Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Co by to bylo za PO bez Red Wings.. Go Wings go! :)
no.. uplne mi prvni polovinou zapasu vyrazili dech, dobry vykon :good:
Vydarený zápas, páčil sa mi aj výkon. CHvalabohu, že si brankári vymenili žezlo a teraz ťahá pílku Howie. A beztak, som za neho rád, správa sa maximálne profesionálne a nemám pochýb o tom, že do PO nastúpi ako jednička. (hádam som nezakríkol) :lol2:

Dnes vyhrať nech je pokoj.
No, stalo se to, o čem se mluvilo - zápas s Pens byl prostě tím pověstným kopancem do řitě, čímž nelétavcům zpětně děkuji za výchovnou lekci (a ukázku toho, jak se hraje).

A něco se skutečně změnilo. Najednou zas takový ten kompaktní výkon, jasně, nejsme žáden válec, ale prostě si nenecháme diktovat od podobně postavených týmů, či horších. Opravdu škoda toho dobabraného zápasu s Habs. Zápasy s Minnie a Torontem prostě byly fajn. Na Flyers jsme zahráli super, první polovina zápasu, Mason je podržel párkrát, ale nějak mě překvapili - čekal sem 100% výkon a nebylo to ani zdaleka ono. Na konci sem čekal tlak a zmohli se max na vození puku okolo pásma, s odvolaným golmanem nebyli ani schopni udržet puk na pár vteřin. Jak hrajem poctivě tohle rychlé přistupování a obsazování, tak zahrajem vyrovnaný match téměř s kýmkoliv.

BigE se dekoval od koryta, nechodí na PK. Kdyby existovala varianta jak ho posadit komplet a vzít Smithe, ani vteřinu bych se nebránil. Smith má prostě diametrálně na víc než ten vývrat na dvou nohách. Marčenko dostal minuty a blokuje jak démon. Dirty role dělají dirty práci a dělají ji skvěle, když se ostatním nedaří. Richie ano, prodává zkušenosti. Nic víc, ale nic míň, což v jeho případě docela stačí.

Lgrw!

Ruiny jsou v tom zápase favorité, ale neměli by to dostat zadarmo.
Pokračujem ve výkonech, které jsou hodné účasti play-off. Dnes se ještě kousnout a udělat to definitivně. :clap: Za dnešní výkon :klobuk: a obzvláště pak oboum brankářům :klobuk: Zlomový moment bylo ubráněné oslabení, kdy Glend i Helm zlomili hůl, to bylo peklo. Naše PP nabírají na nebezpečnosti, přestože jsme nevsítili, tak byly zahrané dobře. Zaujali mě dnes dvě rozhodnutí zeber. Písknutý offside, kdy šel Helm sám a ponechená výhoda Phille, když jsme byli hodně hodně dlouhou dobu na kotouči a pak písknutí pouze při našem tečnutí. Zápas za náma a jedem dál! :cinka:
Co bylo úžasné — PK, kdy dva naši bránící hráči neměli hokejky. Fakt bych jim za to dal pusu, kluci se rvali jako lvi a přestáli to. Měl jsem z toho nasazení velikánskou radost, tohle byli naši Wings.
PK píše:Co bylo úžasné — PK, kdy dva naši bránící hráči neměli hokejky. Fakt bych jim za to dal pusu, kluci se rvali jako lvi a přestáli to. Měl jsem z toho nasazení velikánskou radost, tohle byli naši Wings.
to byla parada, stejne tak jako Glendy a jeho hity v oslabeni. Ale nesmime byt moc nadseni, nebo se dnesni zapas zakrikne.
Jo, plus teda to nejdůležitější v zápase - chobotnice na ledě.. :jupi: :box:
JKL píše: BigE se dekoval od koryta, nechodí na PK. Kdyby existovala varianta jak ho posadit komplet a vzít Smithe, ani vteřinu bych se nebránil. Smith má prostě diametrálně na víc než ten vývrat na dvou nohách.
Vývrat na dvou nohách :hehe: :rofl:
V bráně dneska Howie snad si udrží god like mode i pro dnešek :cinka:
Tak a teď je ten zápas s Flyers zlatý.

Je třeba vyhrát nejhůře v prodloužení v NYR.
Vzbudil jsem se za stavu 2:0 tak jsem si šel zase lehnout. Vidím excelentní nástupy do třetin :evil: Velká paráda. Pan Zelený u gólu Pasty tak to bylo převeliké krasobruslení :hufi: No a teď už musíme :hroza:
Tak aktuálně sme před Bruins stále, ale nedá se moc kalkulovat s tím, že by si nechali protéct zápas se Sens mezi prsty.

Pozitivum - Rangers se ´vyplatí´ hypoteticky s námi prohrát.

Druhé pozitivum - pokud Flyers prohrají s Pens, tak nám z toho zápasu stačí i bod.
JKL píše:Tak aktuálně sme před Bruins stále, ale nedá se moc kalkulovat s tím, že by si nechali protéct zápas se Sens mezi prsty
Hrají doma a o všechno. Tam je to jasné. Musíme hrát na výhru. :slap:
Výsledek podle předpokladu, 2 body z toho dvojzápasu bylo maximum našich možností. Akorát mě sere, že jsem na to vstával.

Tak teď je to jen na nás, vyhrát prostě musíme. Odpolední zápasy nám jdou :jn:
Russo ve výběru nováčků AHL.

Russo taktéž v druhém all-star týmu AHL celkově.

:good:
jako den a noc, tradicne

jinak nevite, jak je to s tim ocenenim pro nejvice citelneho hrace NHL? pry po nominaci Tatara, byli ostatni aspiranti automaticky vyrazeni.
No koukal sem na to, stálo to za prt, nechytali sme se. Není moc co psát, čekal sem něco, ale nakonec to vypadalo jako klasický druhý v b2b. Neupírám snahu, ale nešlo to. Abdul snad bude ok, AA super střela... Na Rangers Manthu zpět a opět topnout minuty krom třetího páru.
Děkuji, pane Zelený, ten gól byl jenom váš a pěkně nás rozhodil. Děkuji, pane Jonatáne, to lemrovství a následná vyloučení nás dorazily.

Nejlepší je, že první dvě třetiny to bylo naprosto hratelné, byť nás ve druhé přestříleli. Rozdílová jsou jen trdla v obraně. To co tvrdíme dlouhou dobu a zač nás mnozí plísnili. Snad to už také vidí.

Takže musíme vyhrát v MSG. LGRW!
JKL píše:Abdul snad bude ok, AA super střela... Na Rangers Manthu
Sorry, ale Abby je jenom generátor vyloučení. Místo něj Manthu, místo Éčka Smitha.

A začít s Mrazíkem — Howie za to nemohl, ale muselo se to na psychice podepsat. Obecně si myslím, že Blash v tom nechává gólmany koupat příliš dlouho. na jeho místě bych tam strčil Mrázku už po druhém gólu, abych něco mentálně okamžitě změnil. Ale já tomu nejspíš moc nerozumím…
Tak posadit ho dřív nemělo moc smysl, ty góly nebyly žádné hrubky... Pak přišly ty dva slepence a bylo po srandě.

Mrázka bych nasadil.

Smith místo Errora by dávalo smysl, Marčenko hraje moc dobře na HS. Bohužel, on ho prostě neposadí ani náhodou.

Mantha určitě, proti Rags je třeba fyzické hráče.
PK píše: A začít s Mrazíkem — Howie za to nemohl, ale muselo se to na psychice podepsat. Obecně si myslím, že Blash v tom nechává gólmany koupat příliš dlouho. na jeho místě bych tam strčil Mrázku už po druhém gólu, abych něco mentálně okamžitě změnil. Ale já tomu nejspíš moc nerozumím…
Já sice zápas neviděl (pouze sestřih), ale dle průběhu taky nechápu proč tam byl Howie až do pátého gólu. Pan Zelený :rofl:
Zápas bychom nezvládli ani kdyby jsme rychle neinkasovali, myslím by nás přetlačili tak i tak. Snad to s Rags urveme. Jsem zvědavý, zda budou nějak kalkulovat s pozicí pro PO. Je rozdíl jít FLO>DET/TAMPA, než PITT>WASH. Letos mají s Pitt 1 výhru a 3 prohry. Od Ottawy se nedá očekávat nějaký extra výkon a těžko budou medvědy zastavovat. Philla se s tím teď svezla, snad ji Pitt seknou a Ostrovani povolí max. bod. Důležitý je, že to držíme v rukách, tak to snad dáme, ať se nemusíme dál nervovat... :nervozny:

EDIT: Já bych ponechal Howieho, Mrázič by byl teď obrovský riziko
PK píše:Sorry, ale Abby je jenom generátor vyloučení. Místo něj Manthu
NE a NE a NE a NE, pěkně první lajna s Hankem, nevadí, že mají dohromady -200.

V tomhle mě Blash pěkně štve, ty útoky nejsou dobré. Druhá lajny jakbysmet, tam má dát gól jako kdo?
taky jsem rozhodne pro Howieho, Mrazka ted rozhodi kazda malickost a pak uz jenom ceka, kdy dostane dalsi gol. Jinak se mi vcera libilo, jak za nas Babs bojoval. Rozhodne bojoval vice, nez nas cely tym. Ho budu mit rad vzdy :)

no a Hank je bohuzel kapitola sama o sobe, ten sel neskutecne dolu a neverim, ze se to zmeni. Proste totalni upadek..ale to uz slo videt posledni dve sezony
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2011 BOSTON BRUINS