Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Nasazení Howieho bylo logické, jo, pro Mrázka by to byl těžký zápas a měl v rukách josé i ducks. Samo by se dalo spekulovat, jestli by nám ten bod nechytl (si taky myslím, že ten třetí by měl, on má ten pohyb proti střelám od mantinelu řádově lepší než Jimmy), ale některé jiné věci jsou třebnější.

Jinak není co dodat, proti týmům jako LA hrajem velmi těžce, na tohle jsme zatím příliš soft. Larkin hraje jak polobůh, to je neuvěřitelné se na něj dívat, co on předvádí. Není to Eichel, trochu mu chybí ještě toho důrazu, ale styl, jakým on si sjede k vlastnímu pásmu, obere hráče a potom zaveze puk, vyhraje one-on-one a vytvoří akci, to je..nádhera...

Za mě zápas cajk, na body sme si při takové konstelaci moc myslet nemohli, proti softovým Yotes docela věřím v další body.

Jen pro připomenutí - hráli sme na 7 obránců, Q nevypadal špatně, ale taky nijak extra dobře. Z aktuálního rosteru bych benchnul jednoznačně Ericssona, nicméně extra zápas neměl ani Smith.
A jak sem psal v chatu... potřebujem dostat Manthu do NHL. Někdy se podívejte na GR zápasy, při absenci Muly máme jen Abdula a fyzický forward nám chybí jak cyp. Borec se zlepšil ve všech ohledech, teď navíc hodně dobře boduje, ale to podstatné - pokryje puk, protihráči se od něj víceméně jen odráží, nedělá mu problém nějaká strkanice, před brankou soupeře je uplně v klidu a furt střílí... Stejně je to ohledně AA, rychlý, šikovný a přitom fyzicky velmi dobře vybavený a silový, u toho mi akorát přijde, že je furt dost streaky, někdy to hodně odbruslí bezkrevně... V podstatě nemusí Ken vůbec nic shánět dopředu, protože Toník+Andráš je velká budoucnost.

Stačí když zajistí, abychom mohli hrát jen se šesti obránci a dvanácti útočníky :DDDD
tak nasi euro softaci tak nejak nemaji sanci proti "chlapskemu" hokeji co hraji Kings. Naprosto ocekavane. Uz me to ale ani netrapi.. poprve, co fandim Detroitu a je mi to jedno.
JKL píše:Ken BUDE MUSET udělat nějaký trejd, jakýkoliv.
Tak tenhle je hodně dobrý :rofl:
JKL píše:... Larkin hraje jak polobůh, to je neuvěřitelné se na něj dívat, co on předvádí. Není to Eichel, trochu mu chybí ještě toho důrazu, ale styl, jakým on si sjede k vlastnímu pásmu, obere hráče a potom zaveze puk, vyhraje one-on-one a vytvoří akci, to je..nádhera...
Zatial je to pre neho prvá sezóna. Nie je ešte okukaný, má u súperov "volnosť". Som zvedavý ako si bude viesť v ďalšej sezóne. MacKinnon u nás mal minulú sezónu slabšiu. Po nováčikovkej sezóne, kde zažiaril, si na neho súperi už dávali pozor a MacK sa dosť trápil. Nevychádzalo mu a bol z toho dosť frustrovaný.
Tento rok (tretí) je to už o niečom inom z jeho strany. Vidieť, že na sebe popracoval hlavne psychicky. Síce sa výkyvom nevyhne (ale kto áno, že ?), ale je o dosť ďalej ako v minulej sezóne.

Samozrejme či to bol faktor väčšej pozornosti u súperov, alebo len faktor chlapca na hranici konca puberty, ktorý si po prvom vydarenom ročníku myslel, že mu bude NHL ležať pri nohách tak to neviem.
Jirik19 » 12 led 2016, 15:48 píše:
JKL píše:Ken BUDE MUSET udělat nějaký trejd, jakýkoliv.
Tak tenhle je hodně dobrý :rofl:
Ano, nebo se ještě může modlit, aby se někdo zrakvil. Momentálně totiž nikoho nedostane do rosteru, když dal up Q a chce si nechat Marčenka. Teď si začne vyžírat ty svoje podpisy.
MinonkySK » 12 led 2016, 17:31 píše: Zatial je to pre neho prvá sezóna. Nie je ešte okukaný, má u súperov "volnosť".
Uvidíme, nepřipadá mi jako ten nováček, který si dělá na ledě lehkomyslně co chce, než dostane v druhé sezoně čočku(viz Hertl, který se z toho šoku probírá už dvě sezony a imo i skončí jako 3rd liner, pokud ho někdo z té sra*ky nevytáhne). Jeho projev je podstatně víc dospělý, než u běžných greenhornů...
JKL píše:Ano, nebo se ještě může modlit, aby se někdo zrakvil. Momentálně totiž nikoho nedostane do rosteru, když dal up Q a chce si nechat Marčenka. Teď si začne vyžírat ty svoje podpisy.
Se to nějak udělá, jako vždy. Spasí ho Miller nebo přinejhorším půjde dolů Marčenko.
Takýchto situácií už bolo nespočítateľne veľa...Bolo treba urobiť nejaký roster move, ale zakaždým sa niekto zranil, tak sa to krásne posunulo, až bol koniec sezóny :tada:

Spomínam si, keď musel ísť Nyquist na jeseň 2013 pre tieto veci na farmu :hroza:
Tak tak, takhle to přesně u nás funguje. Není to poprvé a bohužel ani naposledy. Kenny už v tom umí pěkně chodit, žádný blbec.
Neberte mi aspoň do TDL iluze, chci chvíli žít v té představě, že něco provede. Jasně, trejd by byl hodně těžký, vzhledem k tomu, že sme pod cupem jen o pleš...
jinak panove, Anthony ted radi jako blazen. Vcera jsem se dival na cely zapas a je uzasny. Snad ho po tripu vyzkousime a zvazuje se, ze se povola i Frk kvuli najezdum,,pry to tam frkne jak nic.
nějak tak.. zrovna teď v noci se mi na GR čučet nechtělo, ale dnešní zápas dám.
se Kindl teda při té přesilovce předvedl :thumbsdown:
Marčenko sedí, Andy hraje :yahoo: ... a Mrázek, tak snad výhra.
Jirik19 píše:Marčenko sedí, Andy hraje :yahoo: ...
Výborné :hroza: :evil: :slap:
S Marčenkem se to dalo čekat, ale mohl ho poslat dolů a vzít někoho místo Andyho, ale tak co už...
JKL píše:se Kindl teda při té přesilovce předvedl :thumbsdown:
tak ten je teda pekne pohrbil..
Nehráli sme vysloveně špatně, na Yotes šlo ale vidět, že hrajou v pohodě a za stavu 0:2 sem to na body neviděl, i když nutno dodat, že ty dva góly sme jim v podstatě dali po těžkých individuálních chybách, hlavně v případě Greena, tvl, tak zkušený hráč to takhle zabobruje, sem myslel, že tohle dovede jen Židlický a Ericsson. Bohužel pro ně, trochu mi připomínají Wings z loňska/kraje sezóny, kdy prostě nezvládli okolnosti zápasu a nechali se po obdrženém gólu zatlačit. Ano, stará a stokrát..ne.. tisíckrát popsaná pravda - vedení 2:0 po druhé třetině je to nejhorší, co může tým občas potkat. Taky se ukázalo v konečné fázi to, co sem o nich psal - je to snad ještě softovější tým než Wings, při druhém gólu se nechali přetlačit před brankou, čehož naši hráči typu Nyquist dovedou využít. Prodloužení fajn, na obou stranách top greenhorni předvedli obdobnou akci, Domi dal přenost nahrávce na Hanzala, který to napálil do Mrázka, na druhé straně Larkin volí zakončení, ale předvedl to, proč ho považuju už teď za totálně top hráče - puk si vzal, v podstatě udělal tři hráče jak bábovky, DeKe a hotovo. Vůbec se nedivím, že Domingue vztekle jebl holí, tu situaci Yotes prostě nezvládli, v 3v3 propadnout v takovém souboji je konec.

Btw. mi přišlo, že hrajem spíš doma :))
Na Floride, v Arizone či Anaheime to väčšinou vyzerá tak, akoby sme hrali doma :giggle:
Tak nejdelší trip jsme "zvládli" překvapivě "dobře" co se týká zisku bodů. Z 12 možných jsme vytěžili 10 :sok: , ovšem s předvedenou hrou stále nemůžeme být spokojeni :nono: Navíc všechny výhry vychytal Mrázič a z toho některé zápasy doslova ukradl. O místě jedničky je definitivně rozhodnuto. Teď nás čeká doma Voras :-P
GO Wing !..! Go !..!
To vypadá, že Yotes mají s náma docela peška. Btw. Larkin tam lítal jak Čestmír :hfman:
On jednoho dne ještě trochu zesílí a nezastaví ho na ledě vůbec nikdo.
Dnes takový bezkrevný výkon od obou celků. Z naší strany tomu 55 minut scházela přidaná hodnota ve formě střely a tlaku do brány, působili jsme tak, že ty body až tak nechcem, i přes územní převahu, atd. Tlak byl takový platonický. Poté jsme to v přesilovkách překlopili a zakončili trip famózně. DeKeyser je sniper, jak se patří. :) Že je Marchenko HS mně dost vadí, Blashill by měl být víc nekompromisní. Musí rozhodovat výkonnost o místě v sestavě, jinak to půjde špatným směrem. K Larkinovi, počíná si jako mazák a ta zvýšená pozornost už zde delší dobu probíhá, je bráněný hodně těsně, soupeři mu věnují podstatně větší pozornost, než dřív. Navíc u něj vidím ještě 2 velké možnosti rozvoje. Přesilovky, má 2 PPP! A fyzická hra, tam má ještě rozvoj taky před sebou. Pokud zvýší sílu na mantinelech, dostane důležitou roli při power-play, tak s nabitými zkušenostmi může ještě hodně vyzrát a věřím, že se tak stane...
Ale na začátku to vůbec nevypadalo špatně. Hráli jsme výrazně lépe a hladověji než poslední zápasy, proto se mi prvních pár minut líbilo. Pak se nám zase ztupily brusle.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
1998 NAGANO