Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Ale Jimmy co to pustil v prodloužení :hroza:
Pasha píše:Ako môže Holland za zranenie Colea ? Dávate mu to tu za vinu ako veľký fail, preto sa pýtam.
To je samo jasný nesmysl. :slap:
Ninety91one píše::ejha: :ejha: YES jsme tam :ejha: :ejha: a Smith je fakt osel :thumbsdown:


Pasha opet predvedl excelentni vykon :klobuk:
Jak je důležité míti zdravého Datsyuka :wave: :wave: :wave: Dneska Howie teda :nono: :nono: :nono: 2 "švrláky" na jeho triko. No nic "opět" jsme tam. Nějak jsme to ukvedlali. 24...24...24...LGRW!!! Až poslední kolo ukáže na koho půjdeme v PO. :-D. Letos teda těžká detektivka :scare: :sok:
Dacjuk je prostě bůh. Kdyby poslední zápasy nehrál,tak jsme mimo play-off. Tomu věřím.
Pavel je jinde. Bod je tam, p-o taky, takže splněno. Uvidíme, co předvedem dál.
JKL píše:Uvidíme, co předvedem dál.
Podle toho, jak tu brecite, tak nic..
Tady nikdo nebrečí, nýbrž je kolikrát frustrovaný... Je to třetí sezona po sobě, kdy sme v p-o zas circa o jediný bod.
Na to už nereaguj,to by bylo furt dokola...naprosto zbytečný příspěvek od Andyho.

Tatar 29 :good:
Táto sezóna je ale celkom iná ako predošlé dve, kde sme museli fakt bojovať celý rok a mali sme problém s konzistenciou. Teraz sme do deadline hrali veľmi dobre, boli v pohode a postup do PO vyzeral byť jasnou vecou. Posledný mesiac ale prišla kríza, ktorú tak nejak všetci čakali a bohuvďaka, že sme to nakoniec dali. PO je iná súťaž, tam sa môže stať všetko. :wink2:
Neřekl bych, že jsme byli lepší, jak tu někdo napsal - naopak, myslím si, že jste většinu zápasu působili hokejovějším dojmem, ale holt máte Howarda a ten vám to zazdil... Třetí a čtvrtý určitě za ním a ani Petryho gól nebyl nechytatelný...
habs píše:Neřekl bych, že jsme byli lepší, jak tu někdo napsal - naopak, myslím si, že jste většinu zápasu působili hokejovějším dojmem, ale holt máte Howarda a ten vám to zazdil... Třetí a čtvrtý určitě za ním a ani Petryho gól nebyl nechytatelný...
Naprosto stejný pocit. Ale dívalo se na to fakt dobře, až jsem si říkal, že bych si tenhle souboj dal líbit i v playoffs.
BTW Price musí mít z těch Subbanových propadáků slušný mindrák.
JKL píše:Tady nikdo nebrečí, nýbrž je kolikrát frustrovaný... Je to třetí sezona po sobě, kdy sme v p-o zas circa o jediný bod.
Ja vim jdu tak trochu michat hrusky s jabkama ale... zkuste si fandit Aston Ville :!: posledni 4 sezony je to o hole byti v PL, kdezto tady jde jen o plejof. No co jednou nepostoupite, kadr se procisti a jede se znova. Ale podivejte se co se stava nekterym tymum co vypadnou z PL :thumbsdown: Me o frustraci hosi nic rikat nemusite, kolikrat se na ten fotbal ani nedalo divat, ale vydrzel jsem to, rikam si no tak v souboji o zachranu zas sul nul s hure postavenym tymem a a oni nam daji jeste v nastaveni vitezny gol. A to nebylo jednou :hroza: jesteze jsme to zatim vzdycky nejak ukopali a nasli se 3 horsi tymy, ale to uz nemusi dlouho trvat. A pokud tu zas uslysim ze fandim naslapanym Ducks tak jsem v klidu tak jen podotykam ze tem fandim od roku 96 a taky jsem si uzil svoje. Nicmene jsem si uzival kazde plejof, ikdyz leteli 2x po sobe swepli prave Wings az se to konecne zlomilo. Americke souteze maji proste tu vyhodu ze se hraje jen o plejof a ne o zachranu, to je totiz na psychiku a frustraci mnohem horsi.
Co nějaká Villa, ale Baníku zkus fandit :lol2:
Náhodou,zažili jsme i zlaté časy s poháry :lol2: Ono se to zase vrátí ... BP!
momentalne jsem doslova nabity euforii, takze nejsem schopen moc psat, ale jsem zvedav na sobotni sestavu. Mohl by se ukazat Anthony, ktery za posledni dva zapasy ma 2+2 a hraje fakt skvele. Hank, Dats a ostatni pekne odpocinek!

Prvni utok bych videl - Mantha - Sheahan - Nyquist, druhy utok - Pulkkinen - Weiss - Athanasiou. Normalne bych je tam takto nasekal a nechal jim PORADNY IT...at se ukazou :)
Tak počítám, že Pavel s Hankem a nějaký obránce oraz dostanou, takže - proč ne?
Baniku preju, ale nejsem skalni fanda a navic nehraje posledni 4-5 let kazdym rokem o zachranu. Jako lonska zachrana byla skoro zazracna ( a asi v celkovem kontextu Baniku i uskodila a ten zmetek uz by v nem nebyl ) a letosni jaro bez vyhry taky neni zadne terno, ale neda se to srovnavat. Jasne beru i tu situaci kolem Bazalu, ta nikomu neprida a je to dost na ho*no. Tim bych to ale ukoncil, vidim ze si to kazdy prebere po svem :)
Myslím,že tolik změn nebude.Max.by mohl jít nahoru Mantha.Chabruse nechat odpočinout a doléčit zranění.A hlavně,ať je Abdul ready,bo jinak budeme hrát v PO asi balet.
Ví se něco o Mezkovi?Teda kromě toho,že ho bolí hlava.PO(2.,3.,případně 4.kolo :lol2: ) je asi utopie co?
Jinak kromě GR máme i Toledo, že, tak stojí za zmínku, že Walleye momentálně vedou celou soutěž na body. Ale nic závratného tam není, snad Frk, ale ten už by měl hrát GR. Mimochodem jeho kombinace s Noskem v tom posledním GR zápase, to byla lahoda (společně s AA a jeho pkg).
Jirik19 » 10 dub 2015, 12:37 píše: Ví se něco o Mezkovi?Teda kromě toho,že ho bolí hlava.PO(2.,3.,případně 4.kolo :lol2: ) je asi utopie co?
Utopie, podstatně relevantnější otázka je, jestli se vůbec kdy Mulička vrátí, nebo jestli jeho kontkrakt nezůstane na ltiru. Sem četl kdesi, že to byl jeho už minimálně desátý otřes mozku v kariéře :bitka3: Jako jestli si chce někdy aspoň pokecat s vnoučaty, tak by se měl zamyslet nad budoucností. :eek2:
PK píše:
habs píše:Neřekl bych, že jsme byli lepší, jak tu někdo napsal - naopak, myslím si, že jste většinu zápasu působili hokejovějším dojmem, ale holt máte Howarda a ten vám to zazdil... Třetí a čtvrtý určitě za ním a ani Petryho gól nebyl nechytatelný...
Naprosto stejný pocit. Ale dívalo se na to fakt dobře, až jsem si říkal, že bych si tenhle souboj dal líbit i v playoffs.
BTW Price musí mít z těch Subbanových propadáků slušný mindrák.
na tohle jsem taky vcera dost cumel, celkove byl Montreal stroj na GvA, to se jen tak nevidi. Se na to ted divam a vlastne 5 hracu Habs maji tolik GvA co v Detroitu vsichni hraci dohromady. Z tohodle bych asi vytekl :-D

btw Babcock asi musi mit radost z Hollanda :-D
http://nhlnews.cz/sam-jsem-tomu-neveril ... upu-wings/" onclick="window.open(this.href);return false;
Ninety91one píše: btw Babcock asi musi mit radost z Hollanda :-D
http://nhlnews.cz/sam-jsem-tomu-neveril ... upu-wings/" onclick="window.open(this.href);return false;
Já bych Babse se tam i liskl :bitka3: ze ty jeho výroky. Kuwa jsem součástí teamu a musím věřit a ne že viz. článek. Teď hurá se otřepat nechat zahojit bebí, (doufám, že Abdul bude ready, protože před brankou prostě chybí) a uvidíme co nám poslední kolo přinese za soupeře. Ale dneska Howard zasloužil :spank:
JKL píše:Tady nikdo nebrečí, nýbrž je kolikrát frustrovaný... Je to třetí sezona po sobě, kdy sme v p-o zas circa o jediný bod.
opet si to spatne pochopil. Andy po nezdarech place a tak si mysli, ze to delaji i ostatni. To, co tady uz nejaky cas piseme se skoro do puntiku vyplnilo. Proste byla kritika maximalne na miste a opet..PO jsme si zajistili "remizou" v predposlednim zapase. Loni to bylo jeste o zapas drive..takze asi tak :-D . Jedine stesti, ze to srali i ostatni :-D
a rozhodne se neminim klanet hracum, co berou nechutne prachy, ale vykony jsou naprosto neodpovidajici. Z Ericssona jsem vcera silel. Nekolikrat se nebezpecne pohyboval s pukem kolem nasi brany..v te chvili jsem se modlil, at si neda vlastnaka :-D
Jestli my brečíme, tak to Babcockovo prohlášení je co? :rofl:

Tyhle prohlášení by si měl nechat na post-season.
Ninety91one píše:Z Ericssona jsem vcera silel. Nekolikrat se nebezpecne pohyboval s pukem kolem nasi brany..v te chvili jsem se modlil, at si neda vlastnaka
Taky jsem se včera modlil a na dálku mu nadával, že je blbej jak je velkej :) Takovej náš Hodor. Akorát ukrutně přeplacenej. Kdyby ho nahradil Marchenko, byl bych mnohem klidnější.

Ale titul Tydýt zápasu získává Smith. Díky jeho hovadině jsme nechali Habs srovnat, to bylo na průplesk.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES