Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Rome je taky zraněný, takže se snad nebude dít žádné veletočení.

Smith je fajn, ale má rozhodně na víc, než ukazoval valnou část minulé sezony.
JKL píše:Rome je taky zraněný, takže se snad nebude dít žádné veletočení.

Smith je fajn, ale má rozhodně na víc, než ukazoval valnou část minulé sezony.
je sice zraneny, ale Hollanda to pry okamzite dostalo do euforie a chce ho podepsat. Jinak Smitha nekomentuju, 2 minuty za zapas ma skvele a pak ho*no. Hlavne at vydrzi zdravy...cemuz taky neverim.


Kronwall - Ericsson
DeKeyser - Smith
Ouellet - Quincey

ale stejne budou hrat hlavne stari a spatni, takze who cares
Místo toho šaška co bere přes 4mega tam hoď Sproula a je to :good:
Weiss dneska opět -2 a navíc pouze 10 minut odehraného času. Pokud je opět zraněný, tak ten je drahý i zadarmo. Já už v něj nevěřím :thumbsdown:
Nevíte jak je to s Tatarem ? :neviem: Odstoupil ze zápasu :thumbsdown: :thumbsdown: Co jsem viděl tak se pěkně motal snad to nebude otřes mozku :verysad: :cry:
Weisse jsem vzdycky obhajoval, ale ten hrac je strasne marny. Neverim, ze da za Detroit jeste nejaky bod..a Tatar je zraneny. Rozhodci ho sundal, takove Detroitske tele :-D


http://www.youtube.com/watch?v=Xzy-mlEXACI" onclick="window.open(this.href);return false;
Tatar je zraneny. Rozhodci ho sundal, takove Detroitske tele :-D
To je mně jasné potom co jsem viděl, ale jak je to s ním vážné pokud už se něco ví. Délka absence a pod.
Creeper píše:
Tatar je zraneny. Rozhodci ho sundal, takove Detroitske tele :-D
To je mně jasné potom co jsem viděl, ale jak je to s ním vážné pokud už se něco ví. Délka absence a pod.
Brutalni kolena do hlavy! Nedivil bych se otresu mozku..
Obrázek
Creeper píše:
Tatar je zraneny. Rozhodci ho sundal, takove Detroitske tele :-D
To je mně jasné potom co jsem viděl, ale jak je to s ním vážné pokud už se něco ví. Délka absence a pod.

je to des, pripravne zapasy a hned je zle.

Datsyuk - zraneny
Nyquist - polozraneny
Weiss - nejmarnejsi hrac
Zett - vcera byl jak v medu. Taky nebude neco v poradku.
Tatar - zraneny
Mantha - zraneny
Helm - zraneny
Ericcson - nedoleceny
Alfred - mimo


a to nas jeste cekaji dva pripravne zapasy :(
Kecy kecy
http://www.nhl.cz/CZ/35978/dacjuk_se_ry ... teze_.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Sám jsem zvědav s kým a kdo vůbec nastoupí do začátku sezóny :verysad: Já jak se ráno nezvednu (ploténku mám na sračku), tak se mně taky nikdo neptá, jestli půjdu do práce a za ty prachy :wink2: Teď necílím na Pavla :nono: ku*va, co jste lazaři dělali celé léto vy primadony ? Máte špičkové terapeuty, vyšetření ihned (My smrtelníci musíme čekat týdny na chorý výplod doktora). Mě tak přijde, že někoho někde píchne a už je zraněný. Do prdele, už mne neserte a hrajte hokej za Wings !!!
Ouellet.. vcera gol, dneska gol, v obrane bez chyby. Ten uz musi nastupovat. A Mrazek zatim o valec lepsi nez Gustav.
No, ak si pozrieš highlight z včerajšieho zápasu, tak hneď na začiatku videa má po jeho chybnej rozohrávke šancu Krejčí. Ale to sa dá zniesť. On je NHL ready a hore bol počas celej pre-season. Ach bože, bodaj by hral :pray:

Inak Nyquistova kľučka do backhandu a párky medzi nohy sa stáva jeho obľúbeným blafáčikom, ale treba povedať, že je veľmi účinný :yes:

Už sa nemôžem dočkať štvrtku :wave: LGRW !!! :fan:
Druhý nejvyšší toi-toi, pp, pk a střílí.

DeKe bude letos hvězda.

Cleary na farmu nebo k rolbě, bohajeho. To je strašný non-sense tenhle hráč.
JKL píše:Druhý nejvyšší toi-toi, pp, pk a střílí.

DeKe bude letos hvězda.

Cleary na farmu nebo k rolbě, bohajeho. To je strašný non-sense tenhle hráč.
Já tam toho cypa C nechci ani vidět.
No my možná ne,ale Majkííí ho vidí v první lajně.Kór,když je Pavka out :wave:

Btw. druhá lajna Helm-Weiss-Aby,to bude taky pokoukáníčko.
Pasha píše:No, ak si pozrieš highlight z včerajšieho zápasu, tak hneď na začiatku videa má po jeho chybnej rozohrávke šancu Krejčí. Ale to sa dá zniesť. On je NHL ready a hore bol počas celej pre-season. Ach bože, bodaj by hral :pray:

Inak Nyquistova kľučka do backhandu a párky medzi nohy sa stáva jeho obľúbeným blafáčikom, ale treba povedať, že je veľmi účinný :yes:

Už sa nemôžem dočkať štvrtku :wave: LGRW !!! :fan:
tak mozna udelal na zacatku chybu, ale jinak nas nejlepsi obrance vcera. 6 strel na branu a neustale hral dopredu a dozadu doslova vyborny. Dlouho se mi nestalo, aby me nejaky hrac takhle zaujal. Pokud nebude hrat, tak uz fakt nevim. Mnohonasobne lepsi nez Lash a Kindl.

A DeKe hral taky paradne no
To rád počujem, lebo zápas som nepozeral. Ouellet je nhl ready, to vieme. Vidia to všetci.
They're contemplating whether to send down Ouellet (which is probably what they'll do) or waive someone (only possibilities are Lashoff or Kindl).

Tak na Xaviera to moc nevypadá. Nestrasil a hlavně pan Cleary přežili čistku. Callahan bohužel na waivru.
a hlavně pan Cleary přežili čistku.
:sok: :slap: :bee: :butt: :ho*no:
Tak Callahan, to se dalo upřímně čekat, tam je to hodně narvané.

Všimli ste si, kolik naskočilo centrů v posledním zápase?

Kindl pryč, není z něho žádná přidaná hodnota. V jaké pozici je X? Bude moct chodit nahoru dolu? Počítám, že se stejně někdo zrakví, takže by i bylo nelogické waivovat někoho z prvního týmu na úkor mladíka a riskovat celý GR pár (nic proti klukům, ale v obraně to jde vždy podstatně víc cítit).
I když co čtu na LGW, tak se tam oslavuje, že XO bude hrát místo Kindla. Zdroj informace nejasný.
Jo X-ko může ještě pendlovat,takže je to asi jasné.I když zbavení se Kindla,by nebyl vůbec špatný tah.

Do zítřka půjdou ještě 3 hráči ven.Pravď. Pasha(asik),Mrázek(baví mě ty kecy,jak musí pravidelně chytat na farmě) a X. Vše při starém,škoda no....
To, že Nestrašil sa aspoň zatiaľ udržal v áčku, nie je pravdupovediac prekvapenie, posledný rok veľmi zabral a príprava mu vyšla.

14 F + Nestrašil (Pavel, Hank, Mule, Weisser, Tats, Helmer, Abby, Cleary, Millsy, Gus, Riley, Andy, Jurky, Glendo)

7 D + Ouellet (Kronner, Big E, Božský Q, Kindl, DeKe, Smitty, Lash)

2 G - Jim, Gusťo

Nestrašil bude asi v áčku pokiaľ sa neuzdraví Pav, alebo tak nejak by som to videl.

Najlepšie by to bolo (uvažujem reálne) 12 F + Cleary (hnevať sa môžeme, ako sa len chceme), Andersson + 6 D (55, 52, 65, 2, 27, 18) + Lashoff. Kindl waiver/AHL/waiver claim :?: To je celkom jedno, len nech ho nemusíme trpieť v áčku.

Zetterberg - Datsyuk - Helm
Nyquist - Weiss - Franzen
Tatar - Sheahan - Jurčo
Abdelkader - Glendening - Miller

Kronwall - Ericsson
DeKeyser - Smith
Quincey - Ouellet
7th Lashoff

Asi najlepšie možné zloženie, inak mi to nešlo. Ak by to "The Kid Line" nešlo, tak sa to poprehadzuje. Och, chcem byť kouč :neviem:
Pokud vim, tak Pasha a Hank spolu hrat nebudou. Navic diky zraneni se to bude porad tocit. Weiss me zklamal v nejvetsi mire, ten je tak dobry na ctvrty utok. Franzen byl taky priserny, ale to uz nikoho neprekvapi. A obrana bude taky jinak..Kindlik a Lashik budou stale a Ouellet pujde na farmu, porad potrebuje tak jako Mrazek AHL (ale v prubehu 15 let by uz to misto meli mit jiste) :-D :-D :-D Cleary a Weiss suverene nejhorsi hraci, ale misto maji jiste :-D
https://twitter.com/wingsfrontman

Oka, takže s tímhle už to dává trochu smysl.

Dats zpátky. X-Q pair, to vypadá, že se s XO počítá na třetí pár, což zní drasticky.

Za mě - tohle vypadá, že začnem exaktně tam, kde sme vloni skončili, akorát místo jednoho z dvojice Kindl-Lashoff naskočí Xavier. Dalo se to čekat, koneckonců, ale radost z toho nemám. Pokud skutečně bude mimo Cleary, tak za mě spokojenost, akorát by mohl vypadnout kompletně.

Pavel tedy ready?
Pavel tedy ready?

achjo, nestras. Zacinam mit stejny pocit jako minulou sezonu, kdy jel Hank a Pasha na MS v hokeji. Vsem bylo jasne, jak to dopadne..a taky to tak dopadlo. Hlavne, at se nikam nezene a poradne doleci.


V kazdem pripade, pokud bude Xko hrat, tak jsem nadsen a zaroven v soku :good:


a tady lahudka, asi je Weiss zase mimo?:D

Chuck Pleiness @wingsfrontman · 10m 10 minutes ago
Weiss, Cleary and Nestrasil wearing gray, an early indication on the outside of the 12 forwards dressing Thursday.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS