Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Tak jsem si zápas pustil tedka ráno na Nova Sportu. Bylo mě jasné, že s Nashvillem to nebude vůbec lehké, oni hrají velice nepříjemným stylem, agresivně brání a to vše podpořeno vynikajícím Rinnem v brance.
No a i přes uvodní gol se tyto předpoklady bezezbytku naplnili a to platilo prakticky to poslední vteřiny zápasu, kdy bylo skore na vážkách a vyhrát mohl opravdu ten i onen tým. Nakonec se výhry dočkali Red Wings, kdy trio tří nejzkušenějším Lidstrom,Zetterberg,Dacjuk rozehrálo vítěznou akci zakončenou necelých 6 vteřin před koncem rozhodující trefou na kterou už Predators neměli čas zareagovat a Joe Louis mohla oslavovat 22. vyhru doma za sebou. neskutečné číslo :klobuk_dole:
Hlavně bych chtěl vyzdvihnout hru Pavla Dacjuka. O mě je trochu známé že většinu Evropanů v NHL vůbec nemusím, ale tenhle klučina je naprosto fenomenální na ledě a řekl bych že i velice vzorný člověk mimo led. Ne nadarmo má doma na poličce pěknou sbírku trofejí paní Byngové. A dnes svoji herní genialitu znovu predvedl - přihrávka v leže kromě mě překvapila i celou obranu predators no a to co předvedl v závěru zápasu snad už ani nepotřebuje žádný komentář.
On znamená pro Red Wings strašně moc, asi ho nenominují na Hart trophy, ale kdyby bylo na mně, v té trojce by byl
detroit si zle naplanoval formu...vsak pride kriza :ciga:
Detroit 3 - Sharks 2
Výborný zápas, 23. výhra doma v rade je na svete :)
Prvú tretinu bol lepší Detroit, do vedenia poslal domácich backhandovou strelou Zetterberg. V 2.tretine boli lepší zase hráči SJS, no gól prišiel na druhej strane. Abdelkader sa dostal dopredu s Millerom a druhý menovaný zvýšil dorážkou na 2:0. San Jose sa ale zakrátko dostalo späť do zápasu. Šťastným gólom v presilovke znížil Couture (ako posledný sa dotkol puku Abdelkader) - 2:1. V 3.tretine bol zase lepší Detroit a na 3:1 zvýšil v 48.minúte Helm strelou príklepom. Na 3:2 však znížil ďalším šťastným gólom po závare Marleau. Do konca stretnutia sa však už skóre nemenilo.
Muži zápasu Helm, Miller ale hlavne MacDonald :clap: Skvelý výkon, toto sú výkony, aké má podávať spoľahlivá dvojka !
Podľa nepotvrdených info by mal ísť Conklin zajtra na waiver listinu a odtiaľ na farmu (ak si ho ovšem niekto nestiahne :giggle: ).
Najbližší zápas v utorok 2:00 SEČ na ľade Chicaga, v bráne bude uzdravený Jimmy Howard :wink2:
arek píše:detroit si zle naplanoval formu...vsak pride kriza :ciga:
V závere základnej časti to vypustia, budú šetriť sily na PO ;) Ako väčšinou
To by sa im nemuselo vyplatiť. A najväčšia pravdepodobnosť zranenia je vtedy keď nehráš naplno. Ak nato majú tak dohrajú základnú časť v troška miernejšom tempe. :wink:
Pasha píše:Detroit 3 - Sharks 2
Výborný zápas, 23. výhra doma v rade je na svete :)
Prvú tretinu bol lepší Detroit, do vedenia poslal domácich backhandovou strelou Zetterberg. V 2.tretine boli lepší zase hráči SJS, no gól prišiel na druhej strane. Abdelkader sa dostal dopredu s Millerom a druhý menovaný zvýšil dorážkou na 2:0. San Jose sa ale zakrátko dostalo späť do zápasu. Šťastným gólom v presilovke znížil Couture (ako posledný sa dotkol puku Abdelkader) - 2:1. V 3.tretine bol zase lepší Detroit a na 3:1 zvýšil v 48.minúte Helm strelou príklepom. Na 3:2 však znížil ďalším šťastným gólom po závare Marleau. Do konca stretnutia sa však už skóre nemenilo.
Muži zápasu Helm, Miller ale hlavne MacDonald :clap: Skvelý výkon, toto sú výkony, aké má podávať spoľahlivá dvojka !
Podľa nepotvrdených info by mal ísť Conklin zajtra na waiver listinu a odtiaľ na farmu (ak si ho ovšem niekto nestiahne :giggle: ).
Najbližší zápas v utorok 2:00 SEČ na ľade Chicaga, v bráne bude uzdravený Jimmy Howard :wink2:
Z rybiček jsem měl strach :oops: ale musím smeknout :klobuk_dole: Doufám, že tato série nikdy nezkončí. Conklin ať jde k čertu :cert: Joey :klobuk_dole: ano toto je spolehlivá dvojka. Tedy Go Wings. :wave:
Pasha píše:Detroit 3 - Sharks 2
Výborný zápas, 23. výhra doma v rade je na svete :)
Prvú tretinu bol lepší Detroit, do vedenia poslal domácich backhandovou strelou Zetterberg. V 2.tretine boli lepší zase hráči SJS, no gól prišiel na druhej strane. Abdelkader sa dostal dopredu s Millerom a druhý menovaný zvýšil dorážkou na 2:0. San Jose sa ale zakrátko dostalo späť do zápasu. Šťastným gólom v presilovke znížil Couture (ako posledný sa dotkol puku Abdelkader) - 2:1. V 3.tretine bol zase lepší Detroit a na 3:1 zvýšil v 48.minúte Helm strelou príklepom. Na 3:2 však znížil ďalším šťastným gólom po závare Marleau. Do konca stretnutia sa však už skóre nemenilo.
Muži zápasu Helm, Miller ale hlavne MacDonald :clap: Skvelý výkon, toto sú výkony, aké má podávať spoľahlivá dvojka !
Podľa nepotvrdených info by mal ísť Conklin zajtra na waiver listinu a odtiaľ na farmu (ak si ho ovšem niekto nestiahne :giggle: ).
Najbližší zápas v utorok 2:00 SEČ na ľade Chicaga, v bráne bude uzdravený Jimmy Howard :wink2:
:rofl: ... áno ten Coutureho gól bol naozaj štastný, ale toto vyznelo strašne smiešne :jn:
Dali ste 2 góly a oba boli také ušmudlané :nono: Pri tom prvom si to ako posledný zrazil Abby, no aj tak...
Great news boys :clap:
Confirmed. Red Wings place Ty Conklin on waivers. :jupi: :jupi:
Som rád, že zvíťazil zdravý rozum. Okej, takže brána sa riešiť pri TD nebude, už len útok s obranou. Good Luck Keny ;)

Aby som nezabudol, konala sa anketa medzi hráčmi a 6 z 10 otázok ovládol Datsyuk.
Najrozumnejší hráč: Pavel Dacjuk (45 %)
Hráč, proti ktorému sa hrá najťažšie: Pavel Dacjuk (26 %)
Hráč, ktorému je najťažšie odobrať puk: Pavel Dacjuk (47 %)
Hráč, ktorého je najťažšie vychytať: Pavel Dacjuk (24 %)
Hráč, ktorý sa prezentuje najčistejšou hrou: Pavel Dacjuk (21 %)
Útočník, proti ktorému sa hrá najťažšie: Pavel Dacjuk (25 %)
Jednoducho kráľ, nie je čo dodať :klobuk_dole: :poklona:
Zápas s Nashville som pozeral naživo a veril do posledných... 10 sekúnd? :jn: Hudini si povedal "idem vymaľovať" a bolo vymaľované. :D

Keď som sa tu zastavil prečítať si aspoň Ondrov súhrn, bol som prekvapený, akým spôsobom bol napísaný. Red Wings prekonali rekord, Pasha zo Sutera spraví kuželku 5 sekúnd pred koncom a toto je všetko?! :| Skákal by som tu od radosti ako besný. Nehovoriac o tom, že martinovým komentárom sme sa presunuli zopár rokov do minulosti. Dnes hovoriť štýlom "tak pozeral som jeden zápase a tento klučina sa mi celkom páčil" v prípade Datsyuka v roku 2012 vyzerá prinajmenšom zvláštne.

Slová chvály sa však nikdy neobohrajú. :yes: Klobúk dole. Navyše sa vyhralo aj proti Sharks. Slová nedokážu popísať akú úctu k tomuto klubu prechovávam, hádam po všetkých stránkach. Budúcnosť ma samozrejme zaujíma, ale Detroit si pod kompetentným vedením vždy cestu nájde, tomu verím. Pridávam nové video s jedným z mojich obľúbencov:



:slintac: a aby som nezabudol, som sklamaný z Baffyho komentárov v chate. On vie ktoré a asi aj prečo, to je už ale iná pesnička...
Datsyuk out na 2 tyzdne :hroza: ,mal operaciu kolena dnes rano.
Getzo5 píše:Zápas s Nashville som pozeral naživo a veril do posledných... 10 sekúnd? :jn: Hudini si povedal "idem vymaľovať" a bolo vymaľované. :D

Keď som sa tu zastavil prečítať si aspoň Ondrov súhrn, bol som prekvapený, akým spôsobom bol napísaný. Red Wings prekonali rekord, Pasha zo Sutera spraví kuželku 5 sekúnd pred koncom a toto je všetko?! :| Skákal by som tu od radosti ako besný. Nehovoriac o tom, že martinovým komentárom sme sa presunuli zopár rokov do minulosti. Dnes hovoriť štýlom "tak pozeral som jeden zápase a tento klučina sa mi celkom páčil" v prípade Datsyuka v roku 2012 vyzerá prinajmenšom zvláštne.

Slová chvály sa však nikdy neobohrajú. :yes: Klobúk dole. Navyše sa vyhralo aj proti Sharks. Slová nedokážu popísať akú úctu k tomuto klubu prechovávam, hádam po všetkých stránkach. Budúcnosť ma samozrejme zaujíma, ale Detroit si pod kompetentným vedením vždy cestu nájde, tomu verím. Pridávam nové video s jedným z mojich obľúbencov:
Getzo, takéto slová od teba sa počúvajú parádne. Tak vieš, v tom momente mi to ani nenapadlo, že bych sem napísal nejaké také tešiace sa komentáre, ale neboj, pred TV som skákal ako besný. Ale celkovo tá celá akcia. Lidstrom chrbtom otočený prihrá, Zetterberg nájde Pashu, ten si poradí s Ryanom a vymetie pavučinu :klobuk_dole:
Výhra proti Sharks ma potešila ešte viac ako Pashov gól s Preds. Sharks sú totiž mojim neobľúbeným súperom a veľmi som sa bál, že práve oni ukončia tú víťaznú šnúru. Jedno je isté. Detroit to s odchovancami určite nezacelí, predsalen končí Holmstrom, zrejme aj Lidstrom :cry: (aj keď, Winter Classic 2013 v Detroite, možno sa rozhodne pokračovať :frajer2: ). No myslím, že Holland nebude mať problém priviesť do Detroitu akéhokoľvek voľného hráča. Ak skončí Lidas. Suter bude UFA, Weber bude RFA. Verím v príchod jedného z nich. Eminentný záujem je takisto aj o vášho Zacha Pariseho, ak by Ken zlanáril jedného zo zadákov Preds + Zacha :dance: :tada: , tak by to bolo ako splnený sen :yes: Podpísať Helma, Bertuzziho, snáď aj Hudlera a budem spokojný :jupi:
Parise zostane, Lidas si dá ešte jeden rok a Sutera podpíšete za Rafalského cap hit. Commodore pôjde k vode a ak McDonald dostane dôveru a Stuart nebude žiadať horibilné navýšenie, takto nejak by som to videl. Čo s Hudlerom? Má Tatár šancu spraviť konečne prvý tím (3. lajna)?

Kdeže je ten smajl s kryštálovou guľou? :jn:
Možno že ti kryštálová guľa hovorí veľmi dobre. Lidas stále exceluje, pri ňom sa pozdvihol aj White, ten oproti nemastnému začiatku sezóny urobil veľký pokrok. Ak by Suter vyšiel, tak by som bol rád. Joey chytal počas Jimmyho zranenia parádne, naozaj si zaslúži chytať za 1.tím. Otázočka, čo s Bradom Stuartom ? :? Tu som trošku skeptický. V Detroite je naozaj veľmi šťastný, sám to povedal, no zároveň aj povedal, že mu veľmi chýba rodina, ktorá býva v Kalifornii a že by sa za ňou rád vrátil. No prísť o tohto výborného defenzívneho beka, to by veľmi bolelo, mám ho veľmi rád. 3.lajnu myslím že nie, no na 4.útok by to teoreticky vyjsť mohlo, ani Emmerton na tom nebol najlepšie, dosť sa vytrácal, no to u zelenáčov nie je žiadne prekvapenie. Uvidíme, čo na to Holland.
Popradcan píše:Datsyuk out na 2 tyzdne :hroza: ,mal operaciu kolena dnes rano.
Mal v ňom nejaký úlomok. Operácia dopadla podľa slov Babcocka výborne, ide o to, aby bol 100%-ne pripravený na play-off. Radšej nech vynechá teraz 6-7 zápasov ako v najdôležitejšej fázy sezóny, kedy pôjde o všetko.
Pasha píše:
Popradcan píše:Datsyuk out na 2 tyzdne :hroza: ,mal operaciu kolena dnes rano.
Mal v ňom nejaký úlomok. Operácia dopadla podľa slov Babcocka výborne, ide o to, aby bol 100%-ne pripravený na play-off. Radšej nech vynechá teraz 6-7 zápasov ako v najdôležitejšej fázy sezóny, kedy pôjde o všetko.
Tak ano,ale mam ho v Yahoo Fantasy teame a bude mi strasne chybat :cry:
Inak čo je na Quinceyho trejde najvtipnejšie je fakt, že za hráča, ktorého kedysi Detroit poslal na waiver teraz obetoval 1st round pick. :D
Časy sa menia, Kyle vyrástol v lepšieho beka, dúfam, že ten 1st round pick nebude chýbať. Však zase Keny vyšpekuľuje a v 2.kole bude vyberať 2 či dokonca 3 krát :lol2:
Zhrniem to tak. Zbytočná prehra. Stačilo lepšie brániť a využiť pár šancí. Škoda toho, lebo dnes chlapi mali na víťazstvo. Howard výborný výkon :klobuk_dole: Po návrate sa uviedol parádne, vychytal plno šancí, teším sa na Vancouver.
Jediné mínus, nie po stránke hokejovej...NHL má niečo proti serveru freeredwings.tv za porušovanie autorských práv, asi Garymu vadí, že je to free v skvelej kvalite obrazu (teda bolo, už žiaľ zrejme nebude) :-(

Co jim vadí ? Kdo má pořád hledat ty hnusné streamy ? Gary :bitka3: No mám obavu, že nám to Kosatky doma utnou :oops:

Re:

Creeper píše:Co jim vadí ? Kdo má pořád hledat ty hnusné streamy ? Gary :bitka3: No mám obavu, že nám to Kosatky doma utnou :oops:
Garymu vadí, že vďaka streamu FRWTV si veľa ľudí zrejme nekúpilo gamecenter a NHL nemá z toho zisky. Gary Gary :nono:
Pasha píše:Časy sa menia, Kyle vyrástol v lepšieho beka, dúfam, že ten 1st round pick nebude chýbať. Však zase Keny vyšpekuľuje a v 2.kole bude vyberať 2 či dokonca 3 krát :lol2:
No Kyle sice vyrostl u Avs. to bylo vidět, ale to je tribuna pro Kubu Kindla :oops: viz. spekulace zde : http://www.nhlpro.cz/clanek/21435-kyle- ... na-tribunu" onclick="window.open(this.href);return false;
Otázka zní, zda to před blížícím se playoff pro nás nebude lepší. Přeci jen Kuba a to si přiznejme žádná sláva :ja_neviem:
Creeper píše:No Kyle sice vyrostl u Avs. to bylo vidět, ale to je tribuna pro Kubu Kindla :oops: viz. spekulace zde : http://www.nhlpro.cz/clanek/21435-kyle- ... na-tribunu" onclick="window.open(this.href);return false;
Otázka zní, zda to před blížícím se playoff pro nás nebude lepší. Přeci jen Kuba a to si přiznejme žádná sláva :ja_neviem:
Možno lepšie, možno nie, Quincey určite prinesie väčšiu kvalitu a dúfam, že zlepší aj presilovky, hoci neviem, či on práve ten, kto by mohol byť tým pravým, dúfam, že áno. Ja som len zvedavý, čo po sezóne, keď náhodou Nick ukončí. Či príde Suter, či niekto iný.
Nechápem čo bude Quincey v DET robiť? 6. bek? Nemáte Commodora a nejaké mladé talenty ešte (Smith)? Nezvládal Kindl svoju robotu dobre? Nie je prvá voľba nejako moc na to ako neradi ste sa ich vzdávali ak vlastne... ?
Já si myslím,že za takového hráče je výběr v 1. kole trochu moc.Quincey nedosahuje až takových kvalit.Zdá se,že Ken opět přestřelil,tak jako z Commodorem a Conklinem.Rád bych se pletl.Čekal jsem nějaké zvučnější jméno.
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2018 WASHINGTON CAPITALS