tiež niečo započul, ale úprimne jeho nechcem. Od "Calderovskej" sezóny prešľapuje na jednom mieste a nikam sa neposunul. Edler/Ehrhoff, podľa mňa to bude jeden z týchto dvoch alebo nikto. Ak budú chcieť ako protihodnotu našich top prospectov (Buffalo vraj skúmalo možnosť získať Manthu v trade za Ehrhoffa :lol3:, ale trade 2.kolo + Ouellet + Järnkrok za Ehrhoffa/Edlera by som si vedel reálne predstaviť. Ak by 2.kolo odmietli, tak 1st rounder + Järnkrok. Uvidíme večer, ešte raz, vitajte páni/chalani :ahoj: Dúfam, že sa budete pravidelne zapájať do diskusie :wink2:
Ninety91one píše:na druhou stranu..takovy Vanek..noo:)
Cena za Vaneka bude hnusne vysoká a navyše, Holland nemá záujem o rentals (tj. hráči, ktorí tu pobudnú do konca sezóny a potom podpíšu inde). Chceme jak sa hovorí "hockey trade", zisk hráča, ktorý tu bude viac rokov. Takými presne spomínaní Edler s Ehrhoffom sú :pray: Patrilo by sa po pár rokoch nejaký move urobiť, naša obrana to potrebuje.
Já jsem pro zbavení se E+Q a přivedení dvou elitních beků,z toho alespoň jeden by měl být pravák.První čtyřka pak bude Kroner,DeKes + 2 posily.
Pasha píše:Zdravím Ninety, Jiřík, JKL, konečne noví fans, ktorí to tu dúfam trošku oživia, lebo často je tu doslova mŕtvo, mne sa ani nechce písať žiadne dlhé reporty keď viem, že mi na ne v podstate skoro nikto až na Creepera neodpíše.

O Myersovi som tiež niečo započul, ale úprimne jeho nechcem. Od "Calderovskej" sezóny prešľapuje na jednom mieste a nikam sa neposunul. Edler/Ehrhoff, podľa mňa to bude jeden z týchto dvoch alebo nikto. Ak budú chcieť ako protihodnotu našich top prospectov (Buffalo vraj skúmalo možnosť získať Manthu v trade za Ehrhoffa :lol3:, ale trade 2.kolo + Ouellet + Järnkrok za Ehrhoffa/Edlera by som si vedel reálne predstaviť. Ak by 2.kolo odmietli, tak 1st rounder + Järnkrok. Uvidíme večer, ešte raz, vitajte páni/chalani :ahoj: Dúfam, že sa budete pravidelne zapájať do diskusie :wink2:

Ouelleta mam hrozne rad, to by me bolelo. to same Jarnkrok ktery momentalne hraje ve fantasticke forme a s Pulkkinenem tahnou Griffiny. Me predevsim vadi, ze porad ziskavame evropany. No a na Manthu nesahat, to by byla nejvetsi chyba, ale Holland vlastne za poslednich x let nedela nic jineho. Co se tyce Vaneka, je to tezke. Kazdy vytyka, ze nestavime mlade, ale kdyz maji hrat, tak kazdy pise at se vymeni za jine starsi hrace. Osobne bych jim dal sanci, takhle by si Holland plival do tvare. Ale nejlepsi je Pitt, sestava nabita a vypada to, ze Kesler skonci tam.
Pasha píše:Zdravím Ninety, Jiřík, JKL, konečne noví fans, ktorí to tu dúfam trošku oživia, lebo často je tu doslova mŕtvo, mne sa ani nechce písať žiadne dlhé reporty keď viem, že mi na ne v podstate skoro nikto až na Creepera neodpíše.
Neboj,za chvíli nás budeš mít dost.My na NHL.cz nadáváme po každém zápase :-D
Pasha » stř bře 05, 2014 2:00 pm píše: mne sa ani nechce písať žiadne dlhé reporty
Klidně piš ..

Buffalo vraj skúmalo možnosť získať Manthu v trade za Ehrhoffa
Eh :? . Zkoumat můžou, reálnost takového trejdu je i s Hollandem srovnatelná s tím, že nějakého psychopata na Floridě napadne si k Thomasovi přitrejdovat ještě Luonga :lol2: :lol2: :lol2: :lol:
2.kolo + Ouellet + Järnkrok za Ehrhoffa/Edlera by som si vedel reálne predstaviť.
By šlo..
Buffalo vraj skúmalo možnosť získať Manthu v trade za Ehrhoffa
Eh :? . Zkoumat můžou, reálnost takového trejdu je i s Hollandem srovnatelná s tím, že nějakého psychopata na Floridě napadne si k Thomasovi přitrejdovat ještě Luonga :lol2: :lol2: :lol2: :lol:


Erhoff, levak. My ale potrebujeme pravaky. To je taky obrovske minus Red Wings. Vsak se podivej, jakou sestavu si Babs namixoval v sestave Kanady. Tolik pravaku
Tak s Thomasem evidentně nepočítají.Mě spíše pobavil Vancouver,že se postupně zbavil obou gólmanů :lol2:
Tak teraz už budem mať chuť sem písať reporty, lebo viem, že sa tu rozmohne veľká diskusia. Ericsson nedávno podpísal nový kontrakt na 6 rokov, on je spoľahlivý, ale vyberá si zápasy, kedy je strašný, ale to každý náš bek, nervózny som ale z Kronwalla, často sa zahráva, včera trebárs poslal krížnu prihrávku cez obranné pásmo, ktorú mu vystihol napádajúci útočník, od neho čakám oveľa viac, body sú pekné, ale v defensive zone nehrá tak, ako si predstavujem. Kto ma teší, je Danny DeKeyser, za toho som skutočne rád.
Pasha píše:Tak teraz už budem mať chuť sem písať reporty, lebo viem, že sa tu rozmohne veľká diskusia. Ericsson nedávno podpísal nový kontrakt na 6 rokov, on je spoľahlivý, ale vyberá si zápasy, kedy je strašný, ale to každý náš bek, nervózny som ale z Kronwalla, často sa zahráva, včera trebárs poslal krížnu prihrávku cez obranné pásmo, ktorú mu vystihol napádajúci útočník, od neho čakám oveľa viac, body sú pekné, ale v defensive zone nehrá tak, ako si predstavujem. Kto ma teší, je Danny DeKeyser, za toho som skutočne rád.
jo, z te prihravky jsem se musel jit ven provetrat, to byl zlaty Howarduv zakrok. Jinak ne nadarmo, dokud hral Rafalski, Lids, Stuart hral Kronner az druhou obranu. On podle me neni top obrance, lepe receno potreboval by nekoho spolehliveho vedle sebe, napr DeKeho, ale ten je zas mlady a takovou naloz nemuze dostat. Ale Danny je zlaty, musi mu Holly nabidnout peknou smlouvu. Hlavne ale at uz nedrzi Alfredssona..

btw skoda, ze je tampa v nasi konferenci, jinak by nam Steve urco poslal St. Louise:) takhle to zatim vypada na Rangers..kriste
Vancouver jede, bezpochyby.

Krom těch dvou výše zmíněných mě už nic nenapadá. Souhlasím s tím, že E vyměnit, za ty prachy je to fakt pytel. Když mu vyjde zápas, je spolehlivý, ale to je tak 50-50, což jako není moc v ranku ´elitní obránce´.

Jiank - Avs a NJD doma dají. Devils hrajou kulové, navíc je to v jejich podání dost hnusný hokej. Mám k němu samosebou velký respekt, ale 68 už by to měl zabalit, nedá se na něj už tak nějak dívat.
JKL píše:Vancouver jede, bezpochyby.

Krom těch dvou výše zmíněných mě už nic nenapadá. Souhlasím s tím, že E vyměnit, za ty prachy je to fakt pytel. Když mu vyjde zápas, je spolehlivý, ale to je tak 50-50, což jako není moc v ranku ´elitní obránce´.

Jiank - Avs a NJD doma dají. Devils hrajou kulové, navíc je to v jejich podání dost hnusný hokej. Mám k němu samosebou velký respekt, ale 68 už by to měl zabalit, nedá se na něj už tak nějak dívat.

vcera bylo cele ND doslova marne. Viz ty jejich pp kdy sme meli snad tri golovky v sh. Na Jagra jsem si vzpomnel az ve treti tretine, ze vlastne hraje za Devils, uplne neviditelny
Pasha » stř bře 05, 2014 2:17 pm píše: včera trebárs poslal krížnu prihrávku cez obranné pásmo
Jo, to bylo ´legendární´.
No právě,K+E jsou náš elitní pár,ale je to fakt bída.Výkonostně tak druhá dvojice.E se za ty prachy dá v pohodě nahradit.Za zbavení se Q+E+Kindl je hned přes 10mega.Nakoupit dva TOP beky a zbytek doplnit mladýma.Těch máme dostatek.A obrana vyřešena :lol2:
Kroner je jediný schopný bek na přesilovku,ale všichni vidíme,že to směrem dozadu drhne.Nikdy z něj TOP bek nebude.
Jirik19 píše:No právě,K+E jsou náš elitní pár,ale je to fakt bída.Výkonostně tak druhá dvojice.E se za ty prachy dá v pohodě nahradit.Za zbavení se Q+E+Kindl je hned přes 10mega.Nakoupit dva TOP beky a zbytek doplnit mladýma.Těch máme dostatek.A obrana vyřešena :lol2:
Kroner je jediný schopný bek na přesilovku,ale všichni vidíme,že to směrem dozadu drhne.Nikdy z něj TOP bek nebude.
stejne je to nerealne, Holland je nikdy nevymeni. Jedina sance Red Wings, a proto se taky casto ostatni divaji na nase hrace je system, ktery ostatnim tymum pomaha.


btw

http://video.nhl.com/videocenter/?id=567098" onclick="window.open(this.href);return false;

tady uz muzeme pomalu sledovat
Bez zvuku (v práci) to není přeci jen to pravé ořechové.

Ty křížné pasy z obrany, to raději zavírám už z principu oči. Mám pocit, že se tím letos pár podařenými kousky předvedl i DeKe, od té doby to hraje kolem mantinelu a už je to lepší. Paradoxně mi kolikrát jako nejlepší rozehrávač z tohoto prostoru přijde Lashoff, ale asi jen dojem.

Jinak k Helmovi, už je to otřepané, ale - při tom jeho herním stylu je zázrak, že ještě nejezdí na kriplkáře. Dal bych mu ještě sezónu pokus a pak pryč s ním, dokud ho někdo bude chtít, resp. dokud bude v jednom kuse.
wtf aka invazia :scare:

vitajte na fore ale
JKL píše:Bez zvuku (v práci) to není přeci jen to pravé ořechové.

Ty křížné pasy z obrany, to raději zavírám už z principu oči. Mám pocit, že se tím letos pár podařenými kousky předvedl i DeKe, od té doby to hraje kolem mantinelu a už je to lepší. Paradoxně mi kolikrát jako nejlepší rozehrávač z tohoto prostoru přijde Lashoff, ale asi jen dojem.

Jinak k Helmovi, už je to otřepané, ale - při tom jeho herním stylu je zázrak, že ještě nejezdí na kriplkáře. Dal bych mu ještě sezónu pokus a pak pryč s ním, dokud ho někdo bude chtít, resp. dokud bude v jednom kuse.

DeKe uz je z ostatnich tak zblblej, ze je snad zacina napodobovat. Je to az neuveritelene, ze se musime spolehat na hrace, ktery ma 56 odehranych zapasu (mimochodem od koho se ma ucit, kdyz neustale meni partnery v obrane. Q, Smith a dalsi):)) Helma bych uz vymenil, to je druhy colaiacovo, ten se zrani i pri nasazovani brusli:(
Zdravím a vítám na fóru Ninety, Jiříka a JKL. :klobuk: Konečně další do party :oslava: Snad se to tu trochu rozjede :good:
Vitám zde všechny nově příchozi :klobuk: je fajn, že tu nebudu jako "nováček úplně sám :-D K obraně a Kronwallovi - jak jsem říkal nedavno po odchodu Nicka stále hledáme ustřední postavu naší defenzivy, někoho, na kom by obranné řady stály (což po dlouhá léta splňoval Lidas) a jak vidno, Kronwall tím mužem asi nebude, ne že by se nesnažil, ale myslím, že postava lídra defenzivy pro něj zrovna není to pravé ořechové.

Jak už říkal Jirik Kronwallovi to dozadu drhne, tak podobné obavy mám v případě Ehrhoffa, taky dobrý na PP ale vždy jsem ho měl zafixovaného hlavně jako ofenzivního beka, který směrem dozadu hoří. (i když nijak extra jsem Ehrhoffa nepozoroval, takže už je třeba dozadu lepší) To samé mi příjde třeba i Big Buff. Z tohoto duvodu bych byl raději za Edlera. Tím však neříkám, že bych Ehrhoffa potažmo Big Buffa nebral, ale místo nich bych radši Edlera, který je aspoň v mých očích poněkud lepší směrem dozadu jak Ehrhoff :neviem: ale nejsem žádny odborník takže těžko říct... co se týče nějakých příchodů jsem ale poněkud skepticky.
Bifuglien je zvire, s timto hracem mam velke problemy + je pry dost bez moralky, ale tak i Bertuzzi se naucil novy hokej po prichodu do RW, tak proc ne on. Osobne bych bral radeji americke/kanadske beky a predevsim ty co strili doprava. Ale stejne ty nejlepsi hrace vyzerou tymy typu Pittsburgh, Ana a spol. Kdysi sme vyzirali takto my, ale situace se diky Hollyho rapidne zmenila.

Osobne neverim v dnesni trade a kdyz uz, tak to zas bude nejaky uplne zbytecny hrac, ktereho uz nikho nechce. Porad ve me vre zlost ze vcerejsiho zapasu, takze pokud se skutecne nic nestane, bude dneska vecer veselo


a Gaborik patrne do LA, to jsem si ulevil
panove, deadline pro nas patrne skoncila, ted se pripravte na velike oznameni. Emmerton byl povolan z farmy! nic vetsiho uz dnes ocekavat nemuzeme
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS