Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

tak hlavne, ze nehrajeme tak spatne ze :D Vcera pri sledovani uz mi dosla trpelivost a asi bychom se fakt meli nechat prejmenovat. Treba takove Nuly z Detroitu by byly asi idealni. Nazev by splnoval hned dva pozadavky - nasi kreativitu co se tyce ofenzivy a navic by se v nazvu nasla vetsina nasich hracu. A Blash by uz taky mel zacit neco delat, preslapujeme porad na miste. To, ze nedame vice jak dva goly by se uz dalo vsazet. Vcera si nas Blues velice zkusene povodili, takovy trenink pro ne

a hlavne prosim uz letos zadne vymeny, ten idiot je schopny privezt Richardse a jine hrace kteri jsou uplne mimo. A jak jiz nekdo napsal, my nemit Mrazka a chytat Howie, tak souperime s Torontem.
To je ten náš věčný problém se zapraným kádrem. Momentálně se krásně nabízí povolání mladé, dravé krve z farmy(AA, Mantha, ... Nosek, Callahan) a oživení mdlého kádru a zároveň posadit některé primadony jako Nesquik, Tatar(ten už si sednul radši sám), Abdul a spol. Ať si taky uvědomí, že nemají nic jistého. Jenže u nás to prostě klasicky nejde, takže čumíme jak polovina kádru hraje úplné ho*no a čekáme, jestli se to náhodou samo nezlepší. Jediné naše "oživení" kádru je hýbáním s Anderssonem, což hovoří asi za vše...

A Abdul bude hrát furt první lajnu a Helm bude hrát furt s Dacjukem...apod. Oba dva bych dal do trojky s Rileyem a udělal tak jednu důraznou lajnu, u které nebude vadit, že není produktivní. A nahoru povolal mladé, ať se ukážou. Horší už to být nemůže.
Jirik19 píše:To je ten náš věčný problém se zapraným kádrem. Momentálně se krásně nabízí povolání mladé, dravé krve z farmy(AA, Mantha, ... Nosek, Callahan) a oživení mdlého kádru a zároveň posadit některé primadony jako Nesquik, Tatar(ten už si sednul radši sám), Abdul a spol. Ať si taky uvědomí, že nemají nic jistého. Jenže u nás to prostě klasicky nejde, takže čumíme jak polovina kádru hraje úplné ho*no a čekáme, jestli se to náhodou samo nezlepší. Jediné naše "oživení" kádru je hýbáním s Anderssonem, což hovoří asi za vše...

A Abdul bude hrát furt první lajnu a Helm bude hrát furt s Dacjukem...apod. Oba dva bych dal do trojky s Rileyem a udělal tak jednu důraznou lajnu, u které nebude vadit, že není produktivní. A nahoru povolal mladé, ať se ukážou. Horší už to být nemůže.
tak to bych chtel videt, kdyz 90% nasich hracu neni schopna trefit ani branu. Tato impotence nas trapi uz od Babse, ale letos je to extremni.
"Určitě jsme si vytvořili dost šancí na to, abychom dali více než jeden gól," posteskl si Zetterberg.

Tak ku*va trefte branku aspoň. Kecy po zápase má každý. :hroza: Já těch šanci moc neviděl :neviem:

"Pustil jsem dnes více gólů, než jsme sami dali, takže jsem neodvedl svou práci," poznamenal Mrázek sebekriticky.

Fajn Petře. Kdyby jsi se tam na hlavu stavěl, tak ti dřeváci před tebou stejně gól nedají :bee:
Tak si nejak predstavujem, aké čísla by mohol dosahovať Mrázek v tíme s legitímnou SC obranou, kde sa nachádza 1-2 vodcovia a sú doplnení solídnou all-around kvalitou. 93%+...

Prestávam mať chuť, ale vydržím, nech to trvá aj polroka či rok...kašlem na to...Hoci rozhodne chuť pozerať naše zápasy bola kedysi väčšia. Chcem späť starých gólových Red Wings :plac:
Pasha píše:Tak si nejak predstavujem, aké čísla by mohol dosahovať Mrázek v tíme s legitímnou SC obranou, kde sa nachádza 1-2 vodcovia a sú doplnení solídnou all-around kvalitou. 93%
Aby příští roky nechytal za nějakou jinou obranou. Kdo ví co to vemeno Holland "vymyslí" a jak to vše dopadne. Začínám být velmi velmi skeptický :?
Creeper píše:Aby příští roky nechytal za nějakou jinou obranou. Kdo ví co to vemeno Holland "vymyslí" a jak to vše dopadne. Začínám být velmi velmi skeptický :?
Jo jo, s gólmanama bude ještě prdel...už teď z toho musí být Kenny hodně špatný, bude muset něco dělat :samovrazda: No já to tipuju na dva štědře placené gólmany v našem dresu příští sezónu.
Mrázeka stopercentne nevymení, na to dám hlavu, neexistuje. Skeptickejší som v tom, za akú protihodnotu a či vôbec sa podarí Howarda vymeniť.
Bez částečně pokrytého platu se ho zbavovat bude jen těžko. O protihodnotě těžko vůbec mluvit, Howie bude chtít za krátko i sám odejít za jakýchkoliv podmínek (v rozhovoru Petr přiznal, že se už s Howiem moc nekamarádí).
JKL píše:Bez částečně pokrytého platu se ho zbavovat bude jen těžko. O protihodnotě těžko vůbec mluvit, Howie bude chtít za krátko i sám odejít za jakýchkoliv podmínek (v rozhovoru Petr přiznal, že se už s Howiem moc nekamarádí).
Nedivil bych se, kdyby Howie zamířil k Leafs.
Ano, dávalo by to smysl. Babcock trpí k Howiemu velkou náklonností, Reimer je UFA(takže klidně k nám do konce roku, to přežiju, stejně to dochytá Mrázek), Bernier příští rok ufa a zátěž capu by je aktuálně ani netrápila, i kdyby ho měli vykoupit po sezoně, protože nic extra kupovat nebudou (spíš si nechají prostor pro bonusy pro Nylandera aspol) a do budoucna se zaměří hlavně na lidi z vlastní farmy. Howie za zády Sparks.

Je to tak krásný a logický trejd bez děr, že mu dám až pět promile pravděpodobnosti, že se odehraje.
JKL píše:Ano, dávalo by to smysl.
Pomohlo by to nám, Leafs i Howiemu. Mám Howieho rád a pro něj by to byla nová šance, zasloužil by si to. Kapku bych počítal s vazbou mezi Kennym a Blashem, a Shannym a Babsem. Navíc ta města od sebe nejsou extra daleko, pomohlo by to všem.
Mimochodem, četli jste včera názory na Pashu? http://nhlnews.cz/red-wings-chvali-dacj ... etterberg/" onclick="window.open(this.href);return false; — asi je to o někom jiném že o chlapíkovi v rudém dresu se třináctkou na zádech, tomu totiž pořád utíká puk z hole.
PK píše:Mimochodem, četli jste včera názory na Pashu? http://nhlnews.cz/red-wings-chvali-dacj ... etterberg/" onclick="window.open(this.href);return false; — asi je to o někom jiném než o chlapíkovi v rudém dresu se třináctkou na zádech, tomu totiž pořád utíká puk z hole.
Tak bodově se rozjel, momentálně v tomto směru nemáme lepšího hráče, ale tak nějak asi každý cítí, že to není ten starý dobrý Pasha. Jsem u něj holt zvyklí na něco jiného.
Dats je dobrej, v nem bych nic spatneho nehledal. Me spis trapi Hank. Kdyz se podepisovala ta jeho mega smlouva byl to 30-40 golovy hrac a ocekavalo se, ze bude pokracovat. Akorat, mu to strelecke stesti vydrzelo ani ne 4 sezony a pak uplne upadl a momentalne patri asi mezi pet nejhorsich hracu z cele NHL co se tyce zakonceni. A takhle tam mame vice hracu,,za takove tri roky bude sestava skoro stejna, teda porad tam budeme mit nase milacky :-D
No to jsou ty posrané dlouhodobé smlouvy co jsem kritizoval. Máme tam Mezka(2020), Hanka(dovedete si ho představit v r.21?), Kužel(20 - to bude taky ještě sranda), Howie(19), Kroner(19) a Abdul bude úplně ten stejný případ, to se klidně vsadím.
Jirik19 píše:No to jsou ty posrané dlouhodobé smlouvy co jsem kritizoval. Máme tam Mezka(2020), Hanka(dovedete si ho představit v r.21?), Kužel(20 - to bude taky ještě sranda), Howie(19), Kroner(19) a Abdul bude úplně ten stejný případ, to se klidně vsadím.

nedokazu, ale pri te myslence me celkem slusne natahlo. Za pet let uz ani nebude umet bruslit. Podle me naprosto nerealne, ze by vydrzel dele jak tri roky
JKL píše:Bez částečně pokrytého platu se ho zbavovat bude jen těžko. O protihodnotě těžko vůbec mluvit, Howie bude chtít za krátko i sám odejít za jakýchkoliv podmínek (v rozhovoru Petr přiznal, že se už s Howiem moc nekamarádí).
http://detroitredwings.blog.cz/1601/kom ... zaplatenie Nepovedal by som :wink2:
The #RedWings first PP unit: Green, Zetterberg, Abdelkader, Datsyuk, Nyquist. Second PP unit: DeKeyser, Tatar, Sheahan, Larkin, Pulkkinen.
—Tak uvidíme. Podle mne byla včera druhá rychlá rota pro PP lepší.
Proti Sabres v kleci Mrazík — naše jednička.
PK píše:Proti Sabres v kleci Mrazík — naše jednička.
Chci vidět výhru a minimálně 5 fíků v kleci Sabres :!:
Pasha » 21 led 2016, 19:04 píše:
JKL píše:Bez částečně pokrytého platu se ho zbavovat bude jen těžko. O protihodnotě těžko vůbec mluvit, Howie bude chtít za krátko i sám odejít za jakýchkoliv podmínek (v rozhovoru Petr přiznal, že se už s Howiem moc nekamarádí).
http://detroitredwings.blog.cz/1601/kom ... zaplatenie Nepovedal by som :wink2:
Nepovedaj..

Četl jsem, že už teď s Howardem nejste takoví přátelé.
Je to tak. Protože každý chce chytat. Když jsme se pravidelně střídali, bylo to mezi námi jiné.

Zdroj: http://hokej.idnes.cz/petr-mrazek-detro ... 04_nhl_ten" onclick="window.open(this.href);return false;
Ninety91one píše:tak hlavne, ze nehrajeme tak spatne ze :D Vcera pri sledovani uz mi dosla trpelivost a asi bychom se fakt meli nechat prejmenovat. Treba takove Nuly z Detroitu by byly asi idealni.
Co takto?

Red zeroes of Detroit?

Detroit red Mules?


:lol2: :jn: :giggle:
Cathy píše:
Ninety91one píše:tak hlavne, ze nehrajeme tak spatne ze :D Vcera pri sledovani uz mi dosla trpelivost a asi bychom se fakt meli nechat prejmenovat. Treba takove Nuly z Detroitu by byly asi idealni.
Co takto?

Red zeroes of Detroit?

Detroit red Mules?
Nee — Dead Wings.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES