Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

JKL píše:..Toronto zasuckuje loňským štýlom..
TAKHLE bych to nechal..
Toronto...Tí pod Carlylom nič nedosiahnu a zas budú outplayed v 70 zápasoch. Preboha živého. Ak im vybuchnú brankári, tak dovidenia. Jedine, že by to zachránil Clarkson :sarcasm:
jak vidim ty zapasy, ktere nas tento mesic cekaji, tak na me jde az zle. Bude to tezka sezona. Daaavno nebudime takovy respekt jako pred casem (taky uz neni duvod + vetsina tymu uz ma vetsi jistotu a ta vyhra/chut vyhrat je k nim cely zapas bliz - takove stesti vitezu, ktere uz my nemame ), budou to opet nevyrovnane vykony s castymi vypadky a v momente, kdy dostaneme gol, se cely nas vykon sesype. Rad bych se mylil, ale tym je stejny jiz nekolik let a toto se kazdy rok opakuje. Achjo..radeji nechme Toronto byt
Vy tu všetci dehonestujete vlastný tím, to je až nepekne nechutné. To sa nerobí. Pred začiatkom sezóny tu vynášať súdy, že zle skončíme a neviem čo.

Zo zápasov tento mesiac ti je zle ? A z akého dôvodu ? Čo sa my máme niekoho báť ? Prečo ? Čo sme dajakí žobráci ? Netreba sa báť nikoho, ja som nabudený, už sa teším na zajtra :jupi:

A mám rád každého v tíme, je súčasťou rodiny, hoci niektorí borci nehrajú tak, ako by mali :)
Pasha píše:Vy tu všetci dehonestujete vlastný tím, to je až nepekne nechutné
Nikoliv tým, ale výsledek Hollandovy (ne)činnosti. Jsme ve stejné situaci jako po sérii s Bruins — zdravotně chatrné opory, vzadu nejistota, lemry typu Q zabírají místo nadrženým klukům, co by se roztrhali. Co se od té doby změnilo? To fakt musíme totálně spadnout na pusu, aby se země otřásla?

Pořád budu fandit. Ale reálné bych za úspěch považoval divokou kartu.
Pasha píše:Vy tu všetci dehonestujete vlastný tím, to je až nepekne nechutné. To sa nerobí. Pred začiatkom sezóny tu vynášať súdy, že zle skončíme a neviem čo.

Zo zápasov tento mesiac ti je zle ? A z akého dôvodu ? Čo sa my máme niekoho báť ? Prečo ? Čo sme dajakí žobráci ? Netreba sa báť nikoho, ja som nabudený, už sa teším na zajtra :jupi:

A mám rád každého v tíme, je súčasťou rodiny, hoci niektorí borci nehrajú tak, ako by mali :)
promin, ale nekdy mam fakt pocit, ze sledujes hokej prvnim rokem. Nikoho nehanim, pouze konstatuju fakta. Pro me je Detroit zivot a vzdy budu fandit, ale zaroven neminim byt slepy.

Ale jestli chces - vse je super a nic se nedeje. Vyhra SC (tim nechci rict, ze beru pouze SC, to samozrejme ne) je jista a vse jde presne podle planu.
Dokud nebude nový GM, tým se nezvedne. Čeká nás boj na hranici PO a pokud PO náhodou po letech neuděláme, je velká otázka, co se vlastně stane. Já už se obávám, že se nestane vůbec nic a Holland to bude kurvit další roky. Však on už si ten neúspěch nějak zdůvodní. Navíc ho prakticky nemá kdo vyhodit. S tím chlapem v čele, se pomalu a jistě vracíme do 80.let.

Btw. Kindl už je pryč? :lol2:
Bohužiaľ nemá ho kto vyhodiť, lebo Mike Ilitch je rád, že ešte vôbec dýcha. Je takmer pred smrťou.

Ja netvrdím, že je všetko v poriadku a sme SC ašpirant, ale vy to vidíte moc čierne. A tak to vôbec nie je. Tím je o rok starší (u veteránov horší prípad, u mladých ten lepší :giggle: ) a má potenciál byť lepší. Najväčší kľúč je to, aby odohrali č.40 a č.13 aspoň 70 % zápasov, potom nebudeme mať problém s postupom do PO. :wink2:

Samozrejme, je tu aj negatívnejšia stránka, Nyquist, Sheahan, Jurčo, Tatar nemusia byť takým prínosom pre tím, ako tomu bolo minulý rok. Tam by už bol potom problém aj to, keby boli dvaja najlepší hráči zdraví.

Ale ja som optimista, počkajte na sezónu, potom robte závery. SC ašpirant nie sme, ale PO dáme, nemám strach.
Medvědi v noci vyhráli, dneska je naklepeme. Dva zápasy za sebou nevyhrají :wave:
Mě to nechává klidným docela, nemusím fandit apirantům na SC, o to mi nejde. NHL je obchod, těžký byznys, to ostatní je podružné.

Pro mě jako pro standardního Evropana je nicméně občas šokující, jak propastný rozdíl je mezi tím, o čem oni občas mluví (ti nejlepší budou hrát; jsme na nejlepší cestě; budujeme vzájemnou důvěru;..blabla) a potom se to vlastně dělá a točí okolo toho, že pár hráčů dostane kontrakt a tedy Musí zavazet, případně ti s lepším kontraktem dostanou jednoznačnou přednost před někým, kdo je v předsezoně zválcuje, bohužel s mokrým papírem v kapse.
Lidičkové, tohle už není ani k smíchu: „Brian Lashoff, Stephen Weiss, and Dan Cleary are expected to be tonight's healthy scratches“ (díkybohu aspoň za to, že to jsou zrovna tací, bez kterých se s klidným srdcem obejdeme).
No aspoň, že tak. Aź na toho pomalého Andyho, se útoky dají. Těším se na druhou a třetí lajnu.

A v obraně perlička: Kindl s Qokotem v páru, to bude radost pohledět :kajo:
Můžeme tu psát co chceme,stejně každý zápas budeme fandit a prožívat jako malí kluci. :wave:
Som pumped up !!! Už nech to začne !!! :wave:
tak jeste par hodin. Vyhra by byla skvela , ale doufam aspon v jeden bod, ten by byl super :)
Na úvod som veľmi spokojný, až na chybu Big E, z ktorej sme dostali gól. Ale to sa stáva aj lepším. Jimmy vyzeral spoľahlivo, tá strela síce chytateľná bola, ale viniť ho nejdem, v závere a pri vedení 2:1 podržal. Nemám mu čo vyčítať. Od začiatku sme boli lepší, Bruini ako by mali trošku v nohách zápas s Philou (Neviem, nevidel som ho, nakoľko sa tam unavili). My sme držali puk, čo máme všetci radi, dobre sme kombinovali, aj Q pôsobil dobre. Kindl sa až na jedno vylúčenie tiež neukázal zle, avšak, radšej by som tam videl Xaviera. Toť vše, zajtra je zápas na Nove, tak už by mohol byť aj väčší report :)

Mal som síce fajn stream, ale...175kbs a 3000kbs je kapánek trošku rozdiel. Ak VLC nebude šľapať, tak za cenu 59 dolárov ... 46 € !!! sa to bezkonkurenčne oplatí. Najmä pre človeka, čo vidí počas sezóny cca. 100-120 zápasov (len základná časť). Asi nemám nad čím váhať. Blackouty vraj nie sú, ale i tak by mi nevadili, telku mám rovno pred posteľou, takže tak :giggle:

LGRW :wave: :fan:
Super, bohužel sem se v noci neprobral, únava ze dne byla zdrcující, že mě ani debut RW k životu neprobral.

Super, že se Nyq trefil, někteří ne, ale já od něj těch 30 letos čekám.
vyborny vykon..i kdyz teda byl dost umocneny velikou marnosti Bostonu, ale vyhra je doma a to je dulezite :) Oslabeni ubranene vsechny, sice tam byly dost zbytecne fauly, ale jinak sme vypadali dost jiste a vlastne cela hra byla bez tradicnich chyb. Snad to vydrzi :good:
Ninety91one píše:vyborny vykon..i kdyz teda byl dost umocneny velikou marnosti Bostonu, ale vyhra je doma a to je dulezite :) Oslabeni ubranene vsechny, sice tam byly dost zbytecne fauly, ale jinak sme vypadali dost jiste a vlastne cela hra byla bez tradicnich chyb. Snad to vydrzi :good:
Až na tu chybu big E :wink2:
Creeper píše:
Ninety91one píše:vyborny vykon..i kdyz teda byl dost umocneny velikou marnosti Bostonu, ale vyhra je doma a to je dulezite :) Oslabeni ubranene vsechny, sice tam byly dost zbytecne fauly, ale jinak sme vypadali dost jiste a vlastne cela hra byla bez tradicnich chyb. Snad to vydrzi :good:
Až na tu chybu big E :wink2:
to nevadi, hlavni bude v sobotu potvrdit. Btw Rangers se zranil Boyle..karma
Byl jsem docela příjemně překvapen, a nemyslím, že by to bylo až tak únavou Bruins — to mládí je fakt dobré, útoky se mi líbí. Slabší je to tam, kde se shodujeme dlouho — na beku. Ale nebylo to až tak děsné, dokonce mě ani z Qčka netrefilo. Jen ten Kindl… ten kluk tam být nemá, okamžitě poslat do Griffins.
PK píše:Byl jsem docela příjemně překvapen, a nemyslím, že by to bylo až tak únavou Bruins — to mládí je fakt dobré, útoky se mi líbí. Slabší je to tam, kde se shodujeme dlouho — na beku. Ale nebylo to až tak děsné, dokonce mě ani z Qčka netrefilo. Jen ten Kindl… ten kluk tam být nemá, okamžitě poslat do Griffins.
jedno se ale ukazalo.. Nyquist nemuze hrat v tretim utoku, chudak tam byl uplne utopeny. A hned v PP s dobrymi hraci se ukazal. Jinak bych Kindla neresil, myslim, ze tam dlouho nevydrzi. Spis by me zajimalo, jakoze co je s tim Weissem
Nič, bol HS, hrať si ešte do sýtosti zahrá aj Stephen :)
Pasha píše:Nič, bol HS, hrať si ešte do sýtosti zahrá aj Stephen :)
no to vim, ale cele leto prohlasoval, jak se citi fantasiticky. Me zajima proc:)
Já to říkám furt, Weiss je srdcař. Ten hraje jen za nás..
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2012 LOS ANGELES KINGS