Máme i vlastný discord server: https://discord.gg/fgWjDdg2rE?

DETROIT RED WINGS

Diskuze o jednotlivých týmech nejkvalitnější hokejové ligy na světě.

Já v poslední době hokej zase tolik nesledoval, ale dříve byl Holland právě jedním z nejlepších managerů.
Jo, když nebyl strop a Wings byli top destinací, kdy na koho se ukázalo, ten přišmároval..
Ale právě i po výluce to docela držel. Podobně na tom bylo COL, NJD, NYR, ale jen DET se držel i po výluce a ještě 2008 vyhrál SC.
BigPete píše:Ale právě i po výluce to docela držel. Podobně na tom bylo COL, NJD, NYR, ale jen DET se držel i po výluce a ještě 2008 vyhrál SC.
Zaklínadlo možná zní: Jim Nill. Teď čaruje pro Stars.
Osa týmu byla zdravější a pevnější než dneska. Od té doby žádný trejd, který by nastolil nějaký relevantní směr, žádná posila, která by udělala rozdíl (typu Schneider nebo Rafalski). Je to stále takové udržování toho, co bylo minulou sezonu, akorát jsou všichni starší a churavější, Dats s Hankem odleží půl sezony. A když už jsou prospecti zajímaví, tak sedí v Grand Rapids, protože se podepíše... Cleary, Alfie, Sammy nebo někdo takový. Jo, dřív se taky podepisovali veteráni, ale přínosem byli často trochu jiný level.

Jo, je tu pár pozitiv, Nyq, Jurčo, Tatar, Sheahan, taky 4th lineři nejsou uplně k zahození, celkově vepředu to ještě nějak vypadá. Ale vzadu je to bída, po Lidasovi je velká díra, kterou Kron nezalepil, taky proč by ji měl lepit, když bere o pár drobných víc než Q. Možná do budoucna DeKe, když nezkoprní vedle té jalůvky. V bráně to samé, podepíše opětovně Guse (dneska sem si na něho vzpoměl, na idnesu je článek o holčičce, která trpí chronickou lámavostí kostí), Mrázek trčí na farmě, jednička Howie, který se zrovna nepyšní vyrovnanou výkonností.

Jak je to s osobou Hollanda, těžko říct, do toho asi nikdo nevidí, jenom tak usuzujeme na základě toho, jak se to vyvíjí poslední sezony.
PK » 02 črc 2014, 22:59 píše:
BigPete píše:Ale právě i po výluce to docela držel. Podobně na tom bylo COL, NJD, NYR, ale jen DET se držel i po výluce a ještě 2008 vyhrál SC.
Zaklínadlo možná zní: Jim Nill. Teď čaruje pro Stars.
+1
Alternativní pohled na aktuální situaci nabízí trošilinku útěchy pro naše polámaná křídla — http://detroitsportsnation.com/blog/relax-hockeytown/" onclick="window.open(this.href);return false;
Veľmi dobrý článok, keď sa tak zamýšľam, vo všetkom má autor pravdu.
No nevím,první část ok,ale ta druhá o Q ani omylem.

Tým by byl jednoznačně lepší bez něj než s ním a ty kecy o tom,jak bude za dva roky pryč a pak tady začnou zářit mladí,kteří už tady mezitím ani nemusejí být,jsou už směšné.

Za další Q určitě neměl žádné nabídky a pokud ano,tak to rozhodně nebylo na 4mega.Takže mu stačilo hodit na stůl 2mega(pokud byl teda Keny tak strašně zoufalý :hroza: ) a ber nebo nech být.Hráču s jeho nebo lepší kvalitou bylo a dokonce stále ještě je na trhu mnoho.Tato smlouva a mnoho dalších,které podepsal v posledních letech(první s Q,Sammy,Tootoo,apod.) jasně ukazuje,že na to prostě nemá.Vždy se na někoho zaměří,ten ho vyfakuje a pak se posere,asi teda zpanikaří(i když se mi tomu nechce věřit) a začne rozhazovat miliony za hovna.Jen aby někoho přivedl.

Takže se sice na jednu stranu neustále omlouvá,že k nám nikdo nechce a že za to nemůže,ale vůbec se nepoukazuje na to,že dělá tragické rozhodnutí(velice špatné podpisy za neskutečné peníze) a už vůbec né na to,že není schopen udělat výměnu.A když už se k ní celý rozklepaný jednou za x let odhodlá,tak je to další fiasko(viz. Legy).
Pokud by tedy nebral nikoho z trhu(nikdo k nám nechce-ok),nepodepisoval ty tragédy,ale naopak se snažil přivést někoho trejdem,pak by to byl OK.Ale takhle teda ne.Totálně NESCHOPNÝ GM!
Totálně NESCHOPNÝ GM
Na led bude v tomto roce nakresleno nové logo. Na četné žádosti všech absolutně spokojených fans se mění název Hockeytown na Quinceytown. :jn:
Mě je vás normálně líto, hoši :-/
PK » 03 črc 2014, 00:37 píše:Alternativní pohled na aktuální situaci nabízí trošilinku útěchy pro naše polámaná křídla — http://detroitsportsnation.com/blog/relax-hockeytown/" onclick="window.open(this.href);return false;
První část určitě, u Boyla má pravdu, tam šlo opravdu jen o to, že je pravoruký a Wings potřebovali takového.

U Niskanena si myslím, že je to taková trochu fabulace. V té myšlence, že Niskanen je prostě aktuálně přeplacený a že si vybíral a Wsh možná spláče, ok, potud dobře. To si asi myslí většina lidí.

Když to ale dám do kontextu s Kajlovými 2/8,5 nebo kolik to má a to jen za předpokladu (sic reálného), že máme Ou./Spr. u Grand R. a za dva roky tím pádem na tom bude líp, tak mi ta myšlenka nějak nefunguje. Jaký tedy obránce měl být, aby měl cenu? Který jiný byl ufa takový, aby zalepil to, co je třeba?

A teď to hlavní - tohle řeší JEDNOHO obránce. Autor si doufám nemyslí, že aféra okolo Q je tak přefouklá jen a jen proto, že nikdo Kajla nemá rád. Už sem psal dřív a v reálném pohledu si myslím, že hodně lidí odsouhlasí to, že Qčko klidně podepsat, ale způsobem 1/2,5 nebo 2/4 a bude drhnout leda třetí obranu. S tím bych problém neměl. Ale on má toi okolo 22 minut / zápas, chodí na standardní situace, je uplně marný a ještě dostane takovou palbu?

Možná si autor nevšiml, ale problém Q je jeho plat a pozice, problém obrany Red Wings ovšem je, že Smith zatím není tam kde jsme ho chtěli, Kindl šel dolů, Lashoff je prostě šestý sedmý obránce od přírody, BigE má výkonnostní výpadky, DeKe hraje ligu rok a Kronwall je tak jediný normální obránce. TO je problém obrany, ne to, že tam hraje Quincey, to samo mi o sobě játro netrhá.
Marman píše:Mě je vás normálně líto, hoši :-/
20 let se měli jak prasata v žitě :doh:
Leo píše:
Marman píše:Mě je vás normálně líto, hoši :-/
20 let se měli jak prasata v žitě :doh:
Wings uz peknych par rokov prezivaju len vdaka tomu aky nehorazny luck mali pred casom hned v 2 draftoch kde ani nevedia ako prisli k dvom klucovym hracom timu… ale raz to uz skoncit muselo :petrik:
petrik píše:
Leo píše:
Marman píše:Mě je vás normálně líto, hoši :-/
20 let se měli jak prasata v žitě :doh:
Wings uz peknych par rokov prezivaju len vdaka tomu aky nehorazny luck mali pred casom hned v 2 draftoch kde ani nevedia ako prisli k dvom klucovym hracom timu… ale raz to uz skoncit muselo :petrik:
tak kdo rika, ze to konci. Spousta tymu obesla obmenou a stalo je to neucast v PO, nebo jiny propad. My jsme tuto krizi prekonali, pocitam jeste tak rok a budeme zase up:) Jenom musi dozrat mladi, coz uz máme z vetsi casti vyresene

a tady takovy mensi sumar nasi posledni sezony a poradni pred PO v nasi konferenci - odchody/prichody


#1 BOSTON - Subtractions: Thornton, Iginla, Meszaros, Moore. Additions: None.
#2 PITTSBURGH - Subtractions: Jokinen, Vitale, Orpik, Glass, Engelland, Niskanen, Conner. Additions: Comeau, Ehrhoff.
#3 TAMPA BAY - Subtractions: Lindback, Aulie, Desjardins. Additions: Nabokov, Boyle, Blunden, Stralman.
#4 MONTREAL - Subtractions: Briere, Gorges, Vanek, Gionta, Blunden, Dubnyk. Additions: Parenteau, Gilbert, Malholtra.
#5 NEW YORK - Subtractions: Pouliot, Stralman, Richards, Boyle, Bickel. Additions: Hunwick, Glass, Kostka, D. Boyle.
#6 PHILADELPHIA - Subtractions: None. Additions: Jones.
Ninety91one píše:Spousta tymu obesla obmenou a stalo je to neucast v PO, nebo jiny propad. My jsme tuto krizi prekonali, pocitam jeste tak rok a budeme zase up
Mluvíš mi z duše. Mládí vypadá skvěle a hodně jim věřím. Zbavíme se těch, o kterých jsme mluvili na jaře, a bude to lepší. Vždyť ti kluci před rokem vyhráli Calder Cup a minulou sezónu si o level výš ostudu rozhodně neudělali. Nebudeme dalšími Oilers — pokud Hellandovi definitivně nehrábne.
Nehrábne, nemá prečo, on sa prospektov nezbaví :) Musíme ale nájsť budúcich lídrov, lebo o 6 rokov skončí Hank, o 3 roky Pasha a v zálohe plno kvalitných mladíkov ale nie som si istý, či máme medzi nimi nejakých 2-3, ktorí budú ťahúni a lídri.
Pasha píše:Nehrábne, nemá prečo, on sa prospektov nezbaví :) Musíme ale nájsť budúcich lídrov, lebo o 6 rokov skončí Hank, o 3 roky Pasha a v zálohe plno kvalitných mladíkov ale nie som si istý, či máme medzi nimi nejakých 2-3, ktorí budú ťahúni a lídri.
No jsem na to sam zvedav :) jak se doplni mladikama :) beztak za dva roky podepisete Jagra :)
V tomhle ohledu jsem docela optimistický.
JKL píše:V tomhle ohledu jsem docela optimistický.
Já taky,Džegr ještě u nás nehrál :lol2:
Jirik19 píše:Já taky,Džegr ještě u nás nehrál
Lepší než porcelánový Havlát :-)
Wings GM Ken Holland told Ted Kulfan of the Detroit News his club needs “another defenseman, maybe two,”

:lol2: :lol2: :lol2: Tomu sa už len smiať môžem, máme Q, Kindla a Lashoffa, načo ďalší beci ? :ciga:
Pasha píše:
Wings GM Ken Holland told Ted Kulfan of the Detroit News his club needs “another defenseman, maybe two,”

:lol2: :lol2: :lol2: Tomu sa už len smiať môžem, máme Q, Kindla a Lashoffa, načo ďalší beci ? :ciga:
On jenom mele, i když jsou to nesmysly, aby bylo vidět, že něco dělá :bitka3:
Pasha píše:
Wings GM Ken Holland told Ted Kulfan of the Detroit News his club needs “another defenseman, maybe two,”

:lol2: :lol2: :lol2: Tomu sa už len smiať môžem, máme Q, Kindla a Lashoffa, načo ďalší beci ? :ciga:
Petryho bych vám dal :giggle:
Ano, aj ten sa objavuje v špekuláciách :D
13157 příspěvků
Zobrazit příspěvky za předchozí:
Seřadit podle:
Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných a 0 skrytých (založeno na uživatelích aktivních během poslední 3 minuty)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 58 uživatelů dne stř 03. dub 2013 21:57

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé
2006 CAROLINA HURRICANES