Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

No ten bod je na ho*no v tom, že nám nebude (nemusí) stačit výhra v prodloužení, když nedáme Flyers. Pak totiž musíme odvézt bod z NYR.

Kdyby ten bod neměli, tak výhra v prodloužení stačí, protože ať už by dopadl poslední zápas jak chtěl, tak v ROW nás nedoženou.

Tj. ano, nám by se hodil tréninkový zápas s Flyers, kde je necháme za odměnu za ten jeden bod vyhrát v prodloužení).

(ale jinak můžem Carolině děkovat, protože je to druhý zápas, kde obrali Bruins o ROW)
Jirik19 píše:že z dvojzápasu Phi/Bos dvě výhry neuděláme ani kdyby jsme se posrali.
To ani omylem. :eek2:
Ja budu spokojen i s bodem. Tak at se to idealne rozhodne v OT. :pray:

Kazdopadne dnes ve 2h na mchatu, guys.
Tak já počítám 1 výhra z dvojzápasu a s Rangers pak druhá výhra. S Rangers to beru jako tutovku :lol2: (jasně, budeme off, odpolední zápas, ale i tak), to už si pohlídáme(když tak Kenny zvedne telefon a zavolá Glenovi :ciga:) .

S Philou vůbec nepočítám, ta je jinde a postup si v klidu pohlídá. Rozhodne se mezi námi a Koalama.
Pokud vyhrajem v regularu v Bostonu (ehm..naposledy nepočítaje p-o sme tam vyhráli v 2013), tak Rags neřešíme už.
Já zas neverim, ze bychom u vas vyhrali hned dvakrat v jedne sezone a ze byste nas v sezone nesundali ani jednou.
Chlapci, vidím to tak, že musíme vyhrát všechny tři zápasy. To je správný cíl! :) Pak bychom byli v pohodě.
Já moc nesdílím ten optimismus k zápasu s Rags. Musíme to uhrát v těch dvouch zápasech. Pokud pojedeme k Rags na odpolední zápas po dvojzápase, který bude na krev, s potřebou zisku bodu/ů tak to bude extrémně hard. Nic nám tam nenechají, naopak. Mohou být kati PO streaku.
JKL píše:Pokud vyhrajem v regularu v Bostonu (ehm..naposledy nepočítaje p-o sme tam vyhráli v 2013), tak Rags neřešíme už.
Však taky proto bych se soustředil na ten zápas a né na Filu, tam bych to vypustil :-D
Jo dyk jo, mluvíme o tom samém. Bod s Flyers by akorát přidal variantu, že by stačilo i vítězství v OT.
Jirik19 píše:
JKL píše:Pokud vyhrajem v regularu v Bostonu (ehm..naposledy nepočítaje p-o sme tam vyhráli v 2013), tak Rags neřešíme už.
Však taky proto bych se soustředil na ten zápas a né na Filu, tam bych to vypustil :-D
jj plne se soustredit na zapas s Bostonem a pak nakonec prosrat jak s Flyers, tak s Ruinama :-D absolutne nic nesmime setrit


PK: jsem se tedka dival a vyhrat pet zapasu v rade se nam za posledni ctyri roky podarilo pouze jednou :-D
Ninety91one píše:vyhrat pet zapasu v rade se nam za posledni ctyri roky podarilo pouze jednou :-D
Pět? Třikrát? My jich teď musíme vyhrát ještě devatenáct, resp. 21 i s těmi dvěma minulými :)
Howard in.

Jurčo místo Manthy.
JKL píše:Howard in.

Jurčo místo Manthy.
tohle je podle me nejaky opozdeny april. Mantha byl dneska jasny kandidat na gol
Nerozumím tomu, v posledních zápasech si myslím, že to byl právě Mantha, kdo hrál důležitou roli v úspěšných přesilovkách. Faktem je, že tvrdostí a tělem se hodí spíš proti Bruins. No tak se necháme překvapit.
JKL píše:Už to vydrž, nese to štěstí.
Já se asi dneska budu dívat :thumbsdown:
JKL píše:Nerozumím tomu, v posledních zápasech si myslím, že to byl právě Mantha, kdo hrál důležitou roli v úspěšných přesilovkách.
Nechápu stával před brankou ala Homer. Dorážky to je to co nám tam chybí v PP. Jurčo nerozehraný.
To není dobré rozhodnutí :nono:
Přidávám se k nechápajícím, Mantha byl užitečný, zvlášť když se tlačil před branku.
No jestliže před 3,4 zápasy měl Detroit velmi malou šanci na postup do PO. Tak ta šance je ted velmi slušná. A to jen díky marnosti Bostonu a formy Howarda s Manthou a Athanasii.

Rudá křídla mají težký los. Ale mají to také ve svých rukou. Výhra v regularu nad Bostonem nebo výhra s Rags a body s Flyers= Postup do PO.

Asi ten postup do PO Detroit na ukor Bostonu dá. Nebude to úplně zasloužené. O to víc budu zvědavý jak si poradí s Lightings
Ze mě bude jistě na chvíli velký fanda Blesku :-D Alespon co se prvního kola týká. Jinak bych úspěch přál FLO.
http://wingsnation.com/2016/4/6/how-is- ... -scratched" onclick="window.open(this.href);return false;
Smith leads all Red Wings defensemen in Relative CF% with a 7.6. When you disqualify players who have played less than ten games throughout the league, Smith is actually number one in the league.

Wait, what?

Yes, the league leader in RelCF% is Brendan Smith. Who is number two? Your future Norris Trophy winner, Erik Karlsson. No one is more dominant on their own team than Brendan Smith, yet he continually gets overshadowed.
...tvrdím to dlouhodobě, Smith je mnohem lepší, než na první pohled může vypadat. Potřebuje změnu prostředí.
Skvěle Detroit tleskam. Stačí už jen bodovat s Bostonem a PO máte jisté :)
Dneska good work. Howie :klobuk: ale měl tam i štěstí. Mason dneska nejlepší hráč Letců :cool:
V Bostonu :pray: Poprosil bych ještě Antonín z5. Jurča jsem viděl jednou na lavici hanby :eek2:
Jen tak mimochodem:
E.JPG
Je to poměrně nenápadná věc, ale E vypadl z oslabení definitivně od zápasu proti Habs... a doufám, že nadobro.
Překvapivě dobrý výkon. Pánové, já byl nervózní jako prvnička. Howie klobouk dolů.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS