Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Někdo jít dolů musel, po návratu Vaneka z LTIRu by nebyl prostor pod stropem.
Ryan Sproul :good:
Je fakt neskutečně k smíchu, jak dokážeme darovat soupeři body. :rofl: Nemám slov a Péťo díky. Jestli se takto bojuje o "ztracený" post jedničky, tak si jdi sednout z5 mezi sněhuláky na střídačku :thumbsdown:
V takové hromadě :ho*no: už jsme dlouho nebyli. :evil:
Sproul 1+1 takže čekám návrat na tribunu, přece si nemůžeme dovolit, aby obránce bodoval. :jn:
No tak u toho prvního gólu měl smůly kopec, i když by se dalo říct, že měl zůstat zalezlý (tím posunutím se nic neřešilo v té situaci) ale tím odrazem se tak narovnala ´spravedlnost´ z prvního zápasu u DeKeho gólu, potom tam byla tuším teč. No škoda no, tohle nevypadalo vysloveně špatně a bylo to hratelné. Zase sme ke konci chrápali, chtěli jeden, oni dva body, no to je už stará písnička.

Sproul by měl samozřejmě zůstat, jeho herní přínos je někde jinde, než u některých .. mnoha jiných.

Jinak nevím co po návratu Vaneka, ale imo by se měl pakovat Miller, pokud existuje nějaká spravedlnost. Být to čistě na mě, tak benchnu na pár zápasů regulérně DeKeho, v případě že je to ´nemyslitelné´, tak Smitha nebo Marčenka.
nasrat. Mrazek pravidelne dostava 3-4 goly a my tady budeme pokazde psat, ktery byl jeho a ktery ne. Pokud bychom takhle hodnotili kazdeho brankare, tak by pak byli vyborni vsichni. Mrazek je proste v prdeli a nas tym...ten posledni gol byl typicky pro tymy, ktere jsou na dne
Tak já ho nehájím, nekrade zápasy a to je problém, zvlášť pro tenhle tým.

Ten čtvrtý gól byl shit, vůbec nechápu, co Blashill bere za drogy, musí to být docela jízda, protože si nedovedu představit, proč na takové situace vytrvale posílá Millera.
JKL píše:Tak já ho nehájím, nekrade zápasy a to je problém, zvlášť pro tenhle tým.

Ten čtvrtý gól byl shit, vůbec nechápu, co Blashill bere za drogy, musí to být docela jízda, protože si nedovedu představit, proč na takové situace vytrvale posílá Millera.
Myslím si že v pohodě a ve formě chytající Mrázek by ten poslední gól měl. Ale on je momentálně jen stín toho co byl ve své top formě. Jen se po těch kotoučích dívá. Nemyslím si, že je v pohodě. Ten první ušmudlanec na něm nechal řádnou deku :nono:
No nevím, já se ho musím zastat. Měl dost smůlu v tomhle zápase, že se to vždy na pixu odrazilo. Ten čtvrtý nemohl chytit, leda že by zůstal na lajně.

Samozřejmě do top formy má daleko, ale kdo tu top formu, resp. vůbec formu u nás má?
Jirik19 píše:No nevím, já se ho musím zastat. Měl dost smůlu v tomhle zápase, že se to vždy na pixu odrazilo. Ten čtvrtý nemohl chytit, leda že by zůstal na lajně.

Samozřejmě do top formy má daleko, ale kdo tu top formu, resp. vůbec formu u nás má?
"smulu" ma letos defakto vzdy. Kam jako sel pri tom poslednim gole? jak ho vidim, ze se zacne hybat, tak se uplne desim, ze skonci v rohu u mantinelu a vubec nebude vedet, ze stoji mimo branu
Jirik19 píše:Ten čtvrtý nemohl chytit, leda že by zůstal na lajně.
No, tady v tomhle případě bych rád nezaujatý rozbor nějakého zkušeného brankáře.

Podle mého zcela laického názoru šel do zákroku velmi rychle a hlavně ve špatném prostoru. Asi chtěl jistit dohrání od toho druhého hráče (chápu, bránil ho pan E), ale přijde mi to tak trochu jako špatný odhad situace, protože všecho vsadil na tu variantu, že puk projde až do toho prostoru, kam směroval.
jinak se mi libilo, jak to Tampa tradicne nedala psychicky. Ottik potesil, ze toho zmetka pekne trisknul. No a Smith a jeho posedevani na lede pri PP uz je tradice :D on je famozni bruslar :D
Ninety91one píše:jinak se mi libilo, jak to Tampa tradicne nedala psychicky.
Myslím si, že největší psychická újma byla způsobená odstoupením Stamkose, pak se hra celá rozsypala. Nebýt toho, asi by hráči Detroitu dopadli mnohem hůř. :wink:
Wat píše:
Ninety91one píše:jinak se mi libilo, jak to Tampa tradicne nedala psychicky.
Myslím si, že největší psychická újma byla způsobená odstoupením Stamkose, pak se hra celá rozsypala. Nebýt toho, asi by hráči Detroitu dopadli mnohem hůř. :wink:
porad tam mate hromadu jinych, u nas, kdyby se zranil hrac kvalit Stamkose (takoveho ale na kilometry nemame), tak jsme v prdeli totalne. Troufam si tvrdit, ze nas "nejlepsi" hrac se zdaleka nevyrovna minimalne tretine vaseho tymu. A navic, nakonec jsme tak spatni nebyli a v druhe a treti jsme hrali slusne. Jenom proste v te prvni mela jeste vetsina hracu v nohach predesly zapas na plejstejšně.
Ninety91one píše:
Wat píše:
Ninety91one píše:...
...
porad tam mate hromadu jinych, u nas, kdyby se zranil hrac kvalit Stamkose (takoveho ale na kilometry nemame), tak jsme v prdeli totalne. Troufam si tvrdit, ze nas "nejlepsi" hrac se zdaleka nevyrovna minimalne tretine vaseho tymu. A navic, nakonec jsme tak spatni nebyli a v druhe a treti jsme hrali slusne. Jenom proste v te prvni mela jeste vetsina hracu v nohach predesly zapas na plejstejšně.
No, hromadu jiných... Momentálně se dá pochválit akorát Kucherov, kterej to mužstvo zase táhne na bedrech. Palát z formy, Killornovi to tam nepadá, Johnson nemastnej-neslanej. Akorát Namestnikov je v kombinaci právě s Kuchem a Stamkosem nebezpečnej. A včera ani - jindy parádně dravej - Point neexceloval. Ve druhé třetině jste to celkem rozjeli, pravdu díš, tam právě jakoby Bolts nestíhali a měli v hlavách tu ztrátu. Navíc tolik zkaženejch a laxních přihrávek, to mě málem kleplo.
Wat: sice z formy, ale nakonec jste nas porazili. Vcera to byl oboustranne nas zapas :(


tenhle gol me bavi, uz jsem ho dal asi desetkrat. Nase budoucnost - Sproul a Mantha :) je fakt, ze Sproul ma tu strelu prece jenom trosku jinde nez Teemu.

https://www.nhl.com/video/zetterberg-ti ... c-46395003" onclick="window.open(this.href);return false;
Ninety91one píše: Nase budoucnost - Sproul a Mantha :) je fakt, ze Sproul ma tu strelu prece jenom trosku jinde nez Teemu.
Jsme "poslední" v divizi. Šavle nepočítám za team od doby kdy, kdy ze ně chytal Hašek a sledoval jsem a fandil jsem jim při jejich finále z Dalasem. A je jen otázka času, kdy dosáhneme total dna divize. Všichni jsou spokojeni. Posily fungují, top křídla bodují a excelují a "náhradníci" hrají jak mají. Resp. hrají nad plán a pak jsou nahrazení našimi "uzdravenými" za zásluhy hrajícími "hráči". Modří vědí. :hroza: :hmm: Teď máme Caps. Na ně exceloval Mrázek :hehe:
Blash vytáhne sestavu :klobuk: a jedém :!:
LG "down" RW.
Tak skleněnej Helm je ze hry na 6 týdnů. :monokel: Jinak k včerejšímu zápasu asi neni třeba moc dodávat. Jen je to pro člověka, co sleduje křídla 20 let strašně smutný ty poslední sezóny.
Tak Helm už má ty ramena vyhazovací, tohle bylo v obrovský rychlosti a dostal se prostě do té pozici, kdy to rameno vyklouzne, bohužel. Sproul je jinde, co se týče těch střel a celkově hraje s přehledem, nepůsobí jako nováček. Uvidíme co dál, teď je ten tým v obrovské krizi a ukáže se pravý charakter, je jasný, že se musí změnit vše počínaje k přístupu k začátku zápasu, konče koncetrací v jeho závěru. Tohle jsou 2 úseky hry, na kterých poslední dobou hoříme.
A Stamkos prasklý meniskus, což se taky nevyléčí za týden. Na ten zápas budou obě strany vzpomínat s láskou. :lol2:
Jinak, byly tu nějaké poznámky ohledně toho, že jsme po dvou zápasech řešili draft.

Možná je na čase se podívat na tabulku.

Teď Capitals, mňo, pak Cgy, Sabres, chtělo by se to zas trošku chytit...
JKL píše:Jinak, byly tu nějaké poznámky ohledně toho, že jsme po dvou zápasech řešili draft.

Možná je na čase se podívat na tabulku.

Teď Capitals, mňo, pak Cgy, Sabres, chtělo by se to zas trošku chytit...
uz i Toronto je pred nama :D tak co ted, spadne na nas mesic? exploduje slunce ? :D
Ninety91one píše: uz i Toronto je pred nama :D
Masakr. Svět se v prdel obrací :scare:
Abdelkader-Zetterberg-Nyquist
Larkin-Nielsen-Glendening
Tatar-Sheahan-Mantha
Bertuzzi-Ott-Miller

Smith tribuna takže Sproul naštěstí zůstal. Snad se Howie dobře vyspí, jinak to bude nálož podobná tý v sobotu. Ne teda že bych čekal s Caps nějaky body. Stačilo by zkusit hrát víc než 15 minut za zápas.
Na papíře to vypadá strašně a ještě ten mix uf, už to chce Vaneka a Athanasioua. Konečně benchnul Smitha, ten už měl x zápasů po sobě zpackaných. Zrovna na Caps se Mrázkovi daří, ale co už teď to prostě není jeho doba, jen jsem doufal, že to Blash udělá opačně na TB Howie a Caps Mrázek.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS