Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Nechci Vám do toho kecat pánové, ale jestli to náhodou nebude tím, že nám chybí řada zkušených forwardů (na čele s Pavlem) a defenzivní hra týmu jistě nestojí jen na obráncích, potažmo jejich jménech, ale také na útočnících, jak si plní svoje defenzivní povinnosti a na celkové souhře týmu, nejen té dopředu. Věřím tomu, že až budeme jakžtakž kompletní, tak také hra dozadu bude vypadat jinak, co se týče Nabbyho, tak pro mě osobně by byl jeho příchod super věcičkou, byl bych moc rád :clap: .
Creeper píše:V brankářích to myslím není :bitka3: Ať chytá kdokoliv. :hroza:
bez debat....vy dokazete hrat, vyhravat obrazne povedane s ktorymkolvek schopnejsim brankarom...ja vsak v prichode Nabbyho vidim o to vyraznejsiu sancu presadit sa :yes: jeho skusenosti v PO sa vam urcite zidu :wink:
Jo,to psal fanda "číslo" dobře,není to jen chyba našich beků,ale defenzivní hrou celého týmu.
Datsyuk s Clearym a k tomu Stuart,to je prostě vidět a nemůžeme to jen tak opomíjet,ale ani
se na to moc vymlouvat.Sezóna je dlouhá a se zraněními holt musí počítat všichni. :cinka:

K tomu Nabbymu,no možná to na play-off "posila" nakonec bude,ale já osobně,už mu po tom,
co předváděl v play-off za Sharx moc nevěřím,proto mě to nijak netěší.Myslím,že už by to letos Howie zachytal
mnohem lépe,než posledně,popřípadě by mohl zaskočit play-off gólman Ozzie.....ale nechám se překvapit.... :yes:
Rozhovor s Jimmym o situácii s Nabokovom :good:

http://ingoalmag.com/news/jimmy-howard- ... red-wings/
čaute, po dlhšej dobe som späť, mal som v škole nejaké tie opravovačky, tak sem som veľmi nechodil, samozrejme, situáciu okolo Nabokova a pod. pozorne sledujem :smile03:
1.ešte k zápasu so St.Louis : Chalani začali fantasticky, výborne napádali, bolo razom 0:3, no potom sa moc stiahli a zbytočne dostali Bluesmanov do zápasu. Začal to Salei svojou chybou a Oshie trafil ako sa to má :thumbsup: Pred poslednou tretinou Red Wings viedli 1:3, no čo sa stalo, to bolo neskutočné, DRW ďalej bránili a Berglund (nepodarenou strelou z prvej) znížil na 2:3. Tlak St.Louis ďalej pokračoval, a Backes zrazu vyrovnal na 3:3 pomedzi Jimmyho betóny. :hroza: Potom sa Detroit zobudil, no zápas dospel do predĺženia. V ňom výborne zabojoval Helm, posunul na Hudlera, ktorý potiahol puk až do útočného pásma, prihral "Boltovi" a ten z prvej rozhodol. Hra bola všelijaká, ale hlavné sú 2 body a to, že sa stále držíme tesnom závese za Vancouverom :good:

2. čo sa týka situácie okolo evgeniho nabokova :yes: Je to skvelý brankár, ja dúfam, že tú waiver listinu tentokrát budú všetci ignorovať, a že Evgeni tam pobudne celých 24 hodín a pripojí sa k nášmu tímu :thumbsup: Dvojica Howard - Nabokov by bola skvelá hlavne do play-off a ešte je tu aj Chris Osgood, tiež kvalitný gólman, takže nemáme sa čoho obávať.

3. Tento tím je teda vyskladaný parádne, v obrane skvelí hráči, po návrate Stuarta budú Red Wings ešte lepší. V útoku stále chýba Datsyuk, ktorý po ASG nastúpi a určite pomôže aj v obrane, ktorá je teraz trošku rozháraná.

Osobne viac čakám od Bertuzziho či Filppulu. Inak je všetko ok, PO by nám nemalo ujsť, tak sa tešme z RED WINGS :frajer2:

Dnes v skvelom čase 20:00 hostíme doma obhajcov titulu a divíznych rivalov zo ŠIKAGA :D tak verím, že im nakopneme prdelky :wave:
GO WINGS GO !
Dnes v skvelom čase 20:00 hostíme doma obhajcov titulu a divíznych rivalov zo ŠIKAGA :D tak verím, že im nakopneme prdelky :wave:
GO WINGS GO ![/quote]

Nakopali oni nás. :ho*no: At´už je ASG. Flip chřipka :hroza: To nebere konce. :cry:
Tak jsem zvědav jak to dneska dopadne.Devils jsou rozjetí a my tak nějak střídáme výhry a prohry.Snad kluci zaberou víc než proti Chicagu.
:clap: :clap: Posledný zápas pred ASG nám vyšiel celkom fajn, Devils padli po výsledku 3:1 :good:
Výkonom potešil ako vždy Darren Helm. :thumbsup: To je neskutočný chlapík, aké nasadenie dáva do hry, to som snáď ani nevidel ešte :cinka:
Devils hrali dobre, najviac ma zaujal Ilya, ktorý, podľa mňa sa rozohráva, na ľade bol furt :D
Ešte jedna perlička :
-Henrik Zetterberg predĺžil svoju sériu s 2 a viac strelami na 97 zápasov v rade
-Johan Franzen zaznamenal 200.bod v NHL

Teraz si treba oddýchnuť a po ASG nás čaká dôležitý február, na ktorý sa veľmi teším :good: Už aj s niektorými maródmi Datsyukom, Clearym či Homerom

GO WINGS GO !!! LET'S GO RED WINGS !!! :wave:
dobrý zápas,ale pěkná fuška.... :cinka:
jsem rád,že kluci zabojovali a momentálně nakopnuté Ďáblíky zase trochu usadili na zem..... :oslava: :frajer2: :wave:
Před ranní jsem se vzbudil o něco dřív a viděl jsem už jen Franzenův gól.Paráda.Měl jsem z toho zápasu strach,ale nakonec to dobře dopadlo.Po ASG by se měl vrátit Dacjuk hned na zápas s Ottawou :clap:
Tak Pavs je oficiálně vyškrtnut z listiny zraněných hráčů :good: Super zpráva. :yahoo:
Pav už nastúpi proti Ottawe, takisto Danny Cleary, naša sila konečne stúpne, s Datsyukom budú presilovky raz tak dobré :clap: :wave: :cinka:
Tak to byla hodně divoká přestřelka :box: Nevíte proč nehrál Pavs ? :verysad: Naopak vratil se Danny :yes: Ovšem Johan nám nějak explodoval :hufi:
Přestřelka to tedy byla.Franzen 5 gólů :clap: ,tak to už tu dlouho nebylo.Naposledy v dresu Detroitu Fedorov a to byl rok 1998.Těžko říct proč nehrál Dacjuk.Snad ho trenér nešetří.Jen ať se do hry dostane co nejdřív.Taky bychom potřebovali jeho schopnosti v obraně.Která je děsná. :thumbsdown:
Rosťa píše:Přestřelka to tedy byla.Franzen 5 gólů :clap: ,tak to už tu dlouho nebylo.Naposledy v dresu Detroitu Fedorov a to byl rok 1998.Těžko říct proč nehrál Dacjuk.Snad ho trenér nešetří.Jen ať se do hry dostane co nejdřív.Taky bychom potřebovali jeho schopnosti v obraně.Která je děsná. :thumbsdown:
Obrázek
mtf ..... no to byl zápas :shock:

byla to ta Ottawa co se krčí na chvostu východní tabulky bez šance na play-off?,řekl bych,že to byl jiný tým :ja_neviem:
Franzenstein zahrál neskutečný zápas,ale jak to tam dnes ty slepené góly hráči dávkovali,to byla fakt síla.....
Lidas dnes nestíhal vůbec pokrývat Michálka,ten si přes něho chodil úplně hravě,agresivně hrající,rychlí forvardi,
už našemu kapitánovi bohužel dělají dost veliké problémy..... :eek2:
jinak si ještě myslím,že nám tu výhru rozhodčí tak trochu daroval,ten vyrovnávací gól Sens,co dali pár minut před
koncem,měl asi platit....nevím,jestli už nepískl nebo to bral jako interference na Howieho,každopádně ten puk
za čarou byl a fans Ottawy jsou za to jistě pěkně nasraní....ale už se stalo a nám se 2bodíky moc hodí .

těšil jsem se na Pavla,ale zatím si to jen odseděl na tribuně :roll: ......Cleary ale potěšil a už je to o něčem jiném
a zase vzpomenu Kindla,další super zápas s +2 :thumbsup:
Johan Franzen :poklona2: A ten jeho klid se kterým sází ty goly, to je neuvěřitelný. Ten když má den tak to fakt stojí za to. Hned jsem vzpomenul jak sestřelil San Jose v zápase č. 4 v posledním play off. Toto bylo něco podobného. Jinak pravda, ty sledy branek byly fakt divoké, ale kdyby takových zápasů bylo více nebyl bych proti. I když povídejte to Miku Babcockovi ...
Johan Franzén :good: :clap: :clap: :hop: :smile03: Parádny výkon Muleho
Zápas bol riadne divoký, no som rád za 2 body. Datsyuk dnes nehral preto, lebo potrebuje viac času na doliečenie ruky. V piatok by mal doma proti Columbusu nastúpiť :smile03:
Columbus a prohra doma :hroza: :hroza: :hroza:
Tyhle prohry optavdu nase... Proti Columbusu a nedát gól v domácím prostředí.Sám trenér své hráče kritizoval za malý důraz.Máme dost zkušených hráčů,aby věděli,že se zápas sám nevyhraje.
a seru na to..... nechce se mi to ani zapínat tu mizérii a tak poprvé a doufám i naposled,tuhle sezónu neuvidím zápas Wings .... :buch: :(
Dva zápasy bez vstřelené branky to je děs a hrůza :hroza: :hroza: :hroza:
Baffy píše: a tak poprvé a doufám i naposled,tuhle sezónu neuvidím zápas Wings .... :(


Tak neuvidím Wings asi ani podruhé ... :oops: :v_hajzli: (ale ne,na to se podívám)

Ale jinak parádní bilance z back to back zápasů-impozantní skóre 0:6,nějakých 70střel pánubohu do oken a s divizními rivaly ztracené 4body..... jen tak dál kluci :good:
a to jsem včera na chatu psal něco o tvrdé lekci ... a nakonec jsme ji dostali my.... :hroza: f*ck
Co na to napsat.Buď skvěle zachytal Rinne a nebo jsme předvedli to co proti Columbusu.To by byla ta horší varianta.Ale takhle nám kazit víkend,to se nedělá.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2008 DETROIT RED WINGS