Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

JKL píše:Proč ne?

Bude to reálná dvojka pro první kolo play-off, chtělo by to rozkopat jim hračky.

:)) aspon ze je legrace. Sice jsme v posledni dobe vyhravali, ale opet to byly vykony na zvraceni a rozhodne se nevyplaci sledovat nase zapasy bez prazdnych pytlu, at je co plnit. 2 body super, ale vykon priserny. Ale to je normal..nove heslo Detroitu - hlavne ze jsou dva body:))

a dneska predevsim pozor na zakernosti Pens, hlavne pozor na Neala. Ten by zaslouzil stop na celou sezonu. Nesmi se uz nikdo zranit :!:

vzdy si vzpomenu na nedavny twitter a otazky na Neala, brzo to stopli :-D :-D

Flyers Nation ‏@FlyersNation 3h
James, do you get the biggest thrill out of kneeing someone in the head or cross checking them in the head? #AskNeal

John Forsyth ‏@blackbear93 1h
#askneal if you could go back in time and end the career of any player in NHL history who would you choose?

Steph ‏@myregularface 1h
Is it more rewarding to score a goal or concuss another human? #AskNeal

Greg ‏@GDubs10 2h
. @penguins Hey James, long time fan first time tweeter. What's your favorite hockey play? The Flying V or the Flying Elbow? #askneal

Jeff Mehmel ‏@ThaBKeeper 2h
Have you ever cross checked or kneed your grandma in the head? Stupid question. Of course you have, you're James Neal #askneal @penguins

Steph ‏@myregularface 2h
If you could have any super power, how would you use it to hit opponents in the head? #askneal

Mike From Attleboro ‏@MikeFromATown 2h
How does one go about playing as dirty as you do while fighting less than the Swiss? #AskNeal

Steph ‏@myregularface 2h
If Crosby wasn't your teammate, would you try to knee him in the head or use a different body part to contact his head? #askneal
"If you could have any super power, how would you use it to hit opponents in the head?" :))))) tohle je pecka

Dneska to nedám, dneska knajpa, zítra taky knajpa (jsem týden doma). Neal snad nikoho nezrakví, bude bod a když ne, tak snad po fajn výkonu a Helm dá gól.

Mimochodem, jsem sám, kdo včera večer ve skutečnosti fandil Torontu? Pohled na tabulku mě poňoukal.
yes ! tak po delsi dobe opravdu dobry vykon. Pens byli lepsi pouze v pp jinak sme byli lepsi my. Obcas sme je tocili jak na kolotoci. Skoda toho golu na 3-2, kdy Gustavsson predvedl dva famozni zakroky a pak mu projde puk mezi betony. Ted uz jenom prodlouzeni, ale to me uz nezajima...PO je tady :)) :clap: :clap:
Obcas sme je tocili jak na kolotoci.
Škoda tutovky Pavse v prodloužení. Fleury :klobuk: Columbus ale opět výhra. Chtělo by to z5 na 7 místo :!: Radši Pens než Bruins. :eek2:
Ha! Bod doma, esli po dobrém výkonu, tak super.
Tahle sezóna je pasé,Ty ses s tím ještě nesmířil?
Ale radeji se podivej na rozpis sezony. Samy Pittsburgh, Montreal a spol. Osobne postupu bohuzel neverim. Columbus uz asi neprohraje ani jeden zapas a pouze se pres nas preriti.
To jsem zvedav, co chteji hrat proti tymum jako chicago, blues, pitt, boston a ze tam ty zapasy mame a ne jednou. Tohle je panove konecna
:hehe: :fucker2: :nono:


SME TAM !!!! 23rd time in a row. Celá sezóna je pre nás veľkou výhrou, po tom všetkom, čím si tím prešiel. Zápas bol fantastický, s Pens by som si dal sériu, to by mohla byť ozdoba. Ale boli sme lepší, ale PP Pens sú efektívne, holt. Ale teraz to chce ukoristiť 7.miesto a ísť na Pens a nie na Bruins.

LGRW :fan: :wave: :jupi:
Pasha píše:Ale teraz to chce ukoristiť 7.miesto
http://www.hokejforum.com/columbus-blue ... ml#p371867" onclick="window.open(this.href);return false;
Dodal by som, Kindl 5v5 CF 89 % poslednú noc, Lashoff 79 %, Alfredsson 78 % :sok: :good:
Pasha píše:
Tahle sezóna je pasé,Ty ses s tím ještě nesmířil?
Ale radeji se podivej na rozpis sezony. Samy Pittsburgh, Montreal a spol. Osobne postupu bohuzel neverim. Columbus uz asi neprohraje ani jeden zapas a pouze se pres nas preriti.
To jsem zvedav, co chteji hrat proti tymum jako chicago, blues, pitt, boston a ze tam ty zapasy mame a ne jednou. Tohle je panove konecna
:hehe: :fucker2: :nono:


no a taky pravda, vsak jak sme proti nim hrali byl slusny masakr:D A prediction s vykony Columbusu taky vysla..jedine stesti, ze se Toronto vyfailovalo samo :)


ale good, hlavne ze je PO. Na predvedenych vykonech az tak nezalezi, snad se letos hodne veci zmeni
Pens hráli na půl plynu.Šlo vidět,že jim o nic nejde.Já bych je do PO rozhodně nechtěl.To už radši medvědy.
Jirik19 píše:Pens hráli na půl plynu.Šlo vidět,že jim o nic nejde.Já bych je do PO rozhodně nechtěl.To už radši medvědy.
uz jsem to komentoval jinde, to je blbost. Takhle se zapasy nevypousti... Pens jsou rozhodne mnohem vice chybovejsi nez Boston. navic vypustit zapas s moznym budoucim souperem v PO? to fakt ne :-D
Jirik19 píše:Pens hráli na půl plynu.Šlo vidět,že jim o nic nejde.Já bych je do PO rozhodně nechtěl.To už radši medvědy.
100% to od nas nebylo (navic jeste chybeli Malkin a Goc), ale uz jsme letos meli mnohem vic vypusteny zapasy.. Hrali jste velmi dobre a to bylo pro obraz hry myslim smerodatnejsi nez nas vykon. Rekl bych, ze to bylo od nas tak na 70%. Precijen, tech kolotocu jste tam meli hodne a sami jste videli, ze jsme se vam do tech strel nekdy zoufale hazeli, takze to je dukaz ze jsme na to tak uplne nesrali.
Tak tak,já nikde nepsal,že to vypustili.Jen že tomu nedali 100%.Šlo to vidět nejvíce v první třetině,pak už jakž takž srovnali krok.

Myslím si,že takový výkon v PO od nich nemusíme očekávat :-D
Obrázek
ok, je treba to trochu rozjet :-D

Obrázek
Obrázek
dneska takova tradice, nedalo se na to ani divat a Dats musi byt jeste zraneny, jinak totiz nevim. V takovem stavu at radeji misto neho nastupuje Cleary :-D
Ninety91one"]dneska takova tradice, nedalo se na to ani divat a Dats musi byt jeste zraneny, jinak totiz nevim. V takovem stavu at radeji misto neho nastupuje Cleary
Cleary ? Toho už nechci na ledě v dresu Wings nikdy vidět. Hoši dobře do toho je*ete. Bus prohrál a mohli jsme jít na Pens. Tatar / Abdul oba po 2 tutovkách a netrefí ani fotbalovou branku. :evil: Takto si nás Mědvědi namažou jak med na chleba. :slap:
Takéto zápasy treba vyhrávať kua tam, potrebujeme 2 body z ľadu Blues a prehru Busu hocijakým spôsobom.
Abdel je standartní vrah,ten až dá přes 10g za sezónu,tak Qéčko získá Norris Trophy.Neskutečný dřevák :hroza:

Takový zápas prohrát a dát jeden gól,to je teda umění.Ale Pens nechci,takže jsem vlastně spokojený :giggle:
Jirik19 píše:Abdel je standartní vrah,ten až dá přes 10g za sezónu,tak Qéčko získá Norris Trophy.Neskutečný dřevák :hroza:

Takový zápas prohrát a dát jeden gól,to je teda umění.Ale Pens nechci,takže jsem vlastně spokojený :giggle:
Bruins jsou lepší varianta jak Pens ? Jo, ono je to vlastně jedno v PO se musí porazit každý :jn:
Mrazek call up. :!: Gus je zase u felčara :?:
No já bych radši bral Briuns.Ale jak říkáš,je to fak fuk,kór letos.Vyrubeme všechny a Bertík se konečně dočká :cup:

Však Monster odchytal jeden zápas,tak co se divíš? :-D
Však Monster odchytal jeden zápas,tak co se divíš? :-D
Tohle není normální :hroza:
Po sezóně vypakovat,nedá se svítit.S tímhle se musí něco dělat.Mrázek už bude plnohodnotná dvojka.
Jirik19 píše:Po sezóně vypakovat,nedá se svítit.S tímhle se musí něco dělat.Mrázek už bude plnohodnotná dvojka.
K čemu platit takového brankáře, který dokáže ukrást zápas, když víc sedí v čekárně u felčara než na střídačce ?
Já očekávám po této sezóně mega výbuch v kádru Wings. Podrobnosti netřeba. :nono:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS