Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

No dnes to niekto v DET brane poriadne ******. Tak biedne prehrat, to sa od DET urcite necakalo. Teda skor od dominatora.

kelemantia píše:No dnes to niekto v DET brane poriadne ******. Tak biedne prehrat, to sa od DET urcite necakalo. Teda skor od dominatora.
Ja tu protestujem uz od leta!!!!Ja ho tam naozaj nechcem!!!Nech ide dominovat na inline niekam do Pernikova!!!
Radsej nech chyta Joey MacDonald,alebo Howard,alebo aj ja :D :D

Inak novym kapitanom sa stal podla ocakavania Niklas Lidstrom,asistentmi su Draper a Zette.....GO WINGS GO!!!!!
ale bez Haska :!: -nedalo mi to musel som to napisat :D

Alex píše:Inak novym kapitanom sa stal podla ocakavania Niklas Lidstrom,asistentmi su Draper a Zette.....GO WINGS GO!!!!!
ale bez Haska :!: -nedalo mi to musel som to napisat :D
Vystrelili 28 krat na Luonga a je len neschopnos»ou utocnikov, ľe dali len 1 gol a nie, ľe tam chytal Haąek, tak uľ prestan stale do neho pi*ova» :x

Derryl píše:
Alex píše:Inak novym kapitanom sa stal podla ocakavania Niklas Lidstrom,asistentmi su Draper a Zette.....GO WINGS GO!!!!!
ale bez Haska :!: -nedalo mi to musel som to napisat :D
Vystrelili 28 krat na Luonga a je len neschopnos»ou utocnikov, ľe dali len 1 gol a nie, ľe tam chytal Haąek, tak uľ prestan stale do neho pi*ova» :x
Tak si to zober z druhej strany.Na Haska islo 17 striel a len jeho nemohucnostou presli tri za je ho chrbat.
A ked sa tu odvolavas na utok,tak preco vela ludi kritizovalo za vyradenie DET hlavne Legaceho,ked utocnici nevedeli pri ovela vacsom pocte striel prekonat Rolosona?
A na neho neprestanem p#covat!!!!!

zoberte si to z tretej strany :D ,keby hasek lepsie zachytal(co sa nestane nikdy 8) )a utocnici detroitu dali aspon styri goly(to sa tiez nikdy nestane 8) )tak vyhraju-nikdy sa nestane :cool: :lol:

mastermind píše:zoberte si to z tretej strany :D ,keby hasek lepsie zachytal(co sa nestane nikdy 8) )a utocnici detroitu dali aspon styri goly(to sa tiez nikdy nestane 8) )tak vyhraju-nikdy sa nestane :cool: :lol:
zober si to zo ątvrtej strany :lol: to bol len kratkodoby výpadok a uľ bude dufam nasledova» len seria ví»azstiev!
Go Wings Go!

Derryl píše:
mastermind píše:zoberte si to z tretej strany :D ,keby hasek lepsie zachytal(co sa nestane nikdy 8) )a utocnici detroitu dali aspon styri goly(to sa tiez nikdy nestane 8) )tak vyhraju-nikdy sa nestane :cool: :lol:
zober si to zo ątvrtej strany :lol: to bol len kratkodoby výpadok a uľ bude dufam nasledova» len seria ví»azstiev!
Go Wings Go!
to dufam aj ja ze sa na nich pri podavani budem moct spolahnnut tak jak minuly rok :cool:

Slubucky Pitsburgh nemal narok na vitazstvo.Obrana Red Wings je asi najlepsia v lige.Hasek ma zadarmo shutout(taky nech si necha).Este nech sa prebudia strelecky Dacjuk,Zette....a bude to ok.Konecne hral aj Tomas Kopecky,aj ked len 6 minut....

Strely na branu 13:26. HaÄ…ek toho moc neukazal, obrana je pevne verĂ­m, Äľe najlepÄ…ia v lige, zostava podobna ako v 1 zapase aÄľ na jednu vynimku, Kopecky nastupil namiesto Hudlera.

Tak bolo jasne,ze niekto si to uz odnesie.DET sa moc strelecky nedarilo a raz to muselo vypuknut.Odniesol si to CuJo.Skvele RED WINGS,len tak dalej!!!!!!!Toto vitazstvo ma len dve negativa:
1.Hasek chytal :(
2.Tomas Kopecky nehral
:(

Alex píše:Tak bolo jasne,ze niekto si to uz odnesie.DET sa moc strelecky nedarilo a raz to muselo vypuknut.Odniesol si to CuJo.Skvele RED WINGS,len tak dalej!!!!!!!Toto vitazstvo ma len dve negativa:
1.Hasek chytal :(
2.Tomas Kopecky nehral
:(
3. Laco Nagy bol v time Phoenix.
Aj to je jedno velke negativum.

Vratim sa este k zapasu s BUF.Jednoznacne najvacsia slabina je u nas Hasek!!!!Aj ked som voci nemu zaujaty,stale si myslim,ze to bola chyba ho angazovat.Uplne sa mi zda neisty,je vidiet,ze aj z branky pre puky nechodi casto,resp.sa nevie rozhodnut,ci to stihne.Stale sa vala na lade-ano jasne je to jeho styl a v minulosti mu to islo,ale teraz tie puky uz nepritahuje.Dnesny hokej je uz na neho rychly.Tak prosim,chod uz prec z Detroitu!!!!Holland,Babckock,dajte sancu mladym(LIV,MacDonald,Howard).....GO WINGS GO!!!!!!

suhlasim s Alexom,Hasek mi v Detroite "smrdi".nikdy som ho nemal rad,ale nie preto,ze je Cech.proste teraz je uz na NHL stary

kajo píše:suhlasim s Alexom,Hasek mi v Detroite "smrdi".nikdy som ho nemal rad,ale nie preto,ze je Cech.proste teraz je uz na NHL stary
Ja som HaÄ…eka mal vÄľdy rád a uznával som ho, ako skvelĂ©ho gĂłlmana.ÄŚi to bolo v Pardubiciach,Jihlave,Chicagu...Podµa mĹ

milos76 píše:
kajo píše:suhlasim s Alexom,Hasek mi v Detroite "smrdi".nikdy som ho nemal rad,ale nie preto,ze je Cech.proste teraz je uz na NHL stary
Ja som HaÄ…eka mal vÄľdy rád a uznával som ho, ako skvelĂ©ho gĂłlmana.ÄŚi to bolo v Pardubiciach,Jihlave,Chicagu...Podµa mĹ

BigPete píše:
milos76 píše:
kajo píše:suhlasim s Alexom,Hasek mi v Detroite "smrdi".nikdy som ho nemal rad,ale nie preto,ze je Cech.proste teraz je uz na NHL stary
Ja som HaÄ…eka mal vÄľdy rád a uznával som ho, ako skvelĂ©ho gĂłlmana.ÄŚi to bolo v Pardubiciach,Jihlave,Chicagu...Podµa mĹ

Derryl píše:
BigPete píše:
milos76 píše:
Ja som HaÄ…eka mal vÄľdy rád a uznával som ho, ako skvelĂ©ho gĂłlmana.ÄŚi to bolo v Pardubiciach,Jihlave,Chicagu...Podµa mĹ

BigPete,viem,ake je to tazke,ja chytavam,zial len na amaterskej urovni,ale proste Haska nemam rad,tak nech odide prec s Hockey Townu.Pre mna nech vychyta aj 82 shutoutov v sezone,ale nie v Red Wings!!!

Jasně já to beru kaľdej máme svůj názor, ale já ho mám prostě rád a budu mít i kdyby udělal cokoliv moľná proto, ľe hokej jsem začal sledoavt od Nagana

BigPete píše:JasnÄ› já to beru kaÄľdej máme svĹŻj názor, ale já ho mám prostÄ› rád a budu mĂ­t i kdyby udÄ›lal cokoliv moÄľná proto, Äľe hokej jsem zaÄŤal sledoavt od Nagana
Jasna vec,u mna je to take iste v pripadoch:M.Schumacher,Legace,Raul,R.Baggio,Biaggi

Nechyta Hasek a hned to inak vyzera :D Samozrejme,ze lepsie. :cool: :cool:

Alex píše:Nechyta Hasek a hned to inak vyzera :D Samozrejme,ze lepsie. :cool: :cool:
Chyta Hasek a hned to inak vyzera :D Samozrejme,ze horsie. :cool: :cool:

Ten treti gol, ktory si nejako zrazil sam do brany... :roll: V zapase, ale bolo vela vylucenych, co rozhodlo zapas, kedze kaceri strelili 3 zo 4 golov prave v presilovke. A jeden im este neuznali. Potesilo ale hlavne to, ze Tomas Kopecky hral a zaznamenal jediny gol cervenych kridel a svoj prvy v profilige. :cool:

WildCelt píše:
Alex píše:Nechyta Hasek a hned to inak vyzera :D Samozrejme,ze lepsie. :cool: :cool:
Chyta Hasek a hned to inak vyzera :D Samozrejme,ze horsie. :cool: :cool:

Ten treti gol, ktory si nejako zrazil sam do brany... :roll: V zapase, ale bolo vela vylucenych, co rozhodlo zapas, kedze kaceri strelili 3 zo 4 golov prave v presilovke. A jeden im este neuznali. Potesilo ale hlavne to, ze Tomas Kopecky hral a zaznamenal jediny gol cervenych kridel a svoj prvy v profilige. :cool:
A dúfam, ľe tento gól bude pre Tomáąa bránou na stabilné miesto v NHL.

kelemantia píše:A dĂşfam, Äľe tento gĂłl bude pre Tomáąa bránou na stabilnĂ© miesto v NHL.
Tak ako som si pozrel statistiky zapasu :cool: Sice mal najmensi icetime, ale zaznamenal +1 a navyse mal az 5 striel, najviac zo vsetkych hracov. Ale striedanie s Hudlerom bude zrejme pokracovat, aj ked najblizsi zapas mozno nie :roll: Ale ma to velmi tazke presadit sa vo stvrtej lajne, navyse ked sa strieda s hracom ako je Hudler. :roll2:
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2002 GOTEBORG