Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

JKL píše:Když se na lgw probírají možnosti draftu 2017,
Už se to probírá ? Jupííííí je to fajn .....
A dneska nás zválcuje Jaryn. Asistuje i kalhotama. :klobuk:
Creeper píše:A dneska nás zválcuje Jaryn. Asistuje i kalhotama. :klobuk:
dneska opet v pohodovem tempu a suchem triku - 0-4 :)

btw jeste kousek a jsme posledni, tak snad dnes :D kde jsou ti odbornici, co nas zde osocovali, ze to prehanime?
@TBL 1-4 loss, 0 points
vs.FLO 1-2 loss, 1 point
vs.MTL 1-2 loss, 1 point
@BUF 2-1 win in shootout, 2 points
vs.TBL 3-4 loss, 0 points
@MTL 0-5 loss, 0 points
vs.FLO 2-5 loss, 0 points
vs.BOS 0-1 loss, 0 points
vs.OTT 5-1 win, 2 points
@FLO, 1-4 loss, 0 points
@TBL, 4-6 loss, 0 points


nase zapasy v atlanticke divizi. Z toho logicky plyne, ze je letos atlanticka divize moc silna a my mame proste smulu. Nas tym je jinak velice kvalitni a za vse muze smula. Do pristi sezony nechame stejny tym a bude to lepsi. Udrzet TatOra a Nyquista je nase hlavni priorita.


S pozdravem

Holly
Ninety91one píše: nase zapasy v atlanticke divizi. Z toho logicky plyne, ze je letos atlanticka divize moc silna Holly
Masakr. Nemám slov.
Jinak všem tady pěkné vánoce a hlavně ať nám zdraví nekurví ti naši nýmandi. :wave:
Jimmy si odpočine na 4-6 týdnů. To v lednu vypadá na solidní bodový hody, jestli tedy Mrázič nenajde ztracenou formu. :sarcasm:

Přemejšlím jestli na to dneska koukat a kazit si tak svátky nebo raději vynechat.
rambo001 píše: Přemejšlím jestli na to dneska koukat .
NE :!: :!: :!:
Jo, ty výsledky v Atlantiku jsou tristní, už i sezóny dřív a letos to vygradovalo. Mrázič bude hledat ztracenou formu minimálně dnes na střídačce (možná se na něj dostane), protože začíná Coreau. Já jsem ho teda ještě neodepsal, v AHL je stabilní, možná je to i proto, že brankáři jsou pro mě vždycky s otazníkem. Objektivní logika by pravila: Holland i Blashill jsou bývalí brankáři, tak snad rozpoznají, jestli může být NHL level. Subjektivní logika by pravila: věřím vlastně někomu z nich?
Novis44 píše:Mrázič bude hledat ztracenou formu minimálně dnes na střídačce (možná se na něj dostane), protože začíná Coreau.
To uz si delate prdel, zejo??
To je nejaka reality show..
Obrázek
Novis44 píše: protože začíná Coreau.
WTF kuwa já nemám slov...... vlastně mne to ani nepřekvapuje...... totální down grade DeaD Wings.
Ty pi*o jedna jedna zku*vena , ty zmrdaný GM ....dejte mi ban za VULGARNOSTI.
Pěkné vánoce všem hokejovým fanouškům. :oslava:
A teraz si predstavte, žeby sme boli v Metropolitnej divízii :lol2: Vzhľadom k našim výsledkom je škandál, že máme aspoň ako-tak TEORETICKÚ šancu zabojovať o play-off. :lol2:
Já bych metropol momentálně ocenil, protože bych se mohl hodit do klidu už koncem listopadu.

Jinak, Jared jako ok pokus, ale poněkolikáté v sezoně nechápu tuhle absurdní Blashovu logiku nahodilého čachrování se sestavou. Míchání se sestavou má určité opodstatnění, naučil se to u Babse - myslím, že ten to používal jako určitý strašák na hráče, aby nežili v jistotě (krom některých Abdulu apod.), že mají jisté minuty. On to akorát dotáhl do naprosto tragické dokonalosti - nenechá ležet ani to, co je zjevně nutné.
Nějakou dobu sem přemýšlel, jaké hudební video by připodobnilo aktuální situaci v Red Wings tak, aby to bylo jasné naprosto všem, včetně lidí, kteří na hokej ani nekoukají. A pak mi do došlo: Gutalax na OEF 2014.

(vydržte to těch 6 minut nebo kolik a představte si, že to dáváte 60 minut třikrát týdně).

JKL píše:nechápu tuhle absurdní Blashovu logiku nahodilého čachrování se sestavou. Míchání se sestavou má určité opodstatnění,
No nejsem si jistej jestli je to zrovna u pozice jako je brankář to nejvhodnější. Ještě mě napadlo, že se počítá už dopředu s rychtou, tak aby to schytal Jared místo Mrázka. :jn:
Ne, podle mě je za tím něco jiného něco jako ´hele, jestli se nebudeš snažit, tak bude chytat Jared, nemáš nic zadarmo..´, chápeš, prostě.. nahodilost a snad něco klapne.
Svech poprvé 2G game v GR, mimochodem.. taky pěkně, aspoň něco
JKL píše:Nějakou dobu sem přemýšlel, jaké hudební video by připodobnilo aktuální situaci v Red Wings tak, aby to bylo jasné naprosto všem, včetně lidí, kteří na hokej ani nekoukají. A pak mi do došlo: Gutalax na OEF 2014.

(vydržte to těch 6 minut nebo kolik a představte si, že to dáváte 60 minut třikrát týdně).

Áje, tak to znamená, že jsem pro Red Wings jak stvořený, protože mám ty videa z OX nakoukaný. :-D Ten vysoký prostovlasý týpek (většinou v hlavní roli) vždycky chodil v Olomouci do menzy, tak jsme sledovali videa a pak si z něj dělali prdel. :haha: Jednou jsme tam dokonce chtěli přijít s těma plavečákama a sledovat jeho reakci (v reálu je strašně konzervativní), no nakonec jsme to nedali. Ale to už má s hokejem společné pramálo, snad proto to píšu do tohoto fóra. :good:
Wohooo..prvni dve tretiny celkem bida, ale ve treti jsme predvedli vykon, jaky nepamatujeme. Konecne jsme vypadali, ze chceme vyhrat. Manthuv gol byla lahudka, ten uz musi byt stabilni hrac :-D

a vanek zas jistota, paradni prihravka a suvereni pri najezdu :)
Děkuji Ježíšku :jupi:
Na Vánoce vhodný dárek. :good:

Jinak Vanek zas styl v těch nájezdech :lol2:
JKL píše:Na Vánoce vhodný dárek. :good:

Jinak Vanek zas styl v těch nájezdech :lol2:
pro me je Vanek nase jedina spasa, nemit ho, tak uz jsme posledni aspon o deset bodu. Jeho pravidelne bodovani je krom mladych nase jedina radost. Hrozne se mi libi jeho styl. Ma takove ty pohyby, jak ve starych nhlkach :)
Tak on hlavně může být komplet v klidu, že, s těma jeho předchozíma smlouvama může chodit vysmátý od ucha k uchu s jednoletým kontraktem v kapsičce..
I když jsou Vánoce, tak mi nedá se nevyjádřit k pár hráčům. Začnu Jensenem - ok teprve 2 zápasy, ale pro mě obrovský překvapení. Hraje naprosto jednoduše, účelně, celoplošně. To bruslení je klasa - rychlost, obratnost, akcelerace, skluz. Je mu 26 a dle toho hraje, působí hodně vyzrále a vypadá to, že Blashill mu věří. Toto je věc, které si snažím vždycky všímat a nepamatuji si, kdo z farmy dostal v obraně tak brzo takovou důvěru. Těším se na další zápas a bude pod drobnohledem. Coreau - nepůsobí nijak jistě a odráží se od něj vše, nicméně je prostě obrovský, hodně ho to trefuje, dokonce i on sám v rozhovorech mluví ve smyslu, že ho to trefilo, než že by to vyčapal. Takže u něj nechávám furt otazník, přecejen to byl 2. zápas NHL. A ještě taková poznámka k tomu, jak tady psal JKL, že nevidí nového lídra, kapitána. Vidím takový správný náznaky v Manthovi, mám pocit, že je vůdčí typ. Řekl bych, že už si stihl za tu krátkou chvíli vybudovat slušný respekt mezi hráči a hlavně se nebojí otevřít hubu (v dobrým, ale rázně) třeba i na Zetteho. Jinak tam taky nikoho jinýho nevidím zatím.
Tahle podivná pachuť, když nasadíme díky dvaceti IR borcům nakonec nějakého farmářského zakopance a s velkou slávou zjistíme, že umí hrát hokej, to je přesně důsledek posledních pěti let práce managementu. Jinde by už šanci dostal. Několik let zpět.

S Manthou bych byl stále ještě opatrný. Ne jako, že by snad nebyl dobrý hráč atd., ale hraje první sezonu s Hankem (který navíc letos hraje tak, jak se od něj čeká, že bude hrát aspoň částečně), začal rychle dostávat prostor, jde mu nahoru sebevědomí, ale bude trvat, než najde ten správný level. Larkin trpí na to samé, individuálně super hráč, ale letos mu to drhne (byť je nejlepší střelec, tak víme, že produktivitu by mohl mít klidně dvounásobnou), trošku se občas na ledě hledá.

Já to teda hlavně nechci jinxnout s Tonym, protože ta jeho hra je něco, co sme skutečně potřebovali jak prase drbání, už dva roky zpět se to tu řešilo - ještě když hrál OHL - že tohle je hráč, kterého Detroit potřebuje víc než cokoliv jiného. U něj byl pak přechod do AHL těžký, docela koukám, jaké tempo má nahoře.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS