Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Mrázič chce 10 mega na 2 roky ? :sok: :neviem:
Jde k arbitráži, tak si pochopitelně dá vyšší požadavek. Počítám, že arbitráž se přisune víc k tomu, co nabízí Ken, tj cca 3M AAV na dva roky.
Hmmm a na DeKeho vezme prachy kde :?:
Vymění Howieho přece :lol2: Slíbil, že bude agresivní ... tak to někdy musí příjít :nasraty:
Jirik19 píše:Vymění Howieho přece :lol2: Slíbil, že bude agresivní ... tak to někdy musí příjít :nasraty:
Jo vlastně jo....na to jsem zapomněl :sarcasm:
Na DeKeho má dost peněz, ke space je třeba přičíst LTIR, ve skutečnosti máme asi 8-9M místa.
tak hlavne, ze jsme dali takovy balik Helmovi, pritom on snad ani neni hokejista. Pro me je to cistokrevny atlet, ktery umi slusne bruslit, ale ta vec, kterou drzi v rukach mu strasne prekazi. Podle me by mel od pristi sezony nastupovat bez hokejky !
Jn, vzhledem k jeho zrychlení, pohybu a práci s holí bych ho taky šacoval spíš na skokana o tyči.
DeKe 6 let za 5 mega :hmm: :slap: :scare:
Dalsi skvely krok genialniho Hollanda ktery je znam tim ze zdrave jadro tymu umi vhodne doplnit z volnych agentu za minimalni cenu a zdaleka nikdy nepreplaci prumerne hrace a nebo hrace za zenitem.K tomu vsemu pridejte progresivni management mladych hracu kteri dostavaji dostatecnou porci casu a nakonec z toho mame dalsi rodici se dynastii (sarkasm) :) :) :lol2:
DeKeho term mě z těch podpisů sere nejmíň, hlavně pokud se Danny dostane výkonem zpátky o rok zpět (což zní paradoxně, ale je tomu tak). Nicméně z té nastolené taktiky, kdy Ken vysloveně skrz smlouvy NHL hráče Vyrábí, místo toho, aby je funkční organizací Produkoval, mě bolí už oči a těžko k tomu něco dodat. Další kotva jak hovado, když na to dojde, hlavně v obraně, kde by se měl spíš snažit zvýšit manévrovací prostor.
Mrazek 2yrs/4M per year.

Za 2 roky bude UFA..
Rono píše:Mrazek 2yrs/4M per year.

Za 2 roky bude UFA..
Nebude. Takovej vul zas Kenny neni..
AndyF píše: Nebude. Takovej vul zas Kenny neni..
:hahano: :dudo:
Holly všetko zvládol, po presunoch Vitalea a Franzena mám space 670 tisíc. Takže tak. Hor sa do boja! :giggle: :jn:
Sím… a to zlepšení obrany tedy přijde kdy? :)
Poněvadž zatím mám pocit, že se radujeme z toho, že nebude ještě hůř :)
Tak me napadlo, ze nikdo z nas neodhalil Kennyho dabelsky plan.. :twisted:
Uz pred lety odhalil obrovsky Mrazkuv talent a pochopil, ze by ho nemusel casem zaplatit. Zacal proto decimovat obranne rady tak, aby jeho cisla co nejvic zhorsil. Mezitim mate sanci nadraftovat nejaky obrance jako my a az za dva roky podepise Mrazka lacino na 7 let, budete za vodou..
PK píše:Sím… a to zlepšení obrany tedy přijde kdy? :)
Máme dva hyper golmany za skoro 9 mega tak dokupy spolu v brance nemužou pustit nic, takže Kužel s Kronerem a panem Zeleným můžou dále kupit kiksy :jn:
Pasha píše:Holly všetko zvládol
jo klobouk dolů, co by jsme si bez něj počali? :neviem:
Víme jak to je s těmito články na pochybném webu, ale něco pravdy na tom bude. Holt Holly :hroza:
http://novy.nhl.cz/jak-moc-jsou-a-nejso ... ch/5010148" onclick="window.open(this.href);return false;
Nezapomeň, že letos ještě hrajeme v The Joe a tam máme tu uklízečku — přerazí koštětem hnáty Jonatánovi a voila :)
Dívá se na to pěkně. No Mrázič má teda moc co dokazovat a ukázat se. V brankovišti to bude fakt zajímavé a pokud bude dlouhodobě hořet, resp. se zraní tak bude chytat kdo pokud Howie nezůstane :?:

Nejlepší moment je asi když vychytal Warda a pak dal dřevák Abdul wins gól po přihrávce Pashi :verysad:
Kroner nebude skrz koleno hrát na světovém poháru. Teď nevím, jestli je to dobrá (nechce si ho prostě ´zbytečně´ ničit), nebo špatná (má ho v hajzlu) zpráva. A teď jestli by byla dobrá zpráva skutečně dobrá a špatná skutečně špatná.
Já myslím, že je to úplně jedno. Každopádně nechápu, proč místo něj nepovolali Big Kužela, ten chlapec by si to zasloužil.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES