Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Nevím zda budu mít chuť a sílu se podívat na highlits. Zápas jsem naštěstí neviděl. V noci jsem měl tendenci vstanout. Ještě že jsem to neudělal. :scare: To je ostuda :hroza:
:ciga: ...... stane se :wave:
někdy to není na škodu,dostat takhle pěkně po tlamě :frajer2: :D

sílu na celý zápas ale nemám,tak to jen tak proletím :angel: a jak to dobře začalo.... :panika:
Tak ten zápas jsem si chtěl na Sport1 shlédnout, no neudělal jsem to nebot spánek byl nakonec silnější :eek2: No ráno jsem zapnul teletext a při pohledu na obrazovku jsem si musel promnout oči, zda dobře vidim, pak jsem si ještě znovu přečetl střelce, nebot jsem si myslel, že třeba omylem otočili skore, ale kdepak :-O . Red Wings doma dostali desítku, což jsem ještě nikdy nezažil. V Joe Louis Areně se tedy muselo hrát hodně tvrdé Blues. No pro tym Mika Babcocka to rozhodně není pěkná vizitka dva tydny před play off. Ale zase na druhou stranu je to jen jeden zápas základní části a možná taky dobře že takové varování dostali nyní, než třeba v rozjeté serii ply off. Ze zápasu je prostě potřeba se pouučit, analyzovat chyby a jít dál. I Pittsburgh dostal letos 3:9 od Islanders a stalo se něco? Vůbec nic. Přesto bych asi nevěřil, kdyby mě někdo před sezonou řekl, že jediný tým, který letos inkasuje (teda zatím) deset golů v jednom zápase bude Detroit a ještě k tomu na vlastním ledě.
A ještě trochu čísel: Detroit inkasoval naposledy deset branek 9.řijna 1993 proti tehdejšímu týmu Minnesota North Stars a jestli jsem rozuměl tak na domácím ledě inkasoval ve dvou třetinách osm branek vůbec poprvé v historii NHL :-O . Každopádně odpoledne mrknu na Sport1 na reprízu, abych se podíval jak se to všechno semlelo
martin83 píše:A ještě trochu čísel: Detroit inkasoval naposledy deset branek 9.řijna 1993 proti tehdejšímu týmu Minnesota North Stars a jestli jsem rozuměl tak na domácím ledě inkasoval ve dvou třetinách osm branek vůbec poprvé v historii NHL :-O . Každopádně odpoledne mrknu na Sport1 na reprízu, abych se podíval jak se to všechno semlelo
Ja se rozdodně dívat nebudu. Je toho plný internet. Toto je mega ostuda. :hroza: :hroza: :hroza:
no,projel jsem si to a nedělal bych z toho zase takové drama....byly tam obrovské chyby,ale velký vliv
si myslím,že měl ten gól na 4:2,který byl prvně posouzen jako neplatný(těžko soudit,kopnutí tam bylo)
a následně uznán :ja_neviem: ....to asi Detroit definitivně srazilo,McCollum ukázal,že na NHL ještě není připraven
a Joeyho vinit těžko,vracel se tam později zpátky a už to bylo o ničem,ale jak jsem psal,nic se neděje :ciga: :oslava:

nezbývá,než poblahopřát Bluesmanům a jejich fans k výbornému výkonu a poděkovat za výprask :taptap:
play-off,ale budou hrát Wings :frajer2: :oslava:
Bezkomentáře! :hroza: Děs a bída, co se dnes dělo v Joe Louis aréně! Tady jsou slova zbytečná, skóre 3:10 mluví samo za sebe! Nemohl jsem uvěřit vlastním očím, když jsem si to ráno přečetl! Něco podobného nepamatuji!!! :thumbsdown2:
3-10? So STL? Seriously? :lol2:

Obrázek
Baffy píše: :ciga: ...... stane se :wave:
někdy to není na škodu,dostat takhle pěkně po tlamě :frajer2: :D
presne tak, padnut na hubu nie je nikdy na skodu....radsej teraz, ked uz mate v PO vo vrecku, ako v samotnom PO... :frajer2:

[nhltv]20102011,2,1148[/nhltv]
Dobrej vylagos :D
o Wings je známe, že na konci sezóny pri okolnostiach, kedy už vedia, že do PO postúpia, strácajú akúkoľvek motiváciu. Nebojte, v play-off to bude o inom :good: Výnimka bol minulý rok, kedy do posledného zápasu bojovali o čo najlepšie umiestnenie. No rok čo rok sú ich výsledky v posledných zápasoch priam zlé. :ja_neviem: A takáto facka určite prišla vhod, celá obrana sa musí spamatať, chybuje neskutočne moc :-(
Ano dostat na tlamu se někdy vyplatí.Jenže Detroit poslední zápasy prostě prohrává.Není to jen ten dnešní debakl.To už o něčěm svědčí.Buď se všichni hráči vzpamatujou a nebo půjdou jěště do větších :ho*no: Hráči jako Modano,Hudler,Bertuzzi už mi do Detroitu vůbec nesedí.Nejenže nebrání ale ani nebodujou,tak jak se od nich očekávalo.Hudler pokud nehraje s Dacjukem,tak je neviditelný.Modano a Bertuzzi už májí dávno nejlepší léta za sebou.Salej do obrany byla taky pěkná blbost.To bych dával radši možnost hrát dvěma mladým hráčům,ať zabojujou mezi sebou o místo v sestavě.Obranu máme zkušenou.Ale už nestíhají mladým hráčům.(Lidstrom a Rafalski).A k trenérovi se vyjadřovat nemá smysl.Kdo sleduje zápasy Detroitu,tak vidí,že na té střídačce stojí a vypadá jako by přemýšlel,jestli vypnul plyn,když odcházel z domu.Tým jako Detroit dotáhnout do finále není nic těžkého.Ale styl hry v téhle sezóně je takový podivný.A od toho se odvíjí výsledky.Zlatý Scotty Bowman.
Bohužel play off jisté ještě nemáme.
Datsyuk 13 píše::panika: ked nehra datsyuk tak nehra nikto...

btw. ten kindl boha to co je za :censored: sak nic nehra... to uz Belak je platnejsi hrac kks
Jeden hráč (Pavs) nás nespasí. Musí hrát celý team. :evil:
Kindl je snad budoucnost obrany Wing´s. Je mladý, talentovaný a zatím sbírá zkušenosti. To že se mu zápas nepovedl, jako osatně celému teamu, ho nemůžem hned odepisovat. :!:
Přesně tak,celý tým hrál otřesně.Uvidíme další zápasy.Snad půjdou hráči trochu do sebe a začnou na ledě odevzdávat všechno.
Obviňovať najmladšieho hráča v mužstve :hroza: Naopak, keď vidím, že ako 6.bek nastúpi Kindl a Salei je healthy scratch, tak sa teším na zápas. Pretože podpis Saleia bol totálne zbytočná vec. Datsyuk je síce výborný hráč, no jeden hráč nerobí zázraky. Treba začať hrať tak, ako na začiatku sezóny. Pozorne v defenzíve, nerobiť chyby, a využívať a trestať každú chybu súpera, verím že tento tím nato MÁ !!!! Proste, hráči už stratili trošku motiváciu pred koncom ZČ a tešia sa na zápasy play-off, ako tomu býva zvykom. A takáto facka určite pomôže.
Ešte Rosťa reagujem na Babcocka : Všimol som si to aj ja, on snáď na hráčov nehučí ani v šatni.
Keby sa dal posunúť čas, tak by som ho už veľmi chcel posunúť o 2 týždne dopredu aby už bolo PO. Tieto závery sezón ma dosť nebavia :D :D
GO WINGS !!!! Máme NATO ! !!
Datsyuk 13 píše:no tak keby hral datsyuk urcite by to nebol taky debakel... on vzdy prinese takeho teamoveho ducha.. a Salei je o 120% lepsi jak Kindl... Kindl je dost stary na to aby ukazal co je v nom.. no zatial ukazal velky prd.. tu sa o talente ani hovorit neda... talentovany hraci jeho veku uz davno hraju stabilne v Ačku
Datsyuk, niečo ti musím vysvetliť. áno, je pravda, že Datsyuk je v defenzívnej činnosti doslova mág a čarodejník, jeho odoberania pukov sú priam až neskutočné. Ale tým, že by hral, by sa nič nezmenilo. Nedarilo sa celému tímu, nemal ho kto nakopnúť :thumbsdown:
Ku Kindlovi : Kubo je veľký talent, no mal šťastie/nešťastie, že ho draftoval práve Detroit, ktorý je známy tým, že hráčov si pekne vychová na farme, postupne im dáva šancu v prvom tíme. V tíme ako Islanders či Florida by hral už pred 2 rokmi v prvom tíme. Neboj, Salei sa v lete poberie kade ľahšie a Kubo bude hrať v prvom tíme stabilne a ukáže svoj talent. Navyše, ak Nick Lidstrom ukončí kariéru, tak dostane ešte viac priestoru :thumbsup:
GO WINGS !
Datsyuk 13 píše:kebyze hra datsyuk neni to az taky debakel... a kindl mal dost priestoru aby ukazal... sak robi same chyby a nie je ani platny v ofenzive....

Kebyže..... :hroza:
K tomu Kindlovi jen tolik,možná by se vyplatilo se na nějaký ten zápas podívat.... v poslední době totiž hrál velmi dobře,jak v defenzívě,
tak i v držení puku a zakládání akcí se pořád zlepšuje,oproti začátku sezóny,je to velký rozdíl ..... a Saleie si myslím,
už teď převyšuje,takže do budoucna rozhodně dobrá volba :thumbsup:
Baffy píše:
Datsyuk 13 píše:kebyze hra datsyuk neni to az taky debakel... a kindl mal dost priestoru aby ukazal... sak robi same chyby a nie je ani platny v ofenzive....

Kebyže..... :hroza:
K tomu Kindlovi jen tolik,možná by se vyplatilo se na nějaký ten zápas podívat.... v poslední době totiž hrál velmi dobře,jak v defenzívě,tak i v držení puku a zakládání akcí se pořád zlepšuje,oproti začátku sezóny,je to velký rozdíl ..... a Saleie si myslím,už teď převyšuje,takže do budoucna rozhodně dobrá volba
Tak tak, Kindl robí veľký progres, čo ma veľmi teší. Salei je už starý a pomalý, nehneval by som sa, ak by bol počas PO 7.obrancom :cool: Zajtra čaká Wings ťažký zápas proti Nashvillu, Datsyuk a Howard sa vracajú do zostavy.
GO WINGS !!!! 100 bodov musíme dať 12. krát v rade :wave: :good: :thumbsup:
Viděl jsem dost zápasů Wings a Kindl hrál úžasně.Nechyboval v obraně,skvěle rozehrával.V některých zápasech mi připadal jako mladý Lidstrom,ale né tolik bodující.Pokud Kindla posuzuješ podle posledního zápasů,tak to bychom museli sehnat nových 6 obránců a ty stávající všechny posadit na tribunu.Každý z nich se snad podepsal na gólu.Salej je kvalitní obránce,ale už má taky něco za sebou a po sezóně se s ním myslím rozloučíme.
Datsyuk 13 píše:mlady lidstrom? uz neni prvy april.... podla toho jak sa zlepsuje dobry by mohol byt tak v 28 rokoch. nech este pekne kysne na farme... daju sa zohnat aj lepsi obranci... kedze nicko, modano, draper budu koncit tak bude dost priestoru pre dobreho obrancu... mozno taky McCabe alebo ak jovanovski nepodpise s phoenixom tak on alebo markov.
A povedz mi, načo by mal ísť na farmu ? Myslím navyše, že má jednocestný kontrakt, a dosiahol vek 24 rokov, takže by musel prežiť 24 hodín na waiveri, čo je nezmysel, aby ho Wings dávali spať na farmu. Kindl je veľký talent, teším sa na neho o 3-4 roky. No ano McCabe :D Jovanovski ešte lepšie :D A Markov to si totálne zabil. Viac je na maródke ako hrá :lol2: Po odchode Nicka dostane viac priestoru Kronwall, ktorý už dve či tri sezóny ukazuje, že je výborný zadák. Takisto Stuart, Ericsson a ďaľší :good: O obranu Wings sa neboj nič. Mám pocit, že absolútne nepozerávaš zápasy Wings a hodnotíš podľa "čísel". Ale tie nie sú všetko. Viď Rafalski. Má 40 bodov alebo tak nejak, no v obrane hotová katastrofa, chybuje neustále.
Mimochodom, dnes opäť bez Pavela, takže to bude veľmi ťažké. Aspoň, že Jimmy sa vracia do brány. GO WINGS !
Datsyuk 13 píše:no zas prehravame... no vidim to na vypadnutie v prvom kole.. ale aspon svedom pridu hraci no..
Vieš čo, ty radšej už nič neviď. Videl si krásny obrat červených krídel (ak si ovšem zápas pozeral) Strhujúci zápas, plný vzrušenia, šancí, Wings naplno ukázali, že sú výborným mužstvom, zaistili si PO, 20.krát v rade. :thumbsup: Po návrate Datsyuka to bude ešte o niečo lepšie ... GO WINGS !!! 100 bodov je doma ;)
Přesně tak,kluci zabrali a zápas otočili.Snad je tenhle zápas nakopne.Nashville je náš možný soupeř v prvním kole play off,tak je dobře,že jsme u nich vyhráli.Sebevědomí dělá v hokeji hodně.Teda v každém sportu.Už se nemůžu dočkat play off. :wave: :wave: :wave: :wave:
Rosťa píše:Přesně tak,kluci zabrali a zápas otočili.Snad je tenhle zápas nakopne.Nashville je náš možný soupeř v prvním kole play off,tak je dobře,že jsme u nich vyhráli.Sebevědomí dělá v hokeji hodně.Teda v každém sportu.Už se nemůžu dočkat play off. :wave: :wave: :wave: :wave:
:good: Myslím, že kľúčový moment zápasu bola bitka č.2 medzi Bertuzzim a O'Brienom, ktorou dal Todd najavo, že mužstvo chce nabudiť. Následne Wings znížili na 3:2 a v tretej tretine práve Bertuzzi krásnou prihrávkou našiel Abdúleka, ktorý vyrovnal. Na záver, pridávam "save of the night" v podaní Jimmyho :thumbsup: :thumbsup:
http://www.youtube.com/watch?v=pzwKiJEChIQ :cool:
Odpísať mužstvo z prvého kola POs po ani nie tak biednej, ako nešťastnej prvej tretine je tiež slušný počin. :)
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2019 ST LOUIS BLUES