Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Ne ne, tohle bude po nějaké domluvě, určitě nezdrhne a nenechá nám svůj plat na krku. Tohle není jeho styl, Pavka je charakter.
Nějak se to snad rozumně vyřeší. Táhnem olova už víc než dost i tak.

Nemilá zpráva tedy potvrzena.
Manta do GR. Já už to nechápu vůbec. :slap:
No tak bo mistr Andy aneb safety first. Půl roku nikomu nechybí a najednou si na něj vzpomenou jako na vynikajícího psa obranáře a hned odehraje celé PO. Bez něj to prostě nepůjde :sarcasm:
tak to fakt vypada, ze budeme mit na dalsi sezonu +/- 10M. Dats a Mule. :-( Dats to chce sice nejak vyresit, ale to asi nepujde, jedine ze by prekecal Kronnera a Errora, ze by sli s nim :-D


http://novy.nhl.cz/petr-adler-zavrete-o ... ik/5009133" onclick="window.open(this.href);return false;
PK píše:Nechce se mi věřit, že zrovna Pasha by se zachoval tak, aby poškodil Wings.
V to věřit taky nechci, ale na druhou stranu - je to prostě o*eb. Lidsky s ním souhlasím, co se týče smlouvy, k tomu i on asi chápe, že ten kontrakt byla chyba. Potud dobré.

Ale tohle prostě není nějaký marginální hit, tohle je 7M, pokud se toho nezbavíme, tak to je docela rána, protože z ufa nic nestáhnem. Pokud se ten kontrakt netrejdne někomu, tak to bude těžká díra.

A Franzén by to měl taky zabalit hergot. Teď prostě není čas si hrát na kamarády.
JKL píše:
PK píše:Nechce se mi věřit, že zrovna Pasha by se zachoval tak, aby poškodil Wings.
A Franzén by to měl taky zabalit hergot. Teď prostě není čas si hrát na kamarády.
Ten už to měl zabalit dávno. Nevím na co pořád čeká. Kdyby se vrátil a vydržel po zbytek sezóny, ale takto je to jen prodlužování neodvratného s tím, že poškozuje Wings :scare:
JKL píše:
PK píše:Nechce se mi věřit, že zrovna Pasha by se zachoval tak, aby poškodil Wings.
V to věřit taky nechci, ale na druhou stranu - je to prostě o*eb. Lidsky s ním souhlasím, co se týče smlouvy, k tomu i on asi chápe, že ten kontrakt byla chyba. Potud dobré.

Ale tohle prostě není nějaký marginální hit, tohle je 7M, pokud se toho nezbavíme, tak to je docela rána, protože z ufa nic nestáhnem. Pokud se ten kontrakt netrejdne někomu, tak to bude těžká díra.

A Franzén by to měl taky zabalit hergot. Teď prostě není čas si hrát na kamarády.
proboha svateho, jenom ne tahle varianta...to by mi prasklo srdce. To at radeji odejde a pujdu tam hrat treba ja, nebo cokoliv, ale Dats nesmi hrat za jiny tym a proti nam :)
No ne, nejde o to někde hrát, jde o to, aby šel někomu jinému do hitu. On hrát nebude tak jako tak, nebude ani na soupisce, nikoho to nebude stát v podstatě nic.
JKL píše:No ne, nejde o to někde hrát, jde o to, aby šel někomu jinému do hitu. On hrát nebude tak jako tak, nebude ani na soupisce, nikoho to nebude stát v podstatě nic.
to mi je jasne, ale tohle je naprosto nechutny konec kariery, to si nezaslouzi. Tak to holt budou muset mladi odmakat za nej, stejne hral Tatar a Nyquist nejlepe, kdyz byl Dats zraneny a nehral.
Jestli se v podstatě něco bude obchodovat, tak se těch 7M může někomu hodit (navíc 7M, které nikdo nikomu nemusí platit).

Chutný, nechutný, nevím, u Prongera to taky neberu nějak tragicky, stala se z toho už jen nějaká účetní položka, já už za tím toho hráče nevidím. Tomu pravidlu rozumím, sice jsme trestaní za vychcanost jiných (Pavel měl přece prachy rozložené stejně, caphit nebyl ovlivněn), ale ok.

Spíš mě trochu mrzí, že proč teda podepisoval na tři roky, už tehdy se říkalo, že má zájem se ještě v aktivních letech vrátit zpět. A teď se dočtu, že už tu minulou sezonu chtěl být pryč, akorát ho starý pán ukecal. Nevím, působí to na mě divně.
Komentář pod článkem o Pashovi — netuším, kolik je na tom pravdy, ale že není OK, se mi zdá od jeho letošního opožděného začátku a všichni to určitě cítíme při méně aktivním napadání soupeře s pukem.

„A ještě jste zapomněli zmínit, že má úplně zničené šlachy v kotníku, které musely být nahrazeny. A podle jeho doktora by se žádný profesionální atlet o návrat ani nepokusil a raději ukončil karitéru.”
JKL píše:Chutný, nechutný, nevím, u Prongera to taky neberu nějak tragicky, stala se z toho už jen nějaká účetní položka, já už za tím toho hráče nevidím.
Jasan, ale 91 myslí to, že by byl Pasha vůbec někdy někam vyměněn. To nepřichází v úvahu, byť by za ně nikdy nehrál a bylo by to jen na papíře. To je jako bys na závěr kariéry prodal Stevea nebo Liďase ... :grc:

Pronger jej jiný případ, hrál min. v 5-i klubech co pamatuju. Tam to bylo fuk.
JKL píše:Spíš mě trochu mrzí, že proč teda podepisoval na tři roky, už tehdy se říkalo, že má zájem se ještě v aktivních letech vrátit zpět. A teď se dočtu, že už tu minulou sezonu chtěl být pryč, akorát ho starý pán ukecal. Nevím, působí to na mě divně.

Tady vypadá Pasha trošku jako blbec. "Já jsem chtěl podepsat jen na rok, chci domů, já za to nemůžu". A buch, 3 roky. Kdoví na čem se Ti dva vlastně domluvili. Ale jak píšeš, je to celé nějaké divné.

No uvidíme v létě, 100% to není, ne? Třeba tu poslední sezónu dohraje a my tady zbytečně stresujeme.
Jirik19 píše:To nepřichází v úvahu, byť by za ně nikdy nehrál a bylo by to jen na papíře.
Jenom si dovolím skromně připomenout kauzu s dresem č.91. Ten dokonce bude viset. Jako dres :lol2:
Njn, vyjímka a trošku jiná povaha než Pasha :-D. Každopádně já jsem pro i když zdrhnul, jeden z nej hráčů v historii klubu.
Tak potom sem hodně zvědavý, jak to bude. Absence sedmi mega znamená, že budem mít přes deset mega kompletně utopených. To prostě omezuje leccos.

Představte si tu situaci, kdy by ten tým řídil někdo akční.

- pustil by Millsyho, KFQ, Richardse, Franzenovi by domluvil ukončení kariéry, Howarda by trejdl za top prospecta a nějaký solidní pick, podepsal spolehlivou dvojku za Mrázka, Smith výměnou za solidního D prospecta nebo vysoký pick (on tu hodnotu má), trejdl Jurča.
- Ericssona vyměnit s retained salary za nějaký blbý kratší podpis (něco do 2018), klidně tím spolknout několik mega zátěž na rok, dva, na libovolnou pozici

- případně nechal by si Pavlův kontrakt (on sám o sobě nevadí), podle peněz

Ale co, máme Kena.
JKL píše:Představte si tu situaci, kdy by ten tým řídil někdo akční.

- pustil by Millsyho, KFQ, Richardse, Franzenovi by domluvil ukončení kariéry, Howarda by trejdl za top prospecta a nějaký solidní pick, podepsal spolehlivou dvojku za Mrázka, Smith výměnou za solidního D prospecta nebo vysoký pick (on tu hodnotu má), trejdl Jurča.
- Ericssona vyměnit s retained salary za nějaký blbý kratší podpis (něco do 2018), klidně tím spolknout několik mega zátěž na rok, dva, na libovolnou pozici

- případně nechal by si Pavlův kontrakt (on sám o sobě nevadí), podle peněz
Tak snad ten Richie vyjde :lol2:
JKL píše:
Jirik19 píše:To nepřichází v úvahu, byť by za ně nikdy nehrál a bylo by to jen na papíře.
Jenom si dovolím skromně připomenout kauzu s dresem č.91. Ten dokonce bude viset. Jako dres :lol2:
Feds nam udelal nekolik SC a jeho hra v PO byla naprosto kulervouci. On umel vse, si pamatuju, jak obcas hral i v obrane z pocatku :D Datse mam rad, ale Fedorov u me zustane na vzdy jednicka.
Larkin zakopanej ve 3. lajně po boku Helma a Richardse, zejtra to bude teda srandy kopec, kterej nakonec rozhodne Andy hattrickem. :sarcasm:

Jinak on si Franzén furt myslí, že to ještě nějak rozchodí a bude pokračovat. Však s takovou taky muže skončit na kolečkovým křesle v tom lepším případě. Ten blázen by měl mít trochu soudnosti a vykašlat se na to dokud je čas.
rambo001 » úte dub 12, 2016 9:54 pm píše:Larkin zakopanej ve 3. lajně po boku Helma a Richardse, zejtra to bude teda srandy kopec, kterej nakonec rozhodne Andy hattrickem. :sarcasm:

Jinak on si Franzén furt myslí, že to ještě nějak rozchodí a bude pokračovat. Však s takovou taky muže skončit na kolečkovým křesle v tom lepším případě. Ten blázen by měl mít trochu soudnosti a vykašlat se na to dokud je čas.

Tak kdyby ti sel plat tak bys to taky zkousel :)
Ken je patrně ok s tím mu to platit i na LTIRu, prostě ´zásluhy´. Není vůbec o čem ale debatovat. On i když naskočí, tak vydrží maximálně pár zápasů, akorát riskuje kriplkáru. Takhle blokuje prostor do capu, je to otravné. V současné době v podstatě jeden z nejdražších hráčů nhl.
Označují ho za jednoho z nejlepších GM v lize, on to určitě vyřeší, já su klidné ;)
Mezek už podle mě hrát nebude, zůstane na marodce :nurses: a tam v poklidu dožije ...
Hezké video na zlepšení nálady. Letos jsme předváděli i fajnové věci, ne, že ne. https://youtu.be/0QA-8Bm43bM" onclick="window.open(this.href);return false;
Pěkné, to vypadá, že umíme hrát i hokej :-D V PO ale očekávám holomajznu. Problém bude tradičně vsítit nějaký ten gól. Předpokládám, že cokoliv nad 2 bude úspěch, takže budeme muset spolehát na naší úžasnou defenzívu :giggle:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS